Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami.... Miesiąc AAC w Przedszkolu Specjalnym Nr 77 » Październik to międzynarodowy miesiąc komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC). Przez cały mi... Poseł Tarczyński w Akwenie: Fakty dla przekonanych... » W klubie gdańskiej Solidarności "Akwen" odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Dominikiem Tarczyński... W tygodniku „Sieci”: Putin wysyła na śmierć » Władimir Putina ogłosił częściową mobilizację i chce powołać pod broń przynajmniej 300 tys. mężczyzn... Las to nie wysypisko » Nielegalne składowiska odpadów, to największe zmartwienie Nadleśnictwa Kolbudy. W świetle prawa domn... Czesław Nowak: Tusk otrzymał zadanie do wykonania » Z Czesławem Nowakiem, posłem OKP i Porozumienia Centrum (1989-1993), gdańskim radnym (1998-2006), po... PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej » 16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placów... M. Adamowicz u gedanistów - forma na medal » Mamy dobra wiadomość dla nieco poirytowanej sędzi Aleksandry Kaczmarek, która 8 września nie doczeka... Wszystkim, którym drogie jest dziedzictwo gdańskiej zieleni » Oświadczenie otwarteW dniu 4 maja b.r. wystosowałem List Otwarty w sprawie postępującej degradacji O... Tomasz Wołek odłożył pióro. Kibicuje Niebiesko-Biało-Niebieskim w Nieb... » Tomasz Wołek był dziennikarzem, pisarzem, znawcą i komentatorem sportowym. Urodził się w 1947 roku. ...
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Marsze w górę tabeli
sobota, 24 września 2022 13:49
Marsze w górę tabeli
EKSTRAKLASA BP
Lechia od ostatniego dnia lipca wciąż bez
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
czwartek, 22 września 2022 18:12
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
48-letni Marcin Kaczmarek podjął się niezwykle trudnego zadania.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Szlakiem Rewskich Szkut
wtorek, 20 września 2022 13:27
Szlakiem Rewskich Szkut
Kilka dni urlopu jak co roku we wrześniu spędziłem w Rewie. To
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
środa, 31 sierpnia 2022 08:28
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza uczniów

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Inwestycje Robyg otwarte dla rodzin - GALERIE

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 08 października 2012 18:14

Dzień otwarty zorganizowany przez Robyg był okazją do bliższego poznania trzech inwestycji tej firmy. Poszukujący mieszkania mogli odwiedzić Albatross Towers na Przymorzu, Słoneczną Morenę przy ul. Piekarniczej i Lawendowe Wzgórza na Jasieniu.


ALBATROSS TOWERS

SŁONECZNA MORENA

LAWENDOWE WZGÓRZA


Osoby szukające mieszkania w sobotę miały doskonałą okazję aby znaleźć swój wymarzony lokal. Podczas dnia otwartego Robyg otworzył dla odwiedzających drzwi swoich trzech inwestycji.


W trakcie wizyty w Albatross Towers była okazja do zobaczenia architektury i jakości wykończenia zewnętrznej elewacji pierwszej wieży Albatross Towers.
- Podczas sobotniego spotkania po raz pierwszy została udostępniona wykończona kondygnacja w Albatross Towers - powiedziała Anna Wojciechowska, dyrektor ds. sprzedaży o/Gdańsk ROBYG. - 17-piętrowa wieża została zaprojektowana specjalnie z myślą o wykorzystaniu imponującego widoku na Zatokę Gdańską i malowniczą okolicę. Odwiedzający dni otwarte mogli na własne oczy przekonać się nie tylko o bardzo dobrej lokalizacji budynku, ale także zobaczyć doskonale zaplanowany rozkład mieszkań w obiekcie, na przykładzie trzeciej kondygnacji budynku. Co ważne wszystkie prezentowane tego dnia mieszkania możliwe były do nabycia w cenie 5332 złotych za metr kwadratowy czyli w programie Rodzina na Swoim.


alt

Podczas wizyty w Albatross Towers można było zobaczyć zaplanowany rozkład mieszkań


O ile dzień otwarty na Przymorzu był adresowany bardziej dla dorosłych szukających mieszkania to na pozostałych dwóch inwestycjach coś ciekawego mogli dla siebie znaleźć również najmłodsi.
- Przygotowaliśmy atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci - przyznała Anna Wojciechowska. - Maluchy bawiły się na kolorowych, dmuchanych zabawkach oraz korzystały z patio na Słonecznej Morenie oraz z nowootwartego placu zabaw na terenie inwestycji Lawendowe Wzgórza.


alt

Atrakcje dla dzieci na Lawendowym Wzgórzu


W tym czasie rodzice mogli zapoznać się z inwestycjami na Morenie i Jasieniu. I zobaczyć przykładowo już zaaranżowane mieszkania. - W trakcie dnia otwartego dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazowe apartamenty - relacjonuje dyrektor ds. sprzedaży o/ Gdańsk ROBYG. - W dwóch gdańskich inwestycjach ROBYG odwiedzający mogli nie tylko zobaczyć, w jaki sposób można zaaranżować mieszkanie w sposób stylowy i przytulny - przy równoczesnej optymalizacji funkcjonalności wnętrza i jakości wykonania - ale również mieli okazję przekonać się o wysokim standardzie wykończenia naszych inwestycji.


alt

Przykładowo zaaranżowane mieszkanie na Słonecznej Morenie


W trakcie dnia otwartego odwiedzający mogli skorzystać z porad profesjonalistów oraz dowiedzieć się:
- Jakie najatrakcyjniejsze oferty mieszkań ROBYG przygotował dla odwiedzających klientów
- Jak uzyskać kredyt i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze
- Jakie kryteria należy spełnić, by zakwalifikować się do programu dofinansowania zakupu mieszkania "Rodzina na Swoim"


alt


- Dzień otwarty był doskonałą okazją do znalezienia wymarzonego mieszkania objętego programem "Rodzina na Swoim" - Anna Wojciechowska. - Przy zakupie lokalu - w jednej z trzech inwestycji ROBYG w Gdańsku - które spełni warunki programu "Rodzina na Swoim" można zaoszczędzić nawet 67 000 zł! Dofinansowanie do kredytu obejmować będzie pierwsze osiem lat jego spłaty. Przez ten okres Skarb Państwa pokrywać będzie niemal połowę odsetek kredytu za mieszkanie.
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież