Sellin: jako Pomorzanie jesteśmy dumni z UCK » Kompleks Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku powiększy się o nową przestrzeń, w której do... Andrzej Jaworski: my realnie pilnujemy naszych granic » Andrzej Jaworski, kandydat na posła PiS oraz Hubert Grzegorczyk, kandydat na senatora PiS odnieśli s... Kandydaci PiS zachęcali do udziału w wyborach » - Za 26 dni zdecydujemy, jak będzie wyglądała Polska w przyszłości. Namawiamy do pójścia na wybory i... Muzeum Plenerowe na Westerplatte » Pierwszym etapem powstającego na Westerplatte Muzeum była uroczystość pochowania 4 listopada 2022 ro... Jesień w ogrodzie - na zakupy i po wiedzę » Na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk w Gdańsku odbyła się 12. edycja kiermaszu ogrodniczego... Profesor Burkiewicz kończy współpracę z instytucjami miejskimi » List Otwarty prof. dr inż. arch. Witolda Burkiewicza do prezydent Aleksandry Dulkiewicz.Szanowna Pan... W tygodniku „Sieci”: Ten film to hańba » Nowe wydanie tygodnika „Sieci” podejmuje temat nagrodzonego na weneckim festiwalu filmu Agnieszki Ho... A. Kobylarz mierzy w senat » Andrzej Kobylarz, b. poseł Kukiz15, dołączył w ostatniej chwili do walki o senat okręgu 66 obejmując... Jesień w ogrodzie 2023 » Za nami pierwszy dzień kiermaszu ogrodniczego "Jesień w grodzie". W sobotę teren Pomorskiego Hurtowe... 101 rocznica powołania KS Gedania » Minęła 101. rocznica powołania 15 września 1922 roku Zarządu Polskiego Klubu Gedania. Zebranie miało...
101 rocznica powołania KS Gedania
piątek, 15 września 2023 17:58
101 rocznica powołania KS Gedania
Minęła 101. rocznica powołania 15 września 1922 roku Zarządu
Michalski w kadrze Probierza
czwartek, 21 września 2023 15:57
Michalski w kadrze Probierza
Rozmowa z Radosławem Michalskim, prezesem Pomorskiego Związku
Lechia to zagadka*Kosznik do Baltii*Uwaga, Czychowski
czwartek, 21 września 2023 16:02
Lechia to zagadka*Kosznik do Baltii*Uwaga, Czychowski
I LIGA Fortuna
Trudne chwile w Arce a na boisku walka i
Lechia rozbiła wykartkowany GKS Katowice
piątek, 22 września 2023 21:37
Lechia rozbiła wykartkowany GKS Katowice
Lechia efektownie wygrała na Polsat Plus Arenie z GKS Katowice.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Dwaj panowie Góreccy
poniedziałek, 11 września 2023 17:12
Dwaj panowie Góreccy
Stosunkowo niedawno pisałem o Bogusławie Góreckim, malarzu

Sport w szkole z ORLENEM

Zaproszenie do udziału w rozgrywkach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży
niedziela, 10 września 2023 17:31
Zaproszenie do udziału w rozgrywkach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży
Dyrekcja Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Centrum wakacyjnej pracy

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 02 lipca 2012 13:34

Okres wakacyjny to dla pracodawców, jak i pracowników dobry moment na nawiązanie sezonowej współpracy. W tym roku znalezienie pracy na lato będzie z pewnością prostsze. W Gdańsku uruchomione zostało Centrum Pracy Krótkoterminowej.Turystyka, gastronomia, handel i budownictwo. To właśnie w tych branżach w najbliższych miesiącach zdecydowanie najłatwiej będzie znaleźć zatrudnienie. Ciekawych ofert można szukać na własną rękę, samemu przeglądając Internet bądź pytając znajomych. Ogłoszenia znalezione w wirtualnej sieci lub z polecenia nie zawsze jednak okazują się pewne. Dlatego jeśli chcemy, podjąć pracę, która będzie nas w pełni satysfakcjonować warto skorzystać z pomocy specjalistów. Takie właśnie wsparcie w zakresie pośrednictwa pracy i rekrutacji nowych pracowników świadczy utworzone w tym roku Centrum Pracy Krótkoterminowej. Mieści się ono w Gdańsku - Wrzeszczu przy Al. Grunwaldzkiej 30/32.


alt


W chwili obecnej w dyspozycji CPK znajdują się ponad 160 ofert na blisko 1100 miejsc pracy. Większość z nich to propozycje dla sprzedawców, kelnerów, pracowników biura obsługi klienta, kucharzy i kolporterów. Są też oferty pracy w mniej typowych zawodach jak np. instruktor tańca nowoczesnego, lektor języka japońskiego czy tatuażysta. Rozpiętość oferowanego wynagrodzenia jest duża. W przypadku stawek godzinowych dolna granica wynosi 7, a górna 12 zł. Pracodawcy oferujący wynagrodzenie miesięczne proponują z kolei od 1500 do nawet 7000 zł.


Oprócz tradycyjnego pośrednictwa pracy CPK świadczy szereg usług doradczych m.in. w zakresie form zatrudnienia oraz praw wynikających z zapisów kodeksu pracy.


alt


Z usług Centrum mogą korzystać także pracodawcy oraz organizatorzy wszelkiego rodzaju imprez masowych i eventów. Dla nich CPK świadczy szeroki zakres usług, w skład których wchodzi m.in. doradztwo personalne oraz rekrutacja i wstępna selekcja pracowników. Co ważne, wszystko to świadczone jest całkowicie bezpłatnie.
źrodło pup.gda.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież