"Solidarność" zamieściła na swoim budynku baner dot. Zielonego Ładu. M... » Gdański Zarząd Dróg i Zieleni znów zamierza karać NSZZ "Solidarność" za banery umieszczone na budynk... Nagrodzono młodych miłośników czytania » W auli głównej Europejskiego Centrum Solidarności odbyła się gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego. ... Piekarnia "Paryska" ogłasza upadłość » W ub. roku podczas kampanii wyborczej Donald Tusk straszył, że niebawem za rządów Prawa i Sprawiedli... Koalicja Obywatelska wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego » Koalicja Obywatelskiej wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego zdobywając 38,2 proc. głosów - 21 ... Apel Stowarzyszenia "Godność" o poparcie kandydatury Jacka Kurskiego » Stowarzyszenie "Godność", zrzeszające więźniów politycznych PRL-u oraz działaczy podziemia lat 80-ty... Dorota Arciszewska-Mielewczyk: Przegrana Prawicy to koniec suwerennośc... » Czy Polacy rozumieją znaczenie wyborów do Parlamentu Europejskiego, czy przegrana Prawicy oznacza ko... Bruksela, tu się żyje! » Cmentarzysko politycznych słoni czy znakomite łowisko? Parlamentarny staż w Brukseli to przyjemna pr... Jarosław Sellin: Błędem było to, że Solidarność nie skonsumowała swoje... » W historycznej Sala BHP w Gdańsku Jarosław Sellin, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Eu... Czesław Nowak odpowiada na zaproszenie dyrektora ECS i prezydent Dulki... » Odpowiedź Czesława Nowaka na zaproszenie dyrektora ECS i prezydent Dulkiewicz.Pani Aleksandra Dulkie... Godność popiera Fotygę » Apel Stowarzyszenia Godność w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego i poparcie dla kandydatury...
Reklama
Koalicja Obywatelska wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego
niedziela, 09 czerwca 2024 20:15
Koalicja Obywatelska wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego
Koalicja Obywatelskiej wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego
Zaległy mecz w Rybniku 22 czerwca
wtorek, 11 czerwca 2024 13:55
Zaległy mecz w Rybniku 22 czerwca
Speedway Ekstraliga podała termin zaległego meczu INNPRO ROW Rybnik
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
sobota, 25 maja 2024 12:46
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
I  LIGA FORTUNA
W Gdańsku powiało Europą. Pełne
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Z kroniki Galerii Sztuki Gdańskiej
środa, 29 maja 2024 07:50
Z kroniki Galerii Sztuki Gdańskiej
W trakcie blisko 15 lat trwania Galerii Sztuki Gdańskiej na łamach

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Iwona księżniczka Burgunda”
wtorek, 14 maja 2024 14:37
„Iwona księżniczka Burgunda”
Kim jest Iwona? Iwona to Ty, Ja, On, Ona czasem nawet Oni. Iwona jest
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Otos - zadbaj o słuch

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 17 lutego 2014 14:59

Otos to gabinety protetyki słuchu, których celem działalności jest diagnostyka słuchu, korekcja niedosłuchu poprzez zastosowanie odpowiednich typów aparatów słuchowych, a także  opieka nad pacjentem w skład której wchodzą m.in. kontrolne badania słuchu, przeglądy i regulacje aparatów słuchowych.Korekcja wady słuchu jest procesem złożonym. Pierwszym krokiem do dobrego dopasowania aparatu słuchowego  jest precyzyjna diagnostyka słuchu.  Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu, dokonania otoskopii ucha wykonywane jest bezbolesne badanie słuchu, na podstawie którego określany jest stopień i rodzaj uszkodzenia. W zależności od wyniku audiometrii przeprowadza się dodatkowe testy. Należy podkreślić, iż podstawowe badania słuchu są bezpłatne i nie wymagają skierowania od lekarza.


alt


W przypadku stwierdzenia niedosłuchu dobierane są i prezentowane właściwe aparaty słuchowe. Aparat słuchowy musi być odpowiednio dobrany do głębokości i rodzaju ubytku słuchu oraz zaprogramowany w odniesieniu do charakterystyki ubytku słuchu. W procesie dopasowania aparatu słuchowego uwzględniane są takie czynniki jak: indywidualne preferencje pacjenta, jego styl życia i oczekiwania wobec aparatu, a także środowisko akustyczne, w którym Pacjent przebywa.

W ostatnich latach protetyka słuchu w Polsce znacznie się rozwinęła. Na rynku dostępne są  nowoczesne, małe aparaty słuchowe lecz pomimo tego wiele osób zwleka z decyzją ich zakupu. Uszkodzenie słuchu nie boli, jednak znacznie wpływa na jakość życia. Nie leczony niedosłuch wzmaga uczucie niepokoju, gniew, powoduje zamknięcie się w sobie, izolację społeczną, a także prowadzi do  pogorszenia stanu zdrowia i ogólnego samopoczucia. Ludzie czekają po kilka lat, aż zdecydują się na zakup aparatu, co często prowadzi do sytuacji, w której z powodu głębokiego ubytku słuchu trzeba zastosować mocny aparat słuchowy, a sama rehabilitacja słuchu staje się dużo trudniejsza.


alt


Atutem naszej firmy jest profesjonalizm, indywidualne podejście do Pacjenta i wysoka jakość aparatów słuchowych. Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt typów aparatów, które można dopasować do niemalże każdego niedosłuchu. Osobom niezdecydowanym chętnie wypożyczamy aparat słuchowy, by mogły przetestować go w domu i przekonać się o korzyściach, które oferuje dzisiejsza technologia. W ofercie dostępne są  aparaty na każdą kieszeń począwszy od klasycznych aparatów, a kończąc na najbardziej nowoczesnych zapewniających, aktywnym zawodowo klientom, łączność bezprzewodową z telefonem komórkowym lub stacjonarnym, TV. Większość osób, które przychodzi do gabinetu ma problemy ze zrozumiałością mowy zarówno w ciszy, jak i w hałasie np. podczas spotkań towarzyskich, dlatego też dysponujemy technologiami, które gwarantują najwyższą jakość dźwięku oraz  wyraźne słyszenie.


alt


Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do naszych placówek :
- Gdańsk, przy ul. Gdyńskiej 1 (budynek przychodni NCM) rejestracja tel. 787 221 956
- Reda, ul. Fenikowskiego 16 C/60 rejestracja tel. 58 572 18 06

Nie czekaj, aż uszkodzenie słuchu stanie się dla Ciebie problemem!
Dorota Jaworska – protetyk słuchu


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież