U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach » Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych pokwitowali znakomity rok. Prezes gdyńskich... Tadeusz Cymański: Ciekawe czasy jeszcze przed nami » Z Tadeuszem Cymańskim, posłem klubu parlamentarnego PiS (Solidarna Polska), ekonomistą, w stanie woj... Energa "Pracodawcą z sercem" » Energa została wyróżniona tytułem „Pracodawca z sercem”. Certyfikaty przyznawane są firmom, które za... Działkowcy zainaugurowali sezon letni » Działkowcy z Rodzinnych Ogródków Działkowych "Owczarnia" spotkali się na corocznym "Dniu działkowca"... Trzy kolejne „Kormorany” zamawia MON. Będą budowane w Gdańsku » Za kilka tygodni służbę w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża rozpocznie ORP „Albatros” okręt typu „Kormoran ... W tygodniku „Sieci”: Dyplomatyczna bitwa o wycieczki z Izraela » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło podejmują kwestię wakacyjnych wycie... Mateusz Smolana: Polityka pamięci o opozycji wobec PRL i o „Solidarnoś... » Z Mateuszem Smolaną, historykiem, dyrektorem Instytutu Dziedzictwa Solidarności, rozmawia Artur S. G... ECS: otwarte dla sufrażystek, dla inwalidów – zamknięte » Różne bywają oblicza solidarności. Europejskim Centrum Solidarności chce, aby organizacja mająca doś... Kamienie milowe to nie tylko „praworządność”, to krok ku federalnej Eu... » Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (w skrócie KPO) to w założeniu są miliardy euro, któr... Georgette Mosbacher w tygodniku „Sieci”: „Nie wierzcie w kłamstwa o Po... » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” była ambasador USA w Polsce apeluje do świata by słuchano głosu Po...
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
czwartek, 30 czerwca 2022 18:51
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Koniec epoki. Mirosław Berliński kończy pracę w Wybrzeżu
czwartek, 30 czerwca 2022 10:51
Koniec epoki. Mirosław Berliński kończy pracę w Wybrzeżu
Z dniem 30 czerwca 2022 roku Mirosław Berliński kończy pracę w
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
czwartek, 30 czerwca 2022 14:44
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
Na stadionie przy ul. Traugutta 29 piłkarze Lechii Gdańsk rozegrali

Galeria Sztuki Gdańskiej

Podróż do raju
poniedziałek, 20 czerwca 2022 15:35
Podróż do raju
Wydarzeniem mijającego tygodnia był wernisaż wystawy malarskiej

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
niedziela, 12 czerwca 2022 13:58
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
Blisko 200 zaangażowanych szkół i ponad 50 tysięcy ćwiczeń
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

5-lecie Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
czwartek, 24 czerwca 2021 18:34

5-lecie działalności Centrum Rozwoju Talentów było okazją do konferencji online z Mistrzowskimi Talentami w roli głównej, w trakcie której podkreślono znaczenie tej inicjatywy, jako nowatorskiej pośród Urzędów Pracy w Polsce.


CRT - mieszczące się w Olivia Business Centre, jest miejscem otwartym dla wszystkich - niezależnie od wieku, statusu na rynku pracy czy miejsca zamieszkania. Tu promuje się poradnictwo zawodowe dla młodzieży i dorosłych, odbywają się liczne warsztaty, spotkania z utalentowanymi ludźmi. Tu można odkryć i nauczyć się wykorzystywać indywidualne mocne strony.


Przez cały okres działalności z porad indywidualnych z doradcami zawodowymi w Centrum skorzystało około 8000 osób, a w warsztatach wzięło udział około 17 000 uczestników.


Centrum Rozwoju Talentów jako miejsce wyjątkowe cieszy się dobrą opinią i sympatią wśród korzystających z niego klientów, zarówno dorosłych jak i młodzieży szkolnej.

alt


Forum online: Mistrzowskie Talenty "zgrabnie" prowadziły doradczynie zawodowe Anna Kwiecińska i Sylwia Zalewska, a wywiad z gościem Andrzejem Bargielem przeprowadziła Urszula Stachowiak, tym samym udowadniając posiadanie wielu różnych talentów.
Na konferencji dobrze wybrzmiała jej myśl przewodnia, że mocne strony są siłą napędową sukcesu i niezależnie od rzeczywistości w jakiej żyjemy, warto postawić na talenty. Zaproszeni występujący utalentowani goście wskazywali, co jest szczególnie ważne w rozwijaniu talentów, które bez względu na miejsce, czas i warunki pozostają trwałe i niezmienne.


Dlaczego w życiu warto postawić na talenty - profesjonalnie i interesująco przekonywała uczestników Renata Gut. Andrzej Bargiel - opowiadał jak pokonywać trudności i spełniać swoje marzenia. Marcin Prokop - przedstawił temat "Drogowskazy do sukcesu, czyli 7 przykazań skutecznego działania", a Miłosz Brzeziński wystąpił z prelekcją "O wymiarach naszych możliwości, czyli o tym, co dodaje nam skrzydeł".

alt


Przy okazji relacji z konferencji należą się jubileuszowe gratulacje dla zespołu utalentowanych i zaangażowanych kobiet tworzących klimat i profesjonalizm usług Centrum Rozwoju Talentów, pod przewodnictwem Kariony Chamier-Ciemińskiej.


CRT świętujące 5-lecie swojej działalności, powstało w 2016 roku z inicjatywy dyrektora Gdańskiego Urzędu Pracy – Rolanda Budnika.

GG


Inne artykuły związane z:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież