Pomorskie grosze i grosiki - kto wspierał PO » 100 złotych od szefa klubu radnych PO, 500 zł od członkini rady GPEC, 800 zł od dziennikarza, 900 zł... Wejście w historię: Prezentacja eksponatów należących do rodziny Książ... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w ramach kolejnej odsłony cyklu „Wejście w historię” zaprezent... Dzielnicowa gazeta „Wasze historie po oruńsku” czeka na opowieści i ma... » „Wasze historie po oruńsku” to gazeta inna niż wszystkie – tworzona jest z mieszkańcami i mieszkanka... W tygodniku „Sieci”: 13 kłamstw Tuska na jednym spotkaniu » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” ujawniamy, jak lider PO mija się z prawdą. Donald Tusk jest w tras... Jarosław Sellin: Kultura to jeden z fundamentów tożsamości narodowej » Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego spotkał się z mieszkańcami Gdańska i ... PZU Zdrowie wzmacnia sieć medyczną w Gdańsku. Pracownia rezonansu magn... » Nowa placówka diagnostyczna została otwarta przy istniejącym centrum medycznym PZU Zdrowie. Z badań ... Tadeusz Cymański: Polskie lasy to wyłącznie nasza kompetencja » Z Tadeuszem Cymańskim (Solidarna Polska), posłem Klubu Parlamentarnego PiS, rozmawia Artur S. Górski... Startuje druga edycja programu „Natura od kuchni" » Także i w tym roku Lasy Państwowe będę współpracowały z kołami gospodyń wiejskich, by wspólnie popul... Uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej Bogumiłę i Anastazego ... » W 83. rocznicę egzekucji 67 Polaków z Wolnego Miasta Gdańska na froncie kamienicy przy ul. Wajdeloty... Adamowicz bez prawa do sądu? A Konstytucja mówi... » W Sądzie Okręgowym w Gdańsku nie rozpoczął się proces odwoławczy europosłanki PO Magdaleny Adamowicz...
Pomorskie grosze i grosiki - kto wspierał PO
środa, 29 marca 2023 16:34
Pomorskie grosze i grosiki - kto wspierał PO
100 złotych od szefa klubu radnych PO, 500 zł od członkini rady
Skromna wygrana w dobrym stylu
niedziela, 12 marca 2023 22:06
Skromna wygrana w dobrym stylu
Pierwsze punkty w 2023 roku zdobyła drużyna AP ORLEN. Podopieczne
Kaczmarek na aut, Badia na boisko* Brawo Jastrząb!
piątek, 24 marca 2023 18:03
Kaczmarek na aut, Badia na boisko* Brawo Jastrząb!
EKSTRAKLASA PKO BP
Już tylko niepoprawni optymiści wierzą
Lech Kulwicki: Oldboje Lechii uprzedmiotowieni
piątek, 24 marca 2023 18:32
Lech Kulwicki: Oldboje Lechii uprzedmiotowieni
Lech Kulwicki, legendarny kapitan drużyny Lechii z 1983 roku ze

Galeria Sztuki Gdańskiej

Artysta z ulicy Jana Husa w Oliwie
niedziela, 19 marca 2023 14:59
Artysta z ulicy Jana Husa w Oliwie
Oliwa zawsze była atrakcyjnym miejscem, tu oddychało się czystym,
Finał zmagań siatkarskich
niedziela, 26 lutego 2023 18:58
Finał zmagań siatkarskich
Zakończyły się zmagania najmłodszych uczestników Gdańskiej

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
wtorek, 07 lutego 2023 18:44
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
W sobotę 4 lutego odbył się III Kongres Środowisk Patriotycznych.
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Tysiące ofert mieszkaniowych

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 17 października 2010 17:07

altKilkudziesięciu deweloperów z Trójmiasta i okolic, tysiące różnorodnych lokali oraz atrakcyjne promocje i oferty kredytowe – na to mogli liczyć ci którzy odwiedzili w ten weekend Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl.

Targi już przed swoim oficjalnym rozpoczęciem zapowiadały się imponująco. Kilka tysięcy ofert z Trójmiasta i okolic, wśród nich debiuty nowych inwestycji – wszystko to mogło robić wrażenie na osobach, które chcą kupić odpowiednie dla siebie mieszkanie. Oprócz bogatej oferty nieruchomości Targi tabelaofert.pl dały również kupującym możliwość dostępu  do rozbudowanej oferty kredytowej oraz atrakcyjnych rabatów cenowych. Zwiedzający targi mogli również skorzystać z pomocy doradców serwisu tabelaofert.pl, którzy pomagali w wyborze odpowiedniego lokalu i oferty kredytowej.

- Każdy może liczyć na fachową poradę i wskazanie optymalnego rozwiązania, które ułatwi mu podjęcie decyzji o zakupie mieszkania. Chcemy, aby młodzi ludzie byli jak najszybciej na swoim, bez rodziców lub teściów za ścianą – mówiła Magdalena Serwatko, prezes redNet Media.


altJaki mówili organizatorzy targów, jedną z głównych idei ich zorganizowania było pokazanie szerokiej oferty mieszkaniowej dostępnej na trójmiejskim rynku nieruchomości. Dodatkowo targi miały mieć wymiar edukacyjny dla osób planujących zakup mieszkania. Zwiedzający mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach „4 kąty rozum piaty, czyli jak bezpiecznie kupić własne M”. W trakcie ich trwania eksperci opowiadali o zaletach i wadach nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego oraz mówili o tym na co zwracać uwagę kupując własne M. Uczestnicy warsztatów mogli się również dowiedzieć według jakich kryteriów wybrać dewelopera oraz jaką umowę z nim podpisać.

Oceny tegorocznych targów były jednak różne wśród prezentujących swoje oferty deweloperów. Dla większości z nich zakończyły się one umiarkowanym sukcesem.


alt


- Z naszych obserwacji wynika, że zwykle targi, które jako pierwsze są organizowane w sezonie jesiennym cieszą się większym zainteresowaniem zwiedzających. Mimo to możemy uznać, że obecne targi przyciągnęły szerokie rzesze klientów – mówiła Anna Makaruk z SM Suchanino.

Podobnego zdania byli przedstawiciele firmy PB Kokoszki.


alt


 - Uważam, że tegoroczne targi nie przyciągnęły tłumów, ale nie można też powiedzieć, że nie było zainteresowanych naszą ofertą. Zawsze, jak również i tym razem przygotowaliśmy dla osób zainteresowanych naszymi mieszkaniami specjalną ofertę targową. Klienci, którzy w ciągu dwóch tygodni od targów podpiszą z nami umowę przedwstępną mogą liczyć na upust rzędu kilkuset złotych na metrze kwadratowym – mówiła Anna Pawlaczyk, kierownik biura sprzedaży firmy PB Kokoszki.


alt


Wielu wystawców wykorzystało tegoroczne targi do prezentacji swoich najnowszych inwestycji.

- Wchodzimy z nową inwestycją Willa Bursztyn usytuowaną w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Raciborskiego. Jest to inwestycja pięciu budynków – 42 mieszkań, skierowana dla bardziej wymagających klientów poszukujących dużych metraży – prezentowała nową inwestycję Bogna Bołoz, dyrektor firmy Mach.


alt


alt


Dla niektórych wystawców Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl są jedną z wielu, ale wcale nie najważniejszą metodą dotarcia do klienta. Przykładem może być ROBYG, który na targach prezentował swoją najnowszą ofertę mieszkaniową. Mimo ostrożnych deklaracji, pawilon wystawowy firmy prezentował się okazale i przyciągał do siebie dużo potencjalnych klientów.


alt


alt


- Na targach prezentujemy nowe mieszkania wykończone na naprawdę wysokim poziomie. W grudniu kończymy I etap  inwestycji na ulicy Jabłoniowej w Gdańsku – Osiedle  Lawendowe Wzgórza, także mamy się czym pochwalić. Zaletą naszej oferty są również atrakcyjne ceny już o 4 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Dla klientów o bardziej zróżnicowanych potrzebach mamy w ofercie osiedle Słoneczna Morena, gdzie klient może kupić zarówno mieszkanie, jak również dom, czy apartament. Dobrą lokalizację, wspaniałe wykonanie, do tego atrakcyjna oferta kredytowa – wszystko to czego klient może oczekiwać od oferty mieszkaniowej znajdzie u nas w ROBYG. Jeżeli chodzi o same targi, widać duże zainteresowanie klientów, ale moim zdaniem są one dla kupujących tylko uzupełnieniem przy podejmowaniu decyzji odnośnie zakupu mieszkania – mówiła Anna Węgrzyn dyrektor sprzedaży oddziału Gdańsk firmy ROBYG.
(wt)
Fot. Maciej Kostun

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież