Kacper Płażyński: nie chcemy żeby ta pamięć zaginęła » W latach 30. i 40. ubiegłego wieku na terenach obecnego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego znajdował... Stowarzyszenie "Godność" o kandydatach Zjednoczonej Prawicy » Stanowisko Stowarzyszenia "Godność" w sprawie wyborów.15 października 2023 r., w nadchodzących wybor... W tygodniku „Sieci”: Ukraińsko-polska wojna zbożowa » Na łamach nowego wydania „Sieci” Konrad Kołodziejski odsłania kulisy ochłodzenia stosunków Ukrainy z... Sellin: jako Pomorzanie jesteśmy dumni z UCK » Kompleks Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku powiększy się o nową przestrzeń, w której do... Andrzej Jaworski: my realnie pilnujemy naszych granic » Andrzej Jaworski, kandydat na posła PiS oraz Hubert Grzegorczyk, kandydat na senatora PiS odnieśli s... Kandydaci PiS zachęcali do udziału w wyborach » - Za 26 dni zdecydujemy, jak będzie wyglądała Polska w przyszłości. Namawiamy do pójścia na wybory i... Muzeum Plenerowe na Westerplatte » Pierwszym etapem powstającego na Westerplatte Muzeum była uroczystość pochowania 4 listopada 2022 ro... Jesień w ogrodzie - na zakupy i po wiedzę » Na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk w Gdańsku odbyła się 12. edycja kiermaszu ogrodniczego... Profesor Burkiewicz kończy współpracę z instytucjami miejskimi » List Otwarty prof. dr inż. arch. Witolda Burkiewicza do prezydent Aleksandry Dulkiewicz.Szanowna Pan... W tygodniku „Sieci”: Ten film to hańba » Nowe wydanie tygodnika „Sieci” podejmuje temat nagrodzonego na weneckim festiwalu filmu Agnieszki Ho...
Reklama
Kacper Płażyński: nie chcemy żeby ta pamięć zaginęła
poniedziałek, 25 września 2023 15:07
Kacper Płażyński: nie chcemy żeby ta pamięć zaginęła
W latach 30. i 40. ubiegłego wieku na terenach obecnego Gdańskiego
Klindt zostaje na sezon 2024
poniedziałek, 25 września 2023 12:37
Klindt zostaje na sezon 2024
Zdunek Wybrzeże zaczęło informować o składzie na sezon 2024.
Lechia to zagadka*Kosznik do Baltii*Uwaga, Czychowski
czwartek, 21 września 2023 16:02
Lechia to zagadka*Kosznik do Baltii*Uwaga, Czychowski
I LIGA Fortuna
Trudne chwile w Arce a na boisku walka i
Lechia rozbiła wykartkowany GKS Katowice
piątek, 22 września 2023 21:37
Lechia rozbiła wykartkowany GKS Katowice
Lechia efektownie wygrała na Polsat Plus Arenie z GKS Katowice.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Akwaforta Paula Kreisela
niedziela, 17 września 2023 17:43
Akwaforta Paula Kreisela
Niedawno trafiła do mnie znakomita praca gdańskiego grafika,

Sport w szkole z ORLENEM

Jesienna edycja Czwartków Lekkoatletycznych rozpoczęta
sobota, 23 września 2023 12:22
Jesienna edycja Czwartków Lekkoatletycznych rozpoczęta
Za nami pierwsza seria jesiennej edycji Czwartków

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Adrianna Sikorska: Sponsoring sportu zawsze się opłaca

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
wtorek, 20 czerwca 2023 09:47

Wybitne grono fachowców podjęło dyskusję na temat sportu i biznesu podczas panelu "Czy finansowanie sportu jest opłacalne dla biznesu?" na VI Forum Wizja Rozwoju.


Czy finansowanie sportu jest opłacalne dla biznesu? Na ten temat dyskutowali zarówno przedstawiciele sponsorów, jak i sportowcy: Adrianna Sikorska – Wiceprezes Zarządu ds. Komunikacji ENERGA Grupa ORLEN, Partnera Strategicznego Forum Energa SA, Kornel Eljaszewicz - Dyrektor Departamentu Partnerstw i Eventów Totalizatora Sportowego Sp. z o.o., Partnera Głównego Forum, Zbigniew Leszczyński - Członek Zarządu ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. ORLEN Unipetrol , Partnera Głównego Forum, Bogusław Witkowski - Prezes Pomorskiego Związku Żeglarskiego oraz Prezes Zarządu Basketball Investments S.A. VBW Arka Gdynia VBW Arka Gdynia, Marcin Białas - Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy z Zagranicą Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, Piotr Myszka – żeglarz, reprezentant Polski w windsurfingu,  Michał Listkiewicz - były sędzia międzynarodowy i Prezes PZPN, aktualny prezes teqbolla.

alt


Moderatorem panelu była: Agnieszka Zaręba - dziennikarka ekonomiczna, redaktor w „Forbes Women” Forbes Women Polska i RadioZet.


- Sponsoring sportu zawsze się opłaca, bo sport nierozerwalnie łączy się ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Energa z Grupy ORLEN wspiera nie tylko profesjonalnych sportowców, ale również projekty sportowo-edukacyjne - mówiła Adrianna Sikorska, Wiceprezes Zarządu ds. Komunikacji ENERGA Grupa ORLEN, Partnera Strategicznego Forum. - Od roku 2018 jesteśmy głównym sponsorem reprezentacji Polski Amfutbolu. Wspólnie osiągnęliśmy już sukcesy. A przeżycia i emocje podczas tych meczów są dla mnie niebywałe. Jeszcze żadne zawody nie wywarły na mnie takich doznań - zakończyła wiceprezes Energi SA.


- Bardzo trudno osiągnąć sukces sportowy bez wsparcia sponsorów - dodał Piotr Myszka - czołowy polski windsurfer, ambasador projektu Drużyna Energi.


- Wsparcie biznesu dla sportu jest kluczowe - dodał Michał Listkiewicz, wiceprezes Polskiego Związku Teqballa. - Jednak uwierzcie państwo, że pasja jest najważniejsza. Znałem osobiście wielkich polskich sportowców. Irena Szewińska, Jerzy Kulej i Włodek Lubański mówiąc o swoich wynikach i zmaganiach nigdy nie mówili o pieniądzach. Zapewniam wszystkich, że nikt dzisiaj nie jest w stanie namówić na przykład Roberta Lewandowskiego i Igę Świątek o zakończenie kariery kosztem super dobrego zainwestowania ich finansowych zdobyczy.

POPI

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież