Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7...
Reklama
Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały
czwartek, 18 kwietnia 2024 16:32
Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały
Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil
Trefl rozbity w Lublinie
czwartek, 18 kwietnia 2024 21:05
Trefl rozbity w Lublinie
Bardzo jednostronny był pierwszy mecz o piąte miejsce w PlusLidze.
Wymiana zdań właścicieli Lechii*Gedania znów zawiodła
piątek, 19 kwietnia 2024 14:48
Wymiana zdań właścicieli Lechii*Gedania znów zawiodła
I LIGA FORTUNA
Ostatnia kolejka I-ligowa nie była
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia odzyskała pozycję lidera
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Coppelia
wtorek, 09 kwietnia 2024 15:19
Coppelia
Bardzo trudno we współczesnym teatrze trafić na klasykę w
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Józef Haller: Sukces to zadowolony klient, zespół i marka

Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
piątek, 04 stycznia 2013 13:03

Z dr Józefem Hallerem, prezesem Zarządu Serwis Haller, partnera General Motors Poland i Chevrolet Poland, specjalistą w zakresie zarządzania rozmawia Artur S. Górski– Po raz czwarty z rzędu Serwis Haller zajął pierwsze miejsce w sprzedaży wśród pomorskich salonów Opel i Chevrolet w 2012 roku. Gdzie upatrywać należy klucza do sukcesu  w branży motoryzacyjnej, która jakoby przechodzi swój kryzys vide przeniesienie produkcji aut z Tychów…
Józef Haller: Nie jesteśmy zdeterminowani komunikatami o kryzysie. Od lat robimy swoje. Stawiamy na profesjonalizm, na zadowolenie klienta, nie tylko na jego zdobycie, ale i utrzymanie przy naszej firmie i markach przez nas oferowanych. Efekty naszej pracy są wymierne. W minionym roku nasza sprzedaż wzrosła w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedzającego. Budujemy naszą renomę czwartą dekadę…

- Serwis Haller działa na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym od 1976 roku. Jakie jest biznesowe „credo” waszej działalności?
Józef Haller: Zajmując się sprzedażą oraz obsługą posprzedażną samochodów stawiamy na jakość naszych usług, wypracowanie profesjonalnej klasy i jej utrzymanie. Poza tym oferujemy dobre, sprawdzone produkty opla i chevroleta. Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych propozycji spotyka się z fachową obsługą tak przez specjalistów z działu sprzedaży, jak i serwisu.


alt


- Społeczna odpowiedzialność biznesu, dbanie o pracowników to jedna z cech nowoczesnej gospodarki. Czy zespół Serwis Haller czuje się zintegrowany z firmą?
Józef Haller: Cieszymy się z faktu, iż pracownicy czują, iż nasz sukces jest też ich sukcesem. Mamy najpewniej najmniejszą rotację pracowników w branży dealerskiej na Pomorzu. Stała kadra dobrze o nas świadczy. 


- Oferta też jest stała, jeśli chodzi o marki. A jakie nowości w tym roku przygotowują wasi partnerzy?

Józef Haller: W pierwszej połowie roku w trójmiejskich salonach Serwis Haller zadebiutuje model  Opel Cascada,  stylowy, całoroczny średniej wielkości kabriolet. Za pół roku będziemy oferowali tez Opla Adama, auto miejskie, konkurenta dla „mini” i „500”. W naszej ofercie pojawi się też Insignia po liftingu i SUV Chevrolet Truck. Będzie też model, który na razie pozostaje naszym „asem w rękawie”.


- I jeszcze dygresja...Łączy pan praktykę z teoretycznym przygotowaniem, jako doktor z zakresu zarządzania. Imię Józef to ukłon w stronę generała i polityka narodowego Józefa Hallera?

Józef Haller: Myślałem nawet o tym, by swoją wiedzę przekazywać studentom, ale nie da się pracy naukowej pogodzić z wyzwaniami, jakie niesie biznes. Co do imienia to jego źródła należy rzeczywiście szukać w naszej historii (śmiech). Tytuł doktorski zaś otrzymałem na podstawie rozprawy na temat branży dealerskiej.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież