Granda we Wrzeszczu » Mieszkańcy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego walczą z absurdalnym ich zdaniem wariantem trasy tramwa... Biało-Czerwone Róże dla M.Horały - Polska sztafeta biegnie... » Marcin Horała, b. pełnomocnik rządu ds. budowy CPK, gdyński poseł PiS, laureatem nagrody Biało-Czerw... "Solidarność" zamieściła na swoim budynku baner dot. Zielonego Ładu. M... » Gdański Zarząd Dróg i Zieleni znów zamierza karać NSZZ "Solidarność" za banery umieszczone na budynk... Nagrodzono młodych miłośników czytania » W auli głównej Europejskiego Centrum Solidarności odbyła się gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego. ... Piekarnia "Paryska" ogłasza upadłość » W ub. roku podczas kampanii wyborczej Donald Tusk straszył, że niebawem za rządów Prawa i Sprawiedli... Koalicja Obywatelska wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego » Koalicja Obywatelskiej wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego zdobywając 38,2 proc. głosów - 21 ... Apel Stowarzyszenia "Godność" o poparcie kandydatury Jacka Kurskiego » Stowarzyszenie "Godność", zrzeszające więźniów politycznych PRL-u oraz działaczy podziemia lat 80-ty... Dorota Arciszewska-Mielewczyk: Przegrana Prawicy to koniec suwerennośc... » Czy Polacy rozumieją znaczenie wyborów do Parlamentu Europejskiego, czy przegrana Prawicy oznacza ko... Bruksela, tu się żyje! » Cmentarzysko politycznych słoni czy znakomite łowisko? Parlamentarny staż w Brukseli to przyjemna pr... Jarosław Sellin: Błędem było to, że Solidarność nie skonsumowała swoje... » W historycznej Sala BHP w Gdańsku Jarosław Sellin, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Eu...
Umowa fraudacyjna w Sopocie Karnowskiego - radni wprowadzeni w błąd?
czwartek, 13 czerwca 2024 09:58
Umowa fraudacyjna w Sopocie Karnowskiego - radni wprowadzeni w błąd?
Gęstnieje atmosfera wokół b. prezydenta Sopotu, Jacka
Cellfast Wilki - Energa Wybrzeże LIVE: 0:0 47:43
piątek, 14 czerwca 2024 18:51
Cellfast Wilki - Energa Wybrzeże LIVE: 0:0 47:43
W sobotę o godz. 16.30 w Krośnie rozpocznie się mecz 8. kolejki
Młodzież z Jaguara nie zostaje w Trójmieście
piątek, 14 czerwca 2024 14:35
Młodzież z Jaguara nie zostaje w Trójmieście
Do zakończenia sezonu 2023/24 pozostały już tylko dwie kolejki na
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Z kroniki Galerii Sztuki Gdańskiej
środa, 29 maja 2024 07:50
Z kroniki Galerii Sztuki Gdańskiej
W trakcie blisko 15 lat trwania Galerii Sztuki Gdańskiej na łamach

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Iwona księżniczka Burgunda”
wtorek, 14 maja 2024 14:37
„Iwona księżniczka Burgunda”
Kim jest Iwona? Iwona to Ty, Ja, On, Ona czasem nawet Oni. Iwona jest
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Dzień otwarty ROBYG na sportowo

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
sobota, 31 maja 2014 16:04

Otwarcie boiska wielofunkcyjnego i turniej piłkarski były głównymi atrakcjami Dnia Otwartego, który firma ROBYG zorganizowała na osiedlu Słoneczna Morena. Oczywiście nie zabrakło atrakcyjnych ofert na gdańskich inwestycjach ROBYG dla szukających własnego "m".- Dziś otwieramy oficjalnie nowe boisko wielofunkcyjne, które będzie służyć mieszkańcom Słonecznej Moreny - powiedział Zbigniew Wojciech Okoński, prezes Zarządu ROBYG. - ROBYG jest obecny w Gdańsku od ponad pięciu lat. Zdążyliśmy przekazać ponad 1000 mieszkań w naszych trzech inwestycjach. Możemy się poszczycić tym, że ponad 20 procent nowych klientów staje się mieszkańcami naszych osiedli z rekomendacji tych, którzy już u nas mieszkają. Jest to dla nas duży powód do satysfakcji. Jesteśmy w Gdańsku pół dekady i wybiliśmy się na pierwsze miejsce pod względem budowanych i oddawanych do użytku mieszkań. Gdańsk jest bardzo trudnym rynkiem. Jesteście państwo bardzo wymagającymi klientami. Mam więc szczególną satysfakcję, że to nas Państwo wybieracie. ROBYG nie tylko buduje mieszkania, ale również dba o szereg innych potrzeb swoich klientów. W naszych osiedlach możecie państwo posyłać dzieci do żłobków czy przedszkoli, możecie robić zakupy, wszędzie znajdują się place zabaw dla dzieci. To czego dziś jesteśmy świadkiem, czyli oddanie wielofunkcyjnego boiska, jest też dowodem na to, że chcemy dbać o Państwa zadowolenie. Mam nadzieję, że to boisko będzie służyć mieszkańcom Słonecznej Moreny, jak i zaproszonym gościom oraz przyczyni się do większej aktywności sportowej dzieci i rodziców. Liczę, że nowe sławy sportowe będą mogły tu rozwijać swoje talenty.


alt


W uroczystym otwarciu boiska wzięli udział: Andrzej Bojanowski, wiceprezydent Gdańska i Radosław Michalski, prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Pamiętam jak ROBYG startował rozpoczynał działalność w Gdańsku, bo wtedy podpisywaliśmy pierwsze umowy partycypacyjne - wyznał Andrzej Bojanowski. - To jest wymagający partner, który wywiązuje się ze swoich zobowiązań. To podstawowa cecha i dlatego uważam, że ROBYG to jeden najlepszych deweloperów w Gdańsku. Po drugie, to jak dba o swoich klientów i o gdańszczan też jest bardzo ważne dla miasta.


alt


Po oficjalnym przecięciu wstęgi - cięli po kolei wiceprezydent Bojanowski, prezes Michalski i prezes Okoński - na boisku rozpoczęła się turniejowa rywalizacja drużyn z osiedli ROBYG w Gdańsku.


alt

Prezes Okoński dokonuje finałowego cięcia


O odpowiednią oprawę meczu zadbał Marcin Gałek, spiker na spotkaniach Lechii i nie tylko.


alt

Profesjonalną spikerkę prowadził Marcin Gałek, spiker na meczach Lechii, a także meczach reprezentacji Polski


Mecze były zacięte i nie brakowało w nich pięknych bramek oraz parad bramkarzy. W finale spotkały się drużyna Słoneczna Morena 4 i Albatross Towers. Mecz był godny finału. W pierwszej połowie meczu w głównych rolach wystąpili bramkarze. Parada golkipera Albatross Towers śmiało mogłaby kandydować do miana obrony kolejki w Premier League. O końcowej wygranej Słonecznej Moreny 4 zadecydowało celne uderzenie Karola Czornieja.


alt


Po finale najlepsza drużyna turnieju zmierzyła się z zespołem pracowników ROBYG. Również to spotkanie było zacięte, a dzięki skutecznej końcówce drużyna Słonecznej Moreny 4 wygrała 3:2.


alt

Zwycięska drużyna Słoneczna Morena 4


W dniu otwartym nie mogło zabraknąć ofert deweloperskich.
Na klientów odwiedzających biuro sprzedaży ROBYG czekały wyjątkowe oferty: trzy pokoje w cenie dwóch dla mieszkań z Lawendowych Wzgórz i Słonecznej Moreny oraz możliwość kupna w pierwszej kolejności mieszkania w nowym etapie Albatross Towers. Dodatkową atrakcją dla mieszkańców i gości, którzy poszukują oryginalnego pomysłu na aranżację własnego M, były profesjonalne i bezpłatne porady architektów wnętrz. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również porady doradców finansowych, którzy odpowiadali na wszystkie wątpliwości klientów.


alt

Albatross Towers - druga drużyna w turnieju "Ligi Robyg"


31 maja do sprzedaży został oddany nowy etap Albatross Towers, w którym powstanie 176 lokali o różnych powierzchniach - od 30 do 75 mkw. Tylko tego dnia 2 pokoje w tej inwestycji można było nabyć już od 203 tysięcy złotych.


Nowi klienci, którzy zostali poleceni przez dotychczasowych nabywców nieruchomości ROBYG i zdecydują się do końca czerwca na zakup mieszkania w wybranej przez siebie inwestycji ROBYG, otrzymają voucher o wartości 1000 złotych. Osoby rekomendujące zostaną natomiast nagrodzone cennymi upominkami.


Podczas gdy ojcowie grali, a mamy ich dopingowały, z przygotowanych dla nich atrakcji mogli skorzystać najmłodsi. ROBYG opracował autorski program animacji: zabawy tematyczne związane z branżą budowlaną, malowanie twarzy oraz rozrywki na placu zabaw.


alt


alt


- Rzeczywiście główną atrakcją Dnia Otwartego było otwarcie boiska wielofunkcyjnego, które ROBYG wybudował dla mieszkańców - przyznała Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży ROBYG. - W związku z tym zorganizowaliśmy Ligę ROBYGA, którą zakończył mecz najlepszej drużyny mieszkańców z pracownikami dewelopera. Z drugiej strony był to Dzień Otwarty, bo klienci którzy są zainteresowani zakupem mieszkań mogli kupić dziś 3 pokojowe mieszkanie w cenie 2 pokoi. Rozpoczęliśmy też sprzedaż nowego etapu Albatross Towers. Podczas tego Dnia Otwartego mieliśmy specjalną ofertę dla nowych klientów, a także propozycję dla dotychczasowych klientów, którzy zyskują na tym, że polecą nas swoim przyjaciołom. Na pewno turniej piłkarski jest niestandardową forma Dnia Otwartego. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, że tyle osób zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Cieszymy się, że mamy mieszkańców, którzy chcą grać i angażować się w tego typu inicjatywę. Na pewno mają ducha sportowego.


alt

Zespół pracowników ROBYG


Ćwierćfinały
Słoneczna Morena 1 - Słoneczna Morena 3 0:3
Lawendowe Wzgórze 2 - Słoneczna Morena 4 0:2
Lawendowe Wzgórze 1 - Słoneczna Morena 2 1:0
Lawendowe Wzgórze 3 - Albatross Towers 1:2
Półfinały
Słoneczna Morena 3 - Słoneczna Morena 4 1:4
Lawendowe Wzgórze 1 - Albatross Towers 0:5
Finał
Słoneczna Morena 4 - Albatross Towers 1:0

Mecz przyjaźni
Słoneczna Morena 4 - Robyg 3:2


alt


Składy drużyn

Słoneczna Morena 4
Karol Czorniej, Sławomir Rostek, Michał Orzechowski, Krzysztof Zaleski, Bartosz Prusak, Wojciech Daleki, Michał Kukliński, Jan Jednoralski.

Albatross Towers
Maciej Modzelewski, Artur Pacyniak, łukasz Dumiński, Łukasz Perwejnis, Paweł Fryzowski, Stanisław Sobotka, Karol Chmielewski, Bogdan Gruca, Kasper Lica, Dawid Suprynowicz

Słoneczna Morena 3
Jewgenij Adamonis, Michał Romanowski, Bartosz Skrzeczowski, Krystian Miaczkowski, Mateusz Łoś, Kingsley Isangadighi, Marek Janta

Lawendowe Wzgórze 1
Bartosz Kowalski, Przemek Rygielski, Adam Boniewski, Tomasz Napiórkowski, Karol Gabryel, Łukasz Ciszewski, Jan Benesz

Lawendowe Wzgórze 2
Andrzej Dąbrowski, Krzysztof Szagała, Marcin Mania, Paweł Spicha, Łukasz Gienieczko, Paweł Makarski

Lawendowe Wzgórze 3
Krzysztof Żurek, Rafał Chracewicz, Grzegorz Nowicki, Rafał Zieliński, Marcin Pater, Bartosz Branicki

Słoneczna Morena 1
Juliusz Zemła, Paweł Nike, Jacek Wizmur-Szymczak, Emil Chudzik, Michał Biereg, Karol Opanowski, Miłosz Woźniak, Jacek Falkiewicz, Kaczanowski

Słoneczna Morena 2
Damian Balcerowski, Karol Łuczko, Michał Pona, Adam Tobolski, Roman Krajniewski, Błażej Wereszko, Grzegorz Olszewski, Andrzej Stojek

Robyg
Łukasz Szywkiewicz, Karol Kowalski, Łukasz Ptaszyński, Piotr Olędnik, Marcin Dmochowski
Tomasz Łunkiewicz

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież