Dr hab. Grzegorz Berendt powołany na stanowisko p.o. Dyrektora MIIWŚ w... » Z dniem 24 lipca 2021 r. Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu prof. Piotr Gliński powie... Żniwa na dobre w Elewarr Oddział Malbork » Na Pomorzu rozpoczęły się żniwa, a wraz z nimi skup rzepaku i pszenicy. Pierwsze dostawy wjechały do... Karol Nawrocki zrezygnował ze stanowiska Dyrektora Muzeum II Wojny Świ... » 23 lipca 2021 r. dr Karol Nawrocki złożył na ręce Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ... Karol Nawrocki wybrany na nowego prezesa IPN » Senat wyraził zgodę na powołanie dr. Karola Nawrockiego na stanowisko prezesa IPN. 52 senatorów było... Iwiński ostro o Czarzastym » Eksperyment pod nazwą autorska partia Włodzimierza Czarzastego kończy się na naszych oczach. Niezale... Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy » Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu: Fundacji PZU oraz Instytutu Dzie... Agnieszka Wojciechowska van Heukelom: Kto głosuje na oszustów jest ich... » Ze społeczniczką, byłą działaczką opozycji antykomunistycznej ( NZS na Uniwersytecie Łódzkim), aktyw... W cieniu bursztynu - sportowa nędza... » Pozostają w cieniu stadionu w Letnicy. Zapomniane, opuszczone, zlikwidowane, wyburzone. Nie mają bur... Stanowisko Stowarzyszenia "Godność" po wystąpieniu Donalda Tuska w Gda... » Członkowie Stowarzyszenia Godność, którzy brali udział w strajkach w grudniu 1970 r. strajkowali w s... Ofensywa polityczna Platformy wyrusza » Polska rządzona przez PiS i koalicjantów jako kraj permanentnej inwigilacji, podsłuchowego programu ...
Reklama
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
niedziela, 11 lipca 2021 20:22
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
Dorota Zabłudowska, sędzia X wydziału karnego Sądu Rejonowego
Igrzyska z Gdańską
sobota, 24 lipca 2021 09:43
Igrzyska z Gdańską


Trójmiejscy medaliści
Krótka radość Lechii w Białymstoku
sobota, 24 lipca 2021 19:11
Krótka radość Lechii w Białymstoku
Na inaugurację sezonu 2021/2022 Lechia zdobyła jeden punkt.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Morze, nasze morze
poniedziałek, 12 lipca 2021 14:50
Morze, nasze morze
Motyw morza, często decyduje o atrakcyjności obrazu. Dlatego bardzo

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Akapit wydawcy: Wolne media pod żyrandolem Dulkiewicz

Ocena użytkowników: / 33
SłabyŚwietny 
czwartek, 15 lipca 2021 15:48

altSignora Dulkiewicz wpadła do Brukseli w zbożnych celach.


W sprawie wolnych i uczciwych wyborów.


Takie przeprowadzono w Gdańsku i Dulkiewicz ma pracę na miejscu, nie musi już jeździć do szpitala w Prabutach.


W sprawie wspierania wolności i pluralizmu mediów.


Czyni to codziennie czytając pismo komunalne i strony miejskie, które produkuje na koszt budżetu. Udziela także wywiadu, za który płaci, co czyni zadość wolności i pluralizmowi mediów. Nie czyta zaś i nie reklamuje się w mediach, które gnębią jej wartości i wartości Very Jourowej.


W sprawie walki z dezinformacją.


Osiąga w tej kwestii znaczące sukcesy nie ujawniając informacji zanim nie ujawnią ich rozmaici miejscy aktywiści. Skutecznie chroni też informacje o składzie komitetu powołanego do wycinki drzew w gminie co zapobiega dezinformacji.


W sprawie mowy nienawiści.


Została ona skatalogowana w unikalnym zamówieniu Biura Prezydenta Gdańska na inwigilację mediów wartym 42 tys. zł rocznie.


Obejmuje m.in.: "Westerplatte, Danzig, Proniemieckość/antypolskość Gdańska/proniemiecki sentyment/oderwani od polskości, Wojna Gdańska z rządem/Wojna Gdańska z Polską, Volksdeutsch, Wolne Miasto Gdańsk/Freie Stadt Danzig, Układ gdański, mała sycylia, FRAU DULKIEWITZ, Tęczowy Gdańsk".


"Legalność, gospodarność i celowość" zamówienia potwierdzili urzędowi dyrektorzy Marek Bonisławski i Krystyna Czajkowska.


Chodzi bowiem o "ochronę przed strategicznymi powództwami zmierzającymi do tłumienia debaty publicznej" a też o "zapewnienie dziennikarzom bezpiecznego środowiska".


W Gdańsku najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewni pobyt pod żyrandolami władzy. Wystarczy nie korzystać z katalogu nietrafnych pojęć, Europejski Plan Działań na rzecz Demokracji uznaje bowiem, że niezależne media tworzą jeden z najważniejszych filarów demokracji w Europie.


Właścicielka Gdańskiego Centrum Multimedialnego, podłączonego do strumienia miejskiego, zamartwia się szczerze "przejmowaniem mediów przez spółki powiązane z państwem, czy spółki powiązane nie wiadomo z kim".


Signora Dulkiewicz, co brzmi lepiej niż po niemiecku a też pobrzmiewa klimatem Brukseli, podsuwa Europie media gminne jako filar demokracji.


Szczodrość ta budzi szacunek swoją hipokryzją.

Marek Formela


Inne artykuły związane z:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież