Konkurs na opracowanie koncepcji wystawy archeologicznej we wnętrzach ... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji wystawy archeologicznej... Wicepremier Jacek Sasin w tygodniku „Sieci”: Bitwa o węgiel » W najnowszym numerze „Sieci” ważny wywiad z wicepremierem Jackiem Sasinem, w którym minister aktywów... ZOO Gdańsk - ogród i fundacja » Dyrektorzy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, Michał Targowski i Emilia Salach, są w zarządzie Fundacj... Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci » Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia Anna Olszewska-Kowalska, uwzględnił z... Wejście w historię: eksponaty związane z podporucznik Marią Orlicz » W Muzeum II Wojny Światowej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Wejście w historię”. Tym razem zap... Prezydent w potrzebie » Od ostatniej soboty w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku przebywa b. prezydent RP - Lech Wa... 110 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” » „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Ta łacińska sentencja, użyta w satyrach rzymskiego poety Juwenalisa ... Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: Dalej nie możemy się cofnąć! » W najnowszym numerze „Sieci” specjalny wywiad z premierem Jarosławem Kaczyńskim, w którym prezes Pra... Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro... » Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dominująca spółka Grupy... Krzyże Orlenu i Lotosu » Ważnym elementem mszy dziękczynnej w bazylice Św. Brygidy było podarowanie Bursztynowemu Ołtarzowi 2...
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
czwartek, 11 sierpnia 2022 19:25
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
25. Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce
sobota, 13 sierpnia 2022 07:12
25. Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce
W dniach 15-21 sierpnia w Monachium rozgrywane będą 25. Mistrzostwa
Radomiak zdeklasował Lechię
niedziela, 14 sierpnia 2022 15:50
Radomiak zdeklasował Lechię
Po bardzo słabej grze Lechia został rozbita w Radomiu 1:4 (1:2).

Galeria Sztuki Gdańskiej

Razem z Ukrainą
niedziela, 31 lipca 2022 12:44
Razem z Ukrainą
Zaproszenie na wystawę zatytułowaną „Razem z Ukrainą”

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Aktywność na świeżym powietrzu
wtorek, 16 sierpnia 2022 20:11
Aktywność na świeżym powietrzu
Dzielnicowe Centra Sportu zapraszają w drugim miesiącu wakacji na
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Wszystko pod kontrolą - wygrana Trefla z AZS

Trefl Sopot pokonał w pierwszym ligowym meczu w ERGO Arena AZS Koszalin 87:83. Mecz oglądało nieco ponad 2 tysiące ludzi (oficjalnie podaną liczbę widzów należy włożyć między bajki), którzy niestety musieli narzekać na nieco chwilami nudnawe widowisko.Trefl Sopot - AZS Koszalin 87:83 (29:19, 19:19, 18:17, 21:28)

Trefl: Jeter 14, Waczyński 11, Leończyk 11, Stefański 11, Michalak 10, Brembly 9, Gadri-Nicholson 8, Majstorović 7, Vasiliauskas 4, Roszyk 2
AZS: Sykes 20, Brandwein 15, Dunn 15, Henry 15, Dąbrowski 6, Białek 5, Wołoszyn 2, Bigus, Raczyński

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej kwarcie, w której sopocianie szybko odskoczyli gościom na10 punktów i nie oddali prowadzenia do końca spotkania. AZS był w tym meczu wspierany przez kilkunastoosobową grupę kibiców, którzy niestety głównie skupiali się na wulgarnych przyśpiewkach na temat innych klubów. Koszalinianie nie mieli na tyle sił, a może i umiejętności, żeby w pierwszej połowie nawiązać walkę z gospodarzami. Tymczasem sopocianie sprawiali wrażenie, jakby nie interesowało ich gromienie rywali, a jedynie spokojne zwycięstwo.


Takie podejście zemściło się w ostatniej odsłonie, kiedy to zawodnicy Trefla stracili trochę skuteczności i przez to AZS niebezpiecznie zbliżył się, ale na niewiele się dał ten zryw, bo Treflowi udało się obronić przewagę i ostatecznie wygrać to spotkanie.


- Wolę wygrywać brzydko, jak dziś, niż przegrywać po ładnej grze, jak w meczu ze Stelmetem - powiedział na pomeczowej konferencji trener Trefla Darius Maskoliunas. Nie da się z nim nie zgodzić, ale kibice nie przychodzą na mecze oglądać przystojnych koszykarzy i ładnych cheerleaderek, ale ciekawe, emocjonujące i efektowne mecze. Oby kolejne właśnie takie były.

FA


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież