Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: Dalej nie możemy się cofnąć! » W najnowszym numerze „Sieci” specjalny wywiad z premierem Jarosławem Kaczyńskim, w którym prezes Pra... Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro... » Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dominująca spółka Grupy... Krzyże Orlenu i Lotosu » Ważnym elementem mszy dziękczynnej w bazylice Św. Brygidy było podarowanie Bursztynowemu Ołtarzowi 2... 100 lat Pellowskich » Mija 100 lat od założenia działalności piekarniczej rodziny Pellowskich na Wybrzeżu. W roku 1922, tr... Akcja edukacyjna gdańskiego IPN » „Powstańcy Warszawscy przelali krew za Polskę… Ty oddaj krew potrzebującym” – to jedno z haseł akcji... Pierwszy dzień fuzji. Msza dziękczynna w bastionie » 1 sierpnia 2022 to data fuzji firm paliwowych Lotos SA z Gdańska i Orlen SA z Płocka. W bastionie NS... W tygodniku „Sieci”: Prezes NBP ujawnia: tak chcą obalić rząd i polski... » W najnowszym numerze „Sieci” prezes Narodowego Banku Polskiego, prof. Adam Glapiński wyjaśnia, jaki ... Niebieski namiot pomorskiego NFZ na Jarmarku Św. Dominika zaprasza » Informacje o Internetowym Koncie Pacjenta, wszystkich programach profilaktycznych finansowanych prze... Dawid Piekarz: Sukces strategii Obajtka - polski gas&oil pod jednym da... » Z dr. Dawidem Piekarzem, wiceprezesem Instytutu Staszica, ekspertem od spraw strategii, bezpieczeńst... Wernisaż wystawy plenerowej „Na szerokich wodach. Opowieść o Polskim K... » W stulecie powstania Polskiego Klubu Morskiego (PKM) odbył się wernisaż wystawy plenerowej „Na szero...
Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro...
środa, 03 sierpnia 2022 16:02
Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro...
Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Zdunek Wybrzeże - Abramczyk Polonia play off LIVE: 46:43
niedziela, 07 sierpnia 2022 09:30
Zdunek Wybrzeże - Abramczyk Polonia play off LIVE: 46:43
O godz. 14.00 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
sobota, 06 sierpnia 2022 16:39
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
Po bardzo słabej grze Lechia przegrała na Polsat Plus Arena z

Galeria Sztuki Gdańskiej

Razem z Ukrainą
niedziela, 31 lipca 2022 12:44
Razem z Ukrainą
Zaproszenie na wystawę zatytułowaną „Razem z Ukrainą”

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Wakacje na farmie
środa, 03 sierpnia 2022 15:56
Wakacje na farmie
Podczas turnusów półkolonijnych z Gdańskim Zespołem Schronisk i
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Tysiące ofert mieszkaniowych

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 17 października 2010 17:07

altKilkudziesięciu deweloperów z Trójmiasta i okolic, tysiące różnorodnych lokali oraz atrakcyjne promocje i oferty kredytowe – na to mogli liczyć ci którzy odwiedzili w ten weekend Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl.

Targi już przed swoim oficjalnym rozpoczęciem zapowiadały się imponująco. Kilka tysięcy ofert z Trójmiasta i okolic, wśród nich debiuty nowych inwestycji – wszystko to mogło robić wrażenie na osobach, które chcą kupić odpowiednie dla siebie mieszkanie. Oprócz bogatej oferty nieruchomości Targi tabelaofert.pl dały również kupującym możliwość dostępu  do rozbudowanej oferty kredytowej oraz atrakcyjnych rabatów cenowych. Zwiedzający targi mogli również skorzystać z pomocy doradców serwisu tabelaofert.pl, którzy pomagali w wyborze odpowiedniego lokalu i oferty kredytowej.

- Każdy może liczyć na fachową poradę i wskazanie optymalnego rozwiązania, które ułatwi mu podjęcie decyzji o zakupie mieszkania. Chcemy, aby młodzi ludzie byli jak najszybciej na swoim, bez rodziców lub teściów za ścianą – mówiła Magdalena Serwatko, prezes redNet Media.


altJaki mówili organizatorzy targów, jedną z głównych idei ich zorganizowania było pokazanie szerokiej oferty mieszkaniowej dostępnej na trójmiejskim rynku nieruchomości. Dodatkowo targi miały mieć wymiar edukacyjny dla osób planujących zakup mieszkania. Zwiedzający mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach „4 kąty rozum piaty, czyli jak bezpiecznie kupić własne M”. W trakcie ich trwania eksperci opowiadali o zaletach i wadach nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego oraz mówili o tym na co zwracać uwagę kupując własne M. Uczestnicy warsztatów mogli się również dowiedzieć według jakich kryteriów wybrać dewelopera oraz jaką umowę z nim podpisać.

Oceny tegorocznych targów były jednak różne wśród prezentujących swoje oferty deweloperów. Dla większości z nich zakończyły się one umiarkowanym sukcesem.


alt


- Z naszych obserwacji wynika, że zwykle targi, które jako pierwsze są organizowane w sezonie jesiennym cieszą się większym zainteresowaniem zwiedzających. Mimo to możemy uznać, że obecne targi przyciągnęły szerokie rzesze klientów – mówiła Anna Makaruk z SM Suchanino.

Podobnego zdania byli przedstawiciele firmy PB Kokoszki.


alt


 - Uważam, że tegoroczne targi nie przyciągnęły tłumów, ale nie można też powiedzieć, że nie było zainteresowanych naszą ofertą. Zawsze, jak również i tym razem przygotowaliśmy dla osób zainteresowanych naszymi mieszkaniami specjalną ofertę targową. Klienci, którzy w ciągu dwóch tygodni od targów podpiszą z nami umowę przedwstępną mogą liczyć na upust rzędu kilkuset złotych na metrze kwadratowym – mówiła Anna Pawlaczyk, kierownik biura sprzedaży firmy PB Kokoszki.


alt


Wielu wystawców wykorzystało tegoroczne targi do prezentacji swoich najnowszych inwestycji.

- Wchodzimy z nową inwestycją Willa Bursztyn usytuowaną w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Raciborskiego. Jest to inwestycja pięciu budynków – 42 mieszkań, skierowana dla bardziej wymagających klientów poszukujących dużych metraży – prezentowała nową inwestycję Bogna Bołoz, dyrektor firmy Mach.


alt


alt


Dla niektórych wystawców Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl są jedną z wielu, ale wcale nie najważniejszą metodą dotarcia do klienta. Przykładem może być ROBYG, który na targach prezentował swoją najnowszą ofertę mieszkaniową. Mimo ostrożnych deklaracji, pawilon wystawowy firmy prezentował się okazale i przyciągał do siebie dużo potencjalnych klientów.


alt


alt


- Na targach prezentujemy nowe mieszkania wykończone na naprawdę wysokim poziomie. W grudniu kończymy I etap  inwestycji na ulicy Jabłoniowej w Gdańsku – Osiedle  Lawendowe Wzgórza, także mamy się czym pochwalić. Zaletą naszej oferty są również atrakcyjne ceny już o 4 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Dla klientów o bardziej zróżnicowanych potrzebach mamy w ofercie osiedle Słoneczna Morena, gdzie klient może kupić zarówno mieszkanie, jak również dom, czy apartament. Dobrą lokalizację, wspaniałe wykonanie, do tego atrakcyjna oferta kredytowa – wszystko to czego klient może oczekiwać od oferty mieszkaniowej znajdzie u nas w ROBYG. Jeżeli chodzi o same targi, widać duże zainteresowanie klientów, ale moim zdaniem są one dla kupujących tylko uzupełnieniem przy podejmowaniu decyzji odnośnie zakupu mieszkania – mówiła Anna Węgrzyn dyrektor sprzedaży oddziału Gdańsk firmy ROBYG.
(wt)
Fot. Maciej Kostun

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież