Godność popiera Fotygę » Apel Stowarzyszenia Godność w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego i poparcie dla kandydatury... Daniel Obajtek: Ruszyła na mnie cała machina państwa i mediów. Wytrzym... » Michał Karnowski rozmawia z Danielem Obajtkiem, byłym prezesem ORLENU- Pięć tygodni temu odszedł pan... Rafał Milczarski: Czy uda się ocalić CPK? » Czy Centralny Port Komunikacyjny jest racjonalną potrzebą - jak twierdzą jedni, czy megalomanią - ja... Władztwo gdańskie - krzesła i ambicje » Uff, dogadali się. Wszystko dla Gdańska i Platforma Obywatelska doszły do porozumienia - całe szczęś... Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO » *40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef Tuska w spółce w OliwieSkomercjalizo... Jantar to beczka prochu » Najemcy Domu Handlowego Jantar we Wrzeszczu boją się o swoją przyszłość. Przynajmniej ci, którzy zos... Roszady we władzach Gdańska » Przyzwyczailiśmy się do uśmiechniętych twarzy polityków spoglądających ciepło z plakatów wyborczych.... List otwarty do prezydenta ws. ustawy o tzw. języku śląskim. Ostrzeżen... » „Ewentualne podpisanie przez Prezydenta RP ustawy honorującej tzw. język śląski, jako język regional... Promowanie wiedzy o życiu i działalności ks. Jerzego Popiełuszki » Późnym wieczorem 19 października 1984 roku w Górsku niedaleko Bydgoszczy, agenci SB przebrani w mund... "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika » W niedzielę o 20:00 nowy program "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika.Prowadzący Piotr Nisztor przed...
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
czwartek, 23 maja 2024 15:42
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
*40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef
Trefl zagra o tytuł Mistrza Polski!
wtorek, 28 maja 2024 09:36
Trefl zagra o tytuł Mistrza Polski!
Koszykarze Trefla Sopot po zaciętym półfinale pokonali WKS Śląsk
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
sobota, 25 maja 2024 12:46
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
I  LIGA FORTUNA
W Gdańsku powiało Europą. Pełne
Rezerwowa Lechia poległa w Legnicy
niedziela, 26 maja 2024 15:59
Rezerwowa Lechia poległa w Legnicy
Grająca w mocno rezerwowym składzie Lechia w ostatnim meczu sezonu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Mój sąsiad z Oliwy
niedziela, 19 maja 2024 15:58
Mój sąsiad z Oliwy
Profesor Władysław Lam, był jednym z najwybitniejszych malarzy

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Iwona księżniczka Burgunda”
wtorek, 14 maja 2024 14:37
„Iwona księżniczka Burgunda”
Kim jest Iwona? Iwona to Ty, Ja, On, Ona czasem nawet Oni. Iwona jest
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Nowi sportowi ambasadorowie Energi

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 06 marca 2023 15:57

Energa z Grupy Orlen podpisała umowy sponsorskie z czterema przedstawicielami sportów wodnych: kajakarką Karoliną Nają, dwoma żeglarzami: Łukaszem Przybytkiem i Jackiem Piaseckim oraz windsurferem Piotrem Myszką. Współpraca obejmuje cały 2023 rok.


Sponsoring sportowy Energi to nie tylko dyscypliny drużynowe ważne dla mieszkańców regionu. Sportowa rodzina Energi z Grupy ORLEN właśnie się powiększyła. Do ośmiu ambasadorów dołączyło czterech kolejnych sportowców. To utalentowani zawodnicy i zawodniczka, którzy mają na koncie medale olimpijskie, a także tytuły zdobyte na mistrzostwach świata i Europy. Swoje sukcesy odnoszą w sportach wodnych.


– Cieszę się, że dołączyliście do grona naszych ambasadorów. Wszyscy jesteście wyjątkowi. Macie talent, odnosicie sukcesy. Liczę na to, że z logo Energi na koszulkach i pod skrzydłami ORLENU, tu na Pomorzu, będzie ich jeszcze więcej – powiedziała Adrianna Sikorska, wiceprezes Zarządu Energi SA ds. Komunikacji. – Jesteście Państwo miłośnikami sportów wodnych. A te są nam szczególnie bliskie, bo serce Energi bije przecież nad Bałtykiem. Życzę Państwu realizacji sportowych planów i znakomitych wyników.


- Dla mnie bycie ambasadorem Energi z Grupy ORLEN to dodatkowa możliwość promowania mojej dyscypliny sportu i wejścia na wyższy poziom sportowy lub utrzymanie tego, który do tej pory wypracowałam - powiedziała Karolina Naja. - Zbliżają się igrzyska olimpijskie w Paryżu na których mam duże ambitne i wysokie cele. Cieszę się, że mogłam zostać ambasadorką firm Energa z Grupy ORLEN, bo to jest też prestiż dla sportowca, że może promować tak wielką firmę. Wsparcie takiej firmy umożliwia skupienie się na treningach, na odpowiednim szkoleniu.


- W sporcie wyczynowym bardzo trudno jest o dobre wyniki - powiedział Jacek Piasecki. - Bardzo się cieszę, że mogliśmy zawiązać współpracę. Wsparcie takiej firmy jak Energa jest szczególnie cenne w takim okresie jak ten rok przedolimpijski. Dzięki temu mamy w głowach spokój i możemy się skupić tylko na startach. To wsparcie to również dodatkowa mobilizacja i motywacja.

alt


Karolina Naja, kajakarka, ma dotąd na swoim koncie trzy brązowe i jeden srebrny medal olimpijski. Jest multimedalistką mistrzostw świata (14 medali) i Europy (12 medali).

Piotr Myszka, windsurfer, dwukrotny mistrz świata (1 srebrny medal), a także dwukrotny mistrz Europy (3 brązowe medale). Startował w igrzyskach olimpijskich, gdzie zdobył 4 i 6 miejsce.

Łukasz Przybytek trenujący żeglarstwo, starował w mistrzostwach świata i Europy (2 razy zdobył brąz na mistrzostwach Europy, 2 razy 4 miejsce na MŚ). Brał udział także w igrzyskach olimpijskich (8,9,13 miejsce).

Jacek Piasecki, żeglarz, medalista mistrzostw świata i Europy. W 2011 roku zdobył kwalifikację olimpijską dla kraju. Na swoim koncie ma miejsca na podium w najbardziej prestiżowych regatach typu off-shore na świecie.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież