Przemysław Majewski: Listek figowy władzy » Rozmowa z Przemysławem Majewskim, radnym z Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska- Czy Gdańsk, ja... Radni PiS protestują przeciwko wspieraniu nielegalnej imigracji » Radni Miasta Gdańska z klubu Prawa i Sprawiedliwości zaprotestowali przeciwko wspieraniu przez Gdańs... Jacek Szaran: Słupsk nie istniał dla marszałka » Z Jackiem Szaranem, radnym ze Słupska, rozmawia red. Piotr Kubiak (Radio Gdańsk)Według słupskiego ra... Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami.... Miesiąc AAC w Przedszkolu Specjalnym Nr 77 » Październik to międzynarodowy miesiąc komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC). Przez cały mi... Poseł Tarczyński w Akwenie: Fakty dla przekonanych... » W klubie gdańskiej Solidarności "Akwen" odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Dominikiem Tarczyński... W tygodniku „Sieci”: Putin wysyła na śmierć » Władimir Putina ogłosił częściową mobilizację i chce powołać pod broń przynajmniej 300 tys. mężczyzn... Las to nie wysypisko » Nielegalne składowiska odpadów, to największe zmartwienie Nadleśnictwa Kolbudy. W świetle prawa domn... Czesław Nowak: Tusk otrzymał zadanie do wykonania » Z Czesławem Nowakiem, posłem OKP i Porozumienia Centrum (1989-1993), gdańskim radnym (1998-2006), po... PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej » 16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placów...
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Marsze w górę tabeli
sobota, 24 września 2022 13:49
Marsze w górę tabeli
EKSTRAKLASA BP
Lechia od ostatniego dnia lipca wciąż bez
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
czwartek, 22 września 2022 18:12
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
48-letni Marcin Kaczmarek podjął się niezwykle trudnego zadania.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Szlakiem Rewskich Szkut
wtorek, 20 września 2022 13:27
Szlakiem Rewskich Szkut
Kilka dni urlopu jak co roku we wrześniu spędziłem w Rewie. To
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
środa, 31 sierpnia 2022 08:28
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza uczniów

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

MH Automatyka "pomogła" wygrać rywalom

altTrzeciej z rzędu porażki doznali hokeiści MH Automatyka. Gdańszczanie przegrali w hali Olivia z Zagłębiem Sosnowiec 3:5 (1:3, 2:1, 0:1). O przegranej biało-niebieskich zadecydowały błędy i prezenty jakie robili rywalom.MH Automatyka Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 3:5 (1:3, 2:1, 0:1)
Bramki: 1:0 Szymon Marzec (2), 1:1 Vladimír Luka (4), 1:2 Adam Jaskólski (18), 1:3 Vladimír Luka (20, 4 na 5), 2:3 Petr Polodna (28), 2:4 Tomasz Kozłowski (36, 4 na 4), 3:4 Jakub Stasiewicz (38, 5 na 4), 3:5 Vladimír Luka (59)

MH Automatyka: Carogorodcew (15 Witkowski) - Chalupa, Malý, Steber, Polodna, Danieluk - Tieslukiewicz, Ałeksiuk, Vitek, Rożkow, Stasiewicz - Kantor, Pastryk, Strużyk, Pesta, Marzec - Lehmann, Dolny, Rompkowski, Wróbel, Smal.

Zagłębie: Radziszewski - Działo, Charousek, Bernacki, Słaboń, Kozłowski - Martinka, Kaluža, Luka, Káňa, Sikora - Horzelski, Podsiadło, A. Jaskólski, Rutkowski, Bucenko - Gniewek, Duszak, Jarosz, Pędraś, Jerasow.

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla MH Automatyki. Już po 100 sekundach gdańszczanie objęli prowadzenie. Biało-niebiescy wykorzystali błąd rywali i kontrę sfinalizował Szymon Marzec. Niestety gospodarze krótko cieszyli się prowadzeniem. W 4 minucie to gdańszczanie popełnili błąd i goście ruszyli z kontrą, którą wykończył Vladimír Luka. W 14 minucie MH Automatyka musiała dokonać zmiany bramkarza po tym jak urazu nabawił się Carogorodcew. Tomasz Witkowski już po 4 minutach wyjmował krążek z siatki. Goście wygrali wznowienie z lewej strony, wycofali krążek pod niebieską, skąd celny strzał oddał Adam Jaskólski i było 1:2. Fatalnie zachowali się gdańszczanie w ostatnich sekundach pierwszej tercji. Biało-niebiescy grali w przewadze. Goście wystrzelili krążek do gdańskiej tercji. Gdańszczanie tak niefortunnie wyprowadzali krążek, że w gdańskiej tercji przechwycił go Vladimír Luka i umieścił w gdańskiej bramce.


Od początku drugiej tercji inicjatywę mieli gracze MH Automatyki, ale byli nieskuteczni. Popełniali również błędy po których rywale mogli zdobyć kolejne bramki. Po jednej z takich sytuacji, której nie wykorzystali przyjezdni skuteczną akcję przeprowadzili biało-niebiescy, a krążek w sosnowieckiej bramce umieścił Petr Polodna. Po zdobyciu kontaktowej bramki przewaga gdańszczan wzrosła, ale nie było efektu bramkowego. W 38 minucie fatalny błąd przy wyprowadzaniu krążka za swojej bramki popełnił Witkowski i goście ponownie prowadzili dwoma bramkami (4:2). W 38 minucie gdańszczanie zmniejszyli straty do jednej bramki zdobywając bramkę 1 sekundę przed końcem okresu gry w przewadze. Spod niebieskiej uderzał Mateusz Danieluk, a tor lotu krążka zmienił Jakub Stasiewicz.


Trzecia tercja toczyła się prawie cały czas w tercji sosnowiczan, którzy umiejętnie się bronili. Na ponad 2,5 minuty przed końcową syreną gdańszczanie postawili wszystko na jedną kartę i wycofali bramkarza. Wyrównującej bramki nie udało się zdobyć, a w 59 minucie goście zadali decydujący cios. Vladimír Luka przejął krążek na wysokości linii bramkowej z prawej strony sosnowickiej bramki i uderzeniem przez cały lód umieścił krążek w gdańskiej bramce ustalając wynik meczu.


Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież