Sąd wójta karze, wojewoda honoruje? » Czy to nie kompromitacja? Skazany prawomocnie na 25 tys. złotych grzywny za niewypłacenie należnych ... "Wejście w historię": Medal Sprawiedliwy wśród Narodów Świata, przyzna... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku podczas pierwszej w 2024 roku odsłony cyklu "Wejście w histori... Konkurs wokalnych talentów przedszkolaków » 13 przedszkolaków wzięło udział w Międzyprzedszkolnym konkursie piosenki "Śpiewam, bo lubię".Organiz... Tomasz Rakowski: Gdańsk nie ma gospodarza » O „układzie gdańskim” zmianach w polityce mieszkalnej i inwestycjach drogowych, również tych bardzo ... Mariusz Hoffman – „Plakat malowany poezją” » „Gdańska Galeria Sztuki” … „Gazety Gdańskiej” zaprasza do galerii „W zaułku” na kolejną prezentację ... VIII Międzyszkolny Turniej Logopedyczny Szumiące Zabawy » Po raz ósmy Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku oraz Szkoła Podstawowa nr 49 w Gdańsku zorgan... Matysiak i Milewski w Telewizji Republika » W czwartek, 21 marca, o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej będą posłanka Paulina Matysiak z Nowej Lewicy ... Szóstka Szostaka - program KWW Kocham Gdańsk » KWW Kocham Gdańsk przedstawił swój program - "szóstkę Szostaka".Przedstawione postulaty zostały opra... Goście Katarzyny Gójskiej: Tarczyński, Kanthak, Witkowski, Ćwik » W środę o 20:00 gośćmi redaktor Katarzyny Gójskiej w programie "W PUNKT" będą: Dominik Tarczyński, e... Grzywna dla wójta Szemudu - kiedy zapłaci nauczycielom? » Kompromitacja minister B. Nowackiej i wójta Szemudu R. Kalkowskiego. Szefowa MEN gawędziła w lutym o...

Unia - Zdunek Wybrzeże LIVE 37:53 83:97

altW niedzielę żużlowcy Zdunek Wybrzeże zakończą sezon 2020. Podopieczni Mirosława Berlińskiego w Tarnowie zmierzą się z Unią. Początek meczu o godz. 16.00. Zapraszamy na relację LIVE z tarnowskiego stadionu.

15. Jensen, Gomólski, Nilsson, Kaczmarek 1:5 37:53 83:97

Gdańszczanie wygrali start. Nilsson na moment wyprzedził Gomólskiego, który na następnym wirażu odzyskał drugie miejsce

14. Mroczka, Thorssell, Kildemand, Ljung 3:3 36:48 82:92

Gdańszczanie na pierwszym wirażu poradzili sobie z Ljungiem. Mroczka prowadził od startu

Obsada biegów nominowanych (od krawężnika)

14. Mroczka, Thorssell, Ljung, Kildemand

15. Gomólski, Nilsson, Jensen, Kaczmarek

13. Kildemand, Ljung, Kaczmarek, Thorssell 3:3 33:45 79:89

Kaczmarek wygrał start, ale na drugim wirażu popełnił błąd i spad na trzecie miejsce. Gdańszczanie zapewniają sobie wygraną w meczu i jeśli przynajmniej jeden z nich dojedzie do mety to Zdunek Wybrzeże zainkasuje również punkt bonusowy

Kildemand, Mroczka, Żupiński, Cierniak (u) 2:4 25:35 71:79

Gdańszczanie lepiej ze startu. Na wyjściu z pierwszego wirażu upadł atakujący drugą pozycję Cierniak, który szybko zszedł z toru gdy gdańszczanie jechali na na 5:1. Na ostatnim wirażu upadł Żupiński, ale dobiegł do mety po punkt

9. Chmiel zastąpi Pieszczka

Jensen, Nilsson, Kaczmarek, Chmiel 3:3 23:31 69:75

Kaczmarek na wyjściu w pierwszego wirażu wyprzedził Jensena, który na drugim wirażu odzyskał pierwsze miejsce i wygrał z dużą przewagą

8. Występ Thorssella będzie 750 startem szwedzkiego zawodnika w barwach Wybrzeża w meczu wyjazdowym

Thorssell, Gomólski, Ljung, Konieczny 1:5 20:28 66:72

Gdańszczanie od startu jechali na podwójnym prowadzeniu

Według wstępnych informacji Krystian Pieszczek doznał złamania kości lewej ręki, prawdopodobnie nadgarstka

7. Nilsson i Kildemand wykluczeni. Klidemand za dotknięcie taśmy, Nilsson za drugie ostrzeżenie, Żupiński jedzie za Kildemanda

Kaczmarek, Żupiński, Szczotka, Nilsson (w) 3:3 19:23 65:67

Kaczmarek prowadził od startu i wygrał z dużą przewagą

Wykluczenie Kildemanda było 40 przypadkiem gdy zawodnik duńskiemu w barwach Wybrzeża zapisaliśmy literkę zamiast punktów

6. Nierówny start, bieg przerwany

Jensen otrzymał ostrzeżenie

Na drugim wirażu Pieszczek z impetem uderzył w bandę. Pieszczek jest wykluczony z powtórki

Na tor proszone są służby medyczne i karetka. Nie wygląda to dobrze

Pieszczek w karetce opuszcza tor

Pieszczek jest niezdolny do dalszych startów i uda się do szpitala na badania

Cierniak, Jensen, Ljung, Pieszczek (w) 4:2 16:20 62:64

Jensen wygrał start, ale na wyjściu z pierwszego wirażu objechał go Cierniak

5. Mroczka, Thorssell, Gomólski, Koza 3:3 12:18 58:62

Mroczka na pierwszym wirażu wyszedł na pierwsze miejsce. Koza przez dwa okrążenia atakował drugie miejsce i Thorssella. Na finiszu trzecie miejsce wydarł Gomólski

4. To będzie 16 000 bieg ligowy w historii startów Wybrzeża na wszystkich poziomach rozgrywek

Gomólski, Kaczmarek, Żupiński, Konieczny (u) 2:4 9:15 55:59

Gomólski prowadził od startu. Na wyjściu z pierwszego wirażu drugiego okrążenia Konieczny wyprzedził Żupińskiego. Na ostatnim wirażu Konieczny zanotował upadek

3. Jensen, Ljung, Kildemand, Mroczka 4:2 7:11 53:55

Mroczka wygrał start, ale na wyjściu z pierwszego wirażu popełnił błąd i spadł na czwarte miejsce. Po zewnętrznej na pierwsze miejsce wyszedł Jensen. Ljung wygrał walkę o drugie miejsce z Kildemandem

Kildemand otrzymał upomnienie

2. Cierniak, Szczotka, Konieczny, Żupiński 4:2 5:7 51:51

Cierniak wygrał start, ale na pierwszym wirażu przy krawężniku na pierwsze miejsce wyszedł Szczotka. Na drugim wirażu Cierniak odbił pierwszą pozycję i wygrał bieg z dużą przewagą

1. Bieg przerwany nierówny start

Nilsson wykluczony za dotknięcie taśmy

Cierniak pojedzie za Nilssona

Thorssell otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu

Thorssell, Pieszczek, Koza, Cierniak 1:5 1:5 47:49

Znakomity start gdańszczan, którzy od wejścia w pierwszy wiraż jechali na 5:1

3 punkty Thorssella oznaczają, że zawodnicy zagraniczni w barwach Wybrzeża zdobyli już 9202,5 punkta