Przemysław Majewski: Listek figowy władzy » Rozmowa z Przemysławem Majewskim, radnym z Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska- Czy Gdańsk, ja... Radni PiS protestują przeciwko wspieraniu nielegalnej imigracji » Radni Miasta Gdańska z klubu Prawa i Sprawiedliwości zaprotestowali przeciwko wspieraniu przez Gdańs... Jacek Szaran: Słupsk nie istniał dla marszałka » Z Jackiem Szaranem, radnym ze Słupska, rozmawia red. Piotr Kubiak (Radio Gdańsk)Według słupskiego ra... Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami.... Miesiąc AAC w Przedszkolu Specjalnym Nr 77 » Październik to międzynarodowy miesiąc komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC). Przez cały mi... Poseł Tarczyński w Akwenie: Fakty dla przekonanych... » W klubie gdańskiej Solidarności "Akwen" odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Dominikiem Tarczyński... W tygodniku „Sieci”: Putin wysyła na śmierć » Władimir Putina ogłosił częściową mobilizację i chce powołać pod broń przynajmniej 300 tys. mężczyzn... Las to nie wysypisko » Nielegalne składowiska odpadów, to największe zmartwienie Nadleśnictwa Kolbudy. W świetle prawa domn... Czesław Nowak: Tusk otrzymał zadanie do wykonania » Z Czesławem Nowakiem, posłem OKP i Porozumienia Centrum (1989-1993), gdańskim radnym (1998-2006), po... PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej » 16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placów...
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Gedania z Zyską... w bramce
piątek, 30 września 2022 19:35
Gedania z Zyską... w bramce
Dwutygodniowa przerwa na mecze naszej reprezentacji w Lidze Narodów
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
czwartek, 22 września 2022 18:12
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
48-letni Marcin Kaczmarek podjął się niezwykle trudnego zadania.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Szlakiem Rewskich Szkut
wtorek, 20 września 2022 13:27
Szlakiem Rewskich Szkut
Kilka dni urlopu jak co roku we wrześniu spędziłem w Rewie. To
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
środa, 31 sierpnia 2022 08:28
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza uczniów

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
czwartek, 22 września 2022 18:34

16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placówka w Gdańsku. Placówka, która znajduje się w okolicy Stoczni Gdańskiej już przyjmuje pacjentów.


– Inwestujemy w infrastrukturę sieci własnej PZU Zdrowie, dzięki której pacjenci otrzymają szybką i fachową pomoc - powiedział Andrzej Jaworski, prezes Zarządu PZU Zdrowie. - Siedem lat temu PZU Zdrowie otworzyło swoją pierwszą placówkę zdrowotną w Katowicach. Po roku podjęliśmy decyzję o otwarciu callcenter czyli serca funkcjonowania naszej placówki w Gdańsku. To był strzał w dziesiątkę. Placówka pokazała, że jest w stanie pomagać nie tylko naszym pacjentom, ale także pacjentom Narodowego Funduszu Zdrowia. Pokazała w czasie pandemii, że to inwestycja potrzebna. Dziś jesteśmy w Gdańsku w naszej trzeciej placówce własnej. Ta placówka powstała, aby pomagać mieszkańcom, pomagać tym wszystkim, którzy pomocy potrzebują. Otwierając własne centra medyczne mamy pewność, że świadczymy opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie, na wysokiej klasy sprzęcie i w komfortowych warunkach. Planujemy dalszy rozwój w Trójmieście, w przyszłym roku oddamy do dyspozycji pacjentów placówkę w Gdyni.

alt


W uroczystym otwarciu wzięli udział przedstawiciele pomorskich władz rządowych i samorządowych oraz instytucji ochrony zdrowia i edukacji, m.in.: Aleksander Jankowski, wicewojewoda pomorski; Piotr Gierszewski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdańsk; Monika Kasprzyk, dyrektor pomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia; Mariusz Szymański, rzecznik prasowy pomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia; prof. Łukasz Balwicki, kierownik Zakładu Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym; dr n. med. Marzena Podgórska, rektor Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Placówkę poświęcił ks. Wiesław Szlachetka, biskup pomocniczy gdański.

alt


alt


W centrum medycznym PZU Zdrowie przy ul. Marynarki Polskiej 195 pacjenci mogą całościowo zadbać o swoje zdrowie, korzystając z dostępu do konsultacji lekarskich dla dorosłych i dzieci z zakresu ponad kilkunastu specjalizacji, także w ramach NFZ, oraz badań laboratoryjnych, diagnostyki obrazowej oraz obsługi medycyny pracy. Na przestrzeni 1000 m2 mieści się 27 gabinetów, w tym 17 lekarskich, 3 stomatologiczne, 3 zabiegowe, pracownia psychologii pracy i pracownia rentgenowska. Personal składa się z 47 lekarzy w szerokim zakresie specjalizacji, 16-osobowego zespołu pielęgniarsko-położniczego, 4-osobowego zespołu techniczek i dwóch osób w zespole psychologii pracy.

alt


alt


Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-18:30. Na wizyty można umawiać się całodobowo przez portal mojePZU lub w godzinach pracy placówki pod numerem telefonu 510 202 102 lub 22 535 91 91. To trzecie własne centrum medyczne PZU Zdrowie w Gdańsku. Działają już placówka przy ul. Abrahama, centrum diagnostyczne przy ul. Grunwaldzkiej oraz kilkadziesiąt placówek partnerskich.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież