Gdańsk w obiektywie uczniów ZSS nr 2 » W Filii Gdańskiej przy ulicy Mariackiej odbył się wernisaż wystawy „Gdańsk w naszym obiektywie” - 24... W hołdzie Wyklętym: Tym co zachowali się jak trzeba... » 1 marca w Gdańsku obchodzono Dzień Żołnierzy Wyklętych. Instytut Pamięci Narodowej wspólnie z środow... KWW Kocham Gdańsk przedstawił kandydatów do Rady Miasta » KWW Kocham Gdańsk – Kandydaci Niezależni przedstawił listę kandydatów do Rady Miasta. Komitet wystaw... Tomasz Jezierski: Kochają Gdańsk... » Na politycznej mapie Gdańska pojawiło się nowe, świeże ugrupowanie. Jak sami o sobie mówią, mają doś... Michał Urbaniak o wyborach : Konfederacja gotowa w Gdańsku » Michał Urbaniak, z Konfederacji, gdański poseł na Sejm RP IX kadencji, już niebawem zorganizuje konf... Dulkiewicz naucza w szkołach » Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej oświaty, w ramach "lekcji obywatel... Piotr Duda w Telewizji Republika » W środę, 28 lutego, o 19:30 gościem Danuty Holeckiej w Telewizji Republika będzie Piotr Duda, przewo... KWW Kocham Gdańsk - zbudować coś opartego o zwykłych, normalnych gdańs... » W wyborach samorządowych wystartuje nowe ugrupowanie na gdańskiej scenie politycznej - KWW Kocham Gd... Obszański, Śniegula i Bartuzel w Telewizji Republika » We wtorek, 27 lutego, o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej będą Tomasz Obszański, Przewodniczący NSZZ Rol... W tygodniku „Sieci”: Spisek przeciw polskiej szkole » Nowy numer tygodnika „Sieci” ujawnia szokujący plan Brukseli na polską edukację: szkoły mają obniżyć...
Dulkiewicz naucza w szkołach
czwartek, 29 lutego 2024 10:44
Dulkiewicz naucza w szkołach
Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej
Nieudany początek wiosny podopiecznych trenera Borkowskiego
sobota, 02 marca 2024 16:04
Nieudany początek wiosny podopiecznych trenera Borkowskiego
Nieudanie zaczęły wiosnę piłkarki AP ORLEN. Podopieczne trenera
Arka i Lechia kroczą do ekstraklasy
piątek, 01 marca 2024 15:07
Arka i Lechia kroczą do ekstraklasy
Trójmiejski duet, Arka i Lechia, kroczy konsekwentnie do
Lechia kontrolowała mecz w Pruszkowie
niedziela, 25 lutego 2024 21:07
Lechia kontrolowała mecz w Pruszkowie
Drugi mecz i drugie zwycięstwo Lechii w rundzie wiosennej.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Narodziny artysty malarza
niedziela, 18 lutego 2024 16:26
Narodziny artysty malarza
Moje wskazówki dotyczące malowania nie są poradnikiem. Dotyczą

Sport w szkole

Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
poniedziałek, 26 lutego 2024 11:25
Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
Gdański Zespół Schronisk i Sporu Szkolnego zaprasza do udziału w

"Gdańska" w antrakcie

Puste miejsca
wtorek, 06 lutego 2024 15:33
Puste miejsca
Pustynia według Wikipedii to teren o dużej powierzchni pozbawiony
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Filia Competence Call Center w Gdańsku otwarta

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 01 kwietnia 2014 14:35

W Olivia Tower została oficjalnie otwarta gdańska placówka austriackiej firmy Competence Call Center, która do połowy 2015 roku chce tu zatrudniać nawet 400 osób.


- Cieszy dwieście nowych miejsc pracy, myślę że współpraca będzie nam się dobrze układać – przekonywała na początku spotkania Hanna Zych-Cisoń, wicemarszałek Województwa Pomorskiego. Właśnie tyle osób chce do końca roku zatrudnić firma CCC. Placówka w Gdańsku będzie świadczyć usługi w języku skandynawskim i niemieckim, jednak w przyszłości chce poszerzyć zakres o polski, angielski czy rosyjski. Austriacka korporacja ma ponad czterdzieści oddziałów i zatrudnia ponad 4,5 tysiąca pracowników. Jest jedną z wiodących na rynku europejskich centrów telefonicznych, swoim klientom oferuje pomoc aż w 28 językach.


alt


Oddział w Gdańsku jest najmłodszym ze wszystkich, które dotychczas powstały. Jednak nie wahali się za długo z decyzją, żeby to właśnie tu go otworzyć. - Przekonali nas przede wszystkim ludzie – tłumaczy prezes zarządu CCC, Christian Legat. - W Gdańsku jest duży rynek, szybki rozwój gospodarczy oraz świetny poziom edukacji. Poza tym to ważny ośrodek komunikacyjny, zatem to wystarczające argumenty za tym, że wybraliśmy to miasto na miejsce naszej nowej filii – przekonywał. - Inwestycja firmy CCC na pewno przyciągnie też innych przedstawicieli Business Proces Outsourcing – dodał Andrzej Bojanowski, wiceprezydent Gdańska.


Zapytany o zarobki pracowników Ulf Herbrechter, dyrektor operacyjny austriackiej firmy, nie udzielił konkretnej odpowiedzi. - Wszystko zależy od kwalifikacji danego pracownika, jednak jeśli chcemy mieć dobrą kadrę, nie możemy jej proponować najniższego krajowego wynagrodzenia – stwierdził.

Dodał także, że do połowy 2015 roku Competence Call Center w Gdańsku chce mieć w swoich szeregach nawet 400 pracowników. Pierwsza grupa jest już na szkoleniach, jednak CCC wciąż poszukuje nowych osób i zaprasza na swoją stronę internetową, gdzie można złożyć aplikację. Przekonywał ponadto, że to idealne miejsce do pracy: - U nas ludzie nie muszą udawać szczęśliwych, oni są szczęśliwi – stwierdził z przekonaniem. - Naszym pracownikom dajemy możliwość ciągłego rozwoju, dzięki CCC Campus mogą podnosić swoje umiejętności poprzez szkolenia obowiązkowe, jak i dobrowolne. Każdy może zostać prezesem, przecież Christian Legat też zaczynał od początku w naszej firmie.


alt


Gdańsk jest dwunastym miejscem, gdzie CCC ma swoje oddziały, poza Polską znajdują się one także w Austrii, Niemczech, Francji, Turcji, Szwajcarii, Słowacji i Rumunii. Competence Call Center obsługując przychodzące połączenia telefonicznie, kampanie wychodzące i pisemną komunikację z klientem, korzysta z 16-letniego doświadczenia w branży contact center. Firma chwali się także 42 międzynarodowymi nagrodami, które otrzymała za swoją działalność i przekonuje, że to najlepiej świadczy o wysokich standardach jakie w niej panują.

goch

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież