Działania pomocowe Wojewody Pomorskiego dla uchodźców z Ukrainy » Minął ponad rok od wybuchu wojny w Ukrainie. Od 24 lutego 2022 roku do województwa pomorskiego zaczę... Elżbieta Rafalska: Sytuacja polskich rodzin będzie osnową kampanii wyb... » Z Elżbietą Rafalską, deputowaną do Parlamentu Europejskiego (od 2019 r.), Frakcja Europejskich Konse... Pomorskie grosze i grosiki - kto wspierał PO » 100 złotych od szefa klubu radnych PO, 500 zł od członkini rady GPEC, 800 zł od dziennikarza, 900 zł... Wejście w historię: Prezentacja eksponatów należących do rodziny Książ... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w ramach kolejnej odsłony cyklu „Wejście w historię” zaprezent... Dzielnicowa gazeta „Wasze historie po oruńsku” czeka na opowieści i ma... » „Wasze historie po oruńsku” to gazeta inna niż wszystkie – tworzona jest z mieszkańcami i mieszkanka... W tygodniku „Sieci”: 13 kłamstw Tuska na jednym spotkaniu » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” ujawniamy, jak lider PO mija się z prawdą. Donald Tusk jest w tras... Jarosław Sellin: Kultura to jeden z fundamentów tożsamości narodowej » Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego spotkał się z mieszkańcami Gdańska i ... PZU Zdrowie wzmacnia sieć medyczną w Gdańsku. Pracownia rezonansu magn... » Nowa placówka diagnostyczna została otwarta przy istniejącym centrum medycznym PZU Zdrowie. Z badań ... Tadeusz Cymański: Polskie lasy to wyłącznie nasza kompetencja » Z Tadeuszem Cymańskim (Solidarna Polska), posłem Klubu Parlamentarnego PiS, rozmawia Artur S. Górski... Startuje druga edycja programu „Natura od kuchni" » Także i w tym roku Lasy Państwowe będę współpracowały z kołami gospodyń wiejskich, by wspólnie popul...
Pomorskie grosze i grosiki - kto wspierał PO
środa, 29 marca 2023 16:34
Pomorskie grosze i grosiki - kto wspierał PO
100 złotych od szefa klubu radnych PO, 500 zł od członkini rady
Skromna wygrana w dobrym stylu
niedziela, 12 marca 2023 22:06
Skromna wygrana w dobrym stylu
Pierwsze punkty w 2023 roku zdobyła drużyna AP ORLEN. Podopieczne
Energ(i)a Olimpii*Skrzecz dla Bałtyku, Sopoćko dla Cartusii
piątek, 31 marca 2023 13:49
Energ(i)a Olimpii*Skrzecz dla Bałtyku, Sopoćko dla Cartusii
Podczas meczów eliminacyjnych drużyn narodowych rozgrywki
Lech Kulwicki: Oldboje Lechii uprzedmiotowieni
piątek, 24 marca 2023 18:32
Lech Kulwicki: Oldboje Lechii uprzedmiotowieni
Lech Kulwicki, legendarny kapitan drużyny Lechii z 1983 roku ze

Galeria Sztuki Gdańskiej

Artysta z ulicy Jana Husa w Oliwie
niedziela, 19 marca 2023 14:59
Artysta z ulicy Jana Husa w Oliwie
Oliwa zawsze była atrakcyjnym miejscem, tu oddychało się czystym,
Finał zmagań siatkarskich
niedziela, 26 lutego 2023 18:58
Finał zmagań siatkarskich
Zakończyły się zmagania najmłodszych uczestników Gdańskiej

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
wtorek, 07 lutego 2023 18:44
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
W sobotę 4 lutego odbył się III Kongres Środowisk Patriotycznych.
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Nowi sportowi ambasadorowie Energi

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 06 marca 2023 15:57

Energa z Grupy Orlen podpisała umowy sponsorskie z czterema przedstawicielami sportów wodnych: kajakarką Karoliną Nają, dwoma żeglarzami: Łukaszem Przybytkiem i Jackiem Piaseckim oraz windsurferem Piotrem Myszką. Współpraca obejmuje cały 2023 rok.


Sponsoring sportowy Energi to nie tylko dyscypliny drużynowe ważne dla mieszkańców regionu. Sportowa rodzina Energi z Grupy ORLEN właśnie się powiększyła. Do ośmiu ambasadorów dołączyło czterech kolejnych sportowców. To utalentowani zawodnicy i zawodniczka, którzy mają na koncie medale olimpijskie, a także tytuły zdobyte na mistrzostwach świata i Europy. Swoje sukcesy odnoszą w sportach wodnych.


– Cieszę się, że dołączyliście do grona naszych ambasadorów. Wszyscy jesteście wyjątkowi. Macie talent, odnosicie sukcesy. Liczę na to, że z logo Energi na koszulkach i pod skrzydłami ORLENU, tu na Pomorzu, będzie ich jeszcze więcej – powiedziała Adrianna Sikorska, wiceprezes Zarządu Energi SA ds. Komunikacji. – Jesteście Państwo miłośnikami sportów wodnych. A te są nam szczególnie bliskie, bo serce Energi bije przecież nad Bałtykiem. Życzę Państwu realizacji sportowych planów i znakomitych wyników.


- Dla mnie bycie ambasadorem Energi z Grupy ORLEN to dodatkowa możliwość promowania mojej dyscypliny sportu i wejścia na wyższy poziom sportowy lub utrzymanie tego, który do tej pory wypracowałam - powiedziała Karolina Naja. - Zbliżają się igrzyska olimpijskie w Paryżu na których mam duże ambitne i wysokie cele. Cieszę się, że mogłam zostać ambasadorką firm Energa z Grupy ORLEN, bo to jest też prestiż dla sportowca, że może promować tak wielką firmę. Wsparcie takiej firmy umożliwia skupienie się na treningach, na odpowiednim szkoleniu.


- W sporcie wyczynowym bardzo trudno jest o dobre wyniki - powiedział Jacek Piasecki. - Bardzo się cieszę, że mogliśmy zawiązać współpracę. Wsparcie takiej firmy jak Energa jest szczególnie cenne w takim okresie jak ten rok przedolimpijski. Dzięki temu mamy w głowach spokój i możemy się skupić tylko na startach. To wsparcie to również dodatkowa mobilizacja i motywacja.

alt


Karolina Naja, kajakarka, ma dotąd na swoim koncie trzy brązowe i jeden srebrny medal olimpijski. Jest multimedalistką mistrzostw świata (14 medali) i Europy (12 medali).

Piotr Myszka, windsurfer, dwukrotny mistrz świata (1 srebrny medal), a także dwukrotny mistrz Europy (3 brązowe medale). Startował w igrzyskach olimpijskich, gdzie zdobył 4 i 6 miejsce.

Łukasz Przybytek trenujący żeglarstwo, starował w mistrzostwach świata i Europy (2 razy zdobył brąz na mistrzostwach Europy, 2 razy 4 miejsce na MŚ). Brał udział także w igrzyskach olimpijskich (8,9,13 miejsce).

Jacek Piasecki, żeglarz, medalista mistrzostw świata i Europy. W 2011 roku zdobył kwalifikację olimpijską dla kraju. Na swoim koncie ma miejsca na podium w najbardziej prestiżowych regatach typu off-shore na świecie.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież