Przemysław Majewski: Listek figowy władzy » Rozmowa z Przemysławem Majewskim, radnym z Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska- Czy Gdańsk, ja... Radni PiS protestują przeciwko wspieraniu nielegalnej imigracji » Radni Miasta Gdańska z klubu Prawa i Sprawiedliwości zaprotestowali przeciwko wspieraniu przez Gdańs... Jacek Szaran: Słupsk nie istniał dla marszałka » Z Jackiem Szaranem, radnym ze Słupska, rozmawia red. Piotr Kubiak (Radio Gdańsk)Według słupskiego ra... Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami.... Miesiąc AAC w Przedszkolu Specjalnym Nr 77 » Październik to międzynarodowy miesiąc komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC). Przez cały mi... Poseł Tarczyński w Akwenie: Fakty dla przekonanych... » W klubie gdańskiej Solidarności "Akwen" odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Dominikiem Tarczyński... W tygodniku „Sieci”: Putin wysyła na śmierć » Władimir Putina ogłosił częściową mobilizację i chce powołać pod broń przynajmniej 300 tys. mężczyzn... Las to nie wysypisko » Nielegalne składowiska odpadów, to największe zmartwienie Nadleśnictwa Kolbudy. W świetle prawa domn... Czesław Nowak: Tusk otrzymał zadanie do wykonania » Z Czesławem Nowakiem, posłem OKP i Porozumienia Centrum (1989-1993), gdańskim radnym (1998-2006), po... PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej » 16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placów...
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Gedania z Zyską... w bramce
piątek, 30 września 2022 19:35
Gedania z Zyską... w bramce
Dwutygodniowa przerwa na mecze naszej reprezentacji w Lidze Narodów
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
czwartek, 22 września 2022 18:12
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
48-letni Marcin Kaczmarek podjął się niezwykle trudnego zadania.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Szlakiem Rewskich Szkut
wtorek, 20 września 2022 13:27
Szlakiem Rewskich Szkut
Kilka dni urlopu jak co roku we wrześniu spędziłem w Rewie. To
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
środa, 31 sierpnia 2022 08:28
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza uczniów

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Błędy pogrążyły Stoczniowiec

altBłędy były przyczyną porażki hokeistów Stoczniowca. Biało-niebiescy przegrali w hali Olivia z Ciarko STS Sanok 2:4 (0:3, 1:0, 1:1).GKH Stoczniowiec Gdańsk - Ciarko STS Sanok 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Bramki: 0:1 Riku Sihvonen (7), 0:2 Jesperi Viikilä (11), 0:3 Eetu Elo (13), 1:3 Michał Zając (39), 2:3 Michał Rybak (41, 5 na 4), 2:4 Jakub Bukowski (52)

Stoczniowiec: Kieler - Mat. Rompkowski, Wala, Vitek, Mocarski, Mi. Rybak - Lehmann, Leśniak, Zając, Pesta, Wołoszyk - Mac. Rompkowski, Maciejewski, Mac. Rybak, Stasiewicz, Niedźwiecki - Liśkiewicz, Fruczek, Drąg, Strużyk, Sadowski.

Ciarko STS: Spěšný - Olearczyk, Rąpała, Strzyżowski, Witan, Bukowski - Kamienieu, Piippo, Elo, Viikilä, Sihvonen - Demkowicz, Skokan, Bielec, Wilusz, Biały - Florczak, Glazer, Dobosz, Ginda, Filipek.

Gdańszczanie podbudowani piątkową wygraną z Zagłębiem Sosnowiec od początku ruszyli do ataku. Stoczniowiec miał swoje okazje, ale ich nie wykorzystał. Gdańska drużyna chciała grać do przodu niestety zapominając przy tym o obronie. To się zemściło w 7. minucie. Gracze Stoczniowca atakowali graczy gości w ich tercji i próbowali przejąć krążek. Niestety tak się zapędzili, że goście wyszli kontrą w której w obronie został tylko jeden gdańszczanin. Riku Sihvonen dał przyjezdnym prowadzenie. W 11. minucie gdańszczanie popełnili fatalny błąd przy wyprowadzaniu krążka z własnej tercji. Arbitrzy sygnalizowali karę dla jednego z graczy Stoczniowca, który jednak nie usiadł na ławkę kar, bo goście zdobyli drugą bramkę, a jej autorem był Jesperi Viikilä. 120 sekund później Stoczniowiec po raz kolejny dał się zaskoczyć próbując zabrać krążek w tercji rywala. Goście wyszli z kolejną kontrą, którą sfinalizował Eetu Elo i po niespełna 13 minutach było 0:3. Stoczniowiec próbował odrobić straty, ale brakowało skuteczności. Jeszcze w końcówce gdańszczanie zaliczyli trafienie w słupek. W drugiej tercji biało-niebiescy przeważali, stwarzali sobie dobre sytuacje, ale brakowało szczęścia - poprzeczka Josefa Vitka, albo skuteczności. Udało się dopiero w 39. minucie. Po wznowieniu za linią niebieską z indywidualną akcją ruszył Michał Zając i zdobył pierwszą bramkę dla Stoczniowca. Na początku drugiej tercji grając w przewadze gdańszczanie zdobyli bramkę kontaktową. Spod niebieskiej uderzył Vitek, po drodze tor lotu krążka minimalnie zmienił Michał Rybak i było tylko 2:3. Obie drużyny miały szansę na kolejne bramki. W 52. minucie kolejny błąd popełnili gdańszczanie. Po zagraniu z prawej strony przez Strużyka krążek przeleciał wzdłuż bandy i z lewej strony próbował uderzyć go Maciejewski. Niestety nie trafił w krążek. Goście wyszli z kolejną skuteczną kontrą i zdobyli czwartą bramkę. Mimo okazji z obu stron do końcowej syreny wynik nie uległ zmianie.
Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież