Przemysław Majewski: Listek figowy władzy » Rozmowa z Przemysławem Majewskim, radnym z Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska- Czy Gdańsk, ja... Radni PiS protestują przeciwko wspieraniu nielegalnej imigracji » Radni Miasta Gdańska z klubu Prawa i Sprawiedliwości zaprotestowali przeciwko wspieraniu przez Gdańs... Jacek Szaran: Słupsk nie istniał dla marszałka » Z Jackiem Szaranem, radnym ze Słupska, rozmawia red. Piotr Kubiak (Radio Gdańsk)Według słupskiego ra... Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami.... Miesiąc AAC w Przedszkolu Specjalnym Nr 77 » Październik to międzynarodowy miesiąc komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC). Przez cały mi... Poseł Tarczyński w Akwenie: Fakty dla przekonanych... » W klubie gdańskiej Solidarności "Akwen" odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Dominikiem Tarczyński... W tygodniku „Sieci”: Putin wysyła na śmierć » Władimir Putina ogłosił częściową mobilizację i chce powołać pod broń przynajmniej 300 tys. mężczyzn... Las to nie wysypisko » Nielegalne składowiska odpadów, to największe zmartwienie Nadleśnictwa Kolbudy. W świetle prawa domn... Czesław Nowak: Tusk otrzymał zadanie do wykonania » Z Czesławem Nowakiem, posłem OKP i Porozumienia Centrum (1989-1993), gdańskim radnym (1998-2006), po... PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej » 16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placów...
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Gedania z Zyską... w bramce
piątek, 30 września 2022 19:35
Gedania z Zyską... w bramce
Dwutygodniowa przerwa na mecze naszej reprezentacji w Lidze Narodów
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
czwartek, 22 września 2022 18:12
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
48-letni Marcin Kaczmarek podjął się niezwykle trudnego zadania.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Szlakiem Rewskich Szkut
wtorek, 20 września 2022 13:27
Szlakiem Rewskich Szkut
Kilka dni urlopu jak co roku we wrześniu spędziłem w Rewie. To
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
środa, 31 sierpnia 2022 08:28
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza uczniów

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Seniorzy bawili się na 11. Balu Miejskim

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
sobota, 15 października 2016 09:18

Ponad 500 seniorów bawiło się na XI Miejskim Balu Seniora, który odbył się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Międzynarodowych Targów Gdańskich.- Już po raz jedenasty mamy w Gdańsku Miejski Bal Seniora - powiedziała Gabriela Dudziak, pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdańska do spraw seniorów. - Jest nam niezmiernie miło, że możemy gościć, jak co roku zresztą, i nagradzać najbardziej aktywnych seniorów w Gdańsku. Na Balu Seniora będą się bawili przedstawiciele różnych grup - klubów i kół seniora, domów pomocy, dziennych domów, jak również różnych grup zawodowych, środowisko akademickie, lekarze, prawnicy, nauczyciele, inżynierowie, samorządowcy. Balowi towarzyszy gala wręczenia nagród w konkursie na aktywnych seniorów Aktywni seniorzy 2016. Nagrody zostaną wręczone w czterech kategoriach: Aktywna seniorka, Aktywny senior, Najciekawsza inicjatywa senioralna oraz Przyjazny seniorom.


altalt


W kategorii Aktywna seniorka była 11 laureatek: Halina Bucior, Barbara Józefiak, Krystyna Klimczuk, Mirosława Majewska, Krystyna Mosińska, Bożena Patalewska, Barbara Połoczańska, Irena Rusiecka, Barbara Średniawa, Agnieszka Zdybel, Janina Kubiciel-Morawska. Nagrodę główną i tytuł Aktywnej seniorki 2016 przyznano Krystynie Mosińskiej, przewodniczącej Klubu Seniora "Orania". Wyróżnienia otrzymała Mirosława Majewska.


alt


W kategorii Aktywny senior było 7 laureatów, ale na Balu pojawiło się tylko trzech: Jan Banachowski, Jerzy Dąbrowski, Jerzy Korzeniecki, Jarosław Piłat, Andrzej Januszaitis, Paweł Etmański, Witold Kopera. Tytuł Aktywnego seniora 2016 i nagrodę główną przyznano Jarosławowi Piłatowi, a wyróżnienie otrzymał Jerzy Dąbrowski.


alt


W gronie laureatów kategorii Przyjazny seniorom znaleźli się: Jadwiga Weiher, Małgorzata Lewandowska, Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania organizacji Pozarządowych, Fundacja Gdańska, Gdański Archipelag Kultury i Stacja Orunia. Główną nagrodę otrzymała Małgorzata Lewandowska, a wyróżnienie Jadwiga Weiher.


alt


Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież