Rafał Milczarski: Czy uda się ocalić CPK? » Czy Centralny Port Komunikacyjny jest racjonalną potrzebą - jak twierdzą jedni, czy megalomanią - ja... Władztwo gdańskie - krzesła i ambicje » Uff, dogadali się. Wszystko dla Gdańska i Platforma Obywatelska doszły do porozumienia - całe szczęś... Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO » *40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef Tuska w spółce w OliwieSkomercjalizo... Jantar to beczka prochu » Najemcy Domu Handlowego Jantar we Wrzeszczu boją się o swoją przyszłość. Przynajmniej ci, którzy zos... Roszady we władzach Gdańska » Przyzwyczailiśmy się do uśmiechniętych twarzy polityków spoglądających ciepło z plakatów wyborczych.... List otwarty do prezydenta ws. ustawy o tzw. języku śląskim. Ostrzeżen... » „Ewentualne podpisanie przez Prezydenta RP ustawy honorującej tzw. język śląski, jako język regional... Promowanie wiedzy o życiu i działalności ks. Jerzego Popiełuszki » Późnym wieczorem 19 października 1984 roku w Górsku niedaleko Bydgoszczy, agenci SB przebrani w mund... "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika » W niedzielę o 20:00 nowy program "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika.Prowadzący Piotr Nisztor przed... Klub gdańskiego "kokosa" - liderzy w klubie "400" » Ponad 270 tys. zł netto zarobiła w ub. roku prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Raptem 120 tys.... "Nie dla slalomu tramwajowego" » "Stop arogancji władzy", "Nie dla slalomu tramwajowego", "Boimy się, że nasze domy się zawalą", "Kto...
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
czwartek, 23 maja 2024 15:42
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
*40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef
Arka: Walka o awans – decydujące starcie
piątek, 24 maja 2024 15:50
Arka: Walka o awans – decydujące starcie
Po doskonałej końcówce sezonu piłkarze Arki Gdynia nadal nie są
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
sobota, 25 maja 2024 12:46
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
I  LIGA FORTUNA
W Gdańsku powiało Europą. Pełne
Osłabiona Lechia ukarała nieskuteczną Arkę
niedziela, 19 maja 2024 21:03
Osłabiona Lechia ukarała nieskuteczną Arkę
Prawdziwy dreszczowiec zobaczyli kibice na Polsat Plus Arena. Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

Barbara Gruszka – nowe spojrzenie
niedziela, 12 maja 2024 14:51
Barbara Gruszka – nowe spojrzenie
Moje zafascynowanie malarstwem Barbary Gruszki pojawiło się po

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Śpiew morza
środa, 08 maja 2024 12:09
Śpiew morza
Szanowny Panie Łosiu,
piszę do Pana choć znamy się
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Szukanie terminu na Super Mecz

altFC Barcelona i Polish Sport Promotion, organizator Super Meczu prowadzą negocjacje w sprawie terminu, w którym mógł się odbyć mecz Lechii Gdańsk z mistrzem Hiszpanii, który został odwołany w piątek. Obie strony są zdeterminowane, aby spotkanie się odbyło zapewnił Tomasz Rachwał, prezes Polish Sport Promotion.


Odwołanie w piątek przez FC Barcelonę przyjazdu do Gdańska i meczu z Lechią odbiło się szerokim echem. W piątek wieczorem był to główny temat wszystkich wiadomości.


W sobotę z dziennikarzami spotkał Tomasz Rachwał, prezes Polish Sport Promotion. - Przede wszystkim chciałbym przeprosić wszystkich kibiców - powiedział Tomasz Rachwał. - Prosiłbym jednocześnie kibiców o chwilkę cierpliwości. Pracujemy nad rozwiązaniem, które będzie najlepsze dla wszystkich. Najpóźniej do środy będziemy chcieli poinformować wszystkich kibiców o opcjach zwrotu pieniędzy za bilety. Bilety były sprzedawane w różnych systemach sprzedaży i trzeba czasu, żeby wszystko odpowiednio zorganizować. Jednocześnie chciałbym sprostować informacje, że Barcelona ma Polskę "w głębokim poważaniu" i wykreśliła nasz kraj z kalendarza spotkań. To nieprawda. Od piątku wieczorem jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami Barcelony. I u nas i u nich jest duża determinacja, aby to spotkanie się odbyło. Problemem jest w tym momencie terminarz. Na pewno nie będzie tak, że Barcelona zaproponuje jakiś termin i my od razu go zaakceptujemy. Priorytetem jest dla nas polski klub - Lechia i rozgrywki naszej ekstraklasy. Chcemy, aby w ramach rekompensaty Barcelona przyjechał do nas w silniejszym składzie. Gdyby w nowym terminie miała przyjechać w takim jak wcześniej to na pewno nie byłoby dobre dla wizerunku hiszpańskiego klubu. Odnośnie odwołania meczu. Barcelona to wielka społeczność ze swoimi wartościami. I pod tym względem rozumiem decyzję o odwołaniu przyjazdu. Dla wielu zawodników trener Villanowa był nie tylko trenerem, ale wielu wprowadzał do dorosłej piłki. Nie będę ukrywał, że wolę żeby piłkarze Barcelony przyjechali i cieszyli się z gry, a nie przyjechali i grali pańszczyznę dla pieniędzy. To ma być święto dla kibiców. Mam nadzieję, że w ciągu w dwóch tygodni uda się ustalić nowy termin, ale niczego nie gwarantuję - dodał prezes Polish Sport Promotion.


Przy okazji Tomasz Rachwał zapewnił, że nie ma mowy o zmianie miejsca rozgrywania meczu i rywala czyli, że jeśli Barcelona przyjedzie to do Gdańska i zagra z Lechią.
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież