Lotos na sprzedaż: zamiar ministra i podpis prezesa » Duet Donald Tusk-Paweł Olechnowicz nieroztropnie gospodaruje prawdą. Były premier sprzedaż aktywów s... Czesław Nowak: W samorządach przeważają plusy ujemne » Z Czesławem Nowakiem, posłem w latach 1989–93 (OKP, PC), gdańskim radnym 1998-2006, prezesem Stowarz... Zmarł autor koncepcji pomnika Poległych Stoczniowców 1970 » 21 maja 2022 r. zmarł Bogdan Pietruszka, autor koncepcji gdańskiego pomnika Poległych Stoczniowców 1... Konkurs dla młodzieży „Zainwestuj w naszą planetę” rozstrzygnięty » Wyłoniono zwycięzców konkursu „Zainwestuj w naszą planetę” na plakat cyfrowy o tematyce ekologicznej... W tygodniku „Sieci”: Tak Tusk chciał sprzedać LOTOS Rosjanom » Upublicznienie dokumentów zdradzających plany sprzedania Rosjanom Grupy LOTOS przez rząd PO-PSL jasn... Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa » Z dr. hab. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, profesorem Uniwersytetu Warszawskiego, komentatorem p... Minister Skarbu Państwa: Rząd PO-PSL chciał sprzedać LOTOS Rosjanom i ... » Dokument, który został odtajniony przez obecnego Ministra Skarbu Państwa Jacka Sasina dowodzi, że te... W tygodniku „Sieci”: Jak patrzy na nas Rosja? » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Budzisz analizuje, skąd się wzięło u Rosjan przeświadcz... Święto ogrodnicze w Rënku » To było prawdziwe święto ogrodnicze. 19. edycję Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kier... „Wejście w historię”: prezentacja eksponatów związanych z działalności... » W ramach kolejnej odsłony cyklu „Wejścia w historię” w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zaprezent...
Lotos na sprzedaż: zamiar ministra i podpis prezesa
czwartek, 26 maja 2022 19:49
Lotos na sprzedaż: zamiar ministra i podpis prezesa
Duet Donald Tusk-Paweł Olechnowicz nieroztropnie gospodaruje

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
H.Skrzydlewska Orzeł - Zdunek Wybrzeże LIVE
piątek, 27 maja 2022 22:08
H.Skrzydlewska Orzeł - Zdunek Wybrzeże LIVE
W sobotę o godz. 16.30 w Łodzi ma się rozpocząć mecz
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
sobota, 21 maja 2022 19:07
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
Porażką z wicemistrzem Polski zakończyła sezon Lechia.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bracia z Nowego Portu
poniedziałek, 16 maja 2022 10:13
Bracia z Nowego Portu
Trudno w wypadku mało znanych, wywodzących się z Nowego Portu,

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Ćwicz z Drużyną Energii
poniedziałek, 23 maja 2022 13:50
Ćwicz z Drużyną Energii
Trwa sportowy etap Drużyny Energii, w którym rywalizuje 191 szkół
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
czwartek, 30 grudnia 2021 20:01
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
W środę (29 grudnia) elbląscy radni zadecydowwali o kształcie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Największe targi pracy

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 27 marca 2014 20:36

Około 160 wystawców i około 2500 miejsc pracy czeka na poszukujących zatrudnienia na Pomorskich Metropolitalnych Targach Pracy i Przedsiębiorczości. Trzecia edycja podobnie jak poprzednie odbędzie się w Amber Expo 2 kwietnia w godz. 10.00-14.00.


W trakcie imprezy zaprezentowanych zostanie kilkaset ofert pracy pochodzących ze wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki. Nie zabraknie też pracodawców rekrutujących do pracy w państwach Unii Europejskiej.


alt


Coś dla siebie znajdą także osoby kreatywne poważnie myślące o założeniu własnej działalności gospodarczej. Porad dla przyszłych biznesmenów udzielać będą przedstawiciele firm i organizacji wspierających rozwój przedsiębiorczości.


alt


Podczas targów planowane są również tematyczne warsztaty. W tym roku dla odwiedzających przygotowano dwa tematy: Moje ukryte talenty i  Strategia wytrwania w poszukiwaniu pracy, czyli na co zwracają uwagę pracodawcy a niekoniecznie kandydaci.
Oba warsztaty zorganizowane zostaną na I piętrze AmberExpo, w sali nr 2. Pierwszy z nich rozpocznie się o godzinie 10:30 i potrwa 60 minut. Kolejne zajęcia ruszają o 12:00 i potrwają do godziny 14:00.


Coś dla siebie znajdą także osoby planujące podjecie zatrudnienia za granicą. Dla nich specjalne zajęcia poprowadzą doradcy z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. Cykl zajęć Warunki życia i pracy oraz sytuacja na rynku pracy w Danii, Norwegii, Irlandii, Francji oraz Hiszpanii rozpocznie się 10:30.


alt

Plan stoisk


Nadchodzące targi to nie tylko poszukiwanie zatrudnienia. Po udanym zakończeniu rozmów z pracodawcami zapraszamy do skorzystania z atrakcji. Jest w czym wybierać.


Podobnie jak w latach ubiegłych odbędzie się konkurs na najatrakcyjniejsze stoisko. Udział w plebiscycie może wziąć każdy. Wystarczy wypełnić specjalny, dwustronny kupon konkursowy. Druk będzie można otrzymać wchodząc na główną halę targową. Aby głos był ważny należy wypełnić obie części kuponu, na którym podajemy swoje imię i nazwisko, a także numer najlepszego stoiska. W zabawie warto wziąć udział. Do wygrania są cenne nagrody rzeczowe, wejściówki do kin, muzeów i imprezy sportowe. Wśród upominków znajdą się także praktyczne gadżety.


alt


alt

Lista wystawców


Dla osób pewnych swojej wiedzy przygotowano specjalny konkurs. Ci, które zechcą w nim wziąć udział, będą musieli poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania – po jednym z każdej kategorii. Do wyboru będą działy Praca, Metropolia oraz Rozmaitości. Łącznie do wyboru będzie 180 pytań o różnych poziomach trudności. Najtrudniejszych i tym samym najwyżej punktowanych będzie 60 z nich. Tyle samo stanowić będą pytania trudne oraz łatwe. W celu ułatwienia rozgrywki, podczas zabawy będzie można skorzystać z małych podpowiedzi – tzw. kół ratunkowych.


O tym, że warto wiedzieć więcej przekonają się zwycięzcy konkursu. Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody m.in. wejściówki na imprezy sportowe,  do ogrodu zoologicznego, a także zestawy gadżetów.


Fanów sportowych emocji w sposób szczególny zachęcamy do skorzystania z kolejnej atrakcji – zwiedzanie z przewodnikiem PGE ARENY. Zajrzeć do piłkarskich szatni, vip-owskich lóż czy centrum prasowego będzie można jeszcze w dniu targów.
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież