“Nocna zmiana” w Muzeum II Wojny Światowej » Czarna dziura zamiast portretu rotmistrza Witolda Pileckiego, rodziny Ulmów i św. o. Kobego. W nocy ... Koncert symfoniczny w stoczniowej hali CRIST » Stocznia CRIST jest w trakcie przygotowań do nietypowego wydarzenia. Tym razem nie będzie to jednak ... "Gdańska" na przerwie » Pozwolimy państwu odetchnąć chwilę od "złego powietrza i zwierząt drapieżnych" - naturalnego siedlis... Poseł Płażyński u konserwatora upomina się o historię Gdańska » Poseł RP Ziemi Pomorskiej Kacper Płażyński napisał list do nowego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytkó... Zlecenie na Popiełuszkę » 19 października 1984 r. funkcjonariusze SB zamordowali bł. ks. Jerzego Popiełuszkę. To była zbrodnia... Ksiądz Jerzy Popiełuszko, błogosławiony męczennik » To dla mnie zawsze odpowiedzialność i wyzwanie pisać o Księdzu Jerzym Popiełuszce. Odpowiedzialność,... List do ministra Parella - D. Wałęsa nie udzielała się w opozycji » Wojewódzka Pomorska Rada Konsultacyjna ds. Działaczy Opozycji i Osób Represjonowanych w odniesieniu ... PRO LIVE w Gdańsku » Już po raz 12. na gdańskich ulicach odbył się Marsz dla Życia.Marsz ruszył o godzinie 15 spod Kaplic... Hipokryzja PO: Tusk łoi migrantów, Gdańsk nagradza Białorusina » Bycie w Platformie Obywatelskiej to nieustanne narażanie się na głupie zwroty w polityce Donalda Tus... W obronie ogródków » Od kwietnia Urząd Miasta ogłosił konsultacje społeczne w sprawie uchwalenia nowego Planu Ogólnego, k...
Reklama
PRO LIVE w Gdańsku
wtorek, 18 czerwca 2024 08:25
PRO LIVE w Gdańsku
Już po raz 12. na gdańskich ulicach odbył się Marsz dla
Energa Wybrzeże - Arged Malesa LIVE: 38:50 70:107
niedziela, 23 czerwca 2024 09:31
Energa Wybrzeże - Arged Malesa LIVE: 38:50 70:107
Na godz. 14.00 zaplanowano początek meczu 9. kolejki Metalkas 2.
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
piątek, 21 czerwca 2024 15:31
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
Już tylko miesiąc został do inauguracji Ekstraklasy w
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wspomnienie o Emilu. Cezary Paciorek Quintet - Emil
piątek, 06 września 2019 17:21
Wspomnienie o Emilu. Cezary Paciorek Quintet - Emil
Jeszcze niedawno w spisie numerów telefonicznych przemykał mi pod

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Charlie zmienia się w kurczaka
środa, 05 czerwca 2024 13:24
Charlie zmienia się w kurczaka
Od niedawna w Polsce uczniowie nie muszą odrabiać prac domowych.
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Słabe starty gdańszczan w IMP

altNie udało się gdańskim żużlowcom awansować do półfinałów IMP. Najbliżej byli Krzysztof Jabłoński i Kamil Brzozowski, którzy zajmowali dziewiąte lokaty w swoich turniejach ćwierćfinałowych.


W Pile, Opolu, Łodzi i Rzeszowie rozegrano ćwierćfinały IMP. W zawodach wystartowało 4 zawodników Renault Zdunek Wybrzeże: Krzysztof Jabłoński, Kamil Brzozowski, Oskar Fajfer i Dominik Kossakowski. Gdańszczanie wypadli słabo. Najbliżej awansu był Krzysztof Jabłoński, który miejsce w pierwszej ósemce turnieju w Opolu przegrał w biegu dodatkowym z Tomaszem Gapińskim. Również dziewiąty był Kamil Brzozowski, któremu w Pile zabrakło 1 punktu by znaleźć się w pierwszej ósemce. W tych samych zawodach Dominik Kossakowski dopiero w końcówce zawodów dopasował się do toru. W Łodzi startował Oskar Fajfer, który zdobył tylko dwa punkty.

Wyniki ćwierćfinału IMP w Opolu:
1. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 14 (3,3,3,3,2)
2. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) - 14 (3,3,2,3,3)
3. Damian Baliński (ROW Rybnik) - 13 (3,2,3,2,3)
4. Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 10 (3,1,2,3,1)
5. Mateusz Szczepaniak (Speedway Wanda Instal Kraków) - 10 (2,2,3,1,2)
6.  Kacper Gomólski (Get Well Toruń) - 9 (2,0,2,3,2)
7. Piotr Świderski (Unia Tarnów) - 9 (2,1,1,2,3)
8. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów) - 7+3 (1,1,1,2,2)
9. Krzysztof Jabłoński (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 7+2 (1,0,3,2,1)
10. Adrian Gomólski (Holistic-Polska Rawicz) - 7+1 (1,2,2,1,1)
11. Paweł Miesiąc (Kolejarz Opole) - 6 (2,3,1,0,0)
12. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) - 6 (1,0,1,1,3)
13. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 4 (0,3,0,w,1)
14. Hubert Łęgowik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 2 (0,2,d,0,0)
15. Tomasz Rempała (Kolejarz Opole) - 1 (0,1,0,0,-)
16. Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków) - 1 (0,0,0,1,0)
17. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - NS
18. Łukasz Sówka (TŻ Ostrovia Ostrów) - NS

Biegi z udziałem Krzysztofa Jabłońskiego:
II. Tomasz Jędrzejak, Mateusz Szczepaniak, Krzysztof Jabłoński, Damian Dróżdż
VI. Patryk Dudek, Damian Baliński, Rafał Okoniewski, Jabłoński
IX. Jabłoński, Adrian Gomólski, Paweł Miesiąc, Hubert Łęgowik (d)
XVI. Kacper Gomólski, Jabłoński, Patryk Rolnicki, Tomasz Rempała
XIX. Piotr Świderski, Tomasz Gapiński, Jabłoński, Daniel Pytel
XXI (o 8. miejsce) Gapiński, Jabłoński, A. Gomólski

Wyniki ćwierćfinału IMP w Pile:
1. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 13 (2,2,3,3,3)
2. Mirosław Jabłoński (KSM Krosno) - 13 (3,3,2,3,2)
3. Norbert Kościuch (Polonia Piła) - 12 (1,3,3,2,3)
4. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 12 (3,1,2,3,3)
5. Michał Szczepaniak (Polonia Piła) - 11 (3,2,3,2,1)
6. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9 (1,3,3,u,2)
7. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 8 (1,1,1,2,3)
8. Grzegorz Walasek (Get Well Toruń) - 8 (2,2,2,1,1)
9. Kamil Brzozowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 7 (0,2,2,1,2)
10. Mateusz Borowicz (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 6 (3,3,-,-,-)
11. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 5 (0,0,0,3,2)
12. Patryk Dolny (Polonia Piła) - 5 (2,w,0,2,1)
13. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 4 (2,1,1,0,0)
14. Kamil Pulczyński (Holistic-Polska Rawicz) - 3 (0,0,1,1,1)
15. Artur Czaja (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 3 (1,1,1,0,0)
16. Dawid Krzyżanowski (Get Well Toruń) - 1 (0,w,1,0,0)
17. Edward Mazur (Speedway Wanda Instal Kraków)  - 0 (0,0,-,-,-)

Biegi z udziałem zawodników Renault Zdunek Wybrzeża:
II. Marcin Nowak, Piotr Protasiewicz, Krzysztof Buczkowski, Kamil Brzozowski
III. Mirosław Jabłoński, Grzegorz Walasek, Bartosz Smektała, Dominik Kossakowski
V. Buczkowski, Michal Szczepaniak, Artur Czaja, Kossakowski
VI. Jabłoński, Brzozowski, Rafał Karczmarz, Kamil Pulczyński
IX. Szczepaniak, Brzozowski, Smektała, Dawid Krzyżanowski
XI. Norbert Kościuch, Nowak, Rafał Karczmarz, Kossakowski
XVI. Kossakowski, Patryk Dolny, Brzozowski, Krzyżanowski
XVIII. Protasiewicz, Kossakowski, Pulczyński
XIX. Kościuch, Brzozowski, Walasek, Czaja

Wyniki ćwierćfinału IMP w Łodzi:
1. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 13 (3,2,2,3,3)
3. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź) - 10 (1,3,2,1,3)
4. Adrian Miedziński (Get Well Toruń) - 9 (1,3,3,2,t)
5. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 9 (3,2,d,2,2)
6. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź) - 8 (0,1,2,3,2)
7. Damian Adamczak (Orzeł Łódź) - 7 (1,3,3,d,w) + d + 3 +3
8. Zbigniew Suchecki (Speedway Wanda Instal Kraków) - 7 (3,1,1,0,2) + 2 + 2 + 2
9. Sebastian Ułamek (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 7 (2,1,1,3,w) + 3 +1
10. Patryk Malitowski (KSM Krosno) - 7 (2,2,1,1,1) + 3 + d
11. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 7 (2,0,3,1,1) + u + 1
12. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - 7 (2,1,0,1,3) + 2 + 0
13. Tomasz Chrzanowski (KSM Krosno) - 5 (1,0,3,0,1)
14. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) - 5 (0,0,1,2,2)
15. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz) - 2 (0,0,0,2,0)
16. Oskar Fajfer (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,2,d,0,t)
17. Kamil Nowacki (Stal Gorzów) - 1 (1)
18. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 0 (d)

Biegi z udziałem Oskara Fajfera:
III. Zbigniew Suchecki, Patryk Malitowski, Tomasz Chrzanowski, Oskar Fajfer
VIII. Adrian  Miedziński, Fajfer, Jakub Jamróg, Oskar Ajtner-Gollob
X. Damian Adamczak, Maksym Drabik, Sebastian Ułamek, Fajfer (d)
XIII. Krystian Pieszczek, Grzegorz Zengota, Robert Miśkowiak, Fajfer
XIX. Adrian Cyfer, Paweł Przedpełski, Marcin Jędrzejewski, Mike Trzensiok (d), Fajfer (t)

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież