U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach » Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych pokwitowali znakomity rok. Prezes gdyńskich... Tadeusz Cymański: Ciekawe czasy jeszcze przed nami » Z Tadeuszem Cymańskim, posłem klubu parlamentarnego PiS (Solidarna Polska), ekonomistą, w stanie woj... Energa "Pracodawcą z sercem" » Energa została wyróżniona tytułem „Pracodawca z sercem”. Certyfikaty przyznawane są firmom, które za... Działkowcy zainaugurowali sezon letni » Działkowcy z Rodzinnych Ogródków Działkowych "Owczarnia" spotkali się na corocznym "Dniu działkowca"... Trzy kolejne „Kormorany” zamawia MON. Będą budowane w Gdańsku » Za kilka tygodni służbę w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża rozpocznie ORP „Albatros” okręt typu „Kormoran ... W tygodniku „Sieci”: Dyplomatyczna bitwa o wycieczki z Izraela » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło podejmują kwestię wakacyjnych wycie... Mateusz Smolana: Polityka pamięci o opozycji wobec PRL i o „Solidarnoś... » Z Mateuszem Smolaną, historykiem, dyrektorem Instytutu Dziedzictwa Solidarności, rozmawia Artur S. G... ECS: otwarte dla sufrażystek, dla inwalidów – zamknięte » Różne bywają oblicza solidarności. Europejskim Centrum Solidarności chce, aby organizacja mająca doś... Kamienie milowe to nie tylko „praworządność”, to krok ku federalnej Eu... » Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (w skrócie KPO) to w założeniu są miliardy euro, któr... Georgette Mosbacher w tygodniku „Sieci”: „Nie wierzcie w kłamstwa o Po... » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” była ambasador USA w Polsce apeluje do świata by słuchano głosu Po...
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
czwartek, 30 czerwca 2022 18:51
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Koniec epoki. Mirosław Berliński kończy pracę w Wybrzeżu
czwartek, 30 czerwca 2022 10:51
Koniec epoki. Mirosław Berliński kończy pracę w Wybrzeżu
Z dniem 30 czerwca 2022 roku Mirosław Berliński kończy pracę w
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
czwartek, 30 czerwca 2022 14:44
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
Na stadionie przy ul. Traugutta 29 piłkarze Lechii Gdańsk rozegrali

Galeria Sztuki Gdańskiej

Podróż do raju
poniedziałek, 20 czerwca 2022 15:35
Podróż do raju
Wydarzeniem mijającego tygodnia był wernisaż wystawy malarskiej

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
niedziela, 12 czerwca 2022 13:58
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
Blisko 200 zaangażowanych szkół i ponad 50 tysięcy ćwiczeń
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Terminarz eWinner 1. Ligi 2022

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 22 grudnia 2021 17:32

altRozgrywki eWinner 1. Ligi w 2022 roku rozpoczną się 9-11 kwietnia. Zdunek Wybrzeże zainauguruje sezon na swoim torze meczem z Cellfast Wilkami Krosno.


1 runda, 9-11 kwietnia:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno
Orzeł Łódź - ROW Rybnik

2 runda, 16-17 kwietnia:
ROW Rybnik - Trans MF Landshut Devils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (25 kwietnia)

Data rezerwowa
piątek, 22 kwietnia 2022

3 runda, 23-25 kwietnia:
ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno
Trans MF Landshut Devils - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno
Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

4 runda, 1-2 maja:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno - Trans MF Landshut Devils

Data rezerwowa
wtorek, 3 maja 2022

5 runda, 7-9 maja:
ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno
Trans MF Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 15 maja 2022

6 runda, 21-23 maja:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Trans MF Landshut Devils - Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno

7 runda, 28-30 maja:
ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils (6 czerwca)

Data rezerwowa
piątek, 3 czerwca 2022

8 runda, 4-6 czerwca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

9 runda, 11-13 czerwca:
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź - Trans MF Landshut Devils

10 runda, 18-20 czerwca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno
Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik

11 runda, 25-27 czerwca:
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Trans MF Landshut Devils - Aforti Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno

12 runda, 2-4 lipca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils
Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź
Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Data rezerwowa
sobota, 9 lipca 2022, niedziela, 10 lipca 2022

13 runda, 16-18 lipca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno
Trans MF Landshut Devils - ROW Rybnik
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno

14 runda, 23-25 lipca:
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils
Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 31 lipca 2022, poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Część finałowa - Ćwierćfinały

15 runda
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

16 runda
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022

Część finałowa - Półfinały

17 runda
piątek, 2 września 2022

18 runda
niedziela, 4 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 5 września 2022, piątek, 9 września 2022

Część finałowa - Finał - Mecz o 1 miejsce

19 runda
niedziela, 11 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022, piątek, 16 września 2022

20 runda
niedziela, 18 września 2022

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież