Krzysztof Dośla: Solidarność, rozwaga, kompetencja, siła w dialogu » Z Krzysztofem Doślą, przewodniczącym Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” rozmawia Artur S.... Gala 14. Wielkiego Maratonu Czytelniczego » W audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyła się Gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego, og... Otwarcie ekspozycji „Nie zmarnujcie niepodległości. Srebra Funduszu Ob... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otwarto ekspozycję „Nie zmarnujcie niepodległości. Srebra Fund... Płace na gdańską miarę... » Spośród blisko 30 dyrektorów wydziałów i biur w gdańskim urzędzie miejskim aż 9 dodatkowo zarabia w ... Artystyczne drogi absolwentów Liceum Plastycznego » 26 maja miał miejsce wernisaż pod nazwą "Nasze Drogi Artystyczne" jako drugiej wystawy z cyklu Wysta... Daniel Obajtek: Wodór to energia przyszłości » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN ORLEN, rozmawiał Jarosław Popek (Radio Gdańsk)- Kilka dni temu by... Gdański magistrat obojętny na warunki życia mieszkańców » Do redakcji "Gazety Gdańskiej" zgłosiła się Pani Joanna z prośbą o pomoc w opisaniu i nagłośnieniu s... XV Konwent Morski » W poniedziałek, 22 maja, w Gdańsku odbył się XV Konwent Morski. Wielu ważnych ludzi gospodarki morsk... Radio Gdańsk: „Żeby nie było śladów – sprawa Grzegorza Przemyka. Dekal... » Na antenie Radia Gdańsk od poniedziałku do piątku (22 maja-2 czerwca) o godz. 20:40 emitowane będzie... Głos radnych PiS w sprawie ratowania gdańskiego dziedzictwa zieleni » Radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska i prof. Paweł Witold Burkiewicz przedstawili r...
Płace na gdańską miarę...
wtorek, 06 czerwca 2023 12:18
Płace na gdańską miarę...
Spośród blisko 30 dyrektorów wydziałów i biur w gdańskim
Energa z Grupy ORLEN sponsorem AWFiS w Gdańsku
poniedziałek, 05 czerwca 2023 13:52
Energa z Grupy ORLEN sponsorem AWFiS w Gdańsku
Energa z Grupy ORLEN kontynuuje wsparcie pomorskiego sportu. Od
8
piątek, 02 czerwca 2023 18:02
8
EKSTRAKLASA BP
Żenujące pożegnanie z ekstraklasą. Na
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
sobota, 27 maja 2023 17:40
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
Kompromitacją zakończył się ostatni mecz Lechii w ekstraklasie.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
sobota, 20 maja 2023 16:33
Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
Obraz rozbijającej się fali morskiej na skalistym Wybrzeżu Zatoki
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
poniedziałek, 29 maja 2023 09:55
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
Od trzydziestu lat na siatkarskiej mapie Gdańska, obok takich marek

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
wtorek, 23 maja 2023 13:43
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi biorą udział w VII
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

PZU Zdrowie wzmacnia sieć medyczną w Gdańsku. Pracownia rezonansu magnetycznego przy ul. Abrahama jest już dostępna dla pacjentów

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
piątek, 24 marca 2023 18:43

Nowa placówka diagnostyczna została otwarta przy istniejącym centrum medycznym PZU Zdrowie. Z badań MRI mogą korzystać zarówno posiadacze opieki medycznej PZU Zdrowie, jak i pacjenci bez pakietów.


Pracownia przy ul. Abrahama została wyposażona w aparat o mocy obrazowania 1,5 T. Rezonans magnetyczny pozwala na obrazowanie wszystkich tkanek i narządów organizmu jednocześnie, a w niektórych przypadkach także ich funkcji.
– W centrum działań PZU Zdrowie są zawsze pacjenci, bo to właśnie dla nich rozwijamy produkty i usługi związane z profilaktyką. Priorytetem w naszej strategii rozwoju jest zapewnienie pacjentom łatwego dostępu do szerokiego wachlarza badań i konsultacji lekarskich na najwyższym poziomie. Dlatego po pierwsze, rozbudowujemy naszą infrastrukturę otwierając nowe centra medyczne, a po drugie, nie ograniczamy się do jednego obszaru opieki zdrowotnej – mówił Andrzej Jaworski, prezes zarządu PZU Zdrowie.

alt


Badania MRI są szczególnie przydatne jest w diagnostyce chorób ośrodkowego układu nerwowego, chorób kręgosłupa, układu ruchu, śródpiersia, układu krążenia, jamy brzusznej i miednicy. W pracowni diagnostycznej przy ul. Abrahama 1 dostępne są badania MRI obszarów takich jak: głowa z angiografią, twarzoczaszka, przysadka, oczodoły, zatoki, szyja, kręgosłup – odc. lędźwiowy / piersiowy / szyjny, kości lub stawy kończyny górnej lub dolnej, jama brzuszna + cholangiografia, miednica mała, cholangiografia czy prostata.

alt


Kto może korzystać z usług PZU Zdrowie?
– Do zdrowia podchodzimy kompleksowo, aby pacjent mógł zrealizować większość potrzeb zdrowotnych podczas wizyty w naszych placówkach. Pamiętajmy, że skuteczny proces leczenia zaczyna się od sprawnie i profesjonalnie postawionej diagnozy. Dlatego inwestujemy w pracownie rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Pod marką PZU Zdrowie Diagnostyka Obrazowa działa już 40 pracowni w całej Polsce i jest jedną z największych sieci tego rodzaju. Pracownia przy ul. Abrahama to kolejna inwestycja PZU Zdrowie w Trójmieście, na terenie którego działa już pięć własnych centrów medycznych i około 60 placówek partnerskich – powiedział Andrzej Jaworski.

altZ badań MRI mogą korzystać zarówno posiadacze opieki medycznej PZU Zdrowie, jak i osoby bez pakietów. Pracownia PZU Zdrowie Diagnostyka Obrazowa Gdańsk Abrahama czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Jak umówić się na wizytę?
Na wizyty można umawiać się przez portal mojePZU lub za pośrednictwem infolinii medycznej 801 405 905. W Gdańsku działają własne centra medyczne PZU Zdrowie, w tej samej lokalizacji przy ul. Abrahama i ul. Marynarki Polskiej oraz pracownia diagnostyczna przy ul. Grunwaldzkiej, a także kilkadziesiąt placówek partnerskich.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież