Przemysław Majewski: Listek figowy władzy » Rozmowa z Przemysławem Majewskim, radnym z Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska- Czy Gdańsk, ja... Radni PiS protestują przeciwko wspieraniu nielegalnej imigracji » Radni Miasta Gdańska z klubu Prawa i Sprawiedliwości zaprotestowali przeciwko wspieraniu przez Gdańs... Jacek Szaran: Słupsk nie istniał dla marszałka » Z Jackiem Szaranem, radnym ze Słupska, rozmawia red. Piotr Kubiak (Radio Gdańsk)Według słupskiego ra... Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami.... Miesiąc AAC w Przedszkolu Specjalnym Nr 77 » Październik to międzynarodowy miesiąc komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC). Przez cały mi... Poseł Tarczyński w Akwenie: Fakty dla przekonanych... » W klubie gdańskiej Solidarności "Akwen" odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Dominikiem Tarczyński... W tygodniku „Sieci”: Putin wysyła na śmierć » Władimir Putina ogłosił częściową mobilizację i chce powołać pod broń przynajmniej 300 tys. mężczyzn... Las to nie wysypisko » Nielegalne składowiska odpadów, to największe zmartwienie Nadleśnictwa Kolbudy. W świetle prawa domn... Czesław Nowak: Tusk otrzymał zadanie do wykonania » Z Czesławem Nowakiem, posłem OKP i Porozumienia Centrum (1989-1993), gdańskim radnym (1998-2006), po... PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej » 16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placów...
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Gedania z Zyską... w bramce
piątek, 30 września 2022 19:35
Gedania z Zyską... w bramce
Dwutygodniowa przerwa na mecze naszej reprezentacji w Lidze Narodów
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
czwartek, 22 września 2022 18:12
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
48-letni Marcin Kaczmarek podjął się niezwykle trudnego zadania.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Szlakiem Rewskich Szkut
wtorek, 20 września 2022 13:27
Szlakiem Rewskich Szkut
Kilka dni urlopu jak co roku we wrześniu spędziłem w Rewie. To
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
środa, 31 sierpnia 2022 08:28
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza uczniów

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Albertowicz: Protesty przeciw ACTA, a „kibole”

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
sobota, 04 lutego 2012 10:19

altJak niedawno poinformował nas TVN, wśród protestujących na ulicach miast osób, mogą znajdować się zakamuflowani „kibole”. Ta niebezpieczna grupa wszędzie wszczyna burdy i dopuszcza się najgorszych zbrodni!!!


Przeciwko ACTA (a przy okazji przeciw wszystkiemu złemu, co się w naszym kraju dzieje) co chwila dochodzi do protestów. Demonstrują lewacy, środowisko GW, narodowcy, faszyści, nawet wyborcy i młodzieżówki PO (choć nieoficjalnie) i Jacek Żakowski. Wśród tysięcy ludzi są też kibice piłkarscy, którzy (o dziwo!) też są internautami (najbardziej szokujące jest to, że ta banda półgłówków, idiotów i analfabetów potrafi korzystać z komputerów!!!). Aktywnie brali oni udział w manifestacji w Gdyni i przemarszu pod dom premiera, podobnie w Gdańsku pod urzędem marszałkowskim. To oni zostali też oskarżeni o wszczynanie zamieszek w Kielcach, gdzie zatrzymano kilka osób. W każdym mieście do manifestacji dołączają „kibole”, a rozpowszechnione podczas kibicowskich protestów hasło o pewnym „matole” pojawia się na każdej prawie z nich.


Czy kibice to internauci? Śmiało można powiedzieć, że każdy kibic nim jest. Nie tylko surfują, ale też tworzą. Każdy klub piłkarski, koszykarski, siatkarski czy żużlowy posiada tzw. „nieoficjalkę”, czyli stronę klubu tworzoną przez fanów, i dla fanów. W Trójmieście najpopularniejsze są Arkowcy.pl, Lechia.gda.pl Lechia.net (alfabetycznie),  codziennie wchodzą na nie tysiące kibiców i dowiadują się nowości o swoim ukochanym zespole, po odsiewie PR-owskich „słodzeń” działu prasowego klubu, czy zaprzyjaźnionych dziennikarzy. Twórcy tych stron walczą o możliwość przekazywania pełnej informacji innym kibicom, możliwość cytowania, zamieszczania plików wideo. Są już kluby, które walczą z kibicowskimi witrynami, a „zwycięska”, okazała się Legia, która zmusiła serwis Legia Live do zmiany nazwy na Legioniści.com. Wszystko w imię prawa do nazwy „Legia”. Niedługo podobno pójdzie pozew do Francji, żeby zmienić nazwę Cudzoziemskiej…


Protesty przeciw ACTA (słuszne, czy nie), potrafiły skupić całe rzesze niezadowolonych obywateli. Odrzucają oni wszystkich polityków, którzy chcą się na nich lansować, czego najlepszym przykładem było „wyproszenie” Palikota z wiecu. Najlepsze jest to, że koło siebie stoją ludzie o wielu poglądach od prawa do lewa, a nawet najwięksi piewcy i pochlebcy naszego rządu z Jackiem Żakowskim na czele.
Filip Albertowicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież