Gala 14. Wielkiego Maratonu Czytelniczego » W audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyła się Gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego, og... Otwarcie ekspozycji „Nie zmarnujcie niepodległości. Srebra Funduszu Ob... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otwarto ekspozycję „Nie zmarnujcie niepodległości. Srebra Fund... Płace na gdańską miarę... » Spośród blisko 30 dyrektorów wydziałów i biur w gdańskim urzędzie miejskim aż 9 dodatkowo zarabia w ... Artystyczne drogi absolwentów Liceum Plastycznego » 26 maja miał miejsce wernisaż pod nazwą "Nasze Drogi Artystyczne" jako drugiej wystawy z cyklu Wysta... Daniel Obajtek: Wodór to energia przyszłości » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN ORLEN, rozmawiał Jarosław Popek (Radio Gdańsk)- Kilka dni temu by... Gdański magistrat obojętny na warunki życia mieszkańców » Do redakcji "Gazety Gdańskiej" zgłosiła się Pani Joanna z prośbą o pomoc w opisaniu i nagłośnieniu s... XV Konwent Morski » W poniedziałek, 22 maja, w Gdańsku odbył się XV Konwent Morski. Wielu ważnych ludzi gospodarki morsk... Radio Gdańsk: „Żeby nie było śladów – sprawa Grzegorza Przemyka. Dekal... » Na antenie Radia Gdańsk od poniedziałku do piątku (22 maja-2 czerwca) o godz. 20:40 emitowane będzie... Głos radnych PiS w sprawie ratowania gdańskiego dziedzictwa zieleni » Radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska i prof. Paweł Witold Burkiewicz przedstawili r... W tygodniku „Sieci”: Miliony przeciw PiS » W nowym numerze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło ujawniają, jak wielki biznes wchodzi w politykę i ...
Płace na gdańską miarę...
wtorek, 06 czerwca 2023 12:18
Płace na gdańską miarę...
Spośród blisko 30 dyrektorów wydziałów i biur w gdańskim
Energa z Grupy ORLEN sponsorem AWFiS w Gdańsku
poniedziałek, 05 czerwca 2023 13:52
Energa z Grupy ORLEN sponsorem AWFiS w Gdańsku
Energa z Grupy ORLEN kontynuuje wsparcie pomorskiego sportu. Od
8
piątek, 02 czerwca 2023 18:02
8
EKSTRAKLASA BP
Żenujące pożegnanie z ekstraklasą. Na
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
sobota, 27 maja 2023 17:40
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
Kompromitacją zakończył się ostatni mecz Lechii w ekstraklasie.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
sobota, 20 maja 2023 16:33
Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
Obraz rozbijającej się fali morskiej na skalistym Wybrzeżu Zatoki
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
poniedziałek, 29 maja 2023 09:55
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
Od trzydziestu lat na siatkarskiej mapie Gdańska, obok takich marek

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
wtorek, 23 maja 2023 13:43
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi biorą udział w VII
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

MH Automatyka wygrała mecz "przewag"

Hokeiści MH Automatyki w trzecim meczu play out pokonali w hali Olivia Nestę Mires Toruń 6:2 (3:0, 0:1, 3:1) i w serii do czterech wygranych prowadzą 2:1. Wszystkie bramki strzelono grając w przewadze.MH Automatyka - Nesta Mires 6:2 (3:0, 0:1, 3:1)
Bramki: 1:0 Steber (6, w przewadze), 2:0 Gościński (18, w przewadze), 3:0 Nasca (20, w przewadze), 3:1 Kalinowski (28, w przewadze), 3:2 Michaiłow (42, w podwójnej przewadze), 4:2 Nasca (52, w przewadze), 5:2 Kantor (56, w podwójnej przewadze), 6:2 Rompkowski (57, w przewadze)
MH Automatyka: Witkowski - Josepher, Lehmann, Steber, Skutchan, Pesta - Falk, Wachowski, Nasca, Kastel-Dahl, Gościński - Kantor, Nowak, Strużyk, Rompkowski, Marzec - Gerasimienko, Dolny, Wrycza, Różycki, Szczerbakow
Nesta Mires: Plaskiewicz - Żyliński, Jaworski, Kalinowski, Kukuszkin, Minge - Trakanow, Lidtke, Mogiła, Michaiłow, Dołęga - Kovrakh, Podsiadło, Wiśniewski, Ćwikła, Winiarski - Skólmowski, Heyka, Stasiewicz, Husak, Naparło


Mecz zaczął się od wyrównanej gry. Nieco groźniejsze akcje stwarzali gdańszczanie. W pierwszych 20 minutach biało-niebiescy byli bezbłędni w elemencie, w którym w sezonie nie zawsze spisywali się dobrze - w grze w przewadze. Trzykrotnie MH Automatyka w pierwszej tercji miała przewagę jednego zawodnika i za każdym razem ją wykorzystywała. W 6 minucie gdańszczanie potrzebowali tylko 12 sekund po tym jak Jaworski trafił na ławkę kar, aby zdobyć pierwszą bramkę. Na listę strzelców wpisał się Steber. Kolejne minuty to wyrównana gra. W 18 minucie biało-niebiescy wykorzystali po raz drugi osłabienie rywala. Gola zdobył Gościński. 30 sekund przed końcem pierwszej tercji gdańszczanie wykorzystali trzeci okres gry w przewadze, a na 3:0 trafił Nasca.


Drugą tercję goście zaczęli od gry w przewadze i zamknięcia gdańszczan ich tercji. Na posterunku był jednak Witkowski. W 28 minucie torunianie dopięli swego. Tym razem to przyjezdni wykorzystali liczebną przewagę na lodzie. Na 1:3 trafił Kalinowski. Kolejne minuty to przewaga gości, ale bardzo dobrze bronił Witkowski i wynik nie uległ zmianie.


Początek trzeciej tercji należał do gości. Gdańszczanie zaczęli tercję ze Skutchanem na ławce kar, a kilkadziesiąt sekund później na ławkę kar trafił Josepher. Torunianie wykorzystali przewagę dwóch graczy na 7 sekund przed końcem kary Skutchana. W kolejnych minutach nadal przeważali goście. Końcówka należała do gdańszczan, którzy wykorzystali trzy kolejne okazje gry w przewadze. Najpierw na 4:2 trafił Nasca. Piątą bramkę biało-niebiescy zdobyli grając  przewagą dwóch zawodników, a strzelcem był Kantor. Wynik spotkania ustalił Rompkowski.


Czwarty mecz w niedzielę o godz. 18.00 w hali Olivia.
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież