O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7... Magdalena Czarzyńska-Jachim wygrała wybory na prezydenta Sopotu » Według danych Państwowej Komisji Wyborczej ze wszystkich sopockich obwodowych komisji, na Magdalenę ... W tygodniku „Sieci”: To bitwa mojego życia » Na łamach nowego wydania tygodnika „Sieci” Zbigniew Ziobro, były minister sprawiedliwości i prokurat... W Gdańsku Aleksandra Dulkiewicz wygrała w I turze » W Gdańsku w wyborach prezydenckich Aleksandra Dulkiewicz wygrał w I turze. Urzędująca prezydent uzys... Podsumowanie koalicji Konfederacji, Polska jest Jedna i Niezależna Sam... » W ostatnim dniu kampanii do wyborów samorządowych odbyła się konferencja prasowa podsumowująca kampa...
Reklama
Gdańska rada: liderzy i outsiderzy
piątek, 12 kwietnia 2024 15:13
Gdańska rada: liderzy i outsiderzy
Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady
Energa Wybrzeże - Cellfast Wilki LIVE: 43:47
niedziela, 14 kwietnia 2024 08:51
Energa Wybrzeże - Cellfast Wilki LIVE: 43:47
O godz. 14.00 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
piątek, 12 kwietnia 2024 15:35
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
I LIGA FORTUNA
Radość w Gdyni, niepokój w Gdańsku.
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia odzyskała pozycję lidera
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

Galeria Sztuki Gdańskiej

W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
niedziela, 07 kwietnia 2024 14:42
W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
Ostatnio trafił w moje ręce linoryt polskiego ekspresjonisty

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Nagrody teatralne rozdane
środa, 27 marca 2024 14:20
Nagrody teatralne rozdane
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru rozdano jak co roku nagrody
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Kandydaci KWW Nasza Gmina Żukowo 2024
piątek, 05 kwietnia 2024 13:12
Kandydaci KWW Nasza Gmina Żukowo 2024
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Centrum wakacyjnej pracy

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 02 lipca 2012 13:34

Okres wakacyjny to dla pracodawców, jak i pracowników dobry moment na nawiązanie sezonowej współpracy. W tym roku znalezienie pracy na lato będzie z pewnością prostsze. W Gdańsku uruchomione zostało Centrum Pracy Krótkoterminowej.Turystyka, gastronomia, handel i budownictwo. To właśnie w tych branżach w najbliższych miesiącach zdecydowanie najłatwiej będzie znaleźć zatrudnienie. Ciekawych ofert można szukać na własną rękę, samemu przeglądając Internet bądź pytając znajomych. Ogłoszenia znalezione w wirtualnej sieci lub z polecenia nie zawsze jednak okazują się pewne. Dlatego jeśli chcemy, podjąć pracę, która będzie nas w pełni satysfakcjonować warto skorzystać z pomocy specjalistów. Takie właśnie wsparcie w zakresie pośrednictwa pracy i rekrutacji nowych pracowników świadczy utworzone w tym roku Centrum Pracy Krótkoterminowej. Mieści się ono w Gdańsku - Wrzeszczu przy Al. Grunwaldzkiej 30/32.


alt


W chwili obecnej w dyspozycji CPK znajdują się ponad 160 ofert na blisko 1100 miejsc pracy. Większość z nich to propozycje dla sprzedawców, kelnerów, pracowników biura obsługi klienta, kucharzy i kolporterów. Są też oferty pracy w mniej typowych zawodach jak np. instruktor tańca nowoczesnego, lektor języka japońskiego czy tatuażysta. Rozpiętość oferowanego wynagrodzenia jest duża. W przypadku stawek godzinowych dolna granica wynosi 7, a górna 12 zł. Pracodawcy oferujący wynagrodzenie miesięczne proponują z kolei od 1500 do nawet 7000 zł.


Oprócz tradycyjnego pośrednictwa pracy CPK świadczy szereg usług doradczych m.in. w zakresie form zatrudnienia oraz praw wynikających z zapisów kodeksu pracy.


alt


Z usług Centrum mogą korzystać także pracodawcy oraz organizatorzy wszelkiego rodzaju imprez masowych i eventów. Dla nich CPK świadczy szeroki zakres usług, w skład których wchodzi m.in. doradztwo personalne oraz rekrutacja i wstępna selekcja pracowników. Co ważne, wszystko to świadczone jest całkowicie bezpłatnie.
źrodło pup.gda.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież