Godność popiera Fotygę » Apel Stowarzyszenia Godność w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego i poparcie dla kandydatury... Daniel Obajtek: Ruszyła na mnie cała machina państwa i mediów. Wytrzym... » Michał Karnowski rozmawia z Danielem Obajtkiem, byłym prezesem ORLENU- Pięć tygodni temu odszedł pan... Rafał Milczarski: Czy uda się ocalić CPK? » Czy Centralny Port Komunikacyjny jest racjonalną potrzebą - jak twierdzą jedni, czy megalomanią - ja... Władztwo gdańskie - krzesła i ambicje » Uff, dogadali się. Wszystko dla Gdańska i Platforma Obywatelska doszły do porozumienia - całe szczęś... Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO » *40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef Tuska w spółce w OliwieSkomercjalizo... Jantar to beczka prochu » Najemcy Domu Handlowego Jantar we Wrzeszczu boją się o swoją przyszłość. Przynajmniej ci, którzy zos... Roszady we władzach Gdańska » Przyzwyczailiśmy się do uśmiechniętych twarzy polityków spoglądających ciepło z plakatów wyborczych.... List otwarty do prezydenta ws. ustawy o tzw. języku śląskim. Ostrzeżen... » „Ewentualne podpisanie przez Prezydenta RP ustawy honorującej tzw. język śląski, jako język regional... Promowanie wiedzy o życiu i działalności ks. Jerzego Popiełuszki » Późnym wieczorem 19 października 1984 roku w Górsku niedaleko Bydgoszczy, agenci SB przebrani w mund... "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika » W niedzielę o 20:00 nowy program "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika.Prowadzący Piotr Nisztor przed...
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
czwartek, 23 maja 2024 15:42
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
*40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef
Trefl zagra o tytuł Mistrza Polski!
wtorek, 28 maja 2024 09:36
Trefl zagra o tytuł Mistrza Polski!
Koszykarze Trefla Sopot po zaciętym półfinale pokonali WKS Śląsk
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
sobota, 25 maja 2024 12:46
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
I  LIGA FORTUNA
W Gdańsku powiało Europą. Pełne
Rezerwowa Lechia poległa w Legnicy
niedziela, 26 maja 2024 15:59
Rezerwowa Lechia poległa w Legnicy
Grająca w mocno rezerwowym składzie Lechia w ostatnim meczu sezonu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Mój sąsiad z Oliwy
niedziela, 19 maja 2024 15:58
Mój sąsiad z Oliwy
Profesor Władysław Lam, był jednym z najwybitniejszych malarzy

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Iwona księżniczka Burgunda”
wtorek, 14 maja 2024 14:37
„Iwona księżniczka Burgunda”
Kim jest Iwona? Iwona to Ty, Ja, On, Ona czasem nawet Oni. Iwona jest
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Nagrody z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 26 stycznia 2015 20:38

W ramach obchodów Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia na konferencji "Gdański Urząd Pracy bliżej pracodawców" nagrodzono pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku.


27 stycznia jest obchodzony Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Tradycyjnie tego dnia pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku spotykają się na uroczystej akademii podczas której nagradzani są pracownicy z długoletnim stażem, a także najlepsi w minionym roku.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować pracodawcom i chciałbym te podziękowania złożyć obecnym przewodniczącym organizacji pracodawczych - powiedział Roland Budnik, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku. - Bardzo wiele im zawdzięczamy. Nasza ścisła współpraca w minionym roku spowodowała, że mieliśmy do dyspozycji o 34 procent więcej ofert pracy, które mogliśmy przedstawiać osobom bezrobotnym. Prawie półtora tysiąca umów podpisanych z pracodawcami zaowocowało tym, że w ubiegłym roku ponad 4000 osób bezrobotnych mogło skorzystać z różnych programów pomocowych. Moim obowiązkiem jest również podziękować wszystkim pracownikom za bardzo trudną, czasami niewdzięczną, ale wspaniałą pracę, którą wielu z was wykonuje z ogromną pasją. Dzisiaj jest święto pracowników publicznych służb zatrudnienia czas żeby wręczyć nagrody dla tych, którzy wyróżnili się w ubiegłym roku.


Podczas akademii przyznano nagrody. Prezydent Bronisław Komorowski medalami za długoletnią służbę uhonorował Teresę Dubicką, Krystynę Kostrzewę, Ewę Nowicką i Marię Wolską.


altMedale Prezydenta Miasta Gdańska za wieloletnią, wzorową, pełną zaangażowania i oddania służbę na rzecz mieszkańców Gdańska, a także realny wkład w rozwój Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku przyznano Beacie Butkiewicz, Beacie Markowskiej, Andrzejowi Mateńce, Katarzynie Mielewczyk i Krystynie Pawłowskiej.


altDyplomami za wysoką jakość świadczonych usług, wybitne kompetencje, inicjatywę w podejmowanych działaniach, aktywne zaangażowanie w pracę zespołu oraz samodążenie do podnoszenia swojej codziennej pracy wyróżniono Bożenę Bobrowską, Renatę Brunka, Joannę Czapiewską, Sylwię Dymnicką-Iwaniuk, Annę Kopyść, Macieja Kurowskiego, Ewę Kwidzińską, Pawła Lisowskiego, Sylwię Łopacińską, Natalię Samorajczyk i Grażynę Świstun.


alt"Srebrne Pszczółki" - odznaki za zaangażowanie w czasie dziesięcioletniego okresu pracy w strukturach publicznych służb zatrudnienia oraz ogromny wkład pracy wniesiony w realizację zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku otrzymali: Alicja Behling, Renata Brunka, Marzena Budna, Mej El-Azzeh-Taraszkiewicz, Adam Hawrusik, Marzena Kolmer, Maciej Kurowski, Agnieszka Lemme-Babińska, Małgorzata Łechtańska, Katarzyna Mielewczyk, Kamila Modzelewska, Aleksandra Pankiewicz, Klaudia Smętek i Małgorzata Wronka.


altStatuetkę i tytuł Najlepszego Doradcy Klienta otrzymała Sylwia Łopacińska. - Przede wszystkim życzliwość - wyznała Sylwia Łopacińska zapytana jaka jest najważniejsza cecha dobrego doradcy klienta. - Życzliwość, otwarcie do ludzi. I tak jak ta statuetka ma serce na dłoni to tak właśnie trzeba podchodzić do ludzi. Trzeba im pomagać i wspierać. Uwielbiam ludzi. Uwielbiam słuchać i pomagać. Całe serce wkładam w swoją pracę. Byłam kiedyś klientem w urzędzie pracy i postępuje tak jakbym ja chciała być obsługiwana. To na pewno będzie dodatkowa motywacja. To miłe wyróżnienie. Miło, że moja praca została doceniona - przyznała Najlepszy Doradca Klienta, która jak zdradził dyrektor Budnik w 2014 roku doprowadziła do zatrudnienia 98 osób bezrobotnych.


altOprócz nagród dla pracowników PUP przyznano również nagrody w konkursie "Super Pracodawca 2014". Nagrody wręczono w trzech kategoriach. W kategorii Małe Przedsiębiorstwo nagrodzono Gdańską Spółdzielnię Socjalną, w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo - Araol - Intermarche, a w kategorii Duże Przedsiębiorstwo - Spółdzielnię Mleczarską Polmlek - Maćkowy.

Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież