Dulkiewicz naucza w szkołach » Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej oświaty, w ramach "lekcji obywatel... Piotr Duda w Telewizji Republika » W środę, 28 lutego, o 19:30 gościem Danuty Holeckiej w Telewizji Republika będzie Piotr Duda, przewo... KWW Kocham Gdańsk - zbudować coś opartego o zwykłych, normalnych gdańs... » W wyborach samorządowych wystartuje nowe ugrupowanie na gdańskiej scenie politycznej - KWW Kocham Gd... Obszański, Śniegula i Bartuzel w Telewizji Republika » We wtorek, 27 lutego, o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej będą Tomasz Obszański, Przewodniczący NSZZ Rol... W tygodniku „Sieci”: Spisek przeciw polskiej szkole » Nowy numer tygodnika „Sieci” ujawnia szokujący plan Brukseli na polską edukację: szkoły mają obniżyć... Szumiące zabawy czyli VIII Międzyszkolny Turniej Logopedyczny » Kiedy dziecko idzie do szkoły i gdy są u niego wskazania do pracy nad prawidłową mową, uczeń trafia ... Szkoła Podstawowa nr 11: dzieci chcą się uczyć w tej szkole » 1 marca rusza rekrutacja do gdańskich szkół podstawowych. W lutym swoje drzwi na spotkania z rodzica... Medale za wkład w Pamięć » W piątkowe popołudnie gdański Odział Instytutu Pamięci Narodowej wręczył medale dla pięciu laureatów... Grzegorz Górski: Jesteśmy w "oku cyklonu" » Czy jako naród jesteśmy świadomi nadciągających zagrożeń; o naiwności w patrzeniu na swoją przyszłoś... Anna Gembicka i Tomasz Obszański w Telewizji Republika » W piątek o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej w Telewizji Republika będą Anna Gembicka, była minister rol...
Dulkiewicz naucza w szkołach
czwartek, 29 lutego 2024 10:44
Dulkiewicz naucza w szkołach
Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej
Hokeistki Stoczniowca nie zagrają w finale
niedziela, 25 lutego 2024 14:18
Hokeistki Stoczniowca nie zagrają w finale
Nie będzie 10. z rzędu finału hokeistek Stoczniowca. Gdańszczanki
Mocne otwarcie wiosny Arki i Lechii
sobota, 24 lutego 2024 12:38
Mocne otwarcie wiosny Arki i Lechii
I LIGA FORTUNA
Wszyscy oczekiwali postawy trójmiejskich
Lechia kontrolowała mecz w Pruszkowie
niedziela, 25 lutego 2024 21:07
Lechia kontrolowała mecz w Pruszkowie
Drugi mecz i drugie zwycięstwo Lechii w rundzie wiosennej.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Narodziny artysty malarza
niedziela, 18 lutego 2024 16:26
Narodziny artysty malarza
Moje wskazówki dotyczące malowania nie są poradnikiem. Dotyczą

Sport w szkole

Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
poniedziałek, 26 lutego 2024 11:25
Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
Gdański Zespół Schronisk i Sporu Szkolnego zaprasza do udziału w

"Gdańska" w antrakcie

Puste miejsca
wtorek, 06 lutego 2024 15:33
Puste miejsca
Pustynia według Wikipedii to teren o dużej powierzchni pozbawiony
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Gdańsk wita jako miasto wolności... erotycznej

Ocena użytkowników: / 21
SłabyŚwietny 
wtorek, 08 stycznia 2013 17:46

Dodatkowej treści reklamę umieszczono na drogowym podświetlanym tzw. „witaczu”, przy wjeździe główną arterią od strony Sopotu do Gdańska. Napis o treści pro-masaz.pl został tak umiejętnie wkomponowany (co uwidoczniamy na zdjęciu), że wygląda na autentyczny i że został wykonany za zgodą, takie może budzić przypuszczenia, władz Gdańska. Miasta uchodzącego i mającego się za najbardziej tolerancyjne w Polsce. Miasta wszelkiej wolności, no i Solidarności. Aby sprawdzić czy tak jest w istocie, sprawdziliśmy w Internecie, co się za tą nową reklamą kryje.


Na podkładzie muzycznym i na wizerunku erotycznie odzianej kobiety przesuwa się z dołu do góry zbyt mało czytelny tekst uzasadniający istotę masażu. Jest też zaproszenie po uprzedniej rezerwacji z podaną ceną stu złotych za godzinny seans. Są też podane dwa numery telefonów komórkowych i trzy siedziby studia w Sopocie, Gdańsku i Kowalach, wraz z mapkami na dojazd. Rezerwacji można dokonać również poprzez Internet, bo jest podany adres mailowy ze słowem „kursprzytulenia@...” 


Ku naszemu zaskoczeniu, na forum dyskusyjnym jednego z rodzimych portali znaleźliśmy takie pisemne wypowiedzi. Oto niektóre z nich.
Wpis ostatni z 21.12.2012: „Gościłem przed świętami w studiu na Monte Cassino i obsługiwała mnie taka osiemnastoletnia dziewczyna z długimi czarnokruczymi włosami i dużymi jędrnymi piersiami. Sam nie wiem czy urzekł mnie urok "masażystki" czy plażowy klimat (dosłownie! piasek na podłodze) w którym byłem obsługiwany ale nie ma dnia abym nie przypominał sobie tych rozkosznych momentów serwowanych przez Panią "masażystkę". Będąc teraz w Sopocie przez trzy dni nie mogłem się umówić na "powtórkę z rozrywki" a próbowałem ze sto razy bo nikt nie odbiera telefonu??? Nikt nie otwiera drzwi, a na drzwiach Beauty BMG nie ma informacji dlaczego nieczynne?"


alt


Wpis z 13.02.2012. "Moim zdaniem świetnie. Byłem pierwszy raz, więc ekspertem nie jestem i mogę się wypowiedzieć tylko za siebie. Spodziewałem się, że w tym masażu będzie więcej... masażu, a dziewczyna zrobiła show! Powiedziałbym nawet że trochę przesadziła, przez co nabrałem ochoty na seks, a pogodzić musiałem się z faktem, że to jednak tylko masaż. No ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli, było super i chociaż jestem sprawiedliwy w ocenie jak Król Salomon, nie mam wyjścia - maksymalna ocena 6 w każdej kategorii! Pełne zaangażowanie przez całą godzinę jak najbardziej było warte wydanych pieniędzy. Gdyby wszyscy tak jak Pani Masażystka przykładali się do swojej pracy, Polska byłaby dzisiaj zupełnie innym krajem."


Ta rozrywka erotyczna oceniana jest w 7 kategoriach: jako oferta, jakość usług, kreatywność, klimat, przystępność cenowa, ocena ogólna i średnia ocena. Skala jest od zera do sześciu, jak oceny szkolne. Najwięcej jest piątek i szóstek, wystawianych głównie przez mężczyzn. Sami prymusi...

Ale znaleźliśmy też i krytyczną opinię żeńską z 28.07.2011 o treści: "Kupon zakupiony na grouponie okazał się wielką porażką. Miejsce do którego pojechałam to piwnica w bloku przerobiona na coś w rodzaju agencji towarzyskiej, miejsce brudne i śmierdzące stęchlizną od wszędzie porozwieszanych mokrych ręczników. Dużo tanich gadżetów charakteryzujących tego typu miejsca. Pan "masażysta" zdecydowanie o profesjonalnym masażu mało wiedział, choć dużo mówił. Potrafił się za to w błyskawicznym tempie rozebrać do naga, co podobno miało być częścią atrakcji. Z miejsca tego bardzo szybko się ewakuowałam i nikomu nie polecam. Nie wierzę, że pozytywne komentarze o tym salonie są wystawione przez osoby, które tam rzeczywiście były, chyba że przez takie, które szukają usług erotycznych w kiepskim stylu. Porażka."


altPo takim zasobie wiedzy zadzwoniliśmy do Biura Prasowego Urzędu Miasta Gdańska. Jego szefowa Emilia Salach-Pezowicz, wyjaśniała nam, że to z inicjatywy wydziału promocji miasta, takie uliczne tzw. „witacze” zostały poustawiane w różnych miejscach przy wjazdach do Gdańska. Wykonano to jeszcze przed czerwcowym turniejem UEFA EURO 2012. - To co zrobiono z tym „witaczem” przy wjeździe od strony Sopotu, to oczywiście sprawa nielegalna, wręcz oburzająca. Powitalny „witacz” nie jest godnym na taką, nie powiem sprytną reklamę, ale umieszczoną wbrew obowiązującemu prawu. Z pewnością nie wyrażono by zgody na umieszczenie takiej reklamy, gdyby zwrócono się oficjalnie o to do władz miasta - stwierdziła Emilia Salach-Pezowicz.


Z kolei Kierownik Ewidencji i Zajęć Pasa Drogowego – Łukasz Podsiadłowski z Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku, powiedział nam, że niemal na każdym skrzyżowaniu, jak tak się dobrze rozejrzymy, to jest z kilkanaście nielegalnie umieszczonych reklam. Na jego firmie, jako zarządcy dróg, spoczywa obowiązek usuwania takich reklam.


Katarzyna Kaczmarek, rzeczniczka prasowa z tej samej firmy wyjaśniała nam, że po ustaleniu do kogo dana reklama należy, wszczyna się postępowanie o nielegalnym zajęciu pasa drogowego i są za to naliczane opłaty karne, i to za każdy dzień.

Wła-49
Fot. GG

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież