Zmiany w Muzeum Narodowym w Gdańsku » Przebywający na Wybrzeżu Jarosław Sellin, wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podczas konf... 300 tys. zł na wojaże - gdańskie trampy » Mimo licznych publicznych lamentów na niedofinansowanie samorządów prezydent Gdańska A. Dulkiewicz i... Piotr Dzik: Wigilia od 1991 » 24 grudnia ubiegłego roku po raz 31. odbyła się wigilia dla ubogich. Na pytania związane z wydarzeni... Bartłomiej Obajtek: Lasy Państwowe przeciwne unijnej ingerencji w zarz... » Polska jest potęgą światową w przemyśle drzewnym. Samorządy nie mogą funkcjonować bez dobrej współpr... Radni PiS chcą debaty o systemie FALA » Radni klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska chcą rozmawiać o systemie FALA. W czwartek o godz. 17.00 zap... W tygodniku „Sieci”: Jechaliśmy polskim Leopardem! » Bohaterem nowego numeru „Sieci” jest Leopard 2 – niemiecki czołg, który może zmienić losy wojny na U... Działacze PiS pytają o plany miasta wobec terenów na których miały pow... » Miasto Gdańsk zrezygnowało z planów budowy parkingów kubaturowych w centrum Gdańska nie będzie. Prze... Nie żyje były prezydent Gdańska Franciszek Jamroż » W środę przed południem w wieku 79 lat zmarł Franciszek Stefan Jamroż. W latach 90. ubiegłego stulec... „Wejście w historię”: Enigma » 25 stycznia w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się pierwsze w tym roku wydarzenie w ramach... Gdańsk - nazwy dzielnic, których nie ma » Niedawno z przestrzeni publicznej zniknęły tablice z nazwami niektórych części administracyjnych Gda...
300 tys. zł na wojaże - gdańskie trampy
czwartek, 02 lutego 2023 17:33
300 tys. zł na wojaże - gdańskie trampy
Mimo licznych publicznych lamentów na niedofinansowanie samorządów
ZAKSA wrzuciła Trefla z Pucharu Polski
środa, 01 lutego 2023 20:54
ZAKSA wrzuciła Trefla z Pucharu Polski
Na ćwierćfinale zakończyli siatkarze Trefla udział w Pucharze
Rusza karuzela...
piątek, 27 stycznia 2023 15:18
Rusza karuzela...
W piątek budzi się z krótkiego, zimowego snu futbolowa karuzela
Lechia zdobyła punkt w rekordowo długim meczu
sobota, 04 lutego 2023 20:52
Lechia zdobyła punkt w rekordowo długim meczu
To było jedno z najdłuższych spotkań w historii piłkarskiej

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Ignacy Klukowski, Pomorzanin z wyboru”
niedziela, 22 stycznia 2023 12:04
„Ignacy Klukowski, Pomorzanin z wyboru”
Ukazała się kolejna publikacja poświęcona Ignacemu Klukowskiemu
Aktywne półkolonie z GZSiSS
niedziela, 29 stycznia 2023 21:49
Aktywne półkolonie z GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego na okres ferii

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Terminarz eWinner 1. Ligi 2022

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 22 grudnia 2021 17:32

altRozgrywki eWinner 1. Ligi w 2022 roku rozpoczną się 9-11 kwietnia. Zdunek Wybrzeże zainauguruje sezon na swoim torze meczem z Cellfast Wilkami Krosno.


1 runda, 9-11 kwietnia:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno
Orzeł Łódź - ROW Rybnik

2 runda, 16-17 kwietnia:
ROW Rybnik - Trans MF Landshut Devils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (25 kwietnia)

Data rezerwowa
piątek, 22 kwietnia 2022

3 runda, 23-25 kwietnia:
ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno
Trans MF Landshut Devils - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno
Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

4 runda, 1-2 maja:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno - Trans MF Landshut Devils

Data rezerwowa
wtorek, 3 maja 2022

5 runda, 7-9 maja:
ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno
Trans MF Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 15 maja 2022

6 runda, 21-23 maja:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Trans MF Landshut Devils - Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno

7 runda, 28-30 maja:
ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils (6 czerwca)

Data rezerwowa
piątek, 3 czerwca 2022

8 runda, 4-6 czerwca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

9 runda, 11-13 czerwca:
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź - Trans MF Landshut Devils

10 runda, 18-20 czerwca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno
Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik

11 runda, 25-27 czerwca:
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Trans MF Landshut Devils - Aforti Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno

12 runda, 2-4 lipca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils
Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź
Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Data rezerwowa
sobota, 9 lipca 2022, niedziela, 10 lipca 2022

13 runda, 16-18 lipca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno
Trans MF Landshut Devils - ROW Rybnik
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno

14 runda, 23-25 lipca:
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils
Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 31 lipca 2022, poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Część finałowa - Ćwierćfinały

15 runda
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

16 runda
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022

Część finałowa - Półfinały

17 runda
piątek, 2 września 2022

18 runda
niedziela, 4 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 5 września 2022, piątek, 9 września 2022

Część finałowa - Finał - Mecz o 1 miejsce

19 runda
niedziela, 11 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022, piątek, 16 września 2022

20 runda
niedziela, 18 września 2022

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież