“Nocna zmiana” w Muzeum II Wojny Światowej » Czarna dziura zamiast portretu rotmistrza Witolda Pileckiego, rodziny Ulmów i św. o. Kobego. W nocy ... Koncert symfoniczny w stoczniowej hali CRIST » Stocznia CRIST jest w trakcie przygotowań do nietypowego wydarzenia. Tym razem nie będzie to jednak ... "Gdańska" na przerwie » Pozwolimy państwu odetchnąć chwilę od "złego powietrza i zwierząt drapieżnych" - naturalnego siedlis... Poseł Płażyński u konserwatora upomina się o historię Gdańska » Poseł RP Ziemi Pomorskiej Kacper Płażyński napisał list do nowego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytkó... Zlecenie na Popiełuszkę » 19 października 1984 r. funkcjonariusze SB zamordowali bł. ks. Jerzego Popiełuszkę. To była zbrodnia... Ksiądz Jerzy Popiełuszko, błogosławiony męczennik » To dla mnie zawsze odpowiedzialność i wyzwanie pisać o Księdzu Jerzym Popiełuszce. Odpowiedzialność,... List do ministra Parella - D. Wałęsa nie udzielała się w opozycji » Wojewódzka Pomorska Rada Konsultacyjna ds. Działaczy Opozycji i Osób Represjonowanych w odniesieniu ... PRO LIVE w Gdańsku » Już po raz 12. na gdańskich ulicach odbył się Marsz dla Życia.Marsz ruszył o godzinie 15 spod Kaplic... Hipokryzja PO: Tusk łoi migrantów, Gdańsk nagradza Białorusina » Bycie w Platformie Obywatelskiej to nieustanne narażanie się na głupie zwroty w polityce Donalda Tus... W obronie ogródków » Od kwietnia Urząd Miasta ogłosił konsultacje społeczne w sprawie uchwalenia nowego Planu Ogólnego, k...
Reklama
PRO LIVE w Gdańsku
wtorek, 18 czerwca 2024 08:25
PRO LIVE w Gdańsku
Już po raz 12. na gdańskich ulicach odbył się Marsz dla
Energa Wybrzeże - Arged Malesa LIVE: 38:50 70:107
niedziela, 23 czerwca 2024 09:31
Energa Wybrzeże - Arged Malesa LIVE: 38:50 70:107
Na godz. 14.00 zaplanowano początek meczu 9. kolejki Metalkas 2.
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
piątek, 21 czerwca 2024 15:31
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
Już tylko miesiąc został do inauguracji Ekstraklasy w
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wspomnienie o Emilu. Cezary Paciorek Quintet - Emil
piątek, 06 września 2019 17:21
Wspomnienie o Emilu. Cezary Paciorek Quintet - Emil
Jeszcze niedawno w spisie numerów telefonicznych przemykał mi pod

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Charlie zmienia się w kurczaka
środa, 05 czerwca 2024 13:24
Charlie zmienia się w kurczaka
Od niedawna w Polsce uczniowie nie muszą odrabiać prac domowych.
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Ergo Hestia wspiera żeglarzy przed Olimpiadą

- Powodzenia na Olimpiadzie! – takimi życzeniami dla Przemka Miarczyńskiego zakończyło się spotkanie polskiego windsurfera, który ma szansę na olimpijski medal, z przedstawicielami Ergo Hestii, władzami Sopotu i władzami klubu SKŻ Ergo Hestia Sopot.
Podczas spotkania w Sopocie, Ergo Hestia odnowiła we wtorek umowę o współpracy z Sopockim Klubem Żeglarskim Ergo Hestia Sopot. Pomorska grupa ubezpieczeniowa już od dwunastu lat wspiera klub ze światowej czołówki żeglarskiej. W tym roku objęła też opieką Przemysława Miarczyńskiego, Mistrza Europy, który ma szansę na medal na tegorocznej Olimpiadzie w windsurfingowej klasie RS:X.

Porozumienie o współpracy podpisali Grzegorza Szatkowski, Wiceprezes Zarządu Grupy Ergo Hestia oraz Komandor Klubu SKŻ Ergo Hestia Sopot, Piotr Hlavaty.

- Ergo Hestia zakładała 12 lat temu długofalowe zaangażowanie we wspieranie żeglarstwa i klubu SKŻ. Od tamtej pory klub wspaniale się rozwinął, a Ergo Hestia wspiera również indywidualnie poprzez stypendia konkretnych zawodników. To dobry kierunek, chcemy nadal wspierać klub w kształceniu przyszłych olimpijczyków i mistrzów Świata czy Europy. Zaangażowanie w ten sport jest jednocześnie jednym z filarów działań w zakresie odpowiedzialności społecznej Grupy Ergo Hestia – podkreślił Wiceprezes Grzegorz Szatkowski.


alt


Indywidualną umowę stypendialną z Przemysławem Miarczyńskim podpisał obecny na konferencji  Prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Ergo Hestia objęła Olimpijczyka taką umową już na początku roku.

Miarczyński jest jedną z nadziei medalowych Polski podczas nadchodzących Igrzysk. - Do Londynu jadę po medal - wyjaśniał Przemysław Miarczyński. - Przede mną jednak jeszcze ponad dwa miesiące wytężonej pracy. W tym czasie wezmę udział w wyścigu w Pucku oraz w międzynarodowych regatach w Weymouth, czyli w miejscu, w którym rozegrane zostaną wyścigi olimpijskie. Cieszę się, że z klubem współpracuje przez długie lata stabilna firma. Również dzięki temu mogłem trzy razy pojechać na Olimpiadę – mówił polski Olimpijczyk.

- Przemek jest w znakomitej formie, co potwierdził, zdobywając w marcu tytuł Mistrza Europy - mówił Piotr Hlavaty, komandor SKŻ Ergo Hestia Sopot. – Trzymamy za niego kciuki i wierzymy w jego sukces na Igrzyskach.

Miarczyńskiemu będą mogli kibicować wszyscy mieszkańcy Trójmiasta w specjalnie w tym celu przygotowanej strefie kibica. W dniach 27.07.-12.08. dzięki Ergo Hestii przy klubowej plaży stanie dedykowana żeglarzom strefa, gdzie na żywo będzie można śledzić poczynania polskich olimpijczyków.
źródło ergohestia.pl

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież