Dr hab. Grzegorz Berendt powołany na stanowisko p.o. Dyrektora MIIWŚ w... » Z dniem 24 lipca 2021 r. Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu prof. Piotr Gliński powie... Żniwa na dobre w Elewarr Oddział Malbork » Na Pomorzu rozpoczęły się żniwa, a wraz z nimi skup rzepaku i pszenicy. Pierwsze dostawy wjechały do... Karol Nawrocki zrezygnował ze stanowiska Dyrektora Muzeum II Wojny Świ... » 23 lipca 2021 r. dr Karol Nawrocki złożył na ręce Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ... Karol Nawrocki wybrany na nowego prezesa IPN » Senat wyraził zgodę na powołanie dr. Karola Nawrockiego na stanowisko prezesa IPN. 52 senatorów było... Iwiński ostro o Czarzastym » Eksperyment pod nazwą autorska partia Włodzimierza Czarzastego kończy się na naszych oczach. Niezale... Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy » Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu: Fundacji PZU oraz Instytutu Dzie... Agnieszka Wojciechowska van Heukelom: Kto głosuje na oszustów jest ich... » Ze społeczniczką, byłą działaczką opozycji antykomunistycznej ( NZS na Uniwersytecie Łódzkim), aktyw... W cieniu bursztynu - sportowa nędza... » Pozostają w cieniu stadionu w Letnicy. Zapomniane, opuszczone, zlikwidowane, wyburzone. Nie mają bur... Stanowisko Stowarzyszenia "Godność" po wystąpieniu Donalda Tuska w Gda... » Członkowie Stowarzyszenia Godność, którzy brali udział w strajkach w grudniu 1970 r. strajkowali w s... Ofensywa polityczna Platformy wyrusza » Polska rządzona przez PiS i koalicjantów jako kraj permanentnej inwigilacji, podsłuchowego programu ...
Reklama
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
niedziela, 11 lipca 2021 20:22
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
Dorota Zabłudowska, sędzia X wydziału karnego Sądu Rejonowego
Igrzyska z Gdańską
sobota, 24 lipca 2021 09:43
Igrzyska z Gdańską


Trójmiejscy medaliści
Krótka radość Lechii w Białymstoku
sobota, 24 lipca 2021 19:11
Krótka radość Lechii w Białymstoku
Na inaugurację sezonu 2021/2022 Lechia zdobyła jeden punkt.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Morze, nasze morze
poniedziałek, 12 lipca 2021 14:50
Morze, nasze morze
Motyw morza, często decyduje o atrakcyjności obrazu. Dlatego bardzo

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Konkurs: ostatnia szansa na wakacje!

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
piątek, 16 września 2011 08:00
Wielki konkurs portalu wybrzeze24.pl, Gazety Gdańskiej oraz Resort & Medical SPA 'Panorama Morska'. Z dala od życia w nieustannym pośpiechu jest miejsce, gdzie łagodne fale otulają białe, piaszczyste plaże, a bory sosnowe rozciągają się tak daleko, aż wzrok nie sięga. To egzotyczne miejsce znajduje się w Jarosławcu.


Aby wziąć udział należy wysłać sms o treści WAKACJE na numer 72051 (koszt sms 2, 46 zł brutto). Po chwili otrzymacie Państwo pytanie, dotyczące Morza Bałtyckiego i wakacji! Wśród osób, które udzielą najszybciej prawidłowej odpowiedzi na pytanie wyłoniony zostanie laureat. Przez najbliższy tydzień, codziennie bezpłatny, trzydniowy pobyt dla dwóch osób w Resort & Medical SPA 'Panorama Morska'!

Resort & Medical SPA 'Panorama Morska' to kompleks o powierzchni ok. 10 ha, położony wśród bujnej naturalnej roślinności, 350m od najpiękniejszej polskiej plaży. Polecane jest dla osób ceniących przede wszystkim wysoką jakość usług oraz komfort wypoczynku.

Dzisiaj każdy może wygrać darmowy pobyt dla dwóch osób! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie! Zasady prezentujemy poniżej.

Pobyt obejmuje:

    - od kolacji do śniadania w dniu wyjazdu!

    - 2 noclegi w pokoju dwuosobowym

    - wyżywienie: 3 posiłki dziennie!

    - korzystanie z imprez integracyjnych

    - korzystanie z fitness groty solnej z inhalacją thalasso

    - zabiegi Spa dla niej: seans relaksacyjny w Power Slim Studio, seans bezpiecznego opalania na Słonecznej Łące, masaż klasyczny pleców

    - abiegi Spa dla niego: strzyżenie męskie, seans bezpiecznego opalania na Słonecznej Łące, kąpiel w jacuzzi, masaż klasyczny pleców.

Kompleks posiada ponad 400 nowoczesnych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym i jest doskonałą propozycją dla każdego, bez względu na wiek i stan cywilny!

Idealny dla rodzin z dziećmi, osób starszych, przyjaciół i singli! Zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

Aby wziąć udział należy wysłać sms o treści WAKACJE na numer 72051 (koszt sms 2, 46 zł brutto). Po chwili otrzymacie Państwo pytanie, dotyczące Morza Bałtyckiego i wakacji! Wśród osób, które udzielą najszybciej prawidłowej odpowiedzi na pytanie wyłoniony zostanie laureat. Przez najbliższy tydzień, codziennie bezpłatny, trzydniowy pobyt dla dwóch osób w Resort & Medical SPA 'Panorama Morska'!Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież