Zlecenie na Popiełuszkę » 19 października 1984 r. funkcjonariusze SB zamordowali bł. ks. Jerzego Popiełuszkę. To była zbrodnia... Ksiądz Jerzy Popiełuszko, błogosławiony męczennik » To dla mnie zawsze odpowiedzialność i wyzwanie pisać o Księdzu Jerzym Popiełuszce. Odpowiedzialność,... List do ministra Parella - D. Wałęsa nie udzielała się w opozycji » Wojewódzka Pomorska Rada Konsultacyjna ds. Działaczy Opozycji i Osób Represjonowanych w odniesieniu ... PRO LIVE w Gdańsku » Już po raz 12. na gdańskich ulicach odbył się Marsz dla Życia.Marsz ruszył o godzinie 15 spod Kaplic... Hipokryzja PO: Tusk łoi migrantów, Gdańsk nagradza Białorusina » Bycie w Platformie Obywatelskiej to nieustanne narażanie się na głupie zwroty w polityce Donalda Tus... W obronie ogródków » Od kwietnia Urząd Miasta ogłosił konsultacje społeczne w sprawie uchwalenia nowego Planu Ogólnego, k... Granda we Wrzeszczu » Mieszkańcy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego walczą z absurdalnym ich zdaniem wariantem trasy tramwa... Biało-Czerwone Róże dla M.Horały - Polska sztafeta biegnie... » Marcin Horała, b. pełnomocnik rządu ds. budowy CPK, gdyński poseł PiS, laureatem nagrody Biało-Czerw... "Solidarność" zamieściła na swoim budynku baner dot. Zielonego Ładu. M... » Gdański Zarząd Dróg i Zieleni znów zamierza karać NSZZ "Solidarność" za banery umieszczone na budynk... Nagrodzono młodych miłośników czytania » W auli głównej Europejskiego Centrum Solidarności odbyła się gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego. ...
Czy J. Karnowski oszukał radnych? Z kortów do prokuratury
środa, 19 czerwca 2024 07:53
Czy J. Karnowski oszukał radnych? Z kortów do prokuratury
Prokuratura w Bydgoszczy jest już w posiadaniu prawomocnego wyroku
Arka szykuje się na nowy sezon
środa, 19 czerwca 2024 08:28
Arka szykuje się na nowy sezon
Arka Gdynia rozpoczęła intensywne przygotowania do nadchodzącego
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
piątek, 21 czerwca 2024 15:31
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
Już tylko miesiąc został do inauguracji Ekstraklasy w
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Benefis Marka
niedziela, 02 czerwca 2024 16:24
Benefis Marka
Znamy się od blisko dwóch dekad. Zawsze Marka Wróbla uważałem za

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Charlie zmienia się w kurczaka
środa, 05 czerwca 2024 13:24
Charlie zmienia się w kurczaka
Od niedawna w Polsce uczniowie nie muszą odrabiać prac domowych.
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

PZU Zdrowie wzmacnia sieć medyczną w Gdańsku. Pracownia rezonansu magnetycznego przy ul. Abrahama jest już dostępna dla pacjentów

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
piątek, 24 marca 2023 18:43

Nowa placówka diagnostyczna została otwarta przy istniejącym centrum medycznym PZU Zdrowie. Z badań MRI mogą korzystać zarówno posiadacze opieki medycznej PZU Zdrowie, jak i pacjenci bez pakietów.


Pracownia przy ul. Abrahama została wyposażona w aparat o mocy obrazowania 1,5 T. Rezonans magnetyczny pozwala na obrazowanie wszystkich tkanek i narządów organizmu jednocześnie, a w niektórych przypadkach także ich funkcji.
– W centrum działań PZU Zdrowie są zawsze pacjenci, bo to właśnie dla nich rozwijamy produkty i usługi związane z profilaktyką. Priorytetem w naszej strategii rozwoju jest zapewnienie pacjentom łatwego dostępu do szerokiego wachlarza badań i konsultacji lekarskich na najwyższym poziomie. Dlatego po pierwsze, rozbudowujemy naszą infrastrukturę otwierając nowe centra medyczne, a po drugie, nie ograniczamy się do jednego obszaru opieki zdrowotnej – mówił Andrzej Jaworski, prezes zarządu PZU Zdrowie.

alt


Badania MRI są szczególnie przydatne jest w diagnostyce chorób ośrodkowego układu nerwowego, chorób kręgosłupa, układu ruchu, śródpiersia, układu krążenia, jamy brzusznej i miednicy. W pracowni diagnostycznej przy ul. Abrahama 1 dostępne są badania MRI obszarów takich jak: głowa z angiografią, twarzoczaszka, przysadka, oczodoły, zatoki, szyja, kręgosłup – odc. lędźwiowy / piersiowy / szyjny, kości lub stawy kończyny górnej lub dolnej, jama brzuszna + cholangiografia, miednica mała, cholangiografia czy prostata.

alt


Kto może korzystać z usług PZU Zdrowie?
– Do zdrowia podchodzimy kompleksowo, aby pacjent mógł zrealizować większość potrzeb zdrowotnych podczas wizyty w naszych placówkach. Pamiętajmy, że skuteczny proces leczenia zaczyna się od sprawnie i profesjonalnie postawionej diagnozy. Dlatego inwestujemy w pracownie rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Pod marką PZU Zdrowie Diagnostyka Obrazowa działa już 40 pracowni w całej Polsce i jest jedną z największych sieci tego rodzaju. Pracownia przy ul. Abrahama to kolejna inwestycja PZU Zdrowie w Trójmieście, na terenie którego działa już pięć własnych centrów medycznych i około 60 placówek partnerskich – powiedział Andrzej Jaworski.

altZ badań MRI mogą korzystać zarówno posiadacze opieki medycznej PZU Zdrowie, jak i osoby bez pakietów. Pracownia PZU Zdrowie Diagnostyka Obrazowa Gdańsk Abrahama czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Jak umówić się na wizytę?
Na wizyty można umawiać się przez portal mojePZU lub za pośrednictwem infolinii medycznej 801 405 905. W Gdańsku działają własne centra medyczne PZU Zdrowie, w tej samej lokalizacji przy ul. Abrahama i ul. Marynarki Polskiej oraz pracownia diagnostyczna przy ul. Grunwaldzkiej, a także kilkadziesiąt placówek partnerskich.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież