W tygodniku „Sieci”: Radosław Sikorski. Kim jest? Komu naprawdę służy? » Najnowszy numer tygodnika „Sieci” stawia pytania o skandaliczne zachowanie Radosława Sikorskiego po ... Przemysław Majewski: Listek figowy władzy » Rozmowa z Przemysławem Majewskim, radnym z Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska- Czy Gdańsk, ja... Radni PiS protestują przeciwko wspieraniu nielegalnej imigracji » Radni Miasta Gdańska z klubu Prawa i Sprawiedliwości zaprotestowali przeciwko wspieraniu przez Gdańs... Jacek Szaran: Słupsk nie istniał dla marszałka » Z Jackiem Szaranem, radnym ze Słupska, rozmawia red. Piotr Kubiak (Radio Gdańsk)Według słupskiego ra... Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami.... Miesiąc AAC w Przedszkolu Specjalnym Nr 77 » Październik to międzynarodowy miesiąc komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC). Przez cały mi... Poseł Tarczyński w Akwenie: Fakty dla przekonanych... » W klubie gdańskiej Solidarności "Akwen" odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Dominikiem Tarczyński... W tygodniku „Sieci”: Putin wysyła na śmierć » Władimir Putina ogłosił częściową mobilizację i chce powołać pod broń przynajmniej 300 tys. mężczyzn... Las to nie wysypisko » Nielegalne składowiska odpadów, to największe zmartwienie Nadleśnictwa Kolbudy. W świetle prawa domn... Czesław Nowak: Tusk otrzymał zadanie do wykonania » Z Czesławem Nowakiem, posłem OKP i Porozumienia Centrum (1989-1993), gdańskim radnym (1998-2006), po...
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Gedania z Zyską... w bramce
piątek, 30 września 2022 19:35
Gedania z Zyską... w bramce
Dwutygodniowa przerwa na mecze naszej reprezentacji w Lidze Narodów
Miłe złego początki Lechii w Szczecinie
niedziela, 02 października 2022 08:55
Miłe złego początki Lechii w Szczecinie
Lechia pierwsza zdobyła bramkę na nowo otwartym stadionie w

Galeria Sztuki Gdańskiej

Szlakiem Rewskich Szkut
wtorek, 20 września 2022 13:27
Szlakiem Rewskich Szkut
Kilka dni urlopu jak co roku we wrześniu spędziłem w Rewie. To
Sztafetowe biegi przełajowe na inaugurację
niedziela, 02 października 2022 22:19
Sztafetowe biegi przełajowe na inaugurację
Sztafetowe biegi przełajowe rozegrane 27 września w Parku im. Jana

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

PO i SLD na weekend

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
sobota, 17 grudnia 2011 18:59

Partyjny weekend w Gdańsku. Rządząca Gdańskiem Platforma Obywatelska podsumowała miniony rok. Zepchnięty do opozycji, a w Gdańsku do politycznego podziemia, pomorski Sojusz Lewicy Demokratycznej, oceni w niedziele swoją kondycję  po krajowej konwencji partii.
W ocenie działaczy PO udało się w mijającym roku zrealizować 13 z 80 punktów programu wyborczego. Prezydent Gdańska podkreślił sukcesy tego roku - m.in. zakończenie przebudowy skrzyżowania ul. Łostowickiej i Kartuskiej, dobre tempo budowy ul. Armii Krajowej - ale szczerze przyznał, że są też niepowodzenia, w tym m.in. kolejne fiasko projektu rewitalizacji Wyspy Spichrzów, nieefektywne zarządzanie PGE Areną.Gościem niedzielnej rady wojewódzkiej partii będzie szef SLD, poseł z Gdyni, Leszek Miller. Rada nie ma porządku obrad. Przypuszczalnie posiedzenie zdominuje dyskusja o stanie partii i szansach na wyjście z impasu, który zaczyna mieć wymiar chroniczny. Można spodziewać się, że padną pytania o sytuację w Gdańsku. W kołach przyjmowane są uchwały wzywające do ustąpienia obecnego przewodniczącego, Krzysztofa Andruszkiewicza. - Bez poprawy sytuacji partii w Gdańsku nie ma mowy o dobrym wyniku SLD na Pomorzu - mówi "wybrzeżu24.pl" Jerzy Śnieg, wpływowy działacz z Powiśla.Tymczasem zarząd SLD w Gdańsku wycofał się z uchwały o hurtowym skreślaniu osób z listy członków partii i wezwał do przestrzegania statutu, który sam z premedytacją złamął. Sprawa został skierowana do rzecznika dyscypliny z wnioskiem o wykluczenie łamiących statut działaczy zarządu.Świąteczna lampka szampana, czy też opłatek, może załagodzi spory. Powinny, bo za rogiem, w "zieleniaku", na dziewiątym piętrze są drzwi otwarte w biurze Ruchu Palikota. To od Gdyńskich Kosynierów, siedziby SLD, dwie minuty spaceru.

GG

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież