Podsumowano Wielki Maraton Czytelniczy 2021/2022 » W Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyły się gale rozdania nagród Wielkiego Maratonu C... Straż Miejska w sezonie letnim » W okresie letnim niezostanie zwiększona liczba patroli Straży Miejskiej. Będą one skoncentrowane w m... U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach » Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych pokwitowali znakomity rok. Prezes gdyńskich... Tadeusz Cymański: Ciekawe czasy jeszcze przed nami » Z Tadeuszem Cymańskim, posłem klubu parlamentarnego PiS (Solidarna Polska), ekonomistą, w stanie woj... Energa "Pracodawcą z sercem" » Energa została wyróżniona tytułem „Pracodawca z sercem”. Certyfikaty przyznawane są firmom, które za... Działkowcy zainaugurowali sezon letni » Działkowcy z Rodzinnych Ogródków Działkowych "Owczarnia" spotkali się na corocznym "Dniu działkowca"... Trzy kolejne „Kormorany” zamawia MON. Będą budowane w Gdańsku » Za kilka tygodni służbę w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża rozpocznie ORP „Albatros” okręt typu „Kormoran ... W tygodniku „Sieci”: Dyplomatyczna bitwa o wycieczki z Izraela » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło podejmują kwestię wakacyjnych wycie... Mateusz Smolana: Polityka pamięci o opozycji wobec PRL i o „Solidarnoś... » Z Mateuszem Smolaną, historykiem, dyrektorem Instytutu Dziedzictwa Solidarności, rozmawia Artur S. G... ECS: otwarte dla sufrażystek, dla inwalidów – zamknięte » Różne bywają oblicza solidarności. Europejskim Centrum Solidarności chce, aby organizacja mająca doś...
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
czwartek, 30 czerwca 2022 18:51
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Odszedł Kazimierz Zimny, sportowiec wybitny
piątek, 01 lipca 2022 10:30
Odszedł Kazimierz Zimny, sportowiec wybitny
W nocy z 30 czerwca na 1 lipca w gdańskim szpitalu zmarł Kazimierz
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
czwartek, 30 czerwca 2022 14:44
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
Na stadionie przy ul. Traugutta 29 piłkarze Lechii Gdańsk rozegrali

Galeria Sztuki Gdańskiej

Podróż do raju
poniedziałek, 20 czerwca 2022 15:35
Podróż do raju
Wydarzeniem mijającego tygodnia był wernisaż wystawy malarskiej

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
niedziela, 12 czerwca 2022 13:58
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
Blisko 200 zaangażowanych szkół i ponad 50 tysięcy ćwiczeń
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Panas poprowadzi LOTOS Trefl

Drużynę Lotosu Trefla w przyszłym sezonie poprowadzi Radosław Panas, który podpisał z gdańskim klubem roczny kontrakt.Nowy szkoleniowiec gdańskiego zespołu trenerską karierę rozpoczynał w sezonie 2005/2006 w zespole Polskiej Energii Sosnowiec. Przez trzy lata prowadził AZS Częstochowa zajmując czwarte, drugie i piąte miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kolejne trzy sezony spędził w drużynie Politechniki Warszawskiej, doprowadzając ten klub do finału Pucharu Challenge w sezonie 2011/2012. W minionym sezonie prowadził Indykpol AZS Olsztyn.

- Propozycja z LOTOSU Trefla od początku wydawała mi się niezwykle interesująca. Widziałem duży zapał w oczach ludzi, z którymi rozmawiałem i ich ogromne chęci do pracy. W Gdańsku jest wszystko, czego potrzeba do budowy zespołu, który w przyszłości stanie się jedną z czołowych ekip PlusLigi – potencjał sportowy, możliwości rozwoju, bogate zaplecze i stabilny sponsor. Krok po kroku wspólnie będziemy starali się uczynić z LOTOSU Trefla nową jakość na polskiej scenie siatkarskiej – powiedział Radosław Panas dla oficjalnej strony klubu po podpisaniu umowy z gdańskim zespołem. 


alt


Kontrakt został podpisany na najbliższy sezon.

- Zdecydowaliśmy się na zatrudnienie trenera Panasa, gdyż to jeden z najlepszych polskich szkoleniowców, niezwykle ceniony przez zawodników i środowisko siatkarskie. Idealnie wpisywał się w naszą koncepcję klubu – dynamicznego, nowoczesnego i otwartego na nowe rozwiązania. Mimo młodego wieku ma już interesujące osiągnięcia i cały czas się rozwija – jest przecież trenerem kadry B reprezentacji Polski i na co dzień współpracuje z Andreą Anastasim. Cieszymy się, że poprowadzi on nasz zespół w najbliższym i - mam nadzieję -  kolejnych sezonach. Radosław Panas otrzymał wiele ofert od polskich klubów i tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że wybrał naszą – ocenił Piotr Należyty, prezes LOTOSU Trefla.

Nowy szkoleniowiec zajęcia z gdańskimi siatkarzami rozpocznie na początku sierpnia, na dziesięć tygodni przed rozpoczęciem rozgrywek PlusLigi.

źródło sport.trefl.com

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież