Obchody 100-lecia archidiecezji gdańskiej » W siedzibie Kurii Metropolitalnej odbył się briefing prasowy poświęcony peregrynacji relikwii św. Wo... W tygodniku „Sieci”: IPN będzie twierdzą nie do zdobycia » W wywiadzie dla tygodnika „Sieci” prezes IPN dr. Karol Nawrocki wyjaśnia, dlaczego Platforma Obywate... Podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte.-... Zmarł Paweł Huelle » Nie żyje Paweł Huelle, poeta, pisarz, autor bestselleru „Weiser Dawidek”, wykładowca akademicki oraz... Radni PiS chcą wyjaśnień w sprawie wycięcia wierzby przy ul. Wajdeloty » Przy ul. Wajdeloty wycięto wierzbę. Radni PiS Przemysław Majewski, Andrzej Skiba i Roman Plewa wraz ... Prezydent Andrzej Duda w tygodniku „Sieci”: Tusk nie będzie moim premi... » W nowym numerze „Sieci” prezydent Andrzej Duda w wyjątkowym wywiadzie wyjaśnia powody powierzenia mi... Inauguracja cyklu „Muzyczne popołudnie w Muzeum" » Koncert Mikołaja Sikały zainaugurował cykl recitali fortepianowych w ramach współpracy Muzeum II Woj... ROD "Kaczeńce" bez zmian » W sobotę 18 listopada na nadzwyczajnym zebraniu Stowarzyszenia Ogrodowego Rodzinnego Ogrodu Działkow... Fudakowski: to jest demoralizacja » Komentarz Stanisława Fudakowskiego, sekretarza Stowarzyszenia "Godność" do Oświadczenia jakie wydano... L. Brudzyński komisarzem Sopotu » Premier RP Mateusz Morawiecki wyznaczył Lucjana Brudzyńskiego do pełnienia - od 15 listopada br. - f...
Prokurator sprawdza... SKT a zasady Karnowskiego
czwartek, 23 listopada 2023 17:36
Prokurator sprawdza... SKT a zasady Karnowskiego
Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy od kwietnia b. roku prowadzi

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że
Powołano Spółkę Akcyjną Wybrzeże Gdańsk S.A.
wtorek, 28 listopada 2023 15:09
Powołano Spółkę Akcyjną Wybrzeże Gdańsk S.A.
Komunikat właścicieli Wybrzeże S.A. dotyczący powołania
Przełamanie Gedanii u siebie*Baltia wygrywa rundę jesienną
sobota, 18 listopada 2023 14:29
Przełamanie Gedanii u siebie*Baltia wygrywa rundę jesienną
I LIGA FORTUNA
Rekordowa seria zwycięstw Arki Gdynia trwa.
Czas derbów!
czwartek, 23 listopada 2023 17:46
Czas derbów!
Po ponad 3 latach czekają nas kolejne emocje derbowe. Po zawieszeniu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Gdańskie Barwy, Gdańskie Tonacje
niedziela, 19 listopada 2023 18:48
Gdańskie Barwy, Gdańskie Tonacje
Zakończenie sezonu wystawienniczego 2023 „Gazety Gdańskiej”

Sport w szkole z ORLENEM

Sztafetowe biegi przełajowe
niedziela, 01 października 2023 14:07
Sztafetowe biegi przełajowe
Sztafetowe biegi przełajowe rozegrane 26 i 27 września w Parku im.
Piękna Zośka
wtorek, 14 listopada 2023 19:40
Piękna Zośka
Długie jesienne wieczory sprzyjają, a wręcz zachęcają do

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Nagrody z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 26 stycznia 2015 20:38

W ramach obchodów Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia na konferencji "Gdański Urząd Pracy bliżej pracodawców" nagrodzono pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku.


27 stycznia jest obchodzony Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Tradycyjnie tego dnia pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku spotykają się na uroczystej akademii podczas której nagradzani są pracownicy z długoletnim stażem, a także najlepsi w minionym roku.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować pracodawcom i chciałbym te podziękowania złożyć obecnym przewodniczącym organizacji pracodawczych - powiedział Roland Budnik, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku. - Bardzo wiele im zawdzięczamy. Nasza ścisła współpraca w minionym roku spowodowała, że mieliśmy do dyspozycji o 34 procent więcej ofert pracy, które mogliśmy przedstawiać osobom bezrobotnym. Prawie półtora tysiąca umów podpisanych z pracodawcami zaowocowało tym, że w ubiegłym roku ponad 4000 osób bezrobotnych mogło skorzystać z różnych programów pomocowych. Moim obowiązkiem jest również podziękować wszystkim pracownikom za bardzo trudną, czasami niewdzięczną, ale wspaniałą pracę, którą wielu z was wykonuje z ogromną pasją. Dzisiaj jest święto pracowników publicznych służb zatrudnienia czas żeby wręczyć nagrody dla tych, którzy wyróżnili się w ubiegłym roku.


Podczas akademii przyznano nagrody. Prezydent Bronisław Komorowski medalami za długoletnią służbę uhonorował Teresę Dubicką, Krystynę Kostrzewę, Ewę Nowicką i Marię Wolską.


altMedale Prezydenta Miasta Gdańska za wieloletnią, wzorową, pełną zaangażowania i oddania służbę na rzecz mieszkańców Gdańska, a także realny wkład w rozwój Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku przyznano Beacie Butkiewicz, Beacie Markowskiej, Andrzejowi Mateńce, Katarzynie Mielewczyk i Krystynie Pawłowskiej.


altDyplomami za wysoką jakość świadczonych usług, wybitne kompetencje, inicjatywę w podejmowanych działaniach, aktywne zaangażowanie w pracę zespołu oraz samodążenie do podnoszenia swojej codziennej pracy wyróżniono Bożenę Bobrowską, Renatę Brunka, Joannę Czapiewską, Sylwię Dymnicką-Iwaniuk, Annę Kopyść, Macieja Kurowskiego, Ewę Kwidzińską, Pawła Lisowskiego, Sylwię Łopacińską, Natalię Samorajczyk i Grażynę Świstun.


alt"Srebrne Pszczółki" - odznaki za zaangażowanie w czasie dziesięcioletniego okresu pracy w strukturach publicznych służb zatrudnienia oraz ogromny wkład pracy wniesiony w realizację zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku otrzymali: Alicja Behling, Renata Brunka, Marzena Budna, Mej El-Azzeh-Taraszkiewicz, Adam Hawrusik, Marzena Kolmer, Maciej Kurowski, Agnieszka Lemme-Babińska, Małgorzata Łechtańska, Katarzyna Mielewczyk, Kamila Modzelewska, Aleksandra Pankiewicz, Klaudia Smętek i Małgorzata Wronka.


altStatuetkę i tytuł Najlepszego Doradcy Klienta otrzymała Sylwia Łopacińska. - Przede wszystkim życzliwość - wyznała Sylwia Łopacińska zapytana jaka jest najważniejsza cecha dobrego doradcy klienta. - Życzliwość, otwarcie do ludzi. I tak jak ta statuetka ma serce na dłoni to tak właśnie trzeba podchodzić do ludzi. Trzeba im pomagać i wspierać. Uwielbiam ludzi. Uwielbiam słuchać i pomagać. Całe serce wkładam w swoją pracę. Byłam kiedyś klientem w urzędzie pracy i postępuje tak jakbym ja chciała być obsługiwana. To na pewno będzie dodatkowa motywacja. To miłe wyróżnienie. Miło, że moja praca została doceniona - przyznała Najlepszy Doradca Klienta, która jak zdradził dyrektor Budnik w 2014 roku doprowadziła do zatrudnienia 98 osób bezrobotnych.


altOprócz nagród dla pracowników PUP przyznano również nagrody w konkursie "Super Pracodawca 2014". Nagrody wręczono w trzech kategoriach. W kategorii Małe Przedsiębiorstwo nagrodzono Gdańską Spółdzielnię Socjalną, w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo - Araol - Intermarche, a w kategorii Duże Przedsiębiorstwo - Spółdzielnię Mleczarską Polmlek - Maćkowy.

Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież