Lotos na sprzedaż: zamiar ministra i podpis prezesa » Duet Donald Tusk-Paweł Olechnowicz nieroztropnie gospodaruje prawdą. Były premier sprzedaż aktywów s... Czesław Nowak: W samorządach przeważają plusy ujemne » Z Czesławem Nowakiem, posłem w latach 1989–93 (OKP, PC), gdańskim radnym 1998-2006, prezesem Stowarz... Zmarł autor koncepcji pomnika Poległych Stoczniowców 1970 » 21 maja 2022 r. zmarł Bogdan Pietruszka, autor koncepcji gdańskiego pomnika Poległych Stoczniowców 1... Konkurs dla młodzieży „Zainwestuj w naszą planetę” rozstrzygnięty » Wyłoniono zwycięzców konkursu „Zainwestuj w naszą planetę” na plakat cyfrowy o tematyce ekologicznej... W tygodniku „Sieci”: Tak Tusk chciał sprzedać LOTOS Rosjanom » Upublicznienie dokumentów zdradzających plany sprzedania Rosjanom Grupy LOTOS przez rząd PO-PSL jasn... Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa » Z dr. hab. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, profesorem Uniwersytetu Warszawskiego, komentatorem p... Minister Skarbu Państwa: Rząd PO-PSL chciał sprzedać LOTOS Rosjanom i ... » Dokument, który został odtajniony przez obecnego Ministra Skarbu Państwa Jacka Sasina dowodzi, że te... W tygodniku „Sieci”: Jak patrzy na nas Rosja? » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Budzisz analizuje, skąd się wzięło u Rosjan przeświadcz... Święto ogrodnicze w Rënku » To było prawdziwe święto ogrodnicze. 19. edycję Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kier... „Wejście w historię”: prezentacja eksponatów związanych z działalności... » W ramach kolejnej odsłony cyklu „Wejścia w historię” w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zaprezent...
Lotos na sprzedaż: zamiar ministra i podpis prezesa
czwartek, 26 maja 2022 19:49
Lotos na sprzedaż: zamiar ministra i podpis prezesa
Duet Donald Tusk-Paweł Olechnowicz nieroztropnie gospodaruje

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Bartłomiej Bołądź atakującym Trefla
czwartek, 26 maja 2022 19:56
Bartłomiej Bołądź atakującym Trefla
Jeden z czołowych atakujących i punktujących sezonu 2021/2022
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
sobota, 21 maja 2022 19:07
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
Porażką z wicemistrzem Polski zakończyła sezon Lechia.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bracia z Nowego Portu
poniedziałek, 16 maja 2022 10:13
Bracia z Nowego Portu
Trudno w wypadku mało znanych, wywodzących się z Nowego Portu,

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Ćwicz z Drużyną Energii
poniedziałek, 23 maja 2022 13:50
Ćwicz z Drużyną Energii
Trwa sportowy etap Drużyny Energii, w którym rywalizuje 191 szkół
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
czwartek, 30 grudnia 2021 20:01
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
W środę (29 grudnia) elbląscy radni zadecydowwali o kształcie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Świąteczny kramik Fundacji Hospicyjnej

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
sobota, 03 grudnia 2016 22:15

W sobotę, 3 grudnia, w godz. 14.00-17.00 w Galerii Bałtyckiej działał kramik świąteczny Fundacji Hospicyjnej, na którym można był m.in. pomalować bombki. Podczas akcji zbierano pieniądze na prezenty dla dzieci z hospicjum i dzieci osierocone, podopiecznych Fundacji Hospicyjnej.- Po raz kolejny otworzyliśmy kramik świąteczny - powiedziała Alicja Stolarczyk, prezes Zarządu Fundacji Hospicyjnej. - Zaprosiliśmy różne znane osoby ze świata sportu, kultury, władz po to, żeby pomalowały bombki i dały dobry przykład otwartości, filantropi, żebyśmy mogli się w czasie świąt podzielić radością z tymi, którzy potrzebują tego najbardziej czyli dzieciakami z hospicjum i dziećmi osieroconymi. Hospicjum imienia księdza Dutkiewicza i Fundusz Dzieci Osieroconych to nasi podopieczni, to nasza troska. Kramik ma być pretekstem do zwrócenia uwagi wszystkich osób, które przyszły do Galerii Bałtyckiej robić prezenty dla swoich bliskich, żeby rozszerzyli swoje myślenie o potrzebujących. Są wolontariusze w żółtych koszulkach, którzy proszą o datek. Na stoisku śpiewamy, mamy różnego rodzaju aktywności. Można robić pierniki, stroiki, malować bombki po to, żebyśmy z naszych funduszy mogli zrobić prezenty naszym podopiecznym.


altaltaltalt


Wśród osób, które wzięły udział w akcji Fundacji Hospicyjnej byli m.in. Bogusław Kaczmarek, były piłkarz i trener Lechii Gdańsk, dziennikarki gdańskiego ośrodka telewizyjnego - Agnieszka Oszczyk i Małgorzata Rakowiec oraz Radia Gdańsk - Beata Szewczyk, prezydent Paweł Adamowicz, przedstawiciele Nadleśnictwa Kolbudy.

Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież