Gala 14. Wielkiego Maratonu Czytelniczego » W audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyła się Gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego, og... Otwarcie ekspozycji „Nie zmarnujcie niepodległości. Srebra Funduszu Ob... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otwarto ekspozycję „Nie zmarnujcie niepodległości. Srebra Fund... Płace na gdańską miarę... » Spośród blisko 30 dyrektorów wydziałów i biur w gdańskim urzędzie miejskim aż 9 dodatkowo zarabia w ... Artystyczne drogi absolwentów Liceum Plastycznego » 26 maja miał miejsce wernisaż pod nazwą "Nasze Drogi Artystyczne" jako drugiej wystawy z cyklu Wysta... Daniel Obajtek: Wodór to energia przyszłości » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN ORLEN, rozmawiał Jarosław Popek (Radio Gdańsk)- Kilka dni temu by... Gdański magistrat obojętny na warunki życia mieszkańców » Do redakcji "Gazety Gdańskiej" zgłosiła się Pani Joanna z prośbą o pomoc w opisaniu i nagłośnieniu s... XV Konwent Morski » W poniedziałek, 22 maja, w Gdańsku odbył się XV Konwent Morski. Wielu ważnych ludzi gospodarki morsk... Radio Gdańsk: „Żeby nie było śladów – sprawa Grzegorza Przemyka. Dekal... » Na antenie Radia Gdańsk od poniedziałku do piątku (22 maja-2 czerwca) o godz. 20:40 emitowane będzie... Głos radnych PiS w sprawie ratowania gdańskiego dziedzictwa zieleni » Radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska i prof. Paweł Witold Burkiewicz przedstawili r... W tygodniku „Sieci”: Miliony przeciw PiS » W nowym numerze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło ujawniają, jak wielki biznes wchodzi w politykę i ...
Płace na gdańską miarę...
wtorek, 06 czerwca 2023 12:18
Płace na gdańską miarę...
Spośród blisko 30 dyrektorów wydziałów i biur w gdańskim
Energa z Grupy ORLEN sponsorem AWFiS w Gdańsku
poniedziałek, 05 czerwca 2023 13:52
Energa z Grupy ORLEN sponsorem AWFiS w Gdańsku
Energa z Grupy ORLEN kontynuuje wsparcie pomorskiego sportu. Od
8
piątek, 02 czerwca 2023 18:02
8
EKSTRAKLASA BP
Żenujące pożegnanie z ekstraklasą. Na
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
sobota, 27 maja 2023 17:40
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
Kompromitacją zakończył się ostatni mecz Lechii w ekstraklasie.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
sobota, 20 maja 2023 16:33
Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
Obraz rozbijającej się fali morskiej na skalistym Wybrzeżu Zatoki
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
poniedziałek, 29 maja 2023 09:55
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
Od trzydziestu lat na siatkarskiej mapie Gdańska, obok takich marek

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
wtorek, 23 maja 2023 13:43
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi biorą udział w VII
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Otos - zadbaj o słuch

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 17 lutego 2014 14:59

Otos to gabinety protetyki słuchu, których celem działalności jest diagnostyka słuchu, korekcja niedosłuchu poprzez zastosowanie odpowiednich typów aparatów słuchowych, a także  opieka nad pacjentem w skład której wchodzą m.in. kontrolne badania słuchu, przeglądy i regulacje aparatów słuchowych.Korekcja wady słuchu jest procesem złożonym. Pierwszym krokiem do dobrego dopasowania aparatu słuchowego  jest precyzyjna diagnostyka słuchu.  Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu, dokonania otoskopii ucha wykonywane jest bezbolesne badanie słuchu, na podstawie którego określany jest stopień i rodzaj uszkodzenia. W zależności od wyniku audiometrii przeprowadza się dodatkowe testy. Należy podkreślić, iż podstawowe badania słuchu są bezpłatne i nie wymagają skierowania od lekarza.


alt


W przypadku stwierdzenia niedosłuchu dobierane są i prezentowane właściwe aparaty słuchowe. Aparat słuchowy musi być odpowiednio dobrany do głębokości i rodzaju ubytku słuchu oraz zaprogramowany w odniesieniu do charakterystyki ubytku słuchu. W procesie dopasowania aparatu słuchowego uwzględniane są takie czynniki jak: indywidualne preferencje pacjenta, jego styl życia i oczekiwania wobec aparatu, a także środowisko akustyczne, w którym Pacjent przebywa.

W ostatnich latach protetyka słuchu w Polsce znacznie się rozwinęła. Na rynku dostępne są  nowoczesne, małe aparaty słuchowe lecz pomimo tego wiele osób zwleka z decyzją ich zakupu. Uszkodzenie słuchu nie boli, jednak znacznie wpływa na jakość życia. Nie leczony niedosłuch wzmaga uczucie niepokoju, gniew, powoduje zamknięcie się w sobie, izolację społeczną, a także prowadzi do  pogorszenia stanu zdrowia i ogólnego samopoczucia. Ludzie czekają po kilka lat, aż zdecydują się na zakup aparatu, co często prowadzi do sytuacji, w której z powodu głębokiego ubytku słuchu trzeba zastosować mocny aparat słuchowy, a sama rehabilitacja słuchu staje się dużo trudniejsza.


alt


Atutem naszej firmy jest profesjonalizm, indywidualne podejście do Pacjenta i wysoka jakość aparatów słuchowych. Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt typów aparatów, które można dopasować do niemalże każdego niedosłuchu. Osobom niezdecydowanym chętnie wypożyczamy aparat słuchowy, by mogły przetestować go w domu i przekonać się o korzyściach, które oferuje dzisiejsza technologia. W ofercie dostępne są  aparaty na każdą kieszeń począwszy od klasycznych aparatów, a kończąc na najbardziej nowoczesnych zapewniających, aktywnym zawodowo klientom, łączność bezprzewodową z telefonem komórkowym lub stacjonarnym, TV. Większość osób, które przychodzi do gabinetu ma problemy ze zrozumiałością mowy zarówno w ciszy, jak i w hałasie np. podczas spotkań towarzyskich, dlatego też dysponujemy technologiami, które gwarantują najwyższą jakość dźwięku oraz  wyraźne słyszenie.


alt


Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do naszych placówek :
- Gdańsk, przy ul. Gdyńskiej 1 (budynek przychodni NCM) rejestracja tel. 787 221 956
- Reda, ul. Fenikowskiego 16 C/60 rejestracja tel. 58 572 18 06

Nie czekaj, aż uszkodzenie słuchu stanie się dla Ciebie problemem!
Dorota Jaworska – protetyk słuchu


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież