Politycy PiS: samorządy powinny wesprzeć rząd w staraniach o odszkodow... » Poseł Kacper Płażyński i radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska poinformowali, że zło... Kacper Płażyński: nie chcemy żeby ta pamięć zaginęła » W latach 30. i 40. ubiegłego wieku na terenach obecnego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego znajdował... Stowarzyszenie "Godność" o kandydatach Zjednoczonej Prawicy » Stanowisko Stowarzyszenia "Godność" w sprawie wyborów.15 października 2023 r., w nadchodzących wybor... W tygodniku „Sieci”: Ukraińsko-polska wojna zbożowa » Na łamach nowego wydania „Sieci” Konrad Kołodziejski odsłania kulisy ochłodzenia stosunków Ukrainy z... Sellin: jako Pomorzanie jesteśmy dumni z UCK » Kompleks Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku powiększy się o nową przestrzeń, w której do... Andrzej Jaworski: my realnie pilnujemy naszych granic » Andrzej Jaworski, kandydat na posła PiS oraz Hubert Grzegorczyk, kandydat na senatora PiS odnieśli s... Kandydaci PiS zachęcali do udziału w wyborach » - Za 26 dni zdecydujemy, jak będzie wyglądała Polska w przyszłości. Namawiamy do pójścia na wybory i... Muzeum Plenerowe na Westerplatte » Pierwszym etapem powstającego na Westerplatte Muzeum była uroczystość pochowania 4 listopada 2022 ro... Jesień w ogrodzie - na zakupy i po wiedzę » Na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk w Gdańsku odbyła się 12. edycja kiermaszu ogrodniczego... Profesor Burkiewicz kończy współpracę z instytucjami miejskimi » List Otwarty prof. dr inż. arch. Witolda Burkiewicza do prezydent Aleksandry Dulkiewicz.Szanowna Pan...
Reklama
Politycy PiS: samorządy powinny wesprzeć rząd w staraniach o odszkodowanie od Niemiec
środa, 27 września 2023 13:32
Politycy PiS: samorządy powinny wesprzeć rząd w staraniach o odszkodowanie od Niemiec
Poseł Kacper Płażyński i radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie
Klindt zostaje na sezon 2024
poniedziałek, 25 września 2023 12:37
Klindt zostaje na sezon 2024
Zdunek Wybrzeże zaczęło informować o składzie na sezon 2024.
Lechia to zagadka*Kosznik do Baltii*Uwaga, Czychowski
czwartek, 21 września 2023 16:02
Lechia to zagadka*Kosznik do Baltii*Uwaga, Czychowski
I LIGA Fortuna
Trudne chwile w Arce a na boisku walka i
Lechia rozbiła wykartkowany GKS Katowice
piątek, 22 września 2023 21:37
Lechia rozbiła wykartkowany GKS Katowice
Lechia efektownie wygrała na Polsat Plus Arenie z GKS Katowice.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Akwaforta Paula Kreisela
niedziela, 17 września 2023 17:43
Akwaforta Paula Kreisela
Niedawno trafiła do mnie znakomita praca gdańskiego grafika,

Sport w szkole z ORLENEM

Jesienna edycja Czwartków Lekkoatletycznych rozpoczęta
sobota, 23 września 2023 12:22
Jesienna edycja Czwartków Lekkoatletycznych rozpoczęta
Za nami pierwsza seria jesiennej edycji Czwartków

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Nowi sportowi ambasadorowie Energi

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 06 marca 2023 15:57

Energa z Grupy Orlen podpisała umowy sponsorskie z czterema przedstawicielami sportów wodnych: kajakarką Karoliną Nają, dwoma żeglarzami: Łukaszem Przybytkiem i Jackiem Piaseckim oraz windsurferem Piotrem Myszką. Współpraca obejmuje cały 2023 rok.


Sponsoring sportowy Energi to nie tylko dyscypliny drużynowe ważne dla mieszkańców regionu. Sportowa rodzina Energi z Grupy ORLEN właśnie się powiększyła. Do ośmiu ambasadorów dołączyło czterech kolejnych sportowców. To utalentowani zawodnicy i zawodniczka, którzy mają na koncie medale olimpijskie, a także tytuły zdobyte na mistrzostwach świata i Europy. Swoje sukcesy odnoszą w sportach wodnych.


– Cieszę się, że dołączyliście do grona naszych ambasadorów. Wszyscy jesteście wyjątkowi. Macie talent, odnosicie sukcesy. Liczę na to, że z logo Energi na koszulkach i pod skrzydłami ORLENU, tu na Pomorzu, będzie ich jeszcze więcej – powiedziała Adrianna Sikorska, wiceprezes Zarządu Energi SA ds. Komunikacji. – Jesteście Państwo miłośnikami sportów wodnych. A te są nam szczególnie bliskie, bo serce Energi bije przecież nad Bałtykiem. Życzę Państwu realizacji sportowych planów i znakomitych wyników.


- Dla mnie bycie ambasadorem Energi z Grupy ORLEN to dodatkowa możliwość promowania mojej dyscypliny sportu i wejścia na wyższy poziom sportowy lub utrzymanie tego, który do tej pory wypracowałam - powiedziała Karolina Naja. - Zbliżają się igrzyska olimpijskie w Paryżu na których mam duże ambitne i wysokie cele. Cieszę się, że mogłam zostać ambasadorką firm Energa z Grupy ORLEN, bo to jest też prestiż dla sportowca, że może promować tak wielką firmę. Wsparcie takiej firmy umożliwia skupienie się na treningach, na odpowiednim szkoleniu.


- W sporcie wyczynowym bardzo trudno jest o dobre wyniki - powiedział Jacek Piasecki. - Bardzo się cieszę, że mogliśmy zawiązać współpracę. Wsparcie takiej firmy jak Energa jest szczególnie cenne w takim okresie jak ten rok przedolimpijski. Dzięki temu mamy w głowach spokój i możemy się skupić tylko na startach. To wsparcie to również dodatkowa mobilizacja i motywacja.

alt


Karolina Naja, kajakarka, ma dotąd na swoim koncie trzy brązowe i jeden srebrny medal olimpijski. Jest multimedalistką mistrzostw świata (14 medali) i Europy (12 medali).

Piotr Myszka, windsurfer, dwukrotny mistrz świata (1 srebrny medal), a także dwukrotny mistrz Europy (3 brązowe medale). Startował w igrzyskach olimpijskich, gdzie zdobył 4 i 6 miejsce.

Łukasz Przybytek trenujący żeglarstwo, starował w mistrzostwach świata i Europy (2 razy zdobył brąz na mistrzostwach Europy, 2 razy 4 miejsce na MŚ). Brał udział także w igrzyskach olimpijskich (8,9,13 miejsce).

Jacek Piasecki, żeglarz, medalista mistrzostw świata i Europy. W 2011 roku zdobył kwalifikację olimpijską dla kraju. Na swoim koncie ma miejsca na podium w najbardziej prestiżowych regatach typu off-shore na świecie.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież