Kandydaci PiS zachęcali do udziału w wyborach » - Za 26 dni zdecydujemy, jak będzie wyglądała Polska w przyszłości. Namawiamy do pójścia na wybory i... Muzeum Plenerowe na Westerplatte » Pierwszym etapem powstającego na Westerplatte Muzeum była uroczystość pochowania 4 listopada 2022 ro... Jesień w ogrodzie - na zakupy i po wiedzę » Na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk w Gdańsku odbyła się 12. edycja kiermaszu ogrodniczego... Profesor Burkiewicz kończy współpracę z instytucjami miejskimi » List Otwarty prof. dr inż. arch. Witolda Burkiewicza do prezydent Aleksandry Dulkiewicz.Szanowna Pan... W tygodniku „Sieci”: Ten film to hańba » Nowe wydanie tygodnika „Sieci” podejmuje temat nagrodzonego na weneckim festiwalu filmu Agnieszki Ho... A. Kobylarz mierzy w senat » Andrzej Kobylarz, b. poseł Kukiz15, dołączył w ostatniej chwili do walki o senat okręgu 66 obejmując... Jesień w ogrodzie 2023 » Za nami pierwszy dzień kiermaszu ogrodniczego "Jesień w grodzie". W sobotę teren Pomorskiego Hurtowe... 101 rocznica powołania KS Gedania » Minęła 101. rocznica powołania 15 września 1922 roku Zarządu Polskiego Klubu Gedania. Zebranie miało... Jaworski pyta Karnowskiego o emigrantów w Sopocie » - Wybory i Referendum mają odpowiedzieć na bardzo ważne pytania na temat bezpieczeństwa - powiedział... Gołębie pocztowe na Liście Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego » Wiceminister kultury Jarosław Sellina ogłosił wpisanie „Hodowli i lotu gołębi pocztowych” na Krajową...
Reklama
101 rocznica powołania KS Gedania
piątek, 15 września 2023 17:58
101 rocznica powołania KS Gedania
Minęła 101. rocznica powołania 15 września 1922 roku Zarządu
AP Orlen przedłużyła zwycięską serię
sobota, 16 września 2023 20:03
AP Orlen przedłużyła zwycięską serię
AP Orlen wygrała trzeci mecz z rzędu. Tym razem gdańszczankom
3 razy Biskup*Remis Jaguara*Chłód w Chojnicach
piątek, 15 września 2023 16:11
3 razy Biskup*Remis Jaguara*Chłód w Chojnicach
II LIGA E-WINNER
W Stężycy Olimpia Grudziądz poniosła
Brakowało jakości
sobota, 16 września 2023 20:30
Brakowało jakości
Niezbyt ciekawy mecz zobaczyli kibice w Opolu. Lechia bezbramkowo

Galeria Sztuki Gdańskiej

Dwaj panowie Góreccy
poniedziałek, 11 września 2023 17:12
Dwaj panowie Góreccy
Stosunkowo niedawno pisałem o Bogusławie Góreckim, malarzu

Sport w szkole z ORLENEM

Zaproszenie do udziału w rozgrywkach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży
niedziela, 10 września 2023 17:31
Zaproszenie do udziału w rozgrywkach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży
Dyrekcja Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dzielnicowe Centra Sportu nie zwalniają podczas wakacji

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Co prawda wakacje to okres urlopów i wyjazdów, ale Dzielnicowe Centra Sportu nie zawiesiły swojej działalności i również podczas przerwy letniej zapraszają na swoje zajęcia. Być może jest to dobry okres na rozpoczęcie lub powrót do swojej aktywności fizycznej. Kilka z tych aktywności prezentujemy poniżej. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.gzsiss.pl. w zakładce „Dzielnicowe Centra Sportu”. Zapraszamy do skorzystania z oferty Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego skierowanej dla dużych i małych.


Piłka nożna przy Parku Oliwskim
Zajęcia z piłki nożnej odbywają się w środy o godzinie 18.00 na Orliku przy Katedrze Oliwskiej.
Na zajęcia uczęszczają osoby dorosłe, zarówno panie, jak i panowie. Podczas treningu ćwiczą wszystkie elementy piłki nożnej. Zajęcia kończą się konkursem rzutów karnych. Widowiskowa dyscyplina sportu do spróbowania dla każdego kto lubi się trochę zmęczyć.

alt


Zajęcia siłowe na Strzyży

2 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, w nowo wyremontowanej siłowni przy al. Grunwaldzkiej 244 spotykają się adepci sportów siłowych. Podczas półtoragodzinnego treningu, Zajęcia łączą w sobie elementy klasycznego treningu siłowego i treningu obwodowego. Ćwiczenia mają za zadanie utrzymać ciało w dobrej kondycji, kształtować właściwe proporcje sylwetki i rozwijać wytrzymałość. Program zajęć dostosowany jest do każdego uczestnika indywidualnie, a nad jego prawidłowym wykonaniem czuwa doświadczony trener. Na zajęcia zapraszamy w wtorki i czwartki w godzinach: 18.00 – 19.30 i 19.30 – 21.00.

alt


Zajęcia biegowe na Oruni
Regularne treningi biegowe wpływają na poprawę funkcjonowania m.in. serca i naczyń krwionośnych. Co więcej regulują poziom stresu, zwiększają zdolność koncentracji i pomagają w walce z zaburzeniami snu. Na zajęcia z panią Anetą do Szkoły Podstawowej nr 40 zapraszamy w każdy poniedziałek w godz. 18.00 - 20.00.


Smocze Łodzie przy Żabim Kruku
Jeśli chcesz powiosłować w doborowym towarzystwie to tylko w Centrum Sportów Wodnych przy Żabim Kruku. Pomiędzy 17.45 a 19.15 w każdy wtorek i czwartek spotykają się miłośnicy wspólnego wiosłowania. Rozgrzewka, kilka okrążeń biegu wokół obiektu, wreszcie wodowanie łódek i w drogę. Wszystko pod komendę, porządek na wodzie musi być. ale taka taktyka trenera Maksymiliana i Wojtka przynosi rezultaty. Nie daje on zawodnikom zbyt wiele wytchnienia i co rusz zmusza do intensywnej pracy, ale przecież nikt nie narzeka.

alt


Aktywność na świeżym powietrzu w Oliwie
Zapraszamy osoby w każdym wieku na boiska zewnętrzne przy Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Opackiej 7 w Gdańsku. Obiekty przystosowane jest do gier i zabaw sportowych. Z boisk korzystać można bezpłatnie do końca wakacji według poniższego harmonogramu:
Zapraszamy na zajęcia: poniedziałek – piątek w godzinach 16:00 - 20:00. Na terenie obiektu będzie czuwał koordynator.

alt


Pływanie na deskach SUP
Nowa i w ostatnim czasie bardzo popularna dyscyplina z rodziny sportów. Na zajęciach uczestnicy od podstaw opanowują techniki pływania na sprzęcie. Jest to sport, który wpływa na poprawę kondycji fizycznej, budowę masy mięśniowej oraz kształtowanie zmysłu równowagi. Treningi drużynowe przyczyniają się do nauki współpracy w grupie oraz wzajemnej odpowiedzialności.
Na zajęcia zapraszamy w każdą środę na przystań przy SP nr 65 ul. Śluza 6. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 15.00 i 17.00.

alt


Szczegółowe informacje znajdują się na stronach www.gzsiss.pl w zakładce „Dzielnicowe Centra Sportu”.

źródło GZSiSS
fot. Wojciech Czubaszek