Radni PiS chcą debaty o systemie FALA » Radni klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska chcą rozmawiać o systemie FALA. W czwartek o godz. 17.00 zap... W tygodniku „Sieci”: Jechaliśmy polskim Leopardem! » Bohaterem nowego numeru „Sieci” jest Leopard 2 – niemiecki czołg, który może zmienić losy wojny na U... Działacze PiS pytają o plany miasta wobec terenów na których miały pow... » Miasto Gdańsk zrezygnowało z planów budowy parkingów kubaturowych w centrum Gdańska nie będzie. Prze... Nie żyje były prezydent Gdańska Franciszek Jamroż » W środę przed południem w wieku 79 lat zmarł Franciszek Stefan Jamroż. W latach 90. ubiegłego stulec... „Wejście w historię”: Enigma » 25 stycznia w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się pierwsze w tym roku wydarzenie w ramach... Gdańsk - nazwy dzielnic, których nie ma » Niedawno z przestrzeni publicznej zniknęły tablice z nazwami niektórych części administracyjnych Gda... IV Rajd Pieszy im. sierż. Wiktora Stryjewskiego ps. Cacko » W sobotę (21 stycznia) odbył się IV Rajd Pieszy im. sierż. Wiktora Stryjewskiego ps. Cacko. W trudny... 75-lecie "Mazowsza" w Gdańsku! » W dniu 20 stycznia w bazylice św.Brygidy w Gdańsku odbył się koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pi... W tygodniku „Sieci”: Szokujące kulisy ataków na Polskę » W nowym numerze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło analizują informacje na temat afery korupcyjnej w ... Pomorska Golgota więźniów KL Stutthof » Zbliża się niechlubna 78. rocznica „Marszu Śmierci”. Plan przymusowej ewakuacji obozu KL Stutthof op...
Szok dla J. Lewandowskiego? Gdańsk s(po)lonizował wodę...
środa, 11 stycznia 2023 20:14
Szok dla J. Lewandowskiego? Gdańsk s(po)lonizował wodę...
Tylko przez ostatnią dekadę 51 proc. akcji w spółce Saur Neptun
Trefl walczył, ale z Jastrzębia wraca bez punktów
sobota, 28 stycznia 2023 20:23
Trefl walczył, ale z Jastrzębia wraca bez punktów
Siatkarze Trefla walczyli, zwłaszcza w pierwszym secie, ale w
Rusza karuzela...
piątek, 27 stycznia 2023 15:18
Rusza karuzela...
W piątek budzi się z krótkiego, zimowego snu futbolowa karuzela
Lechia zwycięsko zaczęła rundę wiosenną
niedziela, 29 stycznia 2023 19:45
Lechia zwycięsko zaczęła rundę wiosenną
Udanie rozpoczęła rundę wiosenną Lechia. Podopieczni Marcina

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Ignacy Klukowski, Pomorzanin z wyboru”
niedziela, 22 stycznia 2023 12:04
„Ignacy Klukowski, Pomorzanin z wyboru”
Ukazała się kolejna publikacja poświęcona Ignacemu Klukowskiemu
Aktywne półkolonie z GZSiSS
niedziela, 29 stycznia 2023 21:49
Aktywne półkolonie z GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego na okres ferii

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Na Łostowicach mieszkańcy zadecydują o zabudowie

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
niedziela, 14 kwietnia 2013 08:51

W związku z przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Łostowic, rejonu ulicy Michonia, z inicjatywy Radnych Miasta Gdańska, na mocy uchwały Rady Miasta Gdańska, w dniach 15 kwietnia - 16 maja 2013 r. prowadzone będą konsultacje społeczne.


Punkt konsultacyjny zorganizowany został w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 4 przy ul. Wielkopolskiej 20 w pokoju nr 5 na parterze budynku. Z racji odbywających się jednocześnie lekcji w szkole, organizatorzy konsultacji proszą głosujących o wyrozumiałość i o nie rejestrowanie wizerunków uczniów, bez wiedzy i zgody rodziców.


Decyzją Zespołu Konsultacyjnego, podjętą na posiedzeniu w dniu 12.04., w związku ze świętem państwowym 1 maja Punkt Konsultacyjny będzie zamknięty. W zamian za to Punkt Konsultacyjny będzie czynny dodatkowo w dniu 16 maja (czwartek) w godz. 14:00-18:30.

Natomiast w związku z procedurami przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego (całkowite zamknięcie szkoły dla osób postronnych w godzinach zdawania egzaminu) Punkt Konsultacyjny w dniu 23 kwietnia (wtorek) będzie czynny w godz. 14:00-18:30.


Swoją opinię na temat zagospodarowania przestrzennego Łostowic rejon ul. Michonia mogą wyrazić osoby, które w dniu rozpoczęcia konsultacji ukończą 18 lat i stale zamieszkują przy jednej z ulic: Hokejowa, Kielasa, Kolarska, Łucznicza, Łyżwiarska, Narciarska, Ofiar Grudnia 70’, Olimpijska, Piłkarska, Podleckiego, Saneczkarska, Szermiercza, Tenisowa, Wielkopolska od nr 63 do końca. Uprawnionych do wyrażenia opinii jest 1657 osób i tyleż kart do głosowania Zespół Konsultacyjny przygotował, opieczętował i zabezpieczył.
Wybierając się do Punktu Konsultacyjnego należy zabrać ze sobą dowód osobisty!


Jaka będzie treść pytań na karcie konsultacyjnej?
1. Jaką wysokość planowanej zabudowy na terenie objętym sporządzanym planem zagospodarowania przestrzennego Pan/Pani popiera?
a) Wyższy od otaczającej zabudowy,
b) Równy wysokością otaczającej zabudowie,
c) Niższy od otaczającej zabudowy,
d) Nie mam zdania.

2. Zakładając, że zapisy planu zagospodarowania przestrzennego nie przewidywałyby pozostawienia obecnej wartości 14 m. dla maksymalnej wysokości zabudowy, ani obniżenia tej wysokości, jaką maksymalną wysokość zabudowy uznaje Pan/Pani za dopuszczalną:
a) 15-21 m, b) 22-40,5 m, c) Ponad 40,5 m, d) Nie mam zdania.

3. Czy zgadza się Pan/Pani na dopuszczenie w planie zagospodarowania przestrzennego dla przedmiotowego obszaru poza funkcją sakralną także innych funkcji usługowych?
a) Tak, b) Nie, c) Nie mam zdania.

4. Miejsce na swobodną wypowiedź.


Na stronie internetowej Miasta dostępne są wszystkie dokumenty związane z konsultacjami, takie jak: UCHWAŁA NR XV/368/07 RADY MIASTA GDANSKA z dnia 25 października 2007 roku w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Miasta Gdańska.
UCHWAŁA NR XXXV/751/13 RADY MIASTA GDAŃSKA z dnia 28 lutego 2013 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Miasta Gdańska w związku z przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Łostowice rejon ulicy Michonia w mieście Gdańsku.

ZARZĄDZENIE Nr 429/13 PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA z dnia 4 kwietnia 2013 roku w sprawie powołania Zespołu do przygotowania i przeprowadzenia konsultacji w związku z przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Łostowic rejonu ulicy Michonia w mieście Gdańsku.


Punkt konsultacyjny będzie czynny:
od 15 kwietnia do 16 maja 2013 r.
w poniedziałki i w środy w godz. 14:00-18:30
we wtorki i w soboty w godz. 10:00-14:00

Wła-49


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież