Granda we Wrzeszczu » Mieszkańcy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego walczą z absurdalnym ich zdaniem wariantem trasy tramwa... Biało-Czerwone Róże dla M.Horały - Polska sztafeta biegnie... » Marcin Horała, b. pełnomocnik rządu ds. budowy CPK, gdyński poseł PiS, laureatem nagrody Biało-Czerw... "Solidarność" zamieściła na swoim budynku baner dot. Zielonego Ładu. M... » Gdański Zarząd Dróg i Zieleni znów zamierza karać NSZZ "Solidarność" za banery umieszczone na budynk... Nagrodzono młodych miłośników czytania » W auli głównej Europejskiego Centrum Solidarności odbyła się gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego. ... Piekarnia "Paryska" ogłasza upadłość » W ub. roku podczas kampanii wyborczej Donald Tusk straszył, że niebawem za rządów Prawa i Sprawiedli... Koalicja Obywatelska wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego » Koalicja Obywatelskiej wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego zdobywając 38,2 proc. głosów - 21 ... Apel Stowarzyszenia "Godność" o poparcie kandydatury Jacka Kurskiego » Stowarzyszenie "Godność", zrzeszające więźniów politycznych PRL-u oraz działaczy podziemia lat 80-ty... Dorota Arciszewska-Mielewczyk: Przegrana Prawicy to koniec suwerennośc... » Czy Polacy rozumieją znaczenie wyborów do Parlamentu Europejskiego, czy przegrana Prawicy oznacza ko... Bruksela, tu się żyje! » Cmentarzysko politycznych słoni czy znakomite łowisko? Parlamentarny staż w Brukseli to przyjemna pr... Jarosław Sellin: Błędem było to, że Solidarność nie skonsumowała swoje... » W historycznej Sala BHP w Gdańsku Jarosław Sellin, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Eu...
Reklama
Umowa fraudacyjna w Sopocie Karnowskiego - radni wprowadzeni w błąd?
czwartek, 13 czerwca 2024 09:58
Umowa fraudacyjna w Sopocie Karnowskiego - radni wprowadzeni w błąd?
Gęstnieje atmosfera wokół b. prezydenta Sopotu, Jacka
Zaległy mecz w Rybniku - aktualizacja
wtorek, 11 czerwca 2024 13:55
Zaległy mecz w Rybniku - aktualizacja
Speedway Ekstraliga podała termin zaległego meczu INNPRO ROW Rybnik
Młodzież z Jaguara nie zostaje w Trójmieście
piątek, 14 czerwca 2024 14:35
Młodzież z Jaguara nie zostaje w Trójmieście
Do zakończenia sezonu 2023/24 pozostały już tylko dwie kolejki na
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Z kroniki Galerii Sztuki Gdańskiej
środa, 29 maja 2024 07:50
Z kroniki Galerii Sztuki Gdańskiej
W trakcie blisko 15 lat trwania Galerii Sztuki Gdańskiej na łamach

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Iwona księżniczka Burgunda”
wtorek, 14 maja 2024 14:37
„Iwona księżniczka Burgunda”
Kim jest Iwona? Iwona to Ty, Ja, On, Ona czasem nawet Oni. Iwona jest
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Siatkarz szuka klasy!

Uwaga, uwaga, klasa dla siatkarza poszukiwana! W sezonie 2016/2017 LOTOS Trefl Gdańsk rozszerza program „Siatkarz z klasą”, w ramach którego zawodnicy biorą pod swoje skrzydła uczniów trójmiejskich szkół podstawowych. Trwają poszukiwania dwóch najbardziej kreatywnych, zwariowanych i pełnych energii klas z Sopotu i Gdyni, które chciałyby dołączyć do akcji. Siatkarskie emocje i miliony uśmiechów są tutaj zestawem gwarantowanym!



Z początkiem września wystartuje trzecia już edycja programu LOTOSU Trefla „Siatkarz z klasą”. Tym razem w akcji udział weźmie ośmiu zawodników - Piotr Gacek, Bartosz Gawryszewski, Wojciech Grzyb, Damian Schulz, Miłosz Hebda, Fabian Majcherski, Michal Masny i Szymon Romać - oraz osiem klas z trójmiejskich szkół podstawowych, w tym sześć z Gdańska. Obecnie trwają poszukiwania dwóch chętnych placówek - po jednej z Gdyni i Sopotu. Do współpracy zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy uwielbiają sport (będziemy się regularnie widywać podczas meczów), nie mają nic przeciwko nowym wyzwaniom (siatkarze będą mieć dla Was niecodzienne zadania) oraz których codziennie rozpiera energia!


alt



O „Siatkarzu z klasą” słów kilka
Projekt „Siatkarz z klasą” został przeprowadzony w wersji pilotażowej w roku szkolnym 2014/2015. Środkowy LOTOSU Trefla Gdańsk, Wojtek Grzyb, objął patronatem klasę ze Szkoły Podstawowej nr 8 na gdańskim Chełmie. Program ten był częścią akcji społecznej organizowanej przez Wojewodę Pomorskiego „My na Pomorzu”. Uczniowie Ve zrealizowali projekt „Dobry kibic- a kto to”, którego zasięg objął ponad trzy tysiące osób, a klasa zajęła pierwsze miejsce, zdobywając dla szkoły nową pracownię komputerową oraz tablety jako nagrody indywidualne dla wszystkich zaangażowanych osób.


W minionym sezonie (2015/2016) projekt rozrósł się do sześciu siatkarzy, sześciu klas i sześciu szkół. Już nie tylko Wojtek Grzyb, ale również Bartek Gawryszewski, Mateusz Czunkiewicz, Piotr Gacek, Murphy Troy oraz Marco Falaschi „dorobili się” swoich klas, a do programu wprowadzone zostały elementy zarówno współpracy, jak i współzawodnictwa między klasami. Nadrzędnym celem całorocznego programu było przekazanie dzieciom najlepszych wartości, którymi według LOTOSU Trefla Gdańsk należy kierować się w życiu. Są to m.in. rozwój, ambicja, ciężka praca, uczciwość, działanie zgodnie z zasadami fair-play, pomoc innym, a także pozytywna rywalizacja. Uczniowie otrzymywali od zawodników różne zadania, m.in. budowali siatkarzy w skali 1:1, przebierali siebie i szkoły za bajkowe krainy, a także projektowali koszulki, w których przez cały sezon dopingowali LOTOS Trefl z trybun ERGO ARENY. Siatkarze odwiedzali z kolei swoich podopiecznych w szkołach, spędzając razem wigilię, czy świętując rozpoczęcie roku szkolnego.


W nadchodzącym sezonie program będzie się dalej rozrastać, a do akcji dołączą zarówno nowi zawodnicy, jak i nowe szkoły. Zadania, które będą stawiane uczniom są na razie tajemnicą, ale na pewno będą pobudzać kreatywność, a także rozwijać wiele innych wartości.


Jak zgłosić swoją klasę?
Do programu może się zgłosić każda chętna klasa ze szkół podstawowych w Sopocie i Gdyni. Już teraz możecie się wykazać kreatywnością i przygotować wierszyk/filmik/pracę plastyczną/cokolwiek, co przyjdzie Wam do głowy i przekona nas, że to Wy przez cały sezon będziecie się wykazywać się zapałem, zaangażowaniem i z ogromnymi uśmiechami na twarzach będziecie podchodzić do kolejnych wyzwań, a także spotkań z nami podczas meczów w ERGO ARENIE. Swoje zgłoszenia oraz wszelkie pytania kierujcie do Kasi Szumowskiej (k.szumowska@lotostrefl.pl, tel. 533716610). Na zgłoszenia klub czeka do środy, 24 sierpnia!


W ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem roku szkolnego zawodnicy wylosują swoje klasy na kolejne 10 miesięcy, a o tym kto zostanie Waszym siatkarskim opiekunem, dowiecie się podczas rozpoczęcia roku -€“ w końcu wszyscy lubią niespodzianki!

źródło lotostrefl.pl


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież