Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa » Z dr. hab. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, profesorem Uniwersytetu Warszawskiego, komentatorem p... Minister Skarbu Państwa: Rząd PO-PSL chciał sprzedać LOTOS Rosjanom i ... » Dokument, który został odtajniony przez obecnego Ministra Skarbu Państwa Jacka Sasina dowodzi, że te... W tygodniku „Sieci”: Jak patrzy na nas Rosja? » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Budzisz analizuje, skąd się wzięło u Rosjan przeświadcz... Święto ogrodnicze w Rënku » To było prawdziwe święto ogrodnicze. 19. edycję Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kier... „Wejście w historię”: prezentacja eksponatów związanych z działalności... » W ramach kolejnej odsłony cyklu „Wejścia w historię” w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zaprezent... Antoni Kamiński: Suweren zlekceważony » Z prof. dr. hab. Antonim Kamińskim, prezesem polskiego oddziału Transparency International (1999-200... Wiosna w Ogrodzie 2022 » Tysiące odwiedzających, kolejki samochodów aż do obwodnicy to najkrótsza i najlepsza ocena 19. edycj... Notes Michała Pruskiego » Nie był dziennikarzem.Uprawiał literaturę dziennikarską.Osobny gatunek dostępny nielicznym.Ozdabiał ... Wiosna w Rënku » W połowie maja od lata wszystkie ścieżki miłośników prac ogrodowych prowadzą do Pomorskiego Hurtoweg... Wstyd gdańskich włodarzy - tajne płace » Aktualne zarobki gdańskich urzędników są pilnie strzeżoną tajemnicą. Od dwóch miesięcy rzecznik urzę...
Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa
czwartek, 19 maja 2022 19:48
Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa
Z dr. hab. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, profesorem

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Zdunek Wybrzeże przywróciło sobie nadzieję
niedziela, 22 maja 2022 17:49
Zdunek Wybrzeże przywróciło sobie nadzieję
Uff! Nareszcie! Takie reakcje najczęściej można było usłyszeć
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
sobota, 21 maja 2022 19:07
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
Porażką z wicemistrzem Polski zakończyła sezon Lechia.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bracia z Nowego Portu
poniedziałek, 16 maja 2022 10:13
Bracia z Nowego Portu
Trudno w wypadku mało znanych, wywodzących się z Nowego Portu,

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
20 szkół z Pomorza walczy o puchar Drużyny Energii
niedziela, 15 maja 2022 16:04
20 szkół z Pomorza walczy o puchar Drużyny Energii
Rekrutacja do Drużyny Energii zakończyła się imponującym
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
czwartek, 30 grudnia 2021 20:01
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
W środę (29 grudnia) elbląscy radni zadecydowwali o kształcie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Re-Plast Unia zdominowała Stoczniowiec

altHokeiści Stoczniowca nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w konfrontacji z Re-Plast Unia. W hali Olivia gdańszczanie przegrali z oświęcimianami 0:6 (0:2, 0:3, 0:1).GKH Stoczniowiec Gdańsk – Re-Plast Unia Oświęcim 0:6 (0:2, 0:3, 0:1)
Bramki: 0:1 Eliezer Sherbatov (6), 0:2 Łukasz Krzemień (17), 0:3 Martin Przygodzki (22), 0:4 Daniił Oriechin (30), 0:5 Gregor Koblar (31), 0:6 Klemen Pretnar (59)

Stoczniowiec: Kieler – Rompkowski, Liśkiewicz, Stasiewicz, Mocarski, Bandarenka – Lehmann, Kruk, Sadowski, Pesta, Zając – Leśniak, Wala, Maciej Rybak, Fruczek, Niedźwiecki oraz Żurauski, Drąg, Strużyk.
Trener: Krzysztof Lehmann

Re-Plast Unia: Lipiński – Zaťko, Pretnar, S. Kowalówka, Kalan, Koblar – Glenn, Luža, Sherbatov, Trandin, Przygodzki – Raitanen, Bezuška, Helenius, Da Costa, Oriechin – M. Noworyta, Piotrowicz, Krzemień, Malicki.

Gdańszczanie przystąpili do meczu osłabieni. Trener Krzysztof Lehmann nie skorzystać m.in. z Josefa Vitka, Dawida Maciejewskiego i Mateusza Strużyka. Od pierwszych sekund inicjatywę mieli goście. W 5 minucie wynik meczu otworzył Eliezer Sherbatov, który po składnej akcji oświęcimian z najbliższej odległości umieścił krążek w gdańskiej bramce. W 17 minucie Michał Kieler odbił krążek tak niefortunnie, że Łukasz Krzemień podwyższył wynik na 2:0. Goście prowadząc nie odpuszczali i cały czas atakowali bramkę Kielera. Bramkarz Stoczniowca po raz kolejny robił co mógł,l ale nie zdołał zapobiec utracie kolejnych bramek. Najładniejszą zdobył Gregor Koblar, który zaskakująco uderzył spod bandy zza bulika i umieścił krążek pod poprzeczką gdańskiej bramki. To był gol na 0:5. O dominacji oświęcimian najlepiej świadczy bilans strzałów 15-46. W drugim meczu z rzędu Stoczniowiec nie zdołał zdobyć bramki.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież