Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7... Magdalena Czarzyńska-Jachim wygrała wybory na prezydenta Sopotu » Według danych Państwowej Komisji Wyborczej ze wszystkich sopockich obwodowych komisji, na Magdalenę ... W tygodniku „Sieci”: To bitwa mojego życia » Na łamach nowego wydania tygodnika „Sieci” Zbigniew Ziobro, były minister sprawiedliwości i prokurat... W Gdańsku Aleksandra Dulkiewicz wygrała w I turze » W Gdańsku w wyborach prezydenckich Aleksandra Dulkiewicz wygrał w I turze. Urzędująca prezydent uzys...
Reklama
Gdańska rada: liderzy i outsiderzy
piątek, 12 kwietnia 2024 15:13
Gdańska rada: liderzy i outsiderzy
Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady
Energa Wybrzeże nie dogoniła Wilków
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 14:24
Energa Wybrzeże nie dogoniła Wilków
Po fatalnym początku meczu Energa Wybrzeże goniła Cellfast Wilki
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
piątek, 12 kwietnia 2024 15:35
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
I LIGA FORTUNA
Radość w Gdyni, niepokój w Gdańsku.
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia odzyskała pozycję lidera
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

Galeria Sztuki Gdańskiej

W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
niedziela, 07 kwietnia 2024 14:42
W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
Ostatnio trafił w moje ręce linoryt polskiego ekspresjonisty

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Nagrody teatralne rozdane
środa, 27 marca 2024 14:20
Nagrody teatralne rozdane
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru rozdano jak co roku nagrody
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Kandydaci KWW Nasza Gmina Żukowo 2024
piątek, 05 kwietnia 2024 13:12
Kandydaci KWW Nasza Gmina Żukowo 2024
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

ENERGA obniża rachunki

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
wtorek, 06 lipca 2010 10:59

altKlienci ENERGI mogą w przyszłym roku otrzymywać rachunki za prąd z 5-procentową zniżką lub bez opłaty handlowej. Muszą tylko do 31 października zdecydować się na wybór upustu i złożyć wniosek. Oferta skierowana jest do firm i instytucji.


Klienci ENERGI mogą wybrać gwarantowany 5-procentowy rabat w stosunku do cen cennikowych obowiązujących w 2011 roku lub brak opłat handlowych. Opłata handlowa, w zależności od cyklu rozliczeniowego i taryfy, wynosi od 8 do 120 zł.


- Nasza oferta to zapewnienie niższej od standardowego cennika ceny energii elektrycznej. Niezależnie od tego, którą promocję klient wybierze, ma pewność że jego firma w 2011 będzie płacić niższe rachunki - dodaje Ireneusz Kulka, wiceprezes ENERGA-Obrót SA. 
Aby skorzystać z oferty należy  najpóźniej do 31 października złożyć wniosek w najbliższym Biurze Obsługi Klienta ENERGI lub wysyłać go pocztą. O skorzystaniu z oferty  decyduje kolejność zgłoszeń.


Natomiast do nowych klientów, niekorzystających dotąd z usług gdańskiej grupy energetycznej, skierowana jest  inna oferta.  Małe i średnie przedsiębiorstwa zainteresowane obniżeniem kosztów za energię elektryczną firmy muszą jedynie zeskanować swoją fakturę i za pośrednictwem strony www.pradtaniej.pl przesłać ją do ENERGI. W ciągu kliku dni otrzymają propozycję pozwalającą im generować oszczędności z tytułu zmiany sprzedawcy.  Dodatkowo klienci mogą wybrać, czy chcą mieć cenę gwarantowaną do końca 2010 roku, 2011 roku czy też przez 12 miesięcy od podpisania umowy. Oferty przygotowane w oparciu o faktury są dopasowane do indywidualnych potrzeb danej firmy. 


Od września 2009 r. ENERGA pozyskała ponad  800 nowych klientów biznesowych. To obecnie ponad 18 tysięcy nowych punktów poboru. Z oferty ENERGI skorzystały m.in. TP SA i PTK Centertel oraz Tesco, Nordea, Wienerberger, Vectra, Kopalnia Adamów, Philips, Stacje Paliwowe LOTOS, Bank Milenium, Grpa Orbis, PKO BP.     


Ostatnio ENERGA pozyskała wielu klientów na południu Polski, szczególnie na Podhalu. Na ofertę spółki zdecydowały się miejscowe hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, ale także kolejni prestiżowi odbiorcy, m.in. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (TOPR) oraz schroniska w Tatrach: schronisko Morskie Oko, schronisko Kalatówki, schronisko na Hali Kondratowej i schronisko w Dolinie Roztoki. ENERGA wygrała też przetarg na dostawy energii elektrycznej dla obiektów straży granicznej oraz dla  Urzędu Miejskiego w Zakopanem. Od marca, to właśnie ENERGA oświetla zakopiańskie ulice, w tym słynne Krupówki.


Pozyskanie tak dużej liczby nowych klientów to efekt aktywnych działań spółki, która od samego początku położyła duży nacisk na komunikację sprzedażowo-produktową. Przykładem tych działań był m.in. cykl spotkań z klientami konkurencyjnych spółek, a także takie oferty, jak:  "60 dni na opłacenie faktury za energię elektryczną", „Cena Gwarantowana na 4 lata" oraz audyt energetyczny, świadectwa energetyczne czy kompensacja mocy biernej, czyli usługi, dzięki którym firmy mogą zracjonalizować zużycie energii, a tym samym zmniejszyć wydatki na prąd.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież