Prof. Nowak: Polska pierwszym krajem UE bez cenzury prewencyjnej » „Polska jest pierwszym krajem, który odrzucił DSA. W ten sposób Polska staje się krajem wewnątrz UE,... Stanowisko Stowarzyszenia "Godność" w związku z profanacją krzyża w Ki... » W połowie grudnia 2025, w szkole im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie nauczycielka w trakcie lekcji ... Krzyż ze szkoły w Mielnie wrócił na swoje miejsce » „Nie wiem, czy ta pani jest ateistką, czy jest jakiegoś innego wyznania. Ale jeśli coś takiego zrobi... Król Kaszubów i Solidarności – Ks. prał. Hilary Jastak » 13 grudnia minęła mroczna rocznica wybuchu stanu wojennego. Był to kolejny krok walki władzy komunis... Antoni Patek - patron roku 2027 » 18 grudnia 2025 r, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie było miejscem niecodziennej uroczystości... Rondo Szyślaka - Architekt znaku pokoju » "Przekażcie sobie znak pokoju".Los, przypadek, okoliczność sprawiły, że Wiesław Szyślak, architekt, ... Zastęp Czarzastego: Nowa Lewica i... frakcja PZPR » Lewica nowa, ale niezupełnie. W partii jej nowego, zadomowionego przewodniczącego Włodzimierza Czarz... Gazeta Gdańsk Gdańskie Grudnie » Już w najbliższy piątek w sieci dystrybucji "Gazety Gdańskiej" ukaże się jej specjalne wydanie: "Gda... Moje grudnie: Czesław Nowak i Stanisław Fudakowski » Czesław Nowak - Jeszcze przed grudniem 1970 jako jeden z nielicznych bezpartyjnych brygadzistów Mors... Godność 13 grudnia: Precz z komuną i rządem Tuska » Oświadczenie Stowarzyszenia „Godność” pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców. Stowarzyszenie „Godnoś...
Król Kaszubów i Solidarności – Ks. prał. Hilary Jastak
środa, 31 grudnia 2025 19:09
Król Kaszubów i Solidarności – Ks. prał. Hilary Jastak
13 grudnia minęła mroczna rocznica wybuchu stanu wojennego. Był to
XVIII Pielgrzymka Kibiców do Częstochowy
poniedziałek, 12 stycznia 2026 07:57
XVIII Pielgrzymka Kibiców do Częstochowy
Jeszcze 18 lat temu wielu dzisiejszych pielgrzymów Patriotycznej
Tablica Łazarka
środa, 31 grudnia 2025 19:00
Tablica Łazarka
Wojciech Łazarek był piłkarzem, a później bardzo znanym trenerem

Galeria Sztuki Gdańskiej

Staszek
czwartek, 25 września 2025 11:03
Staszek
Był człowiekiem słowa – i to słowa używanego w sposób

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Żeglarz
piątek, 02 maja 2025 08:00
Żeglarz
Kapitan Nut odważny, romantyczny, bez skazy, poświęcił swoje
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
czwartek, 18 września 2025 17:09
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
Kompleks klasztorno-kościelny w Żarnowcu to perła północnych
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Junior dał Lechii trzy punkty

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 20 lutego 2022 20:16

altW spotkaniu określanym jako hit kolejki Lechia na Polsat Plus Arena pokonała Lecha Poznań 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył 17-letni Filip Koperski.



Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Filip Koperski (86)

Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak - Filip Koperski, Michał Nalepa, Mario Maloca, Conrado - Jarosław Kubicki, Maciej Gajos (90+3 Kristers Tobers) - Joseph Ceesay (58 Kacper Sezonienko) Jakub Kałuziński (58 Marco Terrazzino), Ilkay Durmus (88 Rafał Pietrzak) - Łukasz Zwoliński (58 Flavio Paixao)

Lech Poznań: Filip Bednarek - Lubomir Satka, Bartosz Salamon, Antonio Milić, Pedro Rebocho - Jesper Karlstrom (89 Pedro Tiba) , Nika Kwekweskiri (77 Radosław Murawski) - Kristoffer Velde (64 Joao Amaral), Dani Ramirez (64 Adriel Ba Loua), Jakub Kamiński (89 Michał Skóraś) - Dawid Kownacki

Jako hit kolejki określane było starcie Lechii z Lechem. Niestety tylko w zapowiedziach było to hitowe spotkanie. Na boisku w rywalizacji drużyn z czołówki walczących o tytuł mistrzowski i podium rozgrywek nie było widać jakości.


Lech po sobotniej wygranej Pogoni stracił fotel lidera. Poznaniacy od początku przeważali, ale nie przekładało się to na wynik. Goście na początku mieli okazje na objęcie prowadzenia, ale ich nie wykorzystali. Lechia do przerwy bardzo blado wyglądała w ofensywie oddając tylko jeden, niecelny strzał na bramkę rywala.


W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Przeważali goście, którzy nie wykorzystywali kolejnych okazji. Piłka znalazła się w gdańskiej bramce, ale nie została uznana, bo jeden z graczy Lecha był na spalonym. W 86. minucie cios na wagę trzech punktów zadała Lecia. Po rzucie rożnym piłkę przedłużył Flavio Paixao, a na dalszym słupku znakomicie znalazł się Filip Koperski, który umieścił piłkę w bramce gości. Dla 17-latka był to dopiero drugi mecz w podstawowym składzie biało-zielonych.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items: