Godność popiera Fotygę » Apel Stowarzyszenia Godność w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego i poparcie dla kandydatury... Daniel Obajtek: Ruszyła na mnie cała machina państwa i mediów. Wytrzym... » Michał Karnowski rozmawia z Danielem Obajtkiem, byłym prezesem ORLENU- Pięć tygodni temu odszedł pan... Rafał Milczarski: Czy uda się ocalić CPK? » Czy Centralny Port Komunikacyjny jest racjonalną potrzebą - jak twierdzą jedni, czy megalomanią - ja... Władztwo gdańskie - krzesła i ambicje » Uff, dogadali się. Wszystko dla Gdańska i Platforma Obywatelska doszły do porozumienia - całe szczęś... Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO » *40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef Tuska w spółce w OliwieSkomercjalizo... Jantar to beczka prochu » Najemcy Domu Handlowego Jantar we Wrzeszczu boją się o swoją przyszłość. Przynajmniej ci, którzy zos... Roszady we władzach Gdańska » Przyzwyczailiśmy się do uśmiechniętych twarzy polityków spoglądających ciepło z plakatów wyborczych.... List otwarty do prezydenta ws. ustawy o tzw. języku śląskim. Ostrzeżen... » „Ewentualne podpisanie przez Prezydenta RP ustawy honorującej tzw. język śląski, jako język regional... Promowanie wiedzy o życiu i działalności ks. Jerzego Popiełuszki » Późnym wieczorem 19 października 1984 roku w Górsku niedaleko Bydgoszczy, agenci SB przebrani w mund... "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika » W niedzielę o 20:00 nowy program "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika.Prowadzący Piotr Nisztor przed...
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
czwartek, 23 maja 2024 15:42
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
*40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef
Trefl zagra o tytuł Mistrza Polski!
wtorek, 28 maja 2024 09:36
Trefl zagra o tytuł Mistrza Polski!
Koszykarze Trefla Sopot po zaciętym półfinale pokonali WKS Śląsk
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
sobota, 25 maja 2024 12:46
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
I  LIGA FORTUNA
W Gdańsku powiało Europą. Pełne
Rezerwowa Lechia poległa w Legnicy
niedziela, 26 maja 2024 15:59
Rezerwowa Lechia poległa w Legnicy
Grająca w mocno rezerwowym składzie Lechia w ostatnim meczu sezonu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Mój sąsiad z Oliwy
niedziela, 19 maja 2024 15:58
Mój sąsiad z Oliwy
Profesor Władysław Lam, był jednym z najwybitniejszych malarzy

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Iwona księżniczka Burgunda”
wtorek, 14 maja 2024 14:37
„Iwona księżniczka Burgunda”
Kim jest Iwona? Iwona to Ty, Ja, On, Ona czasem nawet Oni. Iwona jest
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Osiedle Południowe - modne i młode duchem

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
wtorek, 22 czerwca 2010 20:50

altPodczas dnia otwartego na Osiedlu Południowym przyszli mieszkańcy mogli zobaczyć jak w rzeczywistości wyglądają ich przyszłe mieszkania, zaplanować ich wyposażenie oraz porozmawiać z przedstawicielami firmy Ekolan i pospacerować wśród zielonych alejek tego kameralnego i cichego zakątka.

Dobrą okazją do organizacji takiego dnia było oddanie do użytku kolejnych dwóch budynków. Wśród gości byli także i ci, którzy zachęceni przez znajomych, którzy właśnie kupili tam mieszkanie, w przyszłości planują przeprowadzkę na Osiedle Południowe. To osiedle jest propozycją skierowaną właśnie przede wszystkim do młodych osób, które szukają swojego pierwszego mieszkania. Na wizualizacjach Osiedle wyróżnia się przemyślaną architekturą i niezwykłą aranżacją zieleni. Czy faktycznie osiedle tak będzie wyglądało? Osoby, które w minioną sobotę podczas Dnia Otwartego odwiedziły Osiedle Południowe, miały okazję do porównania materiałów reklamowych z rzeczywistością. 


alt


W ramach inwestycji położonej przy ul. Starogardzkiej w Gdańsku przygotowano, najbardziej poszukiwane przez młodych, mieszkania o powierzchniach od 34 do 69 m kw. Ustawne i funkcjonalne stwarzają wiele możliwości aranżacji wnętrz. Daje to możliwość dostosowania mieszkania do potrzeb rozwijającej się rodziny poprzez różne ustawienie mebli, jak i zmiany w ustawieniu ścian.


- Młodzi rodzice zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność mieszkania, ale analizują ofertę także pod kątem dostosowania osiedla do potrzeb dzieci. Tu wyznacznikiem jest zamknięty teren, atrakcyjne zagospodarowanie terenów zielonych oraz place zabaw, które są osobne dla maluchów i dla młodzieży – mówi Julia Łaszkiewicz, Pełnomocnik Zarządu firmy Ekolan – Wartości te przypadły do gustu i większość przyszłych mieszkańców. To właśnie młodzi rodzice. 


alt


Niewątpliwie kameralna, jednolita zabudowa, elewacje budynków o stonowanych barwach mogą się podobać. Ale na gościach Dnia Otwartego największe wrażenie robiła nietypowa aranżacja zieleni. Wizualizacje pokazywały budynki wtulone w parkową zieleń, pełną geometrycznych wzorów. Deweloperowi udało się zrealizować tak niezwykły projekt. Już dziś, jeszcze młode rośliny, tworzą niespotykany klimat i nastrój. Zaskakuje także pomysł na osiedlowy deptak, który przypomina strumyczek, wijący się wśród zieleni. Cieszy fakt, że deweloperzy coraz częściej dostosowują ofertę do potrzeb, ale także możliwości młodych ludzi. I co ważne - nie zapominają o funkcjonalności i atrakcyjności wspólnych części osiedla.
dol

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież