Żniwa na dobre w Elewarr Oddział Malbork » Na Pomorzu rozpoczęły się żniwa, a wraz z nimi skup rzepaku i pszenicy. Pierwsze dostawy wjechały do... Karol Nawrocki zrezygnował ze stanowiska Dyrektora Muzeum II Wojny Świ... » 23 lipca 2021 r. dr Karol Nawrocki złożył na ręce Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ... Karol Nawrocki wybrany na nowego prezesa IPN » Senat wyraził zgodę na powołanie dr. Karola Nawrockiego na stanowisko prezesa IPN. 52 senatorów było... Iwiński ostro o Czarzastym » Eksperyment pod nazwą autorska partia Włodzimierza Czarzastego kończy się na naszych oczach. Niezale... Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy » Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu: Fundacji PZU oraz Instytutu Dzie... Agnieszka Wojciechowska van Heukelom: Kto głosuje na oszustów jest ich... » Z działaczką społeczną i samorządową, na studiach na Uniwersytecie Łódzkim w NZS, do 2010 r. w PiS, ... W cieniu bursztynu - sportowa nędza... » Pozostają w cieniu stadionu w Letnicy. Zapomniane, opuszczone, zlikwidowane, wyburzone. Nie mają bur... Stanowisko Stowarzyszenia "Godność" po wystąpieniu Donalda Tuska w Gda... » Członkowie Stowarzyszenia Godność, którzy brali udział w strajkach w grudniu 1970 r. strajkowali w s... Ofensywa polityczna Platformy wyrusza » Polska rządzona przez PiS i koalicjantów jako kraj permanentnej inwigilacji, podsłuchowego programu ... Radni na Przymorzu podzieleni w sprawie projektów rozbudowy linii tram... » Projekt "Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Miasta Gdańska na lata 2...
Reklama
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
niedziela, 11 lipca 2021 20:22
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
Dorota Zabłudowska, sędzia X wydziału karnego Sądu Rejonowego
Zdunek Wybrzeże - Aforti Start LIVE 52:37 91:87
niedziela, 18 lipca 2021 11:33
Zdunek Wybrzeże - Aforti Start LIVE 52:37 91:87
O godz. 16.30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się
Lechia zaprezentowała się kibicom i wygrała ostatni sparing
sobota, 17 lipca 2021 11:55
Lechia zaprezentowała się kibicom i wygrała ostatni sparing
Lechia w piątek zaprezentowała się kibicom, a w ostatnim sparingu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Morze, nasze morze
poniedziałek, 12 lipca 2021 14:50
Morze, nasze morze
Motyw morza, często decyduje o atrakcyjności obrazu. Dlatego bardzo

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Pierwsze zwycięstwo hokeistów Stoczniowca

altDo piętnastego meczu sezonu musieli czekać hokeiści Stoczniowca na pierwsze zwycięstwo i punkty. Gdańszczanie w hali Olivia pokonali Zagłębie Sosnowiec 3:0 (2:0, 0:0, 1:0).GKH Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Bramki: 1:0 Filip Pesta (1), 2:0 Jakub Stasiewicz (20, 5 na 4), 3:0 Josef Vitek (52)

Stoczniowiec: Kieler - Mat. Rompkowski, Wala, Vitek, Mocarski, Mi. Rybak - Lehmann, Leśniak, Zając, Pesta, Wołoszyk - Liśkiewicz, Maciejewski, Mac. Rybak, Stasiewicz, Bandarenka - Żurauski, Niedźwiecki, Drąg, Strużyk, Sadowski.

Zagłębie: Czernik - Syrojeżkin, Jākobsons, Nikiforow, Dubinin, Baszyrow - Domogała, Khoperia, Smal, Rutkowski, Bernacki - Luszniak, Kozłowski, Sikora, Blanik, Bombardier - Opiłka, Gniewek, Jerasow, Stojek, Kulas

W pierwszej minucie Stoczniowiec miał dwóch bohaterów. Nie minęło 30 sekund a gdańszczan przed utratą bramki uratował Michał Kieler. Potem z prawej strony przed bandą przedarł się Filip Pesta i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. Przyjezdni starali się atakować, ale bardzo nieporadnie. Gdańszczanie mieli okazję na zdobycie kolejnej bramki, ale gdy grali w przewadze krążek trafił w słupek. Udało się w ostatniej minucie. Tuż przed końcem okresu gry w przewadze akcję Stoczniowca wykończył Jakub Stasiewicz. W drugiej tercji wynik nie uległ zmianie. Goście grali słabo i nadal atakowali nie poradnie, a gdy już zagrozili gdańskiej bramce na posterunku był Kieler. Zagłębie przepuściło szturm na gdańską bramkę w trzeciej tercji m.in. trafiając w poprzeczkę. W 52 minucie gdy gdańszczanie przetrzymali kolejny okres gry w przewadze Josef Vitek przejął krążek pod sosnowiecką bramką i podwyższył wynik na 3:0. Stoczniowiec do końca nie pozwolił rywalom wrócić do gry i starał się utrzymywać krążek. Ostatecznie do końcowej syreny wynik nie uległ zmianie. Gdańszczanie mogli się cieszyć z trzech punktów, a Kieler z pierwszego w sezonie czystego konta.

Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież