Żniwa na dobre w Elewarr Oddział Malbork » Na Pomorzu rozpoczęły się żniwa, a wraz z nimi skup rzepaku i pszenicy. Pierwsze dostawy wjechały do... Karol Nawrocki zrezygnował ze stanowiska Dyrektora Muzeum II Wojny Świ... » 23 lipca 2021 r. dr Karol Nawrocki złożył na ręce Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ... Karol Nawrocki wybrany na nowego prezesa IPN » Senat wyraził zgodę na powołanie dr. Karola Nawrockiego na stanowisko prezesa IPN. 52 senatorów było... Iwiński ostro o Czarzastym » Eksperyment pod nazwą autorska partia Włodzimierza Czarzastego kończy się na naszych oczach. Niezale... Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy » Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu: Fundacji PZU oraz Instytutu Dzie... Agnieszka Wojciechowska van Heukelom: Kto głosuje na oszustów jest ich... » Z działaczką społeczną i samorządową, na studiach na Uniwersytecie Łódzkim w NZS, do 2010 r. w PiS, ... W cieniu bursztynu - sportowa nędza... » Pozostają w cieniu stadionu w Letnicy. Zapomniane, opuszczone, zlikwidowane, wyburzone. Nie mają bur... Stanowisko Stowarzyszenia "Godność" po wystąpieniu Donalda Tuska w Gda... » Członkowie Stowarzyszenia Godność, którzy brali udział w strajkach w grudniu 1970 r. strajkowali w s... Ofensywa polityczna Platformy wyrusza » Polska rządzona przez PiS i koalicjantów jako kraj permanentnej inwigilacji, podsłuchowego programu ... Radni na Przymorzu podzieleni w sprawie projektów rozbudowy linii tram... » Projekt "Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Miasta Gdańska na lata 2...
Reklama
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
niedziela, 11 lipca 2021 20:22
Gdańska sędzia wesprze marszałka - zespół kobiet Struka
Dorota Zabłudowska, sędzia X wydziału karnego Sądu Rejonowego
Zdunek Wybrzeże - Aforti Start LIVE 52:37 91:87
niedziela, 18 lipca 2021 11:33
Zdunek Wybrzeże - Aforti Start LIVE 52:37 91:87
O godz. 16.30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się
Lechia zaprezentowała się kibicom i wygrała ostatni sparing
sobota, 17 lipca 2021 11:55
Lechia zaprezentowała się kibicom i wygrała ostatni sparing
Lechia w piątek zaprezentowała się kibicom, a w ostatnim sparingu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Morze, nasze morze
poniedziałek, 12 lipca 2021 14:50
Morze, nasze morze
Motyw morza, często decyduje o atrakcyjności obrazu. Dlatego bardzo

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Re-Plast Unia zdominowała Stoczniowiec

altHokeiści Stoczniowca nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w konfrontacji z Re-Plast Unia. W hali Olivia gdańszczanie przegrali z oświęcimianami 0:6 (0:2, 0:3, 0:1).GKH Stoczniowiec Gdańsk – Re-Plast Unia Oświęcim 0:6 (0:2, 0:3, 0:1)
Bramki: 0:1 Eliezer Sherbatov (6), 0:2 Łukasz Krzemień (17), 0:3 Martin Przygodzki (22), 0:4 Daniił Oriechin (30), 0:5 Gregor Koblar (31), 0:6 Klemen Pretnar (59)

Stoczniowiec: Kieler – Rompkowski, Liśkiewicz, Stasiewicz, Mocarski, Bandarenka – Lehmann, Kruk, Sadowski, Pesta, Zając – Leśniak, Wala, Maciej Rybak, Fruczek, Niedźwiecki oraz Żurauski, Drąg, Strużyk.
Trener: Krzysztof Lehmann

Re-Plast Unia: Lipiński – Zaťko, Pretnar, S. Kowalówka, Kalan, Koblar – Glenn, Luža, Sherbatov, Trandin, Przygodzki – Raitanen, Bezuška, Helenius, Da Costa, Oriechin – M. Noworyta, Piotrowicz, Krzemień, Malicki.

Gdańszczanie przystąpili do meczu osłabieni. Trener Krzysztof Lehmann nie skorzystać m.in. z Josefa Vitka, Dawida Maciejewskiego i Mateusza Strużyka. Od pierwszych sekund inicjatywę mieli goście. W 5 minucie wynik meczu otworzył Eliezer Sherbatov, który po składnej akcji oświęcimian z najbliższej odległości umieścił krążek w gdańskiej bramce. W 17 minucie Michał Kieler odbił krążek tak niefortunnie, że Łukasz Krzemień podwyższył wynik na 2:0. Goście prowadząc nie odpuszczali i cały czas atakowali bramkę Kielera. Bramkarz Stoczniowca po raz kolejny robił co mógł,l ale nie zdołał zapobiec utracie kolejnych bramek. Najładniejszą zdobył Gregor Koblar, który zaskakująco uderzył spod bandy zza bulika i umieścił krążek pod poprzeczką gdańskiej bramki. To był gol na 0:5. O dominacji oświęcimian najlepiej świadczy bilans strzałów 15-46. W drugim meczu z rzędu Stoczniowiec nie zdołał zdobyć bramki.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież