Wernisaż wystawy „Spojrzeć ludziom prosto w oczy…” » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w 4. rocznicę śmierci Jana Olszewskiego odbył się wernisaż wys... ZŁOTE płyną z gdańskich kranów... » To jest gest prezydent Gdańska. Złote popłyną z gdańskich kranów do niektórych gdańskich portfeli. Z... Dieta bezglutenowa – moda czy konieczność? Jak sobie radzić po diagnoz... » Niepewność, strach, a często bezradność i osamotnienie osób szukających przyczyn swoich dolegliwości... Wspólny bilet trójmiejski popłynął z FALĄ do morza... » 2 lutego w siedzibie Rady Miasta Gdańska odbyła się debata na temat projektu Spółki Innobaltica doty... W tygodniku „Sieci”: Budujemy najsilniejszą lądową armię Europy » W nowym numerze „Sieci” wicepremier Mariusz Błaszczak, laureat tytułu Człowiek Wolności Tygodnika „S... Zmiany w Muzeum Narodowym w Gdańsku » Przebywający na Wybrzeżu Jarosław Sellin, wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podczas konf... 300 tys. zł na wojaże - gdańskie trampy » Mimo licznych publicznych lamentów na niedofinansowanie samorządów prezydent Gdańska A. Dulkiewicz i... Piotr Dzik: Wigilia od 1991 » 24 grudnia ubiegłego roku po raz 31. odbyła się wigilia dla ubogich. Na pytania związane z wydarzeni... Bartłomiej Obajtek: Lasy Państwowe przeciwne unijnej ingerencji w zarz... » Polska jest potęgą światową w przemyśle drzewnym. Samorządy nie mogą funkcjonować bez dobrej współpr... Radni PiS chcą debaty o systemie FALA » Radni klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska chcą rozmawiać o systemie FALA. W czwartek o godz. 17.00 zap...
ZŁOTE płyną z gdańskich kranów...
wtorek, 07 lutego 2023 15:37
ZŁOTE płyną z gdańskich kranów...
To jest gest prezydent Gdańska. Złote popłyną z gdańskich
Lekkoatletyczne gwiazdy w ORLEN Copernicus Cup
wtorek, 07 lutego 2023 09:13
Lekkoatletyczne gwiazdy w ORLEN Copernicus Cup
To będzie lekkoatletyczne wydarzenie zimy w Polsce! 8 lutego w
Rusza karuzela...
piątek, 27 stycznia 2023 15:18
Rusza karuzela...
W piątek budzi się z krótkiego, zimowego snu futbolowa karuzela
Lechia zdobyła punkt w rekordowo długim meczu
sobota, 04 lutego 2023 20:52
Lechia zdobyła punkt w rekordowo długim meczu
To było jedno z najdłuższych spotkań w historii piłkarskiej

Galeria Sztuki Gdańskiej

Artur Baranowski – „Mój tata, mój mistrz”
poniedziałek, 30 stycznia 2023 13:19
Artur Baranowski – „Mój tata, mój mistrz”
Artur Baranowski, gdyński malarz, pejzażysta, często oceniany
Aktywne półkolonie z GZSiSS
niedziela, 29 stycznia 2023 21:49
Aktywne półkolonie z GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego na okres ferii

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
wtorek, 07 lutego 2023 18:44
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
W sobotę 4 lutego odbył się III Kongres Środowisk Patriotycznych.
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
czwartek, 22 września 2022 18:34

16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placówka w Gdańsku. Placówka, która znajduje się w okolicy Stoczni Gdańskiej już przyjmuje pacjentów.


– Inwestujemy w infrastrukturę sieci własnej PZU Zdrowie, dzięki której pacjenci otrzymają szybką i fachową pomoc - powiedział Andrzej Jaworski, prezes Zarządu PZU Zdrowie. - Siedem lat temu PZU Zdrowie otworzyło swoją pierwszą placówkę zdrowotną w Katowicach. Po roku podjęliśmy decyzję o otwarciu callcenter czyli serca funkcjonowania naszej placówki w Gdańsku. To był strzał w dziesiątkę. Placówka pokazała, że jest w stanie pomagać nie tylko naszym pacjentom, ale także pacjentom Narodowego Funduszu Zdrowia. Pokazała w czasie pandemii, że to inwestycja potrzebna. Dziś jesteśmy w Gdańsku w naszej trzeciej placówce własnej. Ta placówka powstała, aby pomagać mieszkańcom, pomagać tym wszystkim, którzy pomocy potrzebują. Otwierając własne centra medyczne mamy pewność, że świadczymy opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie, na wysokiej klasy sprzęcie i w komfortowych warunkach. Planujemy dalszy rozwój w Trójmieście, w przyszłym roku oddamy do dyspozycji pacjentów placówkę w Gdyni.

alt


W uroczystym otwarciu wzięli udział przedstawiciele pomorskich władz rządowych i samorządowych oraz instytucji ochrony zdrowia i edukacji, m.in.: Aleksander Jankowski, wicewojewoda pomorski; Piotr Gierszewski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdańsk; Monika Kasprzyk, dyrektor pomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia; Mariusz Szymański, rzecznik prasowy pomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia; prof. Łukasz Balwicki, kierownik Zakładu Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym; dr n. med. Marzena Podgórska, rektor Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Placówkę poświęcił ks. Wiesław Szlachetka, biskup pomocniczy gdański.

alt


alt


W centrum medycznym PZU Zdrowie przy ul. Marynarki Polskiej 195 pacjenci mogą całościowo zadbać o swoje zdrowie, korzystając z dostępu do konsultacji lekarskich dla dorosłych i dzieci z zakresu ponad kilkunastu specjalizacji, także w ramach NFZ, oraz badań laboratoryjnych, diagnostyki obrazowej oraz obsługi medycyny pracy. Na przestrzeni 1000 m2 mieści się 27 gabinetów, w tym 17 lekarskich, 3 stomatologiczne, 3 zabiegowe, pracownia psychologii pracy i pracownia rentgenowska. Personal składa się z 47 lekarzy w szerokim zakresie specjalizacji, 16-osobowego zespołu pielęgniarsko-położniczego, 4-osobowego zespołu techniczek i dwóch osób w zespole psychologii pracy.

alt


alt


Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-18:30. Na wizyty można umawiać się całodobowo przez portal mojePZU lub w godzinach pracy placówki pod numerem telefonu 510 202 102 lub 22 535 91 91. To trzecie własne centrum medyczne PZU Zdrowie w Gdańsku. Działają już placówka przy ul. Abrahama, centrum diagnostyczne przy ul. Grunwaldzkiej oraz kilkadziesiąt placówek partnerskich.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież