O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7... Magdalena Czarzyńska-Jachim wygrała wybory na prezydenta Sopotu » Według danych Państwowej Komisji Wyborczej ze wszystkich sopockich obwodowych komisji, na Magdalenę ... W tygodniku „Sieci”: To bitwa mojego życia » Na łamach nowego wydania tygodnika „Sieci” Zbigniew Ziobro, były minister sprawiedliwości i prokurat... W Gdańsku Aleksandra Dulkiewicz wygrała w I turze » W Gdańsku w wyborach prezydenckich Aleksandra Dulkiewicz wygrał w I turze. Urzędująca prezydent uzys... Podsumowanie koalicji Konfederacji, Polska jest Jedna i Niezależna Sam... » W ostatnim dniu kampanii do wyborów samorządowych odbyła się konferencja prasowa podsumowująca kampa...
Reklama
Gdańska rada: liderzy i outsiderzy
piątek, 12 kwietnia 2024 15:13
Gdańska rada: liderzy i outsiderzy
Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady
Energa Wybrzeże - Cellfast Wilki LIVE: 43:47
niedziela, 14 kwietnia 2024 08:51
Energa Wybrzeże - Cellfast Wilki LIVE: 43:47
O godz. 14.00 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
piątek, 12 kwietnia 2024 15:35
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
I LIGA FORTUNA
Radość w Gdyni, niepokój w Gdańsku.
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia odzyskała pozycję lidera
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

Galeria Sztuki Gdańskiej

W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
niedziela, 07 kwietnia 2024 14:42
W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
Ostatnio trafił w moje ręce linoryt polskiego ekspresjonisty

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Nagrody teatralne rozdane
środa, 27 marca 2024 14:20
Nagrody teatralne rozdane
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru rozdano jak co roku nagrody
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Kandydaci KWW Nasza Gmina Żukowo 2024
piątek, 05 kwietnia 2024 13:12
Kandydaci KWW Nasza Gmina Żukowo 2024
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

MH Automatyka Stoczniowiec 2014 zaczyna bój o PHL

W sobotę, 10 października, MH Automatyka Stoczniowiec 2014 rozpocznie rywalizację o awans do PHL. Gdańszczanie w serii do czterech wygranych będą rywalizować z UKH Dębica. Początek sobotniego meczu w hali Olivia o godz. 17.00.W piątek, 2 października Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Lodzie zatwierdził „Regulamin rozgrywek I ligi w sezonie 2015/2016”. Do rozgrywek przystąpią dwie drużyny – MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk oraz UKH Dębica. Gdańszczanie i zespół z Dębicy w serii do czterech wygranych rozstrzygną kto awansuje do PHL na sezon 2016/2017.


Biało-niebieskich do spotkań z dębiczanami przystąpią pod wodzą legendy polskiego hokeja, Walentego Ziętary, który pod koniec września zastąpił na ławce trenerskiej duet Janusz Bochiński – Krzysztof Lehmann, którzy zrezygnowali z pełnionych funkcji.
- Znalazłem się w Gdańsku w trybie nagłym - powiedział Walenty Ziętara. - Życie płata różne niespodzianki. Przyjąłem propozycję gdańskiego klubu ze względu na dobro polskiego hokeja. Sytuacja z pierwszą ligą to kuriozum. To jest nienormalne. To woła o pomstę do nieba, że działacze polskiego związku zostawili dwie drużyny "na lodzie". Jeśli chodzi o zespół to widać, że chłopcy chcą. Są zaangażowani. Na pewno są problemy ze składem, bo mamy kontuzjowanych zawodników lub mają pracę czy studia. Jeśli chodzi o taktykę gry to wielkich rewolucji nie będzie, bo nie ma na to czasu. W sobotę chcemy wygrać. Zrobimy wszystko aby zwyciężyć.


- To jest chyba sytuacja na skalę światową, że jest tylko jeden przeciwnik w lidze - stwierdził Jakub Stasiewicz, kapitan MH Automatyka Stoczniowiec 2014. - Jest to dość kuriozalne, żeby nie powiedzieć gorzej na ten temat. Sytuacja jest jaka jest, nie mamy na nią wpływu. Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym. Musimy się dostosować, zagrać te mecze, które mamy do zagrania, wygrać i cieszyć się z awansu. Na pewno działa demotywująco gdy przygotowujesz się całe lato do sezonu i słyszysz, że zamiast teoretycznie planowanych 40 meczów masz do zagrania maksymalnie siedem, a wszystko może się zamknąć w czterech spotkaniach. Z chłopakami zdecydowaliśmy, że podejmujemy się tego i wszyscy są zmotywowani, żeby zakończyć to jak najszybciej i cieszyć się z awansu.

W składzie gdańszczan będzie można zobaczyć m.in. nowych zawodników: Marcina Kabata, Bartosza Aleniewskiego oraz mającego ekstraligowe doświadczenie Pawła Kostromitina, Rosjanina z polskimi korzeniami. W gdańskiej drużynie zabraknie kontuzjowanych: Jana Stebera, Tomasza Ziółkowskiego oraz Mikołaja Krasakiewicza pauzujących ze względu na kontuzje kolan i barku.

Rywalizacja, która może mieć 4 do 7 meczów zaplanowana jest przy maksymalnej liczbie spotkań na 2 miesiące. Pierwsze spotkanie w Gdańsku 10 października. Początek o godzinie 17:00. Kolejne dwa w Dębicy w odstępie tygodnia. Czwarty mecz dopiero 15 listopada w Gdańsku.
Warto się wybrać w sobotę do Olivii, bo to jedna z dwóch, maksymalnie trzech okazji, aby zobaczyć w tym sezonie biało-niebieskich w akcji.


altTerminarz meczów:
10.10.2015 (sobota) - MH Automatyka Stoczniowiec 2014 vs UKH Dębica
17.10.2015 (sobota) – UKH Dębica vs MH Automatyka Stoczniowiec 2014
24.10.2015 (sobota) – UKH Dębica vs MH Automatyka Stoczniowiec 2014
15.11.2015 (niedziela) – MH Automatyka Stoczniowiec 2014 vs UKH Dębica
ew. 21.11.2015 (sobota) – UKH Dębica vs MH Automatyka Stoczniowiec 2014
ew. 28.11.2015 (sobota) - MH Automatyka Stoczniowiec 2014 – UKH Dębica
ew. 05.12.2015 (sobota) – UKH Dębica – MH Automatyka Stoczniowiec 2014

Informacje porządkowe
BILETY

Ceny biletów pozostają bez zmian w porównaniu z poprzednim sezonem. Bilet normalny kosztuje 10 zł, ulgowy 7 zł. Dzieci do 120 cm wzrostu wchodzą na mecz bezpłatnie. Kasy biletowe zostaną otwarte o godzinie 16:00. Wejście na trybuny od dolnego parkingu przy ul. Grunwaldzkiej.
Osoby, które zakupiły bilety na akcji „Fans 4 Club” będą mogły wejść na mecz poprzez wejście VIP po podaniu imienia i nazwiska.

KARNETY
Z związku ze zmianami w rozgrywkach I ligi, karnety nie będą obowiązywać. Wszystkim osobom, które nabyły karnety w akcji „Fans 4 Club”, zostaną zwrócone pieniądze. W najbliższych dniach każdy otrzyma komunikat o przesłaniu danych do wykonania przelewu bankowego.

STOISKO GASTRONOMICZNE
Stoisko gastronomiczne z przekąskami oraz napojami zostanie zlokalizowane na poziomie 0 (przy wejściu głównym na mecz).

SKLEP Z PAMIĄTKAMI
Pamiątki klubowe będzie można nabyć na specjalnym stoisku , które umieszczone będzie tradycyjnie na poziomie 1. Od godziny 16:15 na stoisku obecni będą zawodnicy – Jan Steber, Tomasz Ziółkowski oraz Mikołaj Krasakiewicz. Będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie, zamienić kilka słów lub zdobyć autograf na wybranej pamiątce klubowej.

DYSTRYBUCJA NAGRÓD „FANS 4 CLUB”
Dresy, bluzy, kurtki oraz mini-kije dostępne będą w ciągu tygodnia. Osoby, które nie otrzymały jeszcze pozostałych nagród, będą mogły je odebrać w sklepie z pamiątkami.

KONKURS
W przerwie pomiędzy pierwszą oraz druga tercją odbędzie się mecz mini-hokeja, w którym zaprezentują się najmłodsi adepci gdańskiego hokeja. W drugiej przerwie odbędzie się tradycyjny konkurs dla kibiców, który będzie poległ na rzucie krążkiem z trybun. Krążki, które znajdą się najbliżej środka lodowiska, wygrają nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Krążki będzie można zakupić przed meczem oraz w przerwach na stoisku z pamiątkami.

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież