Drastyczny wzrost kosztów budowy linii tramwajowej na Morenę » 800 mln złotych zamiast planowanych 207 mln. O tyle wzrosły koszty budowy linii tramwajowej Gdańsk –... Gdański Wołyń... » 81. rocznica Rzezi Wołyńskiej w Gdańsku była obchodzona przez wiele środowisk patriotycznych i organ... “Nocna zmiana” w Muzeum II Wojny Światowej » Czarna dziura zamiast portretu rotmistrza Witolda Pileckiego, rodziny Ulmów i św. o. Kobego. W nocy ... Koncert symfoniczny w stoczniowej hali CRIST » Stocznia CRIST jest w trakcie przygotowań do nietypowego wydarzenia. Tym razem nie będzie to jednak ... "Gdańska" na przerwie » Pozwolimy państwu odetchnąć chwilę od "złego powietrza i zwierząt drapieżnych" - naturalnego siedlis... Poseł Płażyński u konserwatora upomina się o historię Gdańska » Poseł RP Ziemi Pomorskiej Kacper Płażyński napisał list do nowego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytkó... Zlecenie na Popiełuszkę » 19 października 1984 r. funkcjonariusze SB zamordowali bł. ks. Jerzego Popiełuszkę. To była zbrodnia... Ksiądz Jerzy Popiełuszko, błogosławiony męczennik » To dla mnie zawsze odpowiedzialność i wyzwanie pisać o Księdzu Jerzym Popiełuszce. Odpowiedzialność,... List do ministra Parella - D. Wałęsa nie udzielała się w opozycji » Wojewódzka Pomorska Rada Konsultacyjna ds. Działaczy Opozycji i Osób Represjonowanych w odniesieniu ... PRO LIVE w Gdańsku » Już po raz 12. na gdańskich ulicach odbył się Marsz dla Życia.Marsz ruszył o godzinie 15 spod Kaplic...
Drastyczny wzrost kosztów budowy linii tramwajowej na Morenę
czwartek, 18 lipca 2024 11:22
Drastyczny wzrost kosztów budowy linii tramwajowej na Morenę
800 mln złotych zamiast planowanych 207 mln. O tyle wzrosły koszty
Energa Wybrzeże - Arged Malesa LIVE: 38:50 70:107
niedziela, 23 czerwca 2024 09:31
Energa Wybrzeże - Arged Malesa LIVE: 38:50 70:107
Na godz. 14.00 zaplanowano początek meczu 9. kolejki Metalkas 2.
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
piątek, 21 czerwca 2024 15:31
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
Już tylko miesiąc został do inauguracji Ekstraklasy w
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wspomnienie o Emilu. Cezary Paciorek Quintet - Emil
piątek, 06 września 2019 17:21
Wspomnienie o Emilu. Cezary Paciorek Quintet - Emil
Jeszcze niedawno w spisie numerów telefonicznych przemykał mi pod

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Charlie zmienia się w kurczaka
środa, 05 czerwca 2024 13:24
Charlie zmienia się w kurczaka
Od niedawna w Polsce uczniowie nie muszą odrabiać prac domowych.
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Bogata oferta trójmiejskich deweloperów - GALERIA

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 17 września 2012 18:08

Pierwszą tej jesieni okazją do poznania oferty trójmiejskich i pomorskich deweloperów były Targi Mieszkań i Domów zorganizowane przez firmę Nowy Adres w Amber Expo.


GALERIA


Od wejścia uwagę przyciągało stoisko firmy Robyg.
- Na targi przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na trzech naszych inwestycjach – na Morenie, na Jasieniu i na Przymorzu – powiedziała Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży Robyg. - Na Jasieniu czyli na osiedlu Lawendowe Wzgórze wprowadziliśmy do sprzedaży nowy budynek. Klienci mogą skorzystać z bardzo szerokiej oferty. Są mieszkania poczynając od kawalerki, przez małe dwupokojowe mieszkania, aż do trzypokojowych. Przykładowo, cena trzypokojowego mieszkania to 229 tysięcy złotych. Na Morenie czyli inwestycji Słoneczna Morena również mamy nowy budynek w sprzedaży. Koszt mieszkania dwupokojowego to 235 tysięcy złotych, a trzypokojowego 259 tysięcy. To osiedle charakteryzują się dużą ilością zieleni – jedna trzecia działki to tereny zielone. Absolutnym hitem w naszej ofercie na targach to trzecia oferta – Albatross Towers na Przymorzu. Wszystkie nasze oferty w Gdańsku są do nabycia w programie "Rodzina na swoim". Albatross Towers jest to jedna z niewielu, albo nawet jedyna inwestycja na Przymorzu z taką ofertą. Są tam dwupokojowe mieszkania oraz małe trzypokojowe mieszkania. Terminy odbioru mieszkań mamy różne. W ofercie są budynki już gotowe, jak i takie, które będą gotowe za rok, półtorej roku.


alt


Tradycyjnie na targach mieszkaniowych bogatą ofertę proponował Polnord.
- Na targach mieszkaniowych odbywających się w Amber Expo proponowaliśmy trzy inwestycje - powiedział Michał Misiak z firmy Polnord. - Są to dwie inwestycje na terenie Gdańska i jedna w Sopocie. Gdańskie inwestycje to Ostoja Myśliwska na Morenie i Dwa Potoki zlokalizowana na ulicy Guderskiego. Inwestycja sopocka mieści się na ulicy Łokietka. Inwestycja Dwa Potoki ma rozpoczęty kolejny etap sprzedaży - doszły cztery nowe budynki. Mamy pełną ofertę od mieszkań najmniejszych po mieszkania 74-metrowe. Dysponujemy również szerokim wachlarzem mieszkań 2-pokojowych, 42-metrowych z widnymi kuchniami, mieszkaniami 3-pokojowymi 52-, 55-metrowymi z ogródkami, windami halami garażowymi. To ciekawa oferta dla młodych małżeństw. Wszystkie mieszkania mieszczą się w programie "Rodzina na swoim". Terminy odbiorów są zróżnicowane. Część mieszkań jest gotowa do odbioru. Są to mieszkania na Morenie i w Gdańsku Południe czyli osiedle Dwa Potoki. Inwestycja sopocka też jest do odbioru. Nowy etap inwestycji Dwa Potoki, który właśnie realizujemy, część mieszkań będzie gotowa w grudniu, a pozostała część w sierpniu przyszłego roku.


alt


Stałym bywalcem targów mieszkaniowych jest również Hossa, której nie zabrakło również w Amber Expo.
- Na targach prezentujemy ofertę, którą realizujemy od kilku lat czyli pięć kompleksów w Gdyni z głównym kierunkiem Gdynia Zachód, gdzie realizujemy cztery kompleksy mieszkalne oraz trzy główne kompleksy w Gdańsku Garnizon, Central Park i Wiszące Ogrody oraz położone również w tym miejscu Domy przy Tanecznej -  powiedział Zdzisław Pisarek, doradca do spraw nieruchomości Grupa Inwestycyjna HOSSA. - Oferujemy nowe budynki w tych inwestycjach. W kompleksie Garnizon oferujemy budynek C1 oraz kompleks Avangard, które już wiosną były w ofercie. Na Tanecznej mamy otwartą ofertę budynków 9-11. Pozostałe budynki sprzedajemy już od wiosennych targów.


alt


Czym kierowali się odwiedzający targi szukając wymarzonego mieszkania?
- Głównym kryterium, którym kierowałem się szukając mieszkania był metraż - przyznał pan Bartosz, który targi odwiedził z córką. - Szukałem mieszkania z tarasem. Ważne były też finansowe kryteria – cena około 400 tysięcy złotych. Lokalizacja i termin odbioru były mniej istotne. Lokalizacja to zdecydowanie, a tylko jeśli chodzi o bliskość Szadółek. Reszta kryteriów była już mniej ważna. Znalazłem kilka ofert bliskich temu czego szukam, ale jeszcze żadna nie była idealna.


alt


Odwiedzający Targi mogli również wziąć udział w seminariach i prelekcjach, a dla najmłodszych przygotowano specjalny plac zabaw.


Tomasz Łunkiewicz

fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież