Dulkiewicz naucza w szkołach » Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej oświaty, w ramach "lekcji obywatel... Piotr Duda w Telewizji Republika » W środę, 28 lutego, o 19:30 gościem Danuty Holeckiej w Telewizji Republika będzie Piotr Duda, przewo... KWW Kocham Gdańsk - zbudować coś opartego o zwykłych, normalnych gdańs... » W wyborach samorządowych wystartuje nowe ugrupowanie na gdańskiej scenie politycznej - KWW Kocham Gd... Obszański, Śniegula i Bartuzel w Telewizji Republika » We wtorek, 27 lutego, o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej będą Tomasz Obszański, Przewodniczący NSZZ Rol... W tygodniku „Sieci”: Spisek przeciw polskiej szkole » Nowy numer tygodnika „Sieci” ujawnia szokujący plan Brukseli na polską edukację: szkoły mają obniżyć... Szumiące zabawy czyli VIII Międzyszkolny Turniej Logopedyczny » Kiedy dziecko idzie do szkoły i gdy są u niego wskazania do pracy nad prawidłową mową, uczeń trafia ... Szkoła Podstawowa nr 11: dzieci chcą się uczyć w tej szkole » 1 marca rusza rekrutacja do gdańskich szkół podstawowych. W lutym swoje drzwi na spotkania z rodzica... Medale za wkład w Pamięć » W piątkowe popołudnie gdański Odział Instytutu Pamięci Narodowej wręczył medale dla pięciu laureatów... Grzegorz Górski: Jesteśmy w "oku cyklonu" » Czy jako naród jesteśmy świadomi nadciągających zagrożeń; o naiwności w patrzeniu na swoją przyszłoś... Anna Gembicka i Tomasz Obszański w Telewizji Republika » W piątek o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej w Telewizji Republika będą Anna Gembicka, była minister rol...
Dulkiewicz naucza w szkołach
czwartek, 29 lutego 2024 10:44
Dulkiewicz naucza w szkołach
Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej
Hokeistki Stoczniowca nie zagrają w finale
niedziela, 25 lutego 2024 14:18
Hokeistki Stoczniowca nie zagrają w finale
Nie będzie 10. z rzędu finału hokeistek Stoczniowca. Gdańszczanki
Mocne otwarcie wiosny Arki i Lechii
sobota, 24 lutego 2024 12:38
Mocne otwarcie wiosny Arki i Lechii
I LIGA FORTUNA
Wszyscy oczekiwali postawy trójmiejskich
Lechia kontrolowała mecz w Pruszkowie
niedziela, 25 lutego 2024 21:07
Lechia kontrolowała mecz w Pruszkowie
Drugi mecz i drugie zwycięstwo Lechii w rundzie wiosennej.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Narodziny artysty malarza
niedziela, 18 lutego 2024 16:26
Narodziny artysty malarza
Moje wskazówki dotyczące malowania nie są poradnikiem. Dotyczą

Sport w szkole

Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
poniedziałek, 26 lutego 2024 11:25
Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
Gdański Zespół Schronisk i Sporu Szkolnego zaprasza do udziału w

"Gdańska" w antrakcie

Puste miejsca
wtorek, 06 lutego 2024 15:33
Puste miejsca
Pustynia według Wikipedii to teren o dużej powierzchni pozbawiony
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Ergo Hestia wspiera żeglarzy przed Olimpiadą

- Powodzenia na Olimpiadzie! – takimi życzeniami dla Przemka Miarczyńskiego zakończyło się spotkanie polskiego windsurfera, który ma szansę na olimpijski medal, z przedstawicielami Ergo Hestii, władzami Sopotu i władzami klubu SKŻ Ergo Hestia Sopot.
Podczas spotkania w Sopocie, Ergo Hestia odnowiła we wtorek umowę o współpracy z Sopockim Klubem Żeglarskim Ergo Hestia Sopot. Pomorska grupa ubezpieczeniowa już od dwunastu lat wspiera klub ze światowej czołówki żeglarskiej. W tym roku objęła też opieką Przemysława Miarczyńskiego, Mistrza Europy, który ma szansę na medal na tegorocznej Olimpiadzie w windsurfingowej klasie RS:X.

Porozumienie o współpracy podpisali Grzegorza Szatkowski, Wiceprezes Zarządu Grupy Ergo Hestia oraz Komandor Klubu SKŻ Ergo Hestia Sopot, Piotr Hlavaty.

- Ergo Hestia zakładała 12 lat temu długofalowe zaangażowanie we wspieranie żeglarstwa i klubu SKŻ. Od tamtej pory klub wspaniale się rozwinął, a Ergo Hestia wspiera również indywidualnie poprzez stypendia konkretnych zawodników. To dobry kierunek, chcemy nadal wspierać klub w kształceniu przyszłych olimpijczyków i mistrzów Świata czy Europy. Zaangażowanie w ten sport jest jednocześnie jednym z filarów działań w zakresie odpowiedzialności społecznej Grupy Ergo Hestia – podkreślił Wiceprezes Grzegorz Szatkowski.


alt


Indywidualną umowę stypendialną z Przemysławem Miarczyńskim podpisał obecny na konferencji  Prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Ergo Hestia objęła Olimpijczyka taką umową już na początku roku.

Miarczyński jest jedną z nadziei medalowych Polski podczas nadchodzących Igrzysk. - Do Londynu jadę po medal - wyjaśniał Przemysław Miarczyński. - Przede mną jednak jeszcze ponad dwa miesiące wytężonej pracy. W tym czasie wezmę udział w wyścigu w Pucku oraz w międzynarodowych regatach w Weymouth, czyli w miejscu, w którym rozegrane zostaną wyścigi olimpijskie. Cieszę się, że z klubem współpracuje przez długie lata stabilna firma. Również dzięki temu mogłem trzy razy pojechać na Olimpiadę – mówił polski Olimpijczyk.

- Przemek jest w znakomitej formie, co potwierdził, zdobywając w marcu tytuł Mistrza Europy - mówił Piotr Hlavaty, komandor SKŻ Ergo Hestia Sopot. – Trzymamy za niego kciuki i wierzymy w jego sukces na Igrzyskach.

Miarczyńskiemu będą mogli kibicować wszyscy mieszkańcy Trójmiasta w specjalnie w tym celu przygotowanej strefie kibica. W dniach 27.07.-12.08. dzięki Ergo Hestii przy klubowej plaży stanie dedykowana żeglarzom strefa, gdzie na żywo będzie można śledzić poczynania polskich olimpijczyków.
źródło ergohestia.pl

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież