Marek Jakubiak: Nie trwać w okopach! » Trzeba żyć chwilą, ale też planować, mieć elastyczność odreagowywania na zmieniającą się sytuację. T... Wasz sejm, nasza gmina - gdańskie szanse opozycji » Z pięciu kampanii samorządowych w Gdańsku, w trzech potencjał zmiany w pierwszej turze był większy n... Mieczysław Jałowiecki patronem Dworca Gdańsk Główny » Agronom i dyplomata, autor operacji zakupu dla Polski terenów na Westerplatte – Mieczysław Jałowieck... Igor Strzok: jest zielone światło na odbudowę mostu w Tczewie » Igor Strzok, pomorski wojewódzki konserwator zabytków, poinformował że powiat tczewski może ruszyć z... XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski » XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Opowieści gdańskiego astronoma" odbył się 30 listopada. Jego... Korty SKT - zabytki współczesne » Uznany przez wojewódzkiego konserwatora zabytków za obiekt objęty ochroną budynek główny Sopockiego ... Paweł Zalewski: Jesteśmy przeciwni zmianom traktatów UE » Z Pawłem Zalewskim, posłem i politykiem Trzeciej Drogi, rozmawia Andrzej Rafał Potocki- Komisja Spra... Obchody 100-lecia archidiecezji gdańskiej » W siedzibie Kurii Metropolitalnej odbył się briefing prasowy poświęcony peregrynacji relikwii św. Wo... W tygodniku „Sieci”: IPN będzie twierdzą nie do zdobycia » W wywiadzie dla tygodnika „Sieci” prezes IPN dr. Karol Nawrocki wyjaśnia, dlaczego Platforma Obywate... Podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte.-...
Wasz sejm, nasza gmina - gdańskie szanse opozycji
czwartek, 07 grudnia 2023 17:42
Wasz sejm, nasza gmina - gdańskie szanse opozycji
Z pięciu kampanii samorządowych w Gdańsku, w trzech potencjał

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że
FUDEKO GAS wygranymi kończy grę w 2023 roku
poniedziałek, 04 grudnia 2023 18:15
FUDEKO GAS wygranymi kończy grę w 2023 roku
Udanie zakończyli rok 2023 i rundę zasadniczą na swoim lodzie
piątek, 01 grudnia 2023 18:06
I LIGA FORTUNA
Z dużej chmury wielki śnieg. Wyrafinowanego
Lechia wypunktowała Miedź
niedziela, 03 grudnia 2023 19:00
Lechia wypunktowała Miedź
W ostatniej kolejce rundy jesiennej Lechia pokonała na Polsat Plus

Galeria Sztuki Gdańskiej

W tonacji polskich barw
niedziela, 26 listopada 2023 15:49
W tonacji polskich barw
Przygotowując wystawę „Gdańskie Barwy, Gdańskie Tonacje”

Sport w szkole

Sztafetowe biegi przełajowe
niedziela, 01 października 2023 14:07
Sztafetowe biegi przełajowe
Sztafetowe biegi przełajowe rozegrane 26 i 27 września w Parku im.
Jak się tu znaleźliśmy?
wtorek, 28 listopada 2023 14:22
Jak się tu znaleźliśmy?
Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci mówi

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

10. spotkanie opłatkowe TPG

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
sobota, 10 grudnia 2016 18:59

Działacze, podopieczni, wolontariusze i przyjaciele Pomorskiej Jednostki Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym po raz dziesiąty spotkali się na spotkaniu opłatkowym.Kilkudziesięciu podopiecznych Pomorskiej Jednostki Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym wzięło udział w wigilijnym spotkaniu. Nie zabrakło działaczy i wolontariuszy oraz przyjaciół TPG.


altaltaltaltaltaltalt


Goście zaczęli spotkanie dość nietypowo, bo przy... pustych stołach. Jak się okazało było to celowe. Uczestnicy wigilijnego spotkania sami zajęli się dekoracją stołów. Pomysł ozdabiania stołu przypadł wszystkim przybyłym do gustu i ma zostać stałym elementem wigilijnych spotkań TPG. Trzyosobowa komisja wybrała najładniej udekorowany stół. Wybór był trudny, wszystkie stoły zasłużyły na pierwsze miejsce, ale ostatecznie największe uznanie uzyskał stół nr 4.


altaltaltaltaltalt

Stół nr 4, zwycięzca konkursu na najładniejszą dekorację


- Życzę wam optymistycznego spojrzenia w przyszłość - powiedziała Anna Jurkowska, Pomorski Pełnomocnik Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym, składając zebranym życzenia. - Wy się martwić, my się martwimy, a musimy wierzyć, że wszystkie nasze sprawy się poukładają. Życzę wszystkim więcej spokoju, więcej optymizmu, radosnych świąt w gronie rodzinnym; żebyście mieli więcej czasu na zatrzymanie w takim pędzie w jakim wszyscy jesteśmy; żebyśmy byli dla siebie dobrzy, sympatyczni, życzliwi; żebyśmy mogli za parę dni po świętach powiedzieć, że to były fajne święta; żeby na naszych stołach pojawiły się smakołyki, żeby spadło trochę śniegu, żeby każdy miał fajną choinkę, żeby dostał fajne prezenty.


alt

Życzenia od działaczy Pomorskiej Jednostki TPG


Po życzeniach od Pomorskiego Pełnomocnika podzielono się opłatkiem.


altaltaltaltaltaltaltalt


Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież