Dulkiewicz naucza w szkołach » Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej oświaty, w ramach "lekcji obywatel... Piotr Duda w Telewizji Republika » W środę, 28 lutego, o 19:30 gościem Danuty Holeckiej w Telewizji Republika będzie Piotr Duda, przewo... KWW Kocham Gdańsk - zbudować coś opartego o zwykłych, normalnych gdańs... » W wyborach samorządowych wystartuje nowe ugrupowanie na gdańskiej scenie politycznej - KWW Kocham Gd... Obszański, Śniegula i Bartuzel w Telewizji Republika » We wtorek, 27 lutego, o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej będą Tomasz Obszański, Przewodniczący NSZZ Rol... W tygodniku „Sieci”: Spisek przeciw polskiej szkole » Nowy numer tygodnika „Sieci” ujawnia szokujący plan Brukseli na polską edukację: szkoły mają obniżyć... Szumiące zabawy czyli VIII Międzyszkolny Turniej Logopedyczny » Kiedy dziecko idzie do szkoły i gdy są u niego wskazania do pracy nad prawidłową mową, uczeń trafia ... Szkoła Podstawowa nr 11: dzieci chcą się uczyć w tej szkole » 1 marca rusza rekrutacja do gdańskich szkół podstawowych. W lutym swoje drzwi na spotkania z rodzica... Medale za wkład w Pamięć » W piątkowe popołudnie gdański Odział Instytutu Pamięci Narodowej wręczył medale dla pięciu laureatów... Grzegorz Górski: Jesteśmy w "oku cyklonu" » Czy jako naród jesteśmy świadomi nadciągających zagrożeń; o naiwności w patrzeniu na swoją przyszłoś... Anna Gembicka i Tomasz Obszański w Telewizji Republika » W piątek o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej w Telewizji Republika będą Anna Gembicka, była minister rol...
Dulkiewicz naucza w szkołach
czwartek, 29 lutego 2024 10:44
Dulkiewicz naucza w szkołach
Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej
Hokeistki Stoczniowca nie zagrają w finale
niedziela, 25 lutego 2024 14:18
Hokeistki Stoczniowca nie zagrają w finale
Nie będzie 10. z rzędu finału hokeistek Stoczniowca. Gdańszczanki
Mocne otwarcie wiosny Arki i Lechii
sobota, 24 lutego 2024 12:38
Mocne otwarcie wiosny Arki i Lechii
I LIGA FORTUNA
Wszyscy oczekiwali postawy trójmiejskich
Lechia kontrolowała mecz w Pruszkowie
niedziela, 25 lutego 2024 21:07
Lechia kontrolowała mecz w Pruszkowie
Drugi mecz i drugie zwycięstwo Lechii w rundzie wiosennej.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Narodziny artysty malarza
niedziela, 18 lutego 2024 16:26
Narodziny artysty malarza
Moje wskazówki dotyczące malowania nie są poradnikiem. Dotyczą

Sport w szkole

Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
poniedziałek, 26 lutego 2024 11:25
Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
Gdański Zespół Schronisk i Sporu Szkolnego zaprasza do udziału w

"Gdańska" w antrakcie

Puste miejsca
wtorek, 06 lutego 2024 15:33
Puste miejsca
Pustynia według Wikipedii to teren o dużej powierzchni pozbawiony
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Gdański balkon/okno na Euro 2012

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
niedziela, 03 czerwca 2012 19:54

Rada Miasta Gdańska ogłosiła konkurs „Gdański balkon/okno na Euro 2012”. Mogą w nim wziąć udział mieszkańcy Gdańska, którzy specjalnie na czas trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 udekorują swój dom, okno lub balkon.Balkony mogą być przyozdabiane na różne sposoby. Kompozycje mogą np. zagrzewać do boju reprezentację Polski, nawiązywać do turnieju, do goszczących w Gdańsku reprezentacji, czy po prostu kojarzyć się z Gdańskiem – jako miastem gospodarzem Mistrzostw. Szczególnie mile widziane są elementy związane z Euro 2012, ale liczy się też inwencja i wyobraźnia. Wysoko punktowane będą oryginalne pomysły.


Aby wziąć udział konkursie wystarczy ozdobić swoje okno lub balkon i fakt ten uwiecznić na zdjęciu. Zdjęcia należy przesyłać od 1 do 18 czerwca br. do Biura Rady Miasta Gdańska.
- Liczymy na to, że na czas trwania Euro 2012 Gdańsk nabierze odświętnego i magicznego charakteru wielkiego, piłkarskiego święta – mówi Bogdan Oleszek, przewodniczący Rady Miasta Gdańska.


Celem Konkursu jest    propagowanie estetycznego i odświętnego wyglądu obiektów, budynków oraz posesji, nadających miastu gospodarzowi EURO 2012 wyjątkowy klimat związany z radosną zabawą w trakcie trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Organizatorom konkursu zależy także na zachęceniu właścicieli i użytkowników gdańskich budynków do dbałości o wygląd i estetykę najbliższego otoczenia.


alt


Wśród kryteriów oceny brane pod uwagę będą: ogólne wrażenie estetyczne, nawiązanie do EURO 2012, kompozycja kolorystyczna,  wyobraźnia i pomysłowość.


W skład Komisji Konkursowej wchodzi siedmiu radnych Miasta Gdańska. Jak twierdzi Mariusz Feliński z Biura Rady Miasta Gdańska, do wygrania atrakcyjne nagrody, m.in.: aparat fotograficzny, odtwarzacz blu-ray, odtwarzacz DVD.


Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 18 czerwca 2012 r. na adres konkurs-balkon@gdansk.gda.pl  lub listownie: Rada Miasta Gdańska, ul. Wały Jagiellońskie 1, 80-853 Gdańsk z dopiskiem: „Gdański balkon/okno na Euro 2012”.


Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.gdansk.pl (zakładka Konkursy) oraz pod numerem telefonu 58 323 70 29.

Wła-49

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież