Uczniowie zgłębiali tajemnice Słońca i Księżyca » W Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej odbyła się VI Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa "Zdoln... Twierdza zamknięta o pół roku dłużej » Rządzący Gdańskiem, Sopotem i Pomorzem, oparty o Platformę Obywatelską i jej satelitów, system stwor... Mieszkańcy Cygańskiej Góry: nie chcemy być ignorowani w sprawie naszeg... » Na osiedlu Cygańska Góra planowana jest budowa nowego osiedla przez Invest Komfort. Mieszkańcy Cygań... Godność odpowiada Owczarczak: plac ks. Bogdanowicza przy bazylice » PaniAgnieszka OwczarczakPrzewodnicząca Rady Miasta GdańskaSzanowna Pani,Po moim piśmie skierowanym d... W tygodniku „Sieci”: Cenzura w natarciu » W nowym numerze „Sieci” Marek Pyza ujawnia kulisy procesu z pozwu TVN, wytoczonego dziennikarzom Fra... Marek Balicki: Budziła się nadzieja » Z dr. Markiem Balickim, lekarzem psychiatrą i anestezjologiem, w 1980 r. członkiem Komitetu Strajkow... Aktywa Lotosu są zbywane w kontrolowany sposób. Daniel Obajtek: nie ul... » Daniel Obajtek, prezes Polskiego Koncernu Naftowego, odniósł się do informacji o rzekomym niekontrol... Obiad polityków z sędziami! Prof. A. Kamiński komentuje: niedopuszczal... » W sieci, za sprawą prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz pojawił się 11 listopada „twitt” informuj... Piotr Czauderna: Straciliśmy wielu utalentowanych ludzi » Z prof. dr. hab. n. med. Piotrem Czauderną, uczestnikiem strajku studenckiego na AMG w listopadzie 1... Paliw dostatek, na stacjach spokój » Spokojnie na gdańskich stacjach paliw. Z krótkiego rekonesansu reportera "Gazety Gdańskiej" na Przym...
Twierdza zamknięta o pół roku dłużej
czwartek, 24 listopada 2022 18:46
Twierdza zamknięta o pół roku dłużej
Rządzący Gdańskiem, Sopotem i Pomorzem, oparty o Platformę
Trefl nie dał szans beniaminkowi
wtorek, 22 listopada 2022 17:48
Trefl nie dał szans beniaminkowi
Kolejne zwycięstwo bez straty seta w ERGO Arena odnieśli siatkarze
Biegański wraca, Paraschiva na celowniku Lechii
sobota, 26 listopada 2022 13:21
Biegański wraca, Paraschiva na celowniku Lechii
Ekstraklasa PKO BPW Gdańsku rozegrano zaległość z sierpnia. Wiary
Sławomir Czarniecki członkiem Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk SA
poniedziałek, 21 listopada 2022 18:12
Sławomir Czarniecki członkiem Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk SA
Z dniem 21 listopada Sławomir Czarniecki został powołany na

Galeria Sztuki Gdańskiej

Arthur Bendrat - pozostający w cieniu
poniedziałek, 14 listopada 2022 11:29
Arthur Bendrat - pozostający w cieniu
XIX wieczne gdańskie malarstwo zdominowane przez pruską
Nabierają tempa rozgrywki unihokeja
niedziela, 30 października 2022 19:40
Nabierają tempa rozgrywki unihokeja
Drużyny uczestniczące w rozgrywkach unihokeja wyłoniły medalistki

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Radni PiS protestują przeciwko wspieraniu nielegalnej imigracji

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 28 września 2022 17:49

Radni Miasta Gdańska z klubu Prawa i Sprawiedliwości zaprotestowali przeciwko wspieraniu przez Gdańsk nielegalnej imigracji na granicy z Białorusią.Kazimierz Koralewski: Na jutrzejszą sesję Rady Miasta, władze z Prezydent Dulkiewicz na czele postanowiły przygotować uchwałę w sprawie pomocy finansowej Gminie Michałowo. Ta pomoc ma być przeznaczona na zakup pojazdu którym przewożone mają być osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę polsko-białoruską. Jest to uchwała skandaliczna, której nie możemy poprzeć.

Andrzej Skiba: Kilkanaście miesięcy temu rozpoczęła się zorganizowana napaść reżimu Łukaszenki na nasze granice. Za pomocą sprowadzonych z Rosji i krajów Afryki imigrantów, próbowano zdestabilizować sytuację w naszym kraju. Dzięki wojsku, straży granicznej, służbom mundurowym udało się obronić nasze granice przed ludźmi, którzy obrzucali kamieniami, gałęziami polski mundur! Władze Gdańska, nie dość, że nie potępiły tych ataków to jeszcze wsparły grupę granica finansowo, dały miejsca reklamowe na autobusach, to wszystko dla ludzi, którzy szkalowali państwo polskie i dopuszczali się przemycania imigrantów.

Elżbieta Strzelczyk: Na komisji strategii i budżetu informowano nas, że te auto za 100 tysięcy ma być mobilnym punktem pomocy imigrantom. Nie wiadomo w jaki sposób ma się poruszać, czy będzie przewoził osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę? Pamiętajmy, że nawet unijni komisarze informowali o wojnie hybrydowej, którą całej Unii wypowiedział Łukaszenka.

altPrzemysław Majewski: Władze Gdańska wiele mówią o konieczności współpracy z Unią Europejską, z NATO, z zagranicznymi partnerami. Powinny więc posłuchać ich i przestać wspierać nielegalną imigrację. Przedstawiciele NATO, wyrażali pełną Solidarność z krajami jak Polska, Łotwa, Litwa, które były ofiarami ataków hybrydowych. Władze Miasta zamiast zająć się priorytetowymi problemami w mieście, wolą finansować ludzi, którzy nielegalnie przekraczają nasze granice.

Alicja Krasula: Niezrozumiałe jest zachowanie Władz Miasta. Sytuacja wojny w Ukrainie pokazała jak solidarnym krajem jest Polska. Jesteśmy jednak solidarni wobec prawdziwych ofiar wojny, uchodźców i legalnych imigrantów, którzy chcą dostać się do naszego kraju.

Roman Plewa: Z perspektywy czasu widzimy jak istotna była zapora na granicy, która w znacznym stopniu ograniczyła próby dostawania się na terytorium Polski. Bezpieczeństwo obywateli jest najważniejsze.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież