Realizacja inwestycji budowy Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 - założe... » 23 września 2021 w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyła się konferencja prasowa, w trakcie któ... Piotr Gierszewski: Teren Gedanii to wielki gdański wstyd » Z Piotrem Gierszewskim, gdańskim radnym z Klubu Radnych PiS rozmawia Artur S. Górski- Za rok będzie ... Ulica Pokoleń Gedanii - a może wykup stadionu? » Za rok 100.lecie Gedanii, klubu, miejsca, stadionu, którego wartość historyczna, społeczna, znaczeni... Zielone inicjatywy MIIWŚ » „Kultura wielu wymiarów” to hasło przewodnie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Realizując liczne ... SYBILLA 2020 - wyróżnienie dla MIIWŚ za „Interdyscyplinarny projekt na... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otrzymało wyróżnienie w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku Sy... Konkurs graficzny #ObrońcyNiepodległej dla uczniów szkół podstawowych ... » Do 11 października 2021 r. można nadsyłać prace graficzne na konkurs #ObrońcyNiepodległej organizowa... Zatrudnianie osób osadzonych w Nadleśnictwach Regionalnej Dyrekcji Las... » Na mocy porozumienia zawartego w dniu 15 września 2021 r. pomiędzy szefami Służby Więziennej (Jacek ... Konferencja “Etnopomorze” » Fundacja „Wiem i Umiem” we współpracy z Wydziałem Nauk Społecznych oraz NSZZ “Solidarność” Uniwersyt... Ulica Pokoleń Gedanii » Jest w Gdańsku ulica Pokoleń Lechii Gdańsk. Nie byłoby tej ulicy gdyby nie było pokoleń Gedanii Pols... Komunikat p.o. dyrektora MIIWŚ ws. wyroku NSA » Komunikat pełniącego obowiązki dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku dr. hab. Grzegorza Bere...
Ulica Pokoleń Gedanii - a może wykup stadionu?
czwartek, 23 września 2021 18:13
Ulica Pokoleń Gedanii - a może wykup stadionu?
Za rok 100.lecie Gedanii, klubu, miejsca, stadionu, którego
W Akademii Żeglarskiej młodzież chce inwestować w siebie
sobota, 18 września 2021 14:34
W Akademii Żeglarskiej młodzież chce inwestować w siebie
Daniel Obajtek, prezes Grupy ORLEN, odwiedził siedzibę klubu Energa
Lechia podtrzymała zwycięską passę
piątek, 24 września 2021 18:24
Lechia podtrzymała zwycięską passę
Bez problemów Lechia zdobyła trzy punkty. Biało-zieloni w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

U Berlewiego przy Senatorskiej w Warszawie
wtorek, 14 września 2021 08:12
U Berlewiego przy Senatorskiej w Warszawie
Pracownia malarska Henryka Berlewiego znajdowała się przy ulicy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

5-lecie Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
czwartek, 24 czerwca 2021 18:34

5-lecie działalności Centrum Rozwoju Talentów było okazją do konferencji online z Mistrzowskimi Talentami w roli głównej, w trakcie której podkreślono znaczenie tej inicjatywy, jako nowatorskiej pośród Urzędów Pracy w Polsce.


CRT - mieszczące się w Olivia Business Centre, jest miejscem otwartym dla wszystkich - niezależnie od wieku, statusu na rynku pracy czy miejsca zamieszkania. Tu promuje się poradnictwo zawodowe dla młodzieży i dorosłych, odbywają się liczne warsztaty, spotkania z utalentowanymi ludźmi. Tu można odkryć i nauczyć się wykorzystywać indywidualne mocne strony.


Przez cały okres działalności z porad indywidualnych z doradcami zawodowymi w Centrum skorzystało około 8000 osób, a w warsztatach wzięło udział około 17 000 uczestników.


Centrum Rozwoju Talentów jako miejsce wyjątkowe cieszy się dobrą opinią i sympatią wśród korzystających z niego klientów, zarówno dorosłych jak i młodzieży szkolnej.

alt


Forum online: Mistrzowskie Talenty "zgrabnie" prowadziły doradczynie zawodowe Anna Kwiecińska i Sylwia Zalewska, a wywiad z gościem Andrzejem Bargielem przeprowadziła Urszula Stachowiak, tym samym udowadniając posiadanie wielu różnych talentów.
Na konferencji dobrze wybrzmiała jej myśl przewodnia, że mocne strony są siłą napędową sukcesu i niezależnie od rzeczywistości w jakiej żyjemy, warto postawić na talenty. Zaproszeni występujący utalentowani goście wskazywali, co jest szczególnie ważne w rozwijaniu talentów, które bez względu na miejsce, czas i warunki pozostają trwałe i niezmienne.


Dlaczego w życiu warto postawić na talenty - profesjonalnie i interesująco przekonywała uczestników Renata Gut. Andrzej Bargiel - opowiadał jak pokonywać trudności i spełniać swoje marzenia. Marcin Prokop - przedstawił temat "Drogowskazy do sukcesu, czyli 7 przykazań skutecznego działania", a Miłosz Brzeziński wystąpił z prelekcją "O wymiarach naszych możliwości, czyli o tym, co dodaje nam skrzydeł".

alt


Przy okazji relacji z konferencji należą się jubileuszowe gratulacje dla zespołu utalentowanych i zaangażowanych kobiet tworzących klimat i profesjonalizm usług Centrum Rozwoju Talentów, pod przewodnictwem Kariony Chamier-Ciemińskiej.


CRT świętujące 5-lecie swojej działalności, powstało w 2016 roku z inicjatywy dyrektora Gdańskiego Urzędu Pracy – Rolanda Budnika.

GG


Inne artykuły związane z:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież