Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7... Magdalena Czarzyńska-Jachim wygrała wybory na prezydenta Sopotu » Według danych Państwowej Komisji Wyborczej ze wszystkich sopockich obwodowych komisji, na Magdalenę ... W tygodniku „Sieci”: To bitwa mojego życia » Na łamach nowego wydania tygodnika „Sieci” Zbigniew Ziobro, były minister sprawiedliwości i prokurat...
Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały
czwartek, 18 kwietnia 2024 16:32
Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały
Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil
Trefl rozbity w Lublinie
czwartek, 18 kwietnia 2024 21:05
Trefl rozbity w Lublinie
Bardzo jednostronny był pierwszy mecz o piąte miejsce w PlusLidze.
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
piątek, 12 kwietnia 2024 15:35
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
I LIGA FORTUNA
Radość w Gdyni, niepokój w Gdańsku.
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia odzyskała pozycję lidera
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

Galeria Sztuki Gdańskiej

W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
niedziela, 07 kwietnia 2024 14:42
W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
Ostatnio trafił w moje ręce linoryt polskiego ekspresjonisty

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Coppelia
wtorek, 09 kwietnia 2024 15:19
Coppelia
Bardzo trudno we współczesnym teatrze trafić na klasykę w
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Poszkukiwania Iwony Wieczorek - film z monitoringu

altApele policji, akcje poszukiwawcze, zdjęcia dziewczyny i filmy z monitoringu zamieszczone w różnych mediach, żadne działania nie pomogły na razie w odnalezieniu dziewiętnastoletniej Iwony Wieczorek, która zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca w Sopocie.

Sprawą zaginionej Iwony żyją od prawie dwóch tygodni wszystkie trójmiejskie media. W lokalnych gazetach i portalach internetowych zamieszczono zdjęcie Iwony. W Internecie pojawił się film z sopockiego monitoringu na których widać Iwonę. Śledztwo w tej sprawie prowadzi sopocka policja, ale rodzina zaginionej postanowiła jej szukać również na własną rękę. Poproszono o pomoc detektywa Rutkowskiego. To właśnie on zbadał zawartość miejskiego monitoringu i zwrócił uwagę na dwóch mężczyzn kłócących się i szarpiących dziewczynę. W tym czasie przechodziła tam Iwona. Dwaj mężczyźni zostawili w końcu dziewczynę i po chwili skierowali się w stronę, w którą szła Iwona. Nie wiadomo kim byli dwaj mężczyźni i czy mieli jakiś związek ze sprawą. Cały czas nie wiadomo co mogło się stać z dziewczyną.

Do poszukiwań desygnowano dodatkowe wozy policyjne oraz kilku strażników miejskich. Prezydent Sopotu wyznaczył również 20 tys. nagrodę dla każdego, kto przyczyni się do odnalezienia dziewczyny. Sumę 25 tys. zł zaoferowało również Biuro Doradcze „Rutkowski”. Na razie nie pomogło to w odnalezieniu dziewczyny. Według detektywa Rutkowskiego dużą winę za dotychczasowe nieskuteczne działania ponosi sopocka policja.

- Nie chcę sprawiać wrażenia, że opluwam funkcjonariuszy policji, ale według mojej oceny mamy tutaj do czynienia z wielkimi zaniedbaniami z ich strony. Do środy nikt nie rozmawiał z osobami z towarzystwa Iwony. Podczas rozmowy policjanci nie wyrazili żadnej chęci współpracy z nami. Staramy się jednak działać na własną rękę. To my zdjęliśmy monitoring z miejskich kamer, podejmujemy również inne działania, o których dzisiaj nie mogę jeszcze powiedzieć – tłumaczy Rutkowski.

Policja tłumaczy, że robi wszystko co tylko może w tej sprawie, a słowa Rutkowskiego nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Niezależnie od potencjalnych zaniedbań z jakiejkolwiek strony szansa na odnalezienie dziewczyny z dnia na dzień wydają się coraz mniejsze.

- Według mnie szanse na odnalezienie Iwony są niestety bardzo małe. Chyba, że przyjmiemy założenie, że dziewczyna po prostu gdzieś wyjechała, ale jest to dla mnie bardzo mało prawdopodobne. Myślę, że po takim okresie czasu trudno już kogokolwiek odnaleźć, tym bardziej, że na filmie z kamer zarejestrowano dwóch potencjalnych sprawców zaginięcia Iwony. Niestety szanse na odnalezienia jej żywej są bardzo małe - mówi Lucyną Wolak, właścicielką agencji detektywistycznej Vestigator.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat Iwony Wieczorek proszeni są o kontakt z Policją 585216222, lub detektywem Rutkowskim 600007007.

Tomasz Wrzask


{youtube}_S0KQKYlQ_g{/youtube}

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież