Jarosław Sellin: Kultura to jeden z fundamentów tożsamości narodowej » Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego spotkał się z mieszkańcami Gdańska i ... Posterunek Straszyn: Krótkie nogi kłamstwa Biedronia » Para gejów żyjących z polityki, czyli Robert Biedroń i jego „lepsza połowa” („lepsza” dlatego, bo ma... PZU Zdrowie wzmacnia sieć medyczną w Gdańsku. Pracownia rezonansu magn... » Nowa placówka diagnostyczna została otwarta przy istniejącym centrum medycznym PZU Zdrowie. Z badań ... Tadeusz Cymański: Polskie lasy to wyłącznie nasza kompetencja » Z Tadeuszem Cymańskim (Solidarna Polska), posłem Klubu Parlamentarnego PiS, rozmawia Artur S. Górski... Startuje druga edycja programu „Natura od kuchni" » Także i w tym roku Lasy Państwowe będę współpracowały z kołami gospodyń wiejskich, by wspólnie popul... Uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej Bogumiłę i Anastazego ... » W 83. rocznicę egzekucji 67 Polaków z Wolnego Miasta Gdańska na froncie kamienicy przy ul. Wajdeloty... Adamowicz bez prawa do sądu? A Konstytucja mówi... » W Sądzie Okręgowym w Gdańsku nie rozpoczął się proces odwoławczy europosłanki PO Magdaleny Adamowicz... Pamięć o zbrodni w lesie sztutowskim » Do dziś przeraźliwa cisza ciemnego lasu wywołuje dreszcze, ilekroć odwiedzam to miejsce zaciągnięte ... Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne będzie mieć nową siedzibę dzięk... » Ponad 90 milionów złotych będzie kosztowała budowa nowej siedziby Uniwersyteckiego Centrum Stomatolo... "Judasze naszych czasów". P. Duda ostro o posłach PO » Już nie tylko baner na budynku Komisji Krajowej, ale też wystawa dokumentująca powiązania NSZZ „Soli...
Zarząd Wodociągów – umiejętność utrzymania się na wodzie wskazana
czwartek, 16 marca 2023 18:05
Zarząd Wodociągów – umiejętność utrzymania się na wodzie wskazana
Rada Nadzorcza komunalnej spółki Gdańskie Wodociągi SA
Skromna wygrana w dobrym stylu
niedziela, 12 marca 2023 22:06
Skromna wygrana w dobrym stylu
Pierwsze punkty w 2023 roku zdobyła drużyna AP ORLEN. Podopieczne
Kaczmarek na aut, Badia na boisko* Brawo Jastrząb!
piątek, 24 marca 2023 18:03
Kaczmarek na aut, Badia na boisko* Brawo Jastrząb!
EKSTRAKLASA PKO BP
Już tylko niepoprawni optymiści wierzą
Lech Kulwicki: Oldboje Lechii uprzedmiotowieni
piątek, 24 marca 2023 18:32
Lech Kulwicki: Oldboje Lechii uprzedmiotowieni
Lech Kulwicki, legendarny kapitan drużyny Lechii z 1983 roku ze

Galeria Sztuki Gdańskiej

Artysta z ulicy Jana Husa w Oliwie
niedziela, 19 marca 2023 14:59
Artysta z ulicy Jana Husa w Oliwie
Oliwa zawsze była atrakcyjnym miejscem, tu oddychało się czystym,
Finał zmagań siatkarskich
niedziela, 26 lutego 2023 18:58
Finał zmagań siatkarskich
Zakończyły się zmagania najmłodszych uczestników Gdańskiej

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
wtorek, 07 lutego 2023 18:44
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
W sobotę 4 lutego odbył się III Kongres Środowisk Patriotycznych.
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Osiedle Południowe - modne i młode duchem

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
wtorek, 22 czerwca 2010 20:50

altPodczas dnia otwartego na Osiedlu Południowym przyszli mieszkańcy mogli zobaczyć jak w rzeczywistości wyglądają ich przyszłe mieszkania, zaplanować ich wyposażenie oraz porozmawiać z przedstawicielami firmy Ekolan i pospacerować wśród zielonych alejek tego kameralnego i cichego zakątka.

Dobrą okazją do organizacji takiego dnia było oddanie do użytku kolejnych dwóch budynków. Wśród gości byli także i ci, którzy zachęceni przez znajomych, którzy właśnie kupili tam mieszkanie, w przyszłości planują przeprowadzkę na Osiedle Południowe. To osiedle jest propozycją skierowaną właśnie przede wszystkim do młodych osób, które szukają swojego pierwszego mieszkania. Na wizualizacjach Osiedle wyróżnia się przemyślaną architekturą i niezwykłą aranżacją zieleni. Czy faktycznie osiedle tak będzie wyglądało? Osoby, które w minioną sobotę podczas Dnia Otwartego odwiedziły Osiedle Południowe, miały okazję do porównania materiałów reklamowych z rzeczywistością. 


alt


W ramach inwestycji położonej przy ul. Starogardzkiej w Gdańsku przygotowano, najbardziej poszukiwane przez młodych, mieszkania o powierzchniach od 34 do 69 m kw. Ustawne i funkcjonalne stwarzają wiele możliwości aranżacji wnętrz. Daje to możliwość dostosowania mieszkania do potrzeb rozwijającej się rodziny poprzez różne ustawienie mebli, jak i zmiany w ustawieniu ścian.


- Młodzi rodzice zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność mieszkania, ale analizują ofertę także pod kątem dostosowania osiedla do potrzeb dzieci. Tu wyznacznikiem jest zamknięty teren, atrakcyjne zagospodarowanie terenów zielonych oraz place zabaw, które są osobne dla maluchów i dla młodzieży – mówi Julia Łaszkiewicz, Pełnomocnik Zarządu firmy Ekolan – Wartości te przypadły do gustu i większość przyszłych mieszkańców. To właśnie młodzi rodzice. 


alt


Niewątpliwie kameralna, jednolita zabudowa, elewacje budynków o stonowanych barwach mogą się podobać. Ale na gościach Dnia Otwartego największe wrażenie robiła nietypowa aranżacja zieleni. Wizualizacje pokazywały budynki wtulone w parkową zieleń, pełną geometrycznych wzorów. Deweloperowi udało się zrealizować tak niezwykły projekt. Już dziś, jeszcze młode rośliny, tworzą niespotykany klimat i nastrój. Zaskakuje także pomysł na osiedlowy deptak, który przypomina strumyczek, wijący się wśród zieleni. Cieszy fakt, że deweloperzy coraz częściej dostosowują ofertę do potrzeb, ale także możliwości młodych ludzi. I co ważne - nie zapominają o funkcjonalności i atrakcyjności wspólnych części osiedla.
dol

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież