Obchody 100-lecia archidiecezji gdańskiej » W siedzibie Kurii Metropolitalnej odbył się briefing prasowy poświęcony peregrynacji relikwii św. Wo... W tygodniku „Sieci”: IPN będzie twierdzą nie do zdobycia » W wywiadzie dla tygodnika „Sieci” prezes IPN dr. Karol Nawrocki wyjaśnia, dlaczego Platforma Obywate... Podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte.-... Zmarł Paweł Huelle » Nie żyje Paweł Huelle, poeta, pisarz, autor bestselleru „Weiser Dawidek”, wykładowca akademicki oraz... Radni PiS chcą wyjaśnień w sprawie wycięcia wierzby przy ul. Wajdeloty » Przy ul. Wajdeloty wycięto wierzbę. Radni PiS Przemysław Majewski, Andrzej Skiba i Roman Plewa wraz ... Prezydent Andrzej Duda w tygodniku „Sieci”: Tusk nie będzie moim premi... » W nowym numerze „Sieci” prezydent Andrzej Duda w wyjątkowym wywiadzie wyjaśnia powody powierzenia mi... Inauguracja cyklu „Muzyczne popołudnie w Muzeum" » Koncert Mikołaja Sikały zainaugurował cykl recitali fortepianowych w ramach współpracy Muzeum II Woj... ROD "Kaczeńce" bez zmian » W sobotę 18 listopada na nadzwyczajnym zebraniu Stowarzyszenia Ogrodowego Rodzinnego Ogrodu Działkow... Fudakowski: to jest demoralizacja » Komentarz Stanisława Fudakowskiego, sekretarza Stowarzyszenia "Godność" do Oświadczenia jakie wydano... L. Brudzyński komisarzem Sopotu » Premier RP Mateusz Morawiecki wyznaczył Lucjana Brudzyńskiego do pełnienia - od 15 listopada br. - f...
Prokurator sprawdza... SKT a zasady Karnowskiego
czwartek, 23 listopada 2023 17:36
Prokurator sprawdza... SKT a zasady Karnowskiego
Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy od kwietnia b. roku prowadzi

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że
Powołano Spółkę Akcyjną Wybrzeże Gdańsk S.A.
wtorek, 28 listopada 2023 15:09
Powołano Spółkę Akcyjną Wybrzeże Gdańsk S.A.
Komunikat właścicieli Wybrzeże S.A. dotyczący powołania
Przełamanie Gedanii u siebie*Baltia wygrywa rundę jesienną
sobota, 18 listopada 2023 14:29
Przełamanie Gedanii u siebie*Baltia wygrywa rundę jesienną
I LIGA FORTUNA
Rekordowa seria zwycięstw Arki Gdynia trwa.
Czas derbów!
czwartek, 23 listopada 2023 17:46
Czas derbów!
Po ponad 3 latach czekają nas kolejne emocje derbowe. Po zawieszeniu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Gdańskie Barwy, Gdańskie Tonacje
niedziela, 19 listopada 2023 18:48
Gdańskie Barwy, Gdańskie Tonacje
Zakończenie sezonu wystawienniczego 2023 „Gazety Gdańskiej”

Sport w szkole z ORLENEM

Sztafetowe biegi przełajowe
niedziela, 01 października 2023 14:07
Sztafetowe biegi przełajowe
Sztafetowe biegi przełajowe rozegrane 26 i 27 września w Parku im.
Piękna Zośka
wtorek, 14 listopada 2023 19:40
Piękna Zośka
Długie jesienne wieczory sprzyjają, a wręcz zachęcają do

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Józef Haller: Sukces to zadowolony klient, zespół i marka

Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
piątek, 04 stycznia 2013 13:03

Z dr Józefem Hallerem, prezesem Zarządu Serwis Haller, partnera General Motors Poland i Chevrolet Poland, specjalistą w zakresie zarządzania rozmawia Artur S. Górski– Po raz czwarty z rzędu Serwis Haller zajął pierwsze miejsce w sprzedaży wśród pomorskich salonów Opel i Chevrolet w 2012 roku. Gdzie upatrywać należy klucza do sukcesu  w branży motoryzacyjnej, która jakoby przechodzi swój kryzys vide przeniesienie produkcji aut z Tychów…
Józef Haller: Nie jesteśmy zdeterminowani komunikatami o kryzysie. Od lat robimy swoje. Stawiamy na profesjonalizm, na zadowolenie klienta, nie tylko na jego zdobycie, ale i utrzymanie przy naszej firmie i markach przez nas oferowanych. Efekty naszej pracy są wymierne. W minionym roku nasza sprzedaż wzrosła w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedzającego. Budujemy naszą renomę czwartą dekadę…

- Serwis Haller działa na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym od 1976 roku. Jakie jest biznesowe „credo” waszej działalności?
Józef Haller: Zajmując się sprzedażą oraz obsługą posprzedażną samochodów stawiamy na jakość naszych usług, wypracowanie profesjonalnej klasy i jej utrzymanie. Poza tym oferujemy dobre, sprawdzone produkty opla i chevroleta. Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych propozycji spotyka się z fachową obsługą tak przez specjalistów z działu sprzedaży, jak i serwisu.


alt


- Społeczna odpowiedzialność biznesu, dbanie o pracowników to jedna z cech nowoczesnej gospodarki. Czy zespół Serwis Haller czuje się zintegrowany z firmą?
Józef Haller: Cieszymy się z faktu, iż pracownicy czują, iż nasz sukces jest też ich sukcesem. Mamy najpewniej najmniejszą rotację pracowników w branży dealerskiej na Pomorzu. Stała kadra dobrze o nas świadczy. 


- Oferta też jest stała, jeśli chodzi o marki. A jakie nowości w tym roku przygotowują wasi partnerzy?

Józef Haller: W pierwszej połowie roku w trójmiejskich salonach Serwis Haller zadebiutuje model  Opel Cascada,  stylowy, całoroczny średniej wielkości kabriolet. Za pół roku będziemy oferowali tez Opla Adama, auto miejskie, konkurenta dla „mini” i „500”. W naszej ofercie pojawi się też Insignia po liftingu i SUV Chevrolet Truck. Będzie też model, który na razie pozostaje naszym „asem w rękawie”.


- I jeszcze dygresja...Łączy pan praktykę z teoretycznym przygotowaniem, jako doktor z zakresu zarządzania. Imię Józef to ukłon w stronę generała i polityka narodowego Józefa Hallera?

Józef Haller: Myślałem nawet o tym, by swoją wiedzę przekazywać studentom, ale nie da się pracy naukowej pogodzić z wyzwaniami, jakie niesie biznes. Co do imienia to jego źródła należy rzeczywiście szukać w naszej historii (śmiech). Tytuł doktorski zaś otrzymałem na podstawie rozprawy na temat branży dealerskiej.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież