Konkurs dla młodzieży „Zainwestuj w naszą planetę” rozstrzygnięty » Wyłoniono zwycięzców konkursu „Zainwestuj w naszą planetę” na plakat cyfrowy o tematyce ekologicznej... W tygodniku „Sieci”: Tak Tusk chciał sprzedać LOTOS Rosjanom » Upublicznienie dokumentów zdradzających plany sprzedania Rosjanom Grupy LOTOS przez rząd PO-PSL jasn... Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa » Z dr. hab. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, profesorem Uniwersytetu Warszawskiego, komentatorem p... Minister Skarbu Państwa: Rząd PO-PSL chciał sprzedać LOTOS Rosjanom i ... » Dokument, który został odtajniony przez obecnego Ministra Skarbu Państwa Jacka Sasina dowodzi, że te... W tygodniku „Sieci”: Jak patrzy na nas Rosja? » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Budzisz analizuje, skąd się wzięło u Rosjan przeświadcz... Święto ogrodnicze w Rënku » To było prawdziwe święto ogrodnicze. 19. edycję Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kier... „Wejście w historię”: prezentacja eksponatów związanych z działalności... » W ramach kolejnej odsłony cyklu „Wejścia w historię” w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zaprezent... Antoni Kamiński: Suweren zlekceważony » Z prof. dr. hab. Antonim Kamińskim, prezesem polskiego oddziału Transparency International (1999-200... Wiosna w Ogrodzie 2022 » Tysiące odwiedzających, kolejki samochodów aż do obwodnicy to najkrótsza i najlepsza ocena 19. edycj... Notes Michała Pruskiego » Nie był dziennikarzem.Uprawiał literaturę dziennikarską.Osobny gatunek dostępny nielicznym.Ozdabiał ...
Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa
czwartek, 19 maja 2022 19:48
Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa
Z dr. hab. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, profesorem

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Zdunek Wybrzeże przywróciło sobie nadzieję
niedziela, 22 maja 2022 17:49
Zdunek Wybrzeże przywróciło sobie nadzieję
Uff! Nareszcie! Takie reakcje najczęściej można było usłyszeć
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
sobota, 21 maja 2022 19:07
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
Porażką z wicemistrzem Polski zakończyła sezon Lechia.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bracia z Nowego Portu
poniedziałek, 16 maja 2022 10:13
Bracia z Nowego Portu
Trudno w wypadku mało znanych, wywodzących się z Nowego Portu,

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Ćwicz z Drużyną Energii
poniedziałek, 23 maja 2022 13:50
Ćwicz z Drużyną Energii
Trwa sportowy etap Drużyny Energii, w którym rywalizuje 191 szkół
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
czwartek, 30 grudnia 2021 20:01
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
W środę (29 grudnia) elbląscy radni zadecydowwali o kształcie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Piwo Mistrzów - Reedycja na rocznicę Euro 2012

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 19 czerwca 2013 18:32

altButikowy Hotel Gdańsk w czasie Euro 2012 był oficjalnym centrum transferowym UEFA i  przez 10 dni gościł reprezentację Hiszpanii. Specjalnie dla nich Brovarnia Gdańsk uwarzyła wówczas Piwo Mistrzów, którym piłkarze delektowali się w trakcie swoich pobytów w Hotelu Gdańsk. Rok po mistrzostwach Brovarnia przygotowała „Piwo Mistrzów - Reedycję”.


Dokładnie jak jego pierwowzór rok temu, Piwo Mistrzów to piwo uwarzone w stylu american lager, a więc podchmielone amerykańską odmianą chmielu, który nadaje mu orzeźwiającego cytrusowego aromatu i przywołuje południowe smaki Hiszpanii.
- Przedrostek narodościowo-geograficzny przed stylem piwa informuje skąd pochodziły chmiel do produkcji danego piwa - wyjaśnia Michał Saks, piwowar Brovarni. - W naszym przypadku był to chmiel amerykański głównie CITRA nadający wybitnie cytrusowych aromatów. Piwo Mistrzów jest to jasne piwo dolnej fermentacji o wybitnie orzeźwiającym aromacie chmielowym. To połączenie rześkości i lekkości znanych klasycznych piw dolnej fermentacji z cytrusowymi aromatami chmielu amerykańskiego. Po prostu Mistrzowskie połączenie. Cytrusowe aromaty przypominają hiszpańskie pomarańcze i południowo Hiszpańskie klimaty, Piwo jest niefiltrowane i niepasteryzowane przez co zdrowe i naturalne dobrze działa na regenerację po wysiłku czego najlepszym przykładem kadra Hiszpanii. Piwo będzie dostępne będzie jeszcze przez kilka dni, ale mamy kilka beczek odłożonych na otwarcie ogródka letniego nad mariną. Na imprezę "przeżyjmy to jeszcze raz". Będzie można obejrzeć najlepsze akcje i najpiękniejsze gole z zeszłorocznych mistrzostw europy napić się Piwa Mistrzów, oraz..... dla ekstremalnych fanów goryczki i amerykańskiego chmielu mamy jeszcze beczkę ostatniego AIPA.

Piwo Mistrzów Reedycja do końca miesiąca będzie do nabycia na miejscu w kuflach oraz na wynos, w litrowych butelkach z wyjątkową okolicznościową etykietą.


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież