Dr hab. Grzegorz Berendt powołany na stanowisko p.o. Dyrektora MIIWŚ w... » Z dniem 24 lipca 2021 r. Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu prof. Piotr Gliński powie... Żniwa na dobre w Elewarr Oddział Malbork » Na Pomorzu rozpoczęły się żniwa, a wraz z nimi skup rzepaku i pszenicy. Pierwsze dostawy wjechały do... Karol Nawrocki zrezygnował ze stanowiska Dyrektora Muzeum II Wojny Świ... » 23 lipca 2021 r. dr Karol Nawrocki złożył na ręce Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ... Karol Nawrocki wybrany na nowego prezesa IPN » Senat wyraził zgodę na powołanie dr. Karola Nawrockiego na stanowisko prezesa IPN. 52 senatorów było... Iwiński ostro o Czarzastym » Eksperyment pod nazwą autorska partia Włodzimierza Czarzastego kończy się na naszych oczach. Niezale... Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy » Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu: Fundacji PZU oraz Instytutu Dzie... Agnieszka Wojciechowska van Heukelom: Kto głosuje na oszustów jest ich... » Ze społeczniczką, byłą działaczką opozycji antykomunistycznej ( NZS na Uniwersytecie Łódzkim), aktyw... W cieniu bursztynu - sportowa nędza... » Pozostają w cieniu stadionu w Letnicy. Zapomniane, opuszczone, zlikwidowane, wyburzone. Nie mają bur... Stanowisko Stowarzyszenia "Godność" po wystąpieniu Donalda Tuska w Gda... » Członkowie Stowarzyszenia Godność, którzy brali udział w strajkach w grudniu 1970 r. strajkowali w s... Ofensywa polityczna Platformy wyrusza » Polska rządzona przez PiS i koalicjantów jako kraj permanentnej inwigilacji, podsłuchowego programu ...
Reklama
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
niedziela, 11 lipca 2021 20:22
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
Dorota Zabłudowska, sędzia X wydziału karnego Sądu Rejonowego
Igrzyska z Gdańską
sobota, 24 lipca 2021 09:43
Igrzyska z Gdańską


Trójmiejscy medaliści
Krótka radość Lechii w Białymstoku
sobota, 24 lipca 2021 19:11
Krótka radość Lechii w Białymstoku
Na inaugurację sezonu 2021/2022 Lechia zdobyła jeden punkt.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Morze, nasze morze
poniedziałek, 12 lipca 2021 14:50
Morze, nasze morze
Motyw morza, często decyduje o atrakcyjności obrazu. Dlatego bardzo

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Błędy pogrążyły Stoczniowiec

altBłędy były przyczyną porażki hokeistów Stoczniowca. Biało-niebiescy przegrali w hali Olivia z Ciarko STS Sanok 2:4 (0:3, 1:0, 1:1).GKH Stoczniowiec Gdańsk - Ciarko STS Sanok 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Bramki: 0:1 Riku Sihvonen (7), 0:2 Jesperi Viikilä (11), 0:3 Eetu Elo (13), 1:3 Michał Zając (39), 2:3 Michał Rybak (41, 5 na 4), 2:4 Jakub Bukowski (52)

Stoczniowiec: Kieler - Mat. Rompkowski, Wala, Vitek, Mocarski, Mi. Rybak - Lehmann, Leśniak, Zając, Pesta, Wołoszyk - Mac. Rompkowski, Maciejewski, Mac. Rybak, Stasiewicz, Niedźwiecki - Liśkiewicz, Fruczek, Drąg, Strużyk, Sadowski.

Ciarko STS: Spěšný - Olearczyk, Rąpała, Strzyżowski, Witan, Bukowski - Kamienieu, Piippo, Elo, Viikilä, Sihvonen - Demkowicz, Skokan, Bielec, Wilusz, Biały - Florczak, Glazer, Dobosz, Ginda, Filipek.

Gdańszczanie podbudowani piątkową wygraną z Zagłębiem Sosnowiec od początku ruszyli do ataku. Stoczniowiec miał swoje okazje, ale ich nie wykorzystał. Gdańska drużyna chciała grać do przodu niestety zapominając przy tym o obronie. To się zemściło w 7. minucie. Gracze Stoczniowca atakowali graczy gości w ich tercji i próbowali przejąć krążek. Niestety tak się zapędzili, że goście wyszli kontrą w której w obronie został tylko jeden gdańszczanin. Riku Sihvonen dał przyjezdnym prowadzenie. W 11. minucie gdańszczanie popełnili fatalny błąd przy wyprowadzaniu krążka z własnej tercji. Arbitrzy sygnalizowali karę dla jednego z graczy Stoczniowca, który jednak nie usiadł na ławkę kar, bo goście zdobyli drugą bramkę, a jej autorem był Jesperi Viikilä. 120 sekund później Stoczniowiec po raz kolejny dał się zaskoczyć próbując zabrać krążek w tercji rywala. Goście wyszli z kolejną kontrą, którą sfinalizował Eetu Elo i po niespełna 13 minutach było 0:3. Stoczniowiec próbował odrobić straty, ale brakowało skuteczności. Jeszcze w końcówce gdańszczanie zaliczyli trafienie w słupek. W drugiej tercji biało-niebiescy przeważali, stwarzali sobie dobre sytuacje, ale brakowało szczęścia - poprzeczka Josefa Vitka, albo skuteczności. Udało się dopiero w 39. minucie. Po wznowieniu za linią niebieską z indywidualną akcją ruszył Michał Zając i zdobył pierwszą bramkę dla Stoczniowca. Na początku drugiej tercji grając w przewadze gdańszczanie zdobyli bramkę kontaktową. Spod niebieskiej uderzył Vitek, po drodze tor lotu krążka minimalnie zmienił Michał Rybak i było tylko 2:3. Obie drużyny miały szansę na kolejne bramki. W 52. minucie kolejny błąd popełnili gdańszczanie. Po zagraniu z prawej strony przez Strużyka krążek przeleciał wzdłuż bandy i z lewej strony próbował uderzyć go Maciejewski. Niestety nie trafił w krążek. Goście wyszli z kolejną skuteczną kontrą i zdobyli czwartą bramkę. Mimo okazji z obu stron do końcowej syreny wynik nie uległ zmianie.
Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież