Konkurs na opracowanie koncepcji wystawy archeologicznej we wnętrzach ... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji wystawy archeologicznej... Wicepremier Jacek Sasin w tygodniku „Sieci”: Bitwa o węgiel » W najnowszym numerze „Sieci” ważny wywiad z wicepremierem Jackiem Sasinem, w którym minister aktywów... ZOO Gdańsk - ogród i fundacja » Dyrektorzy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, Michał Targowski i Emilia Salach, są w zarządzie Fundacj... Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci » Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia Anna Olszewska-Kowalska, uwzględnił z... Wejście w historię: eksponaty związane z podporucznik Marią Orlicz » W Muzeum II Wojny Światowej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Wejście w historię”. Tym razem zap... Prezydent w potrzebie » Od ostatniej soboty w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku przebywa b. prezydent RP - Lech Wa... 110 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” » „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Ta łacińska sentencja, użyta w satyrach rzymskiego poety Juwenalisa ... Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: Dalej nie możemy się cofnąć! » W najnowszym numerze „Sieci” specjalny wywiad z premierem Jarosławem Kaczyńskim, w którym prezes Pra... Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro... » Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dominująca spółka Grupy... Krzyże Orlenu i Lotosu » Ważnym elementem mszy dziękczynnej w bazylice Św. Brygidy było podarowanie Bursztynowemu Ołtarzowi 2...
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
czwartek, 11 sierpnia 2022 19:25
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
25. Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce
sobota, 13 sierpnia 2022 07:12
25. Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce
W dniach 15-21 sierpnia w Monachium rozgrywane będą 25. Mistrzostwa
Radomiak zdeklasował Lechię
niedziela, 14 sierpnia 2022 15:50
Radomiak zdeklasował Lechię
Po bardzo słabej grze Lechia został rozbita w Radomiu 1:4 (1:2).

Galeria Sztuki Gdańskiej

Razem z Ukrainą
niedziela, 31 lipca 2022 12:44
Razem z Ukrainą
Zaproszenie na wystawę zatytułowaną „Razem z Ukrainą”

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Aktywność na świeżym powietrzu
wtorek, 16 sierpnia 2022 20:11
Aktywność na świeżym powietrzu
Dzielnicowe Centra Sportu zapraszają w drugim miesiącu wakacji na
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 25 czerwca 2012 21:17

26 czerwca mija 15 lat od ustanowienia przez Zgromadzenie Ogólne ONZ tego dnia Międzynarodowym Dniem Zapobiegania Narkomanii. Pragnąc podkreślić ten ważny dzień, Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej „Mrowisko” realizuje w sposób szczególny kampanię informacyjno-edukacyjną „NARKOTYKI INFO.PL - czysta informacja” adresowaną do mieszkańców Trójmiasta.Począwszy od godziny 16.00 specjalnie oznakowany „KONTAKT-BUS” 26 czerwca (wtorek) przemierzać będzie kolejno ulice Gdańska, Sopotu i Gdyni, zatrzymując się w ruchliwych miejscach, takich jak: Targ Węglowy, Strefa Kibica, ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie czy Skwer Kościuszki w Gdyni. Przez megafon podawana będzie informacja, a pracownicy i wolontariusze Towarzystwa rozdawać będą mieszkańcom ulotki z adresem strony internetowej www.narkotykiinfo.pl, gdzie można znaleźć pomoc i uzyskać przydatne informacje. Na tytułowej stronie można wyczytać m.in., że narkotyki były, są i będą w otoczeniu Twojego dziecka. Może się zdarzyć, że także ono będzie miało z nimi kontakt. Dlatego powinieneś wiedzieć więcej, niż Twoje dziecko. Wejdź na tę stronę i dowiedz się, jak zapobiec uzależnieniu, jak dostrzec zagrożenie i co zrobić w sytuacji, gdy dziecko sięgnęło po narkotyk.


Szczególnej uwadze Towarzystwo poleca ponadto nową ofertę terapeutyczną „PROFINAWIGATOR”, adresowaną do osób cierpiących z powodu uzależnień od hazardu, Internetu oraz innych uzależnień niechemicznych.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież