Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7... Magdalena Czarzyńska-Jachim wygrała wybory na prezydenta Sopotu » Według danych Państwowej Komisji Wyborczej ze wszystkich sopockich obwodowych komisji, na Magdalenę ...
Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały
czwartek, 18 kwietnia 2024 16:32
Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil
Trefl rozbity w Lublinie
czwartek, 18 kwietnia 2024 21:05
Bardzo jednostronny był pierwszy mecz o piąte miejsce w PlusLidze.
Wymiana zdań właścicieli Lechii*Gedania znów zawiodła
piątek, 19 kwietnia 2024 14:48
I LIGA FORTUNA
Ostatnia kolejka I-ligowa nie była
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Atom Trefl - Tauron 5 mecz półfinałowy LIVE: 3:2 - 25:13, 22:25, 23:25, 25:22, 15:13

altNa godz. 13.30 zaplanowane jest rozpoczęcie piątego meczu półfinałowego PlusLigi Kobiet. W ERGO Arenie Atom Trefl zagra z Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.

Mecz w ERGO Arenie wyłoni zespół, który z Bank BPS Muszynianka Muszyna zagra o mistrzostwo Polski.

Atom Trefl: Tokarska, Glass, Ssuschke-Voigt, Hodge, Sieczka, Kożuch, Maj (libero)

Tauron: Leys, Liniarska, Dirickx, Żebrowska, Skowrońska, Plchotova, Strasz (libero) - Ściurka, Śliwa, Zaroślińska, Lis

V set

Początek tie breaka dla Tauronu. Czas dla Atomu 0:3

Sopocianki zaczęły punktować, ale nie mogą odrobić strat. Gra Tauronu ustawiona jest na Żebrowską, która kończy większość akcji. Przy zmianie stron o cztery punkty lepszy Tauron 4:8

Atom doszedł na jeden punkt. Czas dla Tauronu 7:8

Co za emocje. Tauron miał trzy punkty przewagi. został jeden. Czas dla gości 12:13

Atom w finale!!

MVP Kożuch

IV set

Wyrównany początek czwartej partii. Atom zaczął minimalnie przeważać. Sopocianki uzyskały trzy punkty przewagi 8:5

Tauron zmniejszył straty i podobnie jak to było w poprzednich setach fragment seta z grą punkt za punkt. Coraz skuteczniejsza jest Żebrowska. Minimalna przewaga Atomu 16:15

Tauron wychodzi na prowadzenie, czas dla Atomu 16:17

Kolejna zacięta koncówka. Po okresie przewagi Tauronu na prowadzenie wyszedł Atomu. Czas dla Tauronu 22:21

Piłka setowa dla Atomu. Czas dla Tauronu 24:22

Atom doprowadza do tie breaka.

III set

Pierwsze piłki trzeciego seta dla Atomu (3:0), ale Tauron szybko wyrównał i wyszedł na prowadzenie (4:3). Tauron prowadził dwoma punktami (6:4), ale sopocianki wyrównały i objęły prowadzenie 8:6

Prowadzenie Atomu wzrosło do czterech punktów, czas dla Tauronu 10:6

Przestój Atomu i z pięciu punktów przewagi (11:6) został tylko jeden (11:10). Czas dla Atomu

Trwa wymiana punkt za punkt. Minimalnie prowadzi Atom - 16:13

Błędy sopocianek pozwoliły Tauronowi odrobić czteropunktową stratę (od 13:17 do 17:17). Czas dla Atomu

Po okresie wyrównanej gry dwa punkty przewagi Atomu, czas dla Tauronu 20:18

Tauron szybko wyrównał na po 20. Po chwili dąbrowianki prowadziły 22:21.

Podobnie jak w drugim secie dąbrowianki skuteczniejsze. Sopocianki obroniły pierwszą piłkę setową, ale drugą Tauron wykorzystał. Dąbrowianki prowadzą 2:1 i są bliżej finału PlusLigi Kobiet.

II set

Początek drugiego seta wyrównany. Obie drużyny słabo zagrywają - po dwie zepsute zagrywki. Tauron zdołał szybciej opanować grę i uzyskał trzy punkty przewagi (7:4).  Sopocianki odrobiły nieco strat, ale na przerwie technicznej lepszy Tauron 6:8

Po przerwie trwała wymiana ciosów i gra punkt za punkt. Sopocianki nie mogą wyrównać. Na drugiej przerwie technicznej Tauron lepszy o trzy punkty - 13:16

Atom doprowadził do remisu, ale nie potrafił objąć prowadzenia. W końcu po ofiarnej obronie Ssuschek i ataku Sieczki sopocianki na prowadzeniu. Czas dla Tauronu 21:20

Bardzo zacięta końcówka. Tauron doprowadza do remisu. Czas dla Atomu 22:22

Cztery punkty z rzędu dla dąbrowianek i Tauron ma piłkę setową. Czas dla Atomu 22:24

Tauron wykorzystuje pierwszego setbola. W meczu remis po 1:1

I set

Bardzo mocny początek Atomu. Sopocianki rozpoczęły od prowadzenia 4:0. Atom bardzo dobrze broni i skutecznie atakuje. Sopocianki praktycznie nie popełniają błędów i na razie pewnie prowadzą 8:2

Dąbrowianki mają problem ze skutecznym skończeniem ataku i przewaga Atomu wzrasta. Czas dla Tauronu 11:3

Tauron miał serię trzech punktów, ale taką samą odpowiedział Atom i na drugiej przerwie technicznej Atom prowadzi 16:7

Zmiany w Tauronie nie dają efektu. Drugi czas dla gości 17:7

Dąbrowianki mają momenty dobrej gry, ale są one krótkie. Atom zagrał prawie idealnego seta. Sopocianki nie popełniały błędów, dobrze blokowały i broniły, były również skuteczne w ataku.  Pierwszy set zdecydowanie dla Atomu 25:13