ZOO Gdańsk - ogród i fundacja » Dyrektorzy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, Michał Targowski i Emilia Salach, są w zarządzie Fundacj... Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci » Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia Anna Olszewska-Kowalska, uwzględnił z... Wejście w historię: eksponaty związane z podporucznik Marią Orlicz » W Muzeum II Wojny Światowej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Wejście w historię”. Tym razem zap... Prezydent w potrzebie » Od ostatniej soboty w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku przebywa b. prezydent RP - Lech Wa... 110 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” » „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Ta łacińska sentencja, użyta w satyrach rzymskiego poety Juwenalisa ... Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: Dalej nie możemy się cofnąć! » W najnowszym numerze „Sieci” specjalny wywiad z premierem Jarosławem Kaczyńskim, w którym prezes Pra... Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro... » Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dominująca spółka Grupy... Krzyże Orlenu i Lotosu » Ważnym elementem mszy dziękczynnej w bazylice Św. Brygidy było podarowanie Bursztynowemu Ołtarzowi 2... 100 lat Pellowskich » Mija 100 lat od założenia działalności piekarniczej rodziny Pellowskich na Wybrzeżu. W roku 1922, tr... Akcja edukacyjna gdańskiego IPN » „Powstańcy Warszawscy przelali krew za Polskę… Ty oddaj krew potrzebującym” – to jedno z haseł akcji...
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
czwartek, 11 sierpnia 2022 19:25
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
25. Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce
sobota, 13 sierpnia 2022 07:12
25. Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce
W dniach 15-21 sierpnia w Monachium rozgrywane będą 25. Mistrzostwa
Radomiak zdeklasował Lechię
niedziela, 14 sierpnia 2022 15:50
Radomiak zdeklasował Lechię
Po bardzo słabej grze Lechia został rozbita w Radomiu 1:4 (1:2).

Galeria Sztuki Gdańskiej

Razem z Ukrainą
niedziela, 31 lipca 2022 12:44
Razem z Ukrainą
Zaproszenie na wystawę zatytułowaną „Razem z Ukrainą”

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Wakacje na farmie
środa, 03 sierpnia 2022 15:56
Wakacje na farmie
Podczas turnusów półkolonijnych z Gdańskim Zespołem Schronisk i
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Filia Competence Call Center w Gdańsku otwarta

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 01 kwietnia 2014 14:35

W Olivia Tower została oficjalnie otwarta gdańska placówka austriackiej firmy Competence Call Center, która do połowy 2015 roku chce tu zatrudniać nawet 400 osób.


- Cieszy dwieście nowych miejsc pracy, myślę że współpraca będzie nam się dobrze układać – przekonywała na początku spotkania Hanna Zych-Cisoń, wicemarszałek Województwa Pomorskiego. Właśnie tyle osób chce do końca roku zatrudnić firma CCC. Placówka w Gdańsku będzie świadczyć usługi w języku skandynawskim i niemieckim, jednak w przyszłości chce poszerzyć zakres o polski, angielski czy rosyjski. Austriacka korporacja ma ponad czterdzieści oddziałów i zatrudnia ponad 4,5 tysiąca pracowników. Jest jedną z wiodących na rynku europejskich centrów telefonicznych, swoim klientom oferuje pomoc aż w 28 językach.


alt


Oddział w Gdańsku jest najmłodszym ze wszystkich, które dotychczas powstały. Jednak nie wahali się za długo z decyzją, żeby to właśnie tu go otworzyć. - Przekonali nas przede wszystkim ludzie – tłumaczy prezes zarządu CCC, Christian Legat. - W Gdańsku jest duży rynek, szybki rozwój gospodarczy oraz świetny poziom edukacji. Poza tym to ważny ośrodek komunikacyjny, zatem to wystarczające argumenty za tym, że wybraliśmy to miasto na miejsce naszej nowej filii – przekonywał. - Inwestycja firmy CCC na pewno przyciągnie też innych przedstawicieli Business Proces Outsourcing – dodał Andrzej Bojanowski, wiceprezydent Gdańska.


Zapytany o zarobki pracowników Ulf Herbrechter, dyrektor operacyjny austriackiej firmy, nie udzielił konkretnej odpowiedzi. - Wszystko zależy od kwalifikacji danego pracownika, jednak jeśli chcemy mieć dobrą kadrę, nie możemy jej proponować najniższego krajowego wynagrodzenia – stwierdził.

Dodał także, że do połowy 2015 roku Competence Call Center w Gdańsku chce mieć w swoich szeregach nawet 400 pracowników. Pierwsza grupa jest już na szkoleniach, jednak CCC wciąż poszukuje nowych osób i zaprasza na swoją stronę internetową, gdzie można złożyć aplikację. Przekonywał ponadto, że to idealne miejsce do pracy: - U nas ludzie nie muszą udawać szczęśliwych, oni są szczęśliwi – stwierdził z przekonaniem. - Naszym pracownikom dajemy możliwość ciągłego rozwoju, dzięki CCC Campus mogą podnosić swoje umiejętności poprzez szkolenia obowiązkowe, jak i dobrowolne. Każdy może zostać prezesem, przecież Christian Legat też zaczynał od początku w naszej firmie.


alt


Gdańsk jest dwunastym miejscem, gdzie CCC ma swoje oddziały, poza Polską znajdują się one także w Austrii, Niemczech, Francji, Turcji, Szwajcarii, Słowacji i Rumunii. Competence Call Center obsługując przychodzące połączenia telefonicznie, kampanie wychodzące i pisemną komunikację z klientem, korzysta z 16-letniego doświadczenia w branży contact center. Firma chwali się także 42 międzynarodowymi nagrodami, które otrzymała za swoją działalność i przekonuje, że to najlepiej świadczy o wysokich standardach jakie w niej panują.

goch

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież