Marek Jakubiak: Nie trwać w okopach! » Trzeba żyć chwilą, ale też planować, mieć elastyczność odreagowywania na zmieniającą się sytuację. T... Wasz sejm, nasza gmina - gdańskie szanse opozycji » Z pięciu kampanii samorządowych w Gdańsku, w trzech potencjał zmiany w pierwszej turze był większy n... Mieczysław Jałowiecki patronem Dworca Gdańsk Główny » Agronom i dyplomata, autor operacji zakupu dla Polski terenów na Westerplatte – Mieczysław Jałowieck... Igor Strzok: jest zielone światło na odbudowę mostu w Tczewie » Igor Strzok, pomorski wojewódzki konserwator zabytków, poinformował że powiat tczewski może ruszyć z... XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski » XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Opowieści gdańskiego astronoma" odbył się 30 listopada. Jego... Korty SKT - zabytki współczesne » Uznany przez wojewódzkiego konserwatora zabytków za obiekt objęty ochroną budynek główny Sopockiego ... Paweł Zalewski: Jesteśmy przeciwni zmianom traktatów UE » Z Pawłem Zalewskim, posłem i politykiem Trzeciej Drogi, rozmawia Andrzej Rafał Potocki- Komisja Spra... Obchody 100-lecia archidiecezji gdańskiej » W siedzibie Kurii Metropolitalnej odbył się briefing prasowy poświęcony peregrynacji relikwii św. Wo... W tygodniku „Sieci”: IPN będzie twierdzą nie do zdobycia » W wywiadzie dla tygodnika „Sieci” prezes IPN dr. Karol Nawrocki wyjaśnia, dlaczego Platforma Obywate... Podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte.-...
Wasz sejm, nasza gmina - gdańskie szanse opozycji
czwartek, 07 grudnia 2023 17:42
Wasz sejm, nasza gmina - gdańskie szanse opozycji
Z pięciu kampanii samorządowych w Gdańsku, w trzech potencjał

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że
FUDEKO GAS wygranymi kończy grę w 2023 roku
poniedziałek, 04 grudnia 2023 18:15
FUDEKO GAS wygranymi kończy grę w 2023 roku
Udanie zakończyli rok 2023 i rundę zasadniczą na swoim lodzie
piątek, 01 grudnia 2023 18:06
I LIGA FORTUNA
Z dużej chmury wielki śnieg. Wyrafinowanego
Lechia wypunktowała Miedź
niedziela, 03 grudnia 2023 19:00
Lechia wypunktowała Miedź
W ostatniej kolejce rundy jesiennej Lechia pokonała na Polsat Plus

Galeria Sztuki Gdańskiej

W tonacji polskich barw
niedziela, 26 listopada 2023 15:49
W tonacji polskich barw
Przygotowując wystawę „Gdańskie Barwy, Gdańskie Tonacje”

Sport w szkole

Sztafetowe biegi przełajowe
niedziela, 01 października 2023 14:07
Sztafetowe biegi przełajowe
Sztafetowe biegi przełajowe rozegrane 26 i 27 września w Parku im.
Jak się tu znaleźliśmy?
wtorek, 28 listopada 2023 14:22
Jak się tu znaleźliśmy?
Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci mówi

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

PZU Zdrowie wzmacnia sieć medyczną w Gdańsku. Pracownia rezonansu magnetycznego przy ul. Abrahama jest już dostępna dla pacjentów

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
piątek, 24 marca 2023 18:43

Nowa placówka diagnostyczna została otwarta przy istniejącym centrum medycznym PZU Zdrowie. Z badań MRI mogą korzystać zarówno posiadacze opieki medycznej PZU Zdrowie, jak i pacjenci bez pakietów.


Pracownia przy ul. Abrahama została wyposażona w aparat o mocy obrazowania 1,5 T. Rezonans magnetyczny pozwala na obrazowanie wszystkich tkanek i narządów organizmu jednocześnie, a w niektórych przypadkach także ich funkcji.
– W centrum działań PZU Zdrowie są zawsze pacjenci, bo to właśnie dla nich rozwijamy produkty i usługi związane z profilaktyką. Priorytetem w naszej strategii rozwoju jest zapewnienie pacjentom łatwego dostępu do szerokiego wachlarza badań i konsultacji lekarskich na najwyższym poziomie. Dlatego po pierwsze, rozbudowujemy naszą infrastrukturę otwierając nowe centra medyczne, a po drugie, nie ograniczamy się do jednego obszaru opieki zdrowotnej – mówił Andrzej Jaworski, prezes zarządu PZU Zdrowie.

alt


Badania MRI są szczególnie przydatne jest w diagnostyce chorób ośrodkowego układu nerwowego, chorób kręgosłupa, układu ruchu, śródpiersia, układu krążenia, jamy brzusznej i miednicy. W pracowni diagnostycznej przy ul. Abrahama 1 dostępne są badania MRI obszarów takich jak: głowa z angiografią, twarzoczaszka, przysadka, oczodoły, zatoki, szyja, kręgosłup – odc. lędźwiowy / piersiowy / szyjny, kości lub stawy kończyny górnej lub dolnej, jama brzuszna + cholangiografia, miednica mała, cholangiografia czy prostata.

alt


Kto może korzystać z usług PZU Zdrowie?
– Do zdrowia podchodzimy kompleksowo, aby pacjent mógł zrealizować większość potrzeb zdrowotnych podczas wizyty w naszych placówkach. Pamiętajmy, że skuteczny proces leczenia zaczyna się od sprawnie i profesjonalnie postawionej diagnozy. Dlatego inwestujemy w pracownie rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Pod marką PZU Zdrowie Diagnostyka Obrazowa działa już 40 pracowni w całej Polsce i jest jedną z największych sieci tego rodzaju. Pracownia przy ul. Abrahama to kolejna inwestycja PZU Zdrowie w Trójmieście, na terenie którego działa już pięć własnych centrów medycznych i około 60 placówek partnerskich – powiedział Andrzej Jaworski.

altZ badań MRI mogą korzystać zarówno posiadacze opieki medycznej PZU Zdrowie, jak i osoby bez pakietów. Pracownia PZU Zdrowie Diagnostyka Obrazowa Gdańsk Abrahama czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Jak umówić się na wizytę?
Na wizyty można umawiać się przez portal mojePZU lub za pośrednictwem infolinii medycznej 801 405 905. W Gdańsku działają własne centra medyczne PZU Zdrowie, w tej samej lokalizacji przy ul. Abrahama i ul. Marynarki Polskiej oraz pracownia diagnostyczna przy ul. Grunwaldzkiej, a także kilkadziesiąt placówek partnerskich.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież