Rafał Milczarski: Czy uda się ocalić CPK? » Czy Centralny Port Komunikacyjny jest racjonalną potrzebą - jak twierdzą jedni, czy megalomanią - ja... Władztwo gdańskie - krzesła i ambicje » Uff, dogadali się. Wszystko dla Gdańska i Platforma Obywatelska doszły do porozumienia - całe szczęś... Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO » *40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef Tuska w spółce w OliwieSkomercjalizo... Jantar to beczka prochu » Najemcy Domu Handlowego Jantar we Wrzeszczu boją się o swoją przyszłość. Przynajmniej ci, którzy zos... Roszady we władzach Gdańska » Przyzwyczailiśmy się do uśmiechniętych twarzy polityków spoglądających ciepło z plakatów wyborczych.... List otwarty do prezydenta ws. ustawy o tzw. języku śląskim. Ostrzeżen... » „Ewentualne podpisanie przez Prezydenta RP ustawy honorującej tzw. język śląski, jako język regional... Promowanie wiedzy o życiu i działalności ks. Jerzego Popiełuszki » Późnym wieczorem 19 października 1984 roku w Górsku niedaleko Bydgoszczy, agenci SB przebrani w mund... "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika » W niedzielę o 20:00 nowy program "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika.Prowadzący Piotr Nisztor przed... Klub gdańskiego "kokosa" - liderzy w klubie "400" » Ponad 270 tys. zł netto zarobiła w ub. roku prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Raptem 120 tys.... "Nie dla slalomu tramwajowego" » "Stop arogancji władzy", "Nie dla slalomu tramwajowego", "Boimy się, że nasze domy się zawalą", "Kto...
Reklama
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
czwartek, 23 maja 2024 15:42
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
*40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef
Arka: Walka o awans – decydujące starcie
piątek, 24 maja 2024 15:50
Arka: Walka o awans – decydujące starcie
Po doskonałej końcówce sezonu piłkarze Arki Gdynia nadal nie są
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
sobota, 25 maja 2024 12:46
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
I  LIGA FORTUNA
W Gdańsku powiało Europą. Pełne
Osłabiona Lechia ukarała nieskuteczną Arkę
niedziela, 19 maja 2024 21:03
Osłabiona Lechia ukarała nieskuteczną Arkę
Prawdziwy dreszczowiec zobaczyli kibice na Polsat Plus Arena. Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

Barbara Gruszka – nowe spojrzenie
niedziela, 12 maja 2024 14:51
Barbara Gruszka – nowe spojrzenie
Moje zafascynowanie malarstwem Barbary Gruszki pojawiło się po

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Śpiew morza
środa, 08 maja 2024 12:09
Śpiew morza
Szanowny Panie Łosiu,
piszę do Pana choć znamy się
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Dzielnicowe Centra Sportu nie zwalniają podczas wakacji

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Co prawda wakacje to okres urlopów i wyjazdów, ale Dzielnicowe Centra Sportu nie zawiesiły swojej działalności i również podczas przerwy letniej zapraszają na swoje zajęcia. Być może jest to dobry okres na rozpoczęcie lub powrót do swojej aktywności fizycznej. Kilka z tych aktywności prezentujemy poniżej. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.gzsiss.pl. w zakładce „Dzielnicowe Centra Sportu”. Zapraszamy do skorzystania z oferty Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego skierowanej dla dużych i małych.


Piłka nożna przy Parku Oliwskim
Zajęcia z piłki nożnej odbywają się w środy o godzinie 18.00 na Orliku przy Katedrze Oliwskiej.
Na zajęcia uczęszczają osoby dorosłe, zarówno panie, jak i panowie. Podczas treningu ćwiczą wszystkie elementy piłki nożnej. Zajęcia kończą się konkursem rzutów karnych. Widowiskowa dyscyplina sportu do spróbowania dla każdego kto lubi się trochę zmęczyć.

alt


Zajęcia siłowe na Strzyży

2 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, w nowo wyremontowanej siłowni przy al. Grunwaldzkiej 244 spotykają się adepci sportów siłowych. Podczas półtoragodzinnego treningu, Zajęcia łączą w sobie elementy klasycznego treningu siłowego i treningu obwodowego. Ćwiczenia mają za zadanie utrzymać ciało w dobrej kondycji, kształtować właściwe proporcje sylwetki i rozwijać wytrzymałość. Program zajęć dostosowany jest do każdego uczestnika indywidualnie, a nad jego prawidłowym wykonaniem czuwa doświadczony trener. Na zajęcia zapraszamy w wtorki i czwartki w godzinach: 18.00 – 19.30 i 19.30 – 21.00.

alt


Zajęcia biegowe na Oruni
Regularne treningi biegowe wpływają na poprawę funkcjonowania m.in. serca i naczyń krwionośnych. Co więcej regulują poziom stresu, zwiększają zdolność koncentracji i pomagają w walce z zaburzeniami snu. Na zajęcia z panią Anetą do Szkoły Podstawowej nr 40 zapraszamy w każdy poniedziałek w godz. 18.00 - 20.00.


Smocze Łodzie przy Żabim Kruku
Jeśli chcesz powiosłować w doborowym towarzystwie to tylko w Centrum Sportów Wodnych przy Żabim Kruku. Pomiędzy 17.45 a 19.15 w każdy wtorek i czwartek spotykają się miłośnicy wspólnego wiosłowania. Rozgrzewka, kilka okrążeń biegu wokół obiektu, wreszcie wodowanie łódek i w drogę. Wszystko pod komendę, porządek na wodzie musi być. ale taka taktyka trenera Maksymiliana i Wojtka przynosi rezultaty. Nie daje on zawodnikom zbyt wiele wytchnienia i co rusz zmusza do intensywnej pracy, ale przecież nikt nie narzeka.

alt


Aktywność na świeżym powietrzu w Oliwie
Zapraszamy osoby w każdym wieku na boiska zewnętrzne przy Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Opackiej 7 w Gdańsku. Obiekty przystosowane jest do gier i zabaw sportowych. Z boisk korzystać można bezpłatnie do końca wakacji według poniższego harmonogramu:
Zapraszamy na zajęcia: poniedziałek – piątek w godzinach 16:00 - 20:00. Na terenie obiektu będzie czuwał koordynator.

alt


Pływanie na deskach SUP
Nowa i w ostatnim czasie bardzo popularna dyscyplina z rodziny sportów. Na zajęciach uczestnicy od podstaw opanowują techniki pływania na sprzęcie. Jest to sport, który wpływa na poprawę kondycji fizycznej, budowę masy mięśniowej oraz kształtowanie zmysłu równowagi. Treningi drużynowe przyczyniają się do nauki współpracy w grupie oraz wzajemnej odpowiedzialności.
Na zajęcia zapraszamy w każdą środę na przystań przy SP nr 65 ul. Śluza 6. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 15.00 i 17.00.

alt


Szczegółowe informacje znajdują się na stronach www.gzsiss.pl w zakładce „Dzielnicowe Centra Sportu”.

źródło GZSiSS
fot. Wojciech Czubaszek