Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w obozie Stutthof » W sobotę, 18 marca, Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Gdańskiej, zorganizował wyj... W tygodniku „Sieci”: Beata Szydło wchodzi do gry » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” Beata Szydło, posłanka PiS do Parlamentu Europejskiego mówi, jak w... Zarząd Wodociągów – umiejętność utrzymania się na wodzie wskazana » Rada Nadzorcza komunalnej spółki Gdańskie Wodociągi SA powiększyła z jednej do trzech osób skład jej... Piekarz prezydentem? » Przed setkami lat zdarzało się już, że burmistrzami tysiącletniego Gdańska zostawali cenieni przez g... Halabardnik w Dworze Artusa w blasku świec (zapachowych) » Kto z nas by nie marzył o zapachowej świecy podarowanej przez gdańskiego halabardnika podczas fety i... Stefan Wilmont skazany na dożywocie za zabójstwo Pawła Adamowicza » Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał Stefana Wilmonta za zabójstwo Pawła Adamowicza na dożywocie.Sąd zezwol... Polska Matką Naszą… » W Wielki Piątek 22 marca 1940 r. rozstrzelano drugą grupę 67 gdańszczan, przebywających w obozie Stu... Energa Mecenasem Opery Bałtyckiej » Energa z Grupy Orlen w 2023 roku będzie Mecenasem Opery Bałtyckiej.- Jest to bardzo szczególny dla n... Stan dialogu społecznego w dobie kryzysu » Stan dialogu społecznego, jego perspektywy i kondycja układów zbiorowych pracy to tematy konferencji... W najnowszym numerze ,,Sieci”: Odwieczna walka między dobrem i złem » Motyw walki między siłami dobra i zła jest wykorzystywany na wielu płaszczyznach, szczególnie w kult...
Zarząd Wodociągów – umiejętność utrzymania się na wodzie wskazana
czwartek, 16 marca 2023 18:05
Zarząd Wodociągów – umiejętność utrzymania się na wodzie wskazana
Rada Nadzorcza komunalnej spółki Gdańskie Wodociągi SA
Skromna wygrana w dobrym stylu
niedziela, 12 marca 2023 22:06
Skromna wygrana w dobrym stylu
Pierwsze punkty w 2023 roku zdobyła drużyna AP ORLEN. Podopieczne
Wraca Conrado, bez Czubaka i bez goli, bramka Zyski dla Gedanii...
piątek, 17 marca 2023 15:52
Wraca Conrado, bez Czubaka i bez goli, bramka Zyski dla Gedanii...
EKSTRAKLASA PKO BP
Po minutach, dniach, tygodniach i
Warta wypunktowała Lechię
niedziela, 19 marca 2023 14:35
Warta wypunktowała Lechię
Lechia dobrze zaczęła mecz w Grodzisku Wielkopolskim, ale była

Galeria Sztuki Gdańskiej

Pewien telefon wieczorową porą
niedziela, 12 marca 2023 10:07
Pewien telefon wieczorową porą
Kiedy zadzwonił, byłem lekko zdezorientowany, nie wiedziałem czy
Finał zmagań siatkarskich
niedziela, 26 lutego 2023 18:58
Finał zmagań siatkarskich
Zakończyły się zmagania najmłodszych uczestników Gdańskiej

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
wtorek, 07 lutego 2023 18:44
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
W sobotę 4 lutego odbył się III Kongres Środowisk Patriotycznych.
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Młodzi dyskutowali o sztuce budowania wizerunku

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
środa, 15 listopada 2017 17:02

Sztuka budowania wizerunku była myślą przewodnią Aeropagu Młodych, który odbył się w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku. To już dziewiąta edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz trójmiejskich debat i spotkań edukacyjnych.Konferencja odbyła się w środę, 15 listopada, w auli gdańskiego technikum i została poprowadzona przez samych uczniów. Tegoroczne spotkanie zostało poświęcone zagadnieniom związanym między innymi z autoprezentacją, postawą podczas rozmów kwalifikacyjnych, technikami motywacyjnymi czy kształtowaniem własnego wizerunku. Młodzież mogła wysłuchać charyzmatycznych wystąpień zaproszonych ekspertów, a także wziąć udział w interaktywnych warsztatach „Wykreuj się z nami”. Na scenie pojawili się goście z różnych branży i podczas wystąpień dzielili się swoim doświadczeniami i spostrzeżeniami. Na początku głos zabrała Paulina Pers z działu Human Resources firmy Ansta i Sandra Baruffi, która zawodowo zajmuje się procesami rekrutacyjnymi. Następnie wystąpił konferansjer Andrzej Stawicki, a panel zamknęła Aleksandra Mokwa specjalistka z działu promocji Miasta Gdańska. Aeropag to jednak nie tylko wystąpienia eksperckie – nie mogło zabraknąć czasu na otwartą dyskusję i część warsztatową.


altaltalt„Wartości, idee i postawy” – to główne elementy, którym są poświęcone spotkania. Elementy pozostają stałe, jednak tematyka co roku jest inna. Do tej pory zostały poruszane między innymi zagadnienia związane z kreatywnością, ryzykiem, czy rolą młodych w dialogu publicznym. Najważniejsze, iż po dzisiejszej debacie młodzież z pewnością będzie mogła wykorzystać pozyskaną wiedzę w praktyce, a tym samym będzie miała większe szanse na rynku pracy. Pomysłodawcami serii debat są nauczyciele Zespołu Szkół Łączności, którzy wraz z uczniami stworzyli cenny ośrodek wymiany myśli. Projekt został dofinansowany z Funduszu Młodzieżowego.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież