Prezydent w potrzebie » Od ostatniej soboty w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku przebywa b. prezydent RP - Lech Wa... 110 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” » „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Ta łacińska sentencja, użyta w satyrach rzymskiego poety Juwenalisa ... Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: Dalej nie możemy się cofnąć! » W najnowszym numerze „Sieci” specjalny wywiad z premierem Jarosławem Kaczyńskim, w którym prezes Pra... Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro... » Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dominująca spółka Grupy... Krzyże Orlenu i Lotosu » Ważnym elementem mszy dziękczynnej w bazylice Św. Brygidy było podarowanie Bursztynowemu Ołtarzowi 2... 100 lat Pellowskich » Mija 100 lat od założenia działalności piekarniczej rodziny Pellowskich na Wybrzeżu. W roku 1922, tr... Akcja edukacyjna gdańskiego IPN » „Powstańcy Warszawscy przelali krew za Polskę… Ty oddaj krew potrzebującym” – to jedno z haseł akcji... Pierwszy dzień fuzji. Msza dziękczynna w bastionie » 1 sierpnia 2022 to data fuzji firm paliwowych Lotos SA z Gdańska i Orlen SA z Płocka. W bastionie NS... W tygodniku „Sieci”: Prezes NBP ujawnia: tak chcą obalić rząd i polski... » W najnowszym numerze „Sieci” prezes Narodowego Banku Polskiego, prof. Adam Glapiński wyjaśnia, jaki ... Niebieski namiot pomorskiego NFZ na Jarmarku Św. Dominika zaprasza » Informacje o Internetowym Koncie Pacjenta, wszystkich programach profilaktycznych finansowanych prze...
Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro...
środa, 03 sierpnia 2022 16:02
Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro...
Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Rasmus Jensen zostaje w Zdunek Wybrzeżu na sezon 2023
wtorek, 09 sierpnia 2022 16:21
Rasmus Jensen zostaje w Zdunek Wybrzeżu na sezon 2023
Rasmus Jensen pozostanie zawodnikiem Zdunek Wybrzeża Gdańsk na
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
sobota, 06 sierpnia 2022 16:39
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
Po bardzo słabej grze Lechia przegrała na Polsat Plus Arena z

Galeria Sztuki Gdańskiej

Razem z Ukrainą
niedziela, 31 lipca 2022 12:44
Razem z Ukrainą
Zaproszenie na wystawę zatytułowaną „Razem z Ukrainą”

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Wakacje na farmie
środa, 03 sierpnia 2022 15:56
Wakacje na farmie
Podczas turnusów półkolonijnych z Gdańskim Zespołem Schronisk i
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Centrum wakacyjnej pracy

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 02 lipca 2012 13:34

Okres wakacyjny to dla pracodawców, jak i pracowników dobry moment na nawiązanie sezonowej współpracy. W tym roku znalezienie pracy na lato będzie z pewnością prostsze. W Gdańsku uruchomione zostało Centrum Pracy Krótkoterminowej.Turystyka, gastronomia, handel i budownictwo. To właśnie w tych branżach w najbliższych miesiącach zdecydowanie najłatwiej będzie znaleźć zatrudnienie. Ciekawych ofert można szukać na własną rękę, samemu przeglądając Internet bądź pytając znajomych. Ogłoszenia znalezione w wirtualnej sieci lub z polecenia nie zawsze jednak okazują się pewne. Dlatego jeśli chcemy, podjąć pracę, która będzie nas w pełni satysfakcjonować warto skorzystać z pomocy specjalistów. Takie właśnie wsparcie w zakresie pośrednictwa pracy i rekrutacji nowych pracowników świadczy utworzone w tym roku Centrum Pracy Krótkoterminowej. Mieści się ono w Gdańsku - Wrzeszczu przy Al. Grunwaldzkiej 30/32.


alt


W chwili obecnej w dyspozycji CPK znajdują się ponad 160 ofert na blisko 1100 miejsc pracy. Większość z nich to propozycje dla sprzedawców, kelnerów, pracowników biura obsługi klienta, kucharzy i kolporterów. Są też oferty pracy w mniej typowych zawodach jak np. instruktor tańca nowoczesnego, lektor języka japońskiego czy tatuażysta. Rozpiętość oferowanego wynagrodzenia jest duża. W przypadku stawek godzinowych dolna granica wynosi 7, a górna 12 zł. Pracodawcy oferujący wynagrodzenie miesięczne proponują z kolei od 1500 do nawet 7000 zł.


Oprócz tradycyjnego pośrednictwa pracy CPK świadczy szereg usług doradczych m.in. w zakresie form zatrudnienia oraz praw wynikających z zapisów kodeksu pracy.


alt


Z usług Centrum mogą korzystać także pracodawcy oraz organizatorzy wszelkiego rodzaju imprez masowych i eventów. Dla nich CPK świadczy szeroki zakres usług, w skład których wchodzi m.in. doradztwo personalne oraz rekrutacja i wstępna selekcja pracowników. Co ważne, wszystko to świadczone jest całkowicie bezpłatnie.
źrodło pup.gda.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież