Szewczak: Gierek mógłby mieć duże kompleksy, obserwując to, co wyczyni... » „Aż dziwne, że tak późno agencja Fitch zdecydowała się na taką negatywną perspektywę i wydaje się, ż... Hit! Wyciekło nagranie z prezydentem w szatni reprezentacji! Świętował... » Polska pokonała wczoraj Finlandię na Stadionie Śląskim w Chorzowie i tym samym wciąż ma szansę nawet... Gdańska bazylika na cenzurowanym... » Równi i równiejsi, czyli Wojewódzki Konserwator Zabytków po raz kolejny karze gospodarza i proboszcz... Prezydent Nawrocki: Musimy w końcu załatwić kwestię reparacji » Prezydent RP Karol Nawrocki w trakcie uroczystości na Westerplatte powiedział, że domaga się reparac... Prof. Piotr Czauderna: Pokłady łatwego zła » W ostatnich latach karierę robi pojęcie hejtu w internecie; nazywane jest to inaczej mową nienawiści... 1 września - czas polskiego honoru » Bezpłatna "Gazeta Gdańska" w swoim najnowszym wydaniu przypomina wiele gdańskich i pomorskich okolic... Jarosław Kaczyński w Gdańsku » 25 sierpnia Jarosław Kaczyński w Sali BHP prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał się z mieszkańcami ... Prezes PiS: Niemcy prowadzą do rozbicia naszej tożsamości » „Jest także inna wojna, którą pozwolę sobie określić jako wojnę hybrydową. To jest operacja prowadzo... Prezydent w mateczniku... » 4 dni po zaprzysiężeniu na Prezydenta RP - dr Karol Nawrocki weekend spędził w rodzinnym domu. Był n... Stowarzyszenie 'Godność' gratuluje Prezydentowi Karolowi Nawrockiemu » PanKarol NawrockiPrezydent Rzeczypospolitej PolskiejSzanowny Panie Prezydencie!Dzień Pańskiego zaprz...
Gdańska bazylika na cenzurowanym...
piątek, 05 września 2025 07:47
Gdańska bazylika na cenzurowanym...
Równi i równiejsi, czyli Wojewódzki Konserwator Zabytków po raz
Jubileusz 80-lecia Lechii
niedziela, 10 sierpnia 2025 18:35
Jubileusz 80-lecia Lechii
Na Ołowiance w Gdańsku miała miejsce urodzinowa Gala Lechii
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
środa, 30 kwietnia 2025 22:06
Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
Stosunkowo niedawne zauroczenie muzyką Mingusa, mogę jedynie

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Rowerzyści” Volkera Schmidta
niedziela, 16 lutego 2025 14:18
„Rowerzyści” Volkera Schmidta
Dziwne uczucie niedosytu, znaku zapytania i bezradności towarzyszy
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
sobota, 28 grudnia 2024 17:15
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
Spacerując lasami okalającymi Wejherowo, w okolicy ulicy Jana III
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Przed koncertem Ozzy Osbourne'a w ERGO ARENA: więcej miejsc parkingowych, dodatkowa komunikacja

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 08 sierpnia 2011 15:21

altWe wtorek,9 sierpnia  jedno z największych muzycznych wydarzeń 2011 roku w Polsce. W  ERGO ARENA wystąpi Ozzy Osbourne! w związku z występem legendarnego wokalisty Black Sabbath organizatorzy spodziewają się przybycia około 10 000 widzów.


 
Wjazd na parking hali od strony Gdańska odbywać się będzie od ulicy Gospody oraz Rybackiej. Od strony Sopotu na parking dojechać można ulicą Łokietka – wybierając tę trasę należy pamiętać o utrudnieniach związanymi z remontem ulicy.

W trosce o komfort kierowców, a także mieszkańców osiedla Gdańsk-Żabianka we wtorek od godz. 17.00 uruchomiony zostanie dodatkowy parking zlokalizowany na terenie sopockiego Hipodromu. UWAGA! Wjazd na parking możliwy będzie od strony Sopotu-ulicą Łokietka, w odległości ok. 100 metrów od ronda. Wjazd znajduje się na wysokości wieży telefonii komórkowej. Opłata za parkingi – 10 zł. ERGO Arena dla widzów zostanie udostępniona zostanie na dwie godziny przed koncertem tj. od godziny 18.00.

Miejsca postojowe dla pojazdów osób niepełnosprawnych na parkingu przy ERGO ARENIE – wjazd od ulicy Łokietka.

Dla osób, które zdecydują się zostawić swoje auta w domu przygotowano dodatkowe połączenia. Po zakończeniu koncertu ok. godz. 23.00-23.45:
- z Pętli Jelitkowo odjadą dodatkowe tramwaje w kierunku Centrum Gdańska przez Przymorze, Zaspę, Wrzeszcz do Dworca Głównego PKP Gdańsk;
- ze stacji Gdańsk Żabianka-AWFiS podstawione zostaną dodatkowe składy kolejki SKM, które odjadą zarówno w kierunku Gdańsk, jak i Gdyni-Chylonii

Organizatorzy proszą uczestników koncertu, którzy przyjadą do ERGO ARENY samochodami o korzystanie z wyznaczonych, wskazanych miejsc parkingowych w celu zminimalizowania ewentualnych utrudnień mieszkańcom osiedla Żabianka. Proszą również o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń i wskazówek służb porządkowych oraz obsługi parkingu.


Kasy ERGO ARENY czynne będą w dniu koncertu od godz.12.00.


ERGO ARENA uruchomiła specjalną infolinię! Na wszelkie pytania, wątpliwości można uzyskać odpowiedź w dniu koncertu 10-18 pod tel: +58 767 2222.

TŁ, materiały prasowe ERGO Arena


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież